Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA SPEC 01 2008

Polecane posty

NIGDY nie narzekalem na CDA, NIGDY. Jednak w tym miesiacu...numer "specjalny" - jego specjalnosc charakteryzuje sie chyba tym ze jest porazka....dodatkowa plyta? :lol: zwykla reklama i tyle. Pelniaki slabiutkie w sumie do "mama, tata, komputer i ja" by sie nadawaly ale CDA? Nie robmy scen panowie i panie.

Tyle ode mnie, jako ze numer "specjalny" na ktory czekalem okazal sie porazka roku, koncze z comiesiecznym kupowaniem CDA, jak bedzie dobry numer to kupie, nie to nie :] Koniec z kupowaniem "w ciemno, bo CDA nie moze byc slabe" Jak widac moze.

Dziekuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem z tych, ktorzy mowia i nie robia. Powiedziane znaczy postanowione. Powie mi ktos o co chodzi z dublowaniem chyba 10 stron? Zeby bylo ze pismo wiecej stron ma czy jak?

Moze najpierw Ty powiedz, o co Tobie chodzi. Kupiles wadliwy egzemplarz CDA?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[EDIT]

Nie narzekam... Ale można by oprócz tego coś dla szerszego grona... Bo sam Gumboy nie jest wystarczający ;)

Mówie po prostu, ze gry typu chociażby Runaway, mnie nei wciągają... (wole samochodówki - ale też nie jakieś Pro Shity /aluzja do ostatniego NFS - bo serię sobie cenię, ale ostatnich dwóch części już nie/, tylko może jakieś w stylu RBR, LFS, NFS U1, ew. ToCA i Colin)

Oczywiście jak się domyślasz to nie było skierowane do Ciebie osobiście tylko do ogółu :) Zgodzę się z z Tobą... w NFS U1, ToCA i Colin'a bym chętnie zagrał... jednak z tej trójki najszybciej spodziewałbym się Colina 4 na coverze CDA... ja już mam dość RTS-ów... ale nie będę kłamał... i tak CDA kupuję i nie przestanę... ew. płytka nie wyląduje w napędzie... moja strata :) Arcade... ja poproszę Arcade :) Ew. dość dobrego FPS-a... (nie wiem czemu ale DeusEx-a nawet mi się instalować nie chce)...

P.S Jak możecie narzekać na coś co jest TYLKO bonusem ? Chodzi mi o płytkę ? Co prawda trochę w tym winy Smugglera... zbytnio to rozreklamował... choć to użytkownicy forum zrobili największe halo... a teraz zawiedzeni... ;/ jest... spoko... nie ma... też ok... tak samo jak z insiderem :) Zrozumcie że WY/MY (czytelnicy) nie płacimy za te bonusy ? Wyprzedzam tym argumenty typu: "zamiast płytki moglibyście dać parę stron CDA więcej/lepsze pełniaki"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyzwoity numer ciekawe recenzje zapowiedzi itd jestem bardzo ciekawy co kryje się w zawartości tej drugiej płytki oczywiście trzeba sprawdzić i jutro z rana kupie numer CD-Action miło też wrócić na nowe forum ciekawe i wogle szybsze niż poprzednie pozdrawiam redakcje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc ludzi po numerze specjalnym oczekiwalo czegos rzeczywiscie specjalnego a nie reklamy Wilkinsona.

Co do pelniakow ogolnie to jak to jest ze niby zalatwiacie pelniaki z rocznym wyprzedzeniem a prawie co miesiac we wstepniaku jest napisane mnie wiecej ze w tym miesiacu sie nie udalo zamiescic tego czego chcieli ale w nastepnym bedzie cos czego nikt sie nie spodziewa. Co miesiac jednak pelniaki sa mniej wiecej na tym samym poziomie(poza tym numerem) cos tu dziwnego jest.

Co do skladania to ktos tam wyzej napisal ze ma pozaginane strony, chyba sie do tego numeru ktos nie przylozyl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do skladania to ktos tam wyzej napisal ze ma pozaginane strony, chyba sie do tego numeru ktos nie przylozyl.

Przeciez redakcja recznie nie kaligrafuje kazdego egzemplarza ani nawet nie sprawdza, czy kazdy z >100 tys. numerow jest dobrze wydrukowany - ot komus sie trafil typowy blad drukarski, jak sie po prostu musi zdarzyc przy druku tak dzuej liczy egzemplarzy. Zawsze mozna reklamowac jezeli nie daloby sie czytac z tego powodu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie,

Widze, ze temat: "CDA 04/2008" zostal juz usuniety. Umieszcze wiec posta tutaj.

W recenzji Command & Conquer Red Allert 3 Andrzej Maczak napisal: " Potrzeba zaangazowania programistow do prac nad kontynuacja ww. Co oznacza skrot/slowo ww?

