Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA SPEC 01 2008

Polecane posty

A ja i tak najbardziej ciekawie się płytą bonusową... Co do samego numeru to jest nieźle, powiem więcej. Jest bardzo dobrze. A co do DVD to się (tym nie bonusowym) nie zachwyciłem..
Masz rację teraz CDA się nie postarało z Pełniakami na COVER DVD myślę żę za miesiąc będzie lepiej...Trzymajmy kciuki...!!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Ale CDA rzuca na prawo i lewo, że "reklamy są, żeby lepsze pełniaki były". Tyczy się to reklam tych typowych, ale i Insidera, i choćby tej płytki bonusowej. Toz to zwykłą reklama jest. Szkoda tylko, że ja tych lepszych pełniaków nie widzę.

Uwierz, ze zobaczylbys roznice, gdyby reklamy znikly.

Pozdrowienia dla wszystkich, którzy to przeczytają - a w szczególności dla CormaCa (nawet jak tego nie przeczyta ;) )

Przeczytalem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena organoleptyczna numeru - tekstó jeszcze nie ruszam. Poprzedni numer jeszcze nie skończony.

Okładka fajna choć spodziewałem się czerwieni z artem z RA3 (choć pewnie jeszcze będzie :) ) - brązy też fajne i Mafia fajna...

Z pełniaków Runaway2 to perełeczka którą już niestety mam za sobą. Ciekawie wygląda Space Rangeres - niewykluczone że choć testowo zainstaluje.

Skłąd numeru ciekawszy niż poprzedni - sama Mafia2 i MassEfect wystarczą. A jeszcze ciekawie zapowiadający się This Is Vegas cz RD:Grind. Seria Alone budzi we mnie nostalgię choć za samymi grami nie przepadam.

Z recencji cieszy dobra ocena Jaka Kaina (bo już na półce stoii i czeka na swoją kolej) i trochę zaskakuje ocena Turoka. Bawiłem się chwilkę demem na PS3 i nie robiło aż takiego wrażenia na mnie przynajmniej. Soulstorm... Ileż można. Jeszcze mi Dark Crusade został a tu już 2 zapowadają - jak Simy bedzie seria niedługo.

Konfigurator Live - bardzo fajny pomysł i nareszczie jakiś pożytek z wysiłków Al'a w Konfiguratorze (*).

Frontlines - wygląda ciekawie w teorii i na filmach. Jak przeczytam reckę to może z pytaniami wrócę do tematu jeszcze.

Nowy C&C - hehe czekam na pakiet z podstawką... jak cena spadnie.

Turningpoint - w sumie tego się spodzewałem, ale zwiastun z hymnem US po NIemiecku to na HDD sobie zostawiłem - fajnie się słucha.

Hour of Victory - rozwalił mnie gameplay. Uśmiałem się jak Siekiera po kostkach ostrzliwał jakiegoś patafiana... a jaka efektowna śmierć. Generalnie podobają mi się gamplaye Siekiery. Zawsze można coś ciekawego znaleźć - np ostatnie zdanie w Retrobaters wygląda jak podsumowani gry :)

Dział Freeware - nareszcie taki jak powiniem być zarówno w piśmie jak i na Coverze. Czasem jeden obrazek mówi więcej niź opisy (których norabene wcześniej nie było !)

Reszta to już standard.

(*) A poza tym należy wywalić Konfoguratora

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Space Rangers jest świetna:-) zaczynałem kilkakaście razy zanim się nie rozbujałem ale w takich grach początki są najtrudniejsze. Uprzedzam wszystkich co w to grają. Próbujcie nie wpaść do więzienia. Ja wczoraj wpadłem i zamknęli mnie na 96 dni gra zamieniła się typowo w grę fabularną. Podsumowanie mojego pobytu:

1- 5 zabitych przez wycieńczenie karaluchów (są do wyścigów i trenuje się je na spacerniaku)

2- flet (nie wiem po co mi on był

3- kostka rubika (j/w)

4- ostro pobita morda (strażnicy)

5- po wyjściu brak funduszu

6- w więzieniu byłem Donem :-)

7- 27m tunelu wykopanego widelcem i łyżeczką

Gierka jest świetna ale powiem jedną rzecz gdyby była w 3D w 100% ocena w internecie ni byłaby 88% tylko 100% 95%.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer wprost świetny

Okładka - mi się trochę nie podoba

Pełniaki - cud, miód i orzeszki

Teskty - najlepszy jest wywiad z Peter'em Molyneux i zapowiedź Mafi II :)

AR - lekko wieje nudą, brakuje jakiegoś typowo antyfanowego listu :P

NL - Wprost świetny, przeczytałem każdy dział (co zdarza się rzadko xD)

Zaraz przeglądnę coverka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie wiem czy ktoś to już poruszał, ale czy na stronie 118 [nowinki sprzętowe], nie znajduje się [taki mały obrazek, tuż pod newsem "Czytaj licencje !"] aktualny wygląd nowej strony CDA [ta najnowsza beta, znacznie różni się to kolorystyką i ogólną formą tej starej bety, dostępnej na stronie głównej] ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nic szczególnego w tym numerze nie ma( no moze tekst o Mafia 2). Kupuje CDA juz 10 lat regularnie,ale ten numer mi jakos wyjatkowo nie podszedl. Jakos malo dla mnie ciekawych tekstow (są gusta - wiadomo) - Mafia 2 to rewelka, no i zapowiedzi Empire:TW, Sacred 2. Co mnie zasmucilo to brak "życia w sieci", w ktorym teksty bywaly bardzo ciekawe, mam nadzieje ze to tyko jednorazowa przerwa:). Cover DVD nic specjalnego,wiazalem pewne nadzieje z ta bonusową płytką, ale co by nie mówić, troche sie zawiodlem;) No i Na luzie, AR, Gamewalker - dla tych działów (nawet jesli recenzje sa nieciekawe) warto kupować CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że numer świetny a to z powodu jednego textu. MAFIA II :D Długo na to czekałem i sie doczekałem, a poza tym numer spoko. Mógłbym ponarzekać troche na pełniaki, ale po co. Tym razem nie ma nic dla mnie, ale może nastepnym razem. Generalnie spoko. zastanawia mnie tylko jedna kwestia, a mianowicie ELD. Miało go nie być, a mimo to jego teksty wciąż się pojawiają. Nie to żebym narzekał, bo w sumie najbardziej go lubię, ale ciekawi mnie jak to w końcu z nim jest...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Penumbra.