Dodatkowo zauwazylem jeden babol :lol: w recenzji Aliens: Colonial Marines. W jednym slowie powinna byc literka "ł", a nie "l" (nie podam slowa, bo go nie pamietam, a i szukac mnie sie nie chce) :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up | Ja bym jeszcze dopisał błąd z numeru 04 lub 03. W ramce opisu Scarface: Człowiek z Blizną (w reedycjach) był opis..Race 07...

---

A ja teraz na zimno mogę ocenić zawartość numeru SPEC/08.

Jeśli chodzi o zawartość numeru to:

- Zapowiedź Mafii II - rewelacja. Zawsze marzyłem, by zagrać w "jedynkę", bo z opowiedzi kolegów wiedziałem, że jest bardzo dobra, a teraz mam szansę na doczekanie się pewnie jeszcze lepszej "dwójki". Oczywiście, mam pewne obawy, czy panowie z 2K Cech nie przesadzą z tymi wszystkmi bajerami i nowościami.

- Reszta tekstów - nic mnie raczej za bardzo nie zainteresowałem, jedynie zwróciłem uwagę na Konfigatora Live i tekst o Wyważeniu Komputera. Niedługo mam zamiar zupgradować komputer, więc ta ramka i ten tekst będą mi pomocne.

- Pełniaki - jak zwykle - denne. Oczywiście to moja subiektywna ocena. Pewnie fani przygodówek skaczą z radości, a fani RTS-ów, już zacierają ręce. Jednak ja siedzę i walę się po głowie. Drogie CDA, nie wiem, kogo macie od badania rynku, ale proponuję zmianę tej osoby. Ostatnio czytałem (być może w waszym czasopismie lub na waszej stronie!) ranking w co ludzie najczęściej grają. Pierwsze pare miejsc - MMORPG, FPS, wyścigi, sim, strategie. Cytat z głowy więc być może wdarł się błąd. Dlaczego więc dajecie przygodówkę, która wylądowała na końcu stawki, platformówkę, która w stawce gaunków gier się nawet nie mieści. Ja rozumiem, że wy chcecie by też to 4% ludzi czerpało przyjemność, ale dlaczego do cholery w numerze SPECJALNYM ?! Skoro "specjalny", to rozumiem, że pełniaki powinny być specjalne. A takie przygodówki, gry popierdółki, ewentualnie RTS, dajecie wlaściwie co numer. Przykłady? Proszę bardzo.

- nr 149. Świątynia Pierwotnego Zła - RTS / RPG

- nr 146. Nocna Straż - RTS / RPG

- nr 148. Heaven & Hell. - Bodajże RTS, ale pewien nie jestem.

- nr 144. Podróż do wnętrza Ziemi - Przygodówka.

- nr 138. Another World 2006 - Przygodówka.

- nr 136. Desperados - RPG

- nr 137. Alone In The Dark 4 - Przygodówka.

Itd., itd. Wypisałem to co znam, z paru numerów które miałem pod ręką. Teraz poszukajmy FPS-ów. Jednego z najpopularniejszych gatunków.

- nr 135. Tribes: Zemsta

- nr 133. Prject Snowblind

- nr 150. Deus Ex: Invisible WAr

- nr 145. Pariah

To dane z tego samego pliku numerów.

Zobaczcie stosunek gatunków mało popularnych do najpopularniejszych. Nie wypisalem strategii, które są co właściwie numer, ale to mogę zrozumieć, gdyż to rzeczywiście gatunek popularny. Gdzie tu widać sens? Oczywiście to wszystko MOJA subiektywna ocena i jestem tego świadom, że sam gór nie przeniosę, ale chciałem tylko zwrócić uwagę na to co zauważyłem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej interesuje mnie recka MAFII 2, ale o tym przeczytałem juz w necie. No naprawde nie wiem. Zobacze jak bede wracam z pracy, jak bedzie w kiosku to kupie jak nie to nie. Głupotą bedzie kupować cda tylko dla recki z mafia.

Tam nie ma recenzji Mafii 2, tylko temat numeru poswiecony tej grze. Recenzja bedzie - niespodzianka! - jak gra sie ukaze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy traktują pismo, jako cudowny, salomonowy sklep z grami, przecież to niedorzeczne, pomijając już fakt, iż nie sposób zadowolić każdego, to raczej nie należy spodziewać się cudów, po czymś, co kosztuje 15 zł.

CDA to czasopismo, gry stanowią dodatek, a nie odwrotnie, więc po co pisać, że "spodziewałem się czegoś lepszego", nikt nie stoi nad Wami z pistoletem i nie zmusza do zakupu, widzisz tytuły gier, nie podobają Cię się, a rozpatrujesz zakup przez pryzmat tytułów, to nie kupuj, a jeżeli już kupiłeś, to po co narzekasz, zwłaszcza, że "spodziewałem się czegoś lepszego", to tylko czcze gadanie, bez najmniejszych konkretów, nikt nie wspomina czego się podziewał, ponieważ sam nie nie jest w stanie tego kreślić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...