Gra po prostu cud-miód, a co do tej grafiki, to bym tak nie ubolewał. Tragedia nie jest.

Jednak na niektóre rzeczy bym nie wpadł bez pomocy solucji.. może się to wydawać głupie, ale taka prawda, czasem nie wiem, ile byś główkował i tak nie wpadniesz na dobry pomysł...

Dzięki więc za demko i ciekawą reckę, a teraz czekamy na fulla na coverze. Kto wie.. może kiedyś ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jeszcze jedno (może ktoś z redakcji odpowie)

W piśmie pisaliście (chyba) pisaliście że pełniaki są załatwiane nieraz rok przed a napewno kilka miesięcy przed ukazaniem się numeru w kioskach. Tak?

To jakim cudem dajecie nieraz premiery niejednokrotnie światowe? przecież rok przed to wielokrotnie nie ma takiech gry.

I ciekawe kiedy będzie kolejna premiera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jeszcze jedno (może ktoś z redakcji odpowie)

W piśmie pisaliście (chyba) pisaliście że pełniaki są załatwiane nieraz rok przed a napewno kilka miesięcy przed ukazaniem się numeru w kioskach. Tak?

To jakim cudem dajecie nieraz premiery niejednokrotnie światowe? przecież rok przed to wielokrotnie nie ma takiech gry.

I ciekawe kiedy będzie kolejna premiera.

Najwyraźniej te premiery załatwiają na miesiąc przed wydaniem numeru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jeszcze jedno (może ktoś z redakcji odpowie)

W piśmie pisaliście (chyba) pisaliście że pełniaki są załatwiane nieraz rok przed a napewno kilka miesięcy przed ukazaniem się numeru w kioskach. Tak?

To jakim cudem dajecie nieraz premiery niejednokrotnie światowe? przecież rok przed to wielokrotnie nie ma takiech gry.

I ciekawe kiedy będzie kolejna premiera.

Moze juz w trakcie produkcji takiej gry, a?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze juz w trakcie produkcji takiej gry, a?

Hmm to ciekawa sprawa :rolleyes:

Macie może jakąś listę producentów lub dystrybutorów gier z którymi opłaca się negocjować kupno gry czy po prostu jak jest gra, która wpadnie wam w oko lub fundusz jest to zaczynacie negocjacie?

Pytanie do Smugglera:

Widziałeś może mój kosztorys który wysłałem do was?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ci się pomieszało. Siekiera tej gierki na oczy nie widział (nie licząc trailerów).

Eee.....napradę mi się coś pomieszało... :) Qn'ik napisał :rolleyes:

Nie wiem czemu napisałem o Siekierze...

Może dlatego , że spodziewałem się, że to będzie kaszana (choć jak wynika z oceny 5 to jednak nie jest kaszaną) i recke napisze Dio...Eugeniusz.

EDIT:Już wiem czemu myślałem ,że recke napiszę Eugeniusz Siekiera- On napisał artykuł "W Produkcji" o TP:FoL, więc jakoś tak to zapamiętałem. Cóż... i przez to myślałem, że to on napisze recenzję :)

Aha...jeszcze takie jedno pytanko: Czemu przy Reedycjach jest napisane, że RE dostał 9 a nie 7+.

9 RE dostał po polonizacji/lokalizacji (nie pamiętam już po czym:))...chociaż nie...9 dostała gra z patchem , wiec niech bedzie, że 9. :)

Spodobał mi się temat numeru Mafia 2...nic tylko zbierać na wystarczająco dobry sprzęt :D

gry wiecznie żywe- Achtung spitfire? Hmmm..tak po przeczytaniu artykułu o AS doszedłem do wniosku, że trzeba ją kupić/ściągnąć ( o ile ściągnięcie jest legalne teraz)

Takie pytanko odnośnie AS- co to znaczy, że gra jest abandonware. ?? Nie za bardzo biedny żuczek ja wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy, że gra jest abandonware. ?? Nie za bardzo biedny żuczek ja wiem.

"Abandonware - oprogramowanie, którego twórca już nie sprzedaje i nie zapewnia dla niego obsługi. Spotyka się również użycie tego określenia w stosunku do oprogramowania, którego twórca świadomie zaprzestał rozwoju i wsparcia produktu lub wręcz porzucił prawa autorskie." - Wikipedia. Prościej mówiąc są to gry, których producenci zrzekli się praw i są za darmo do ściągnięcia ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Na pewno co poniektórych ucieszy powrót Kaszanki Zone"

Takie żem zdanie znalazł we wstępniaku, co wielce mą duszę uradowało, gdyż dział ten lubię nad miarę. :D Szukam se ja w spisie treści a tu zonk- nie ma Kaszanki! Myślę se - pewnie zapomnieli w spisie napisać. No to szukam w piśmie i też nic -_-' ZONK. Domyślam się, że kaszanką miał być Stranger, bo dostał najniższą ocenę w tym numerze. No cóż, nawet redakcja czasem o czymś zapomni ^_^

Pozdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...