Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA SPEC 01 2008

Polecane posty

Gość nfsmajkel

Jak tylko wróciłem ze szkoły udałem się do kiosku po moje ukochane CDA. Wiedząc, że to będzie numer specjalny byłem nawet bardziej podekscytowany.

Dostaję pisemko w folijce. Zrywam ją, otwieram pisemko na dział Cover CD. No i mina zrzedła. Nie kupuję CDA dla gier, ale gry są wyjątkowo słabe...

Owszem nigdy nie da się trafić w gusta graczy, no ale takie przygodówki? Z pewnością najmniej osób gra w tego typu gry. Niemniej jednak jeżeli chodzi o sam numer to na pewno jest ciekawy: Zapowiedzi Mass Efect, Turok, RACE DRIVER itp. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już kupiłem i jestem zadowolony ;) . Dziwie się że nigdy jeszcze nie słyszałem o Space Rangers . Gra świetna , w zasadzie to nie RTS , tylko coś w stylu Pirates!/Port Royale w kosmosie , bardzo przykuwa do monitora , zresztą przeczytajcie jakąkolwiek recke w necie... albo po prostu zagrajcie :rolleyes: . A zawartość pisma świetna jak zawsze . Tak trzymać !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No super pomysł z tym numerem specjalnym.... tzn sprawiedliwie dla wszystkich :). Nie ma ze ktoś dostanie do domu juz w poniedziałek. Mam nadzieje, że z tych wyścigów do kiosków coś z egzemplarzy zostanie dla czwartej lub piątej fali CD maniaków :). Co do numery to czekam aż bedę mógł całego poczytać od pierwszej do ostatniej strony. Mam nadzieje ze nie zobacze po raz chyba czwarty reklamy UAW że juz w tym miesiącu w dobrych sklepach :). Tak od stycznia szczuli i w zasadzie sami nie wiedzieli kiedy go wydadzą... No ale pozyjemy zobaczymy... Byle do wieczora...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadowolony jestem z recenzji zawartych w tym numerze, a całkowicie rozczarowany z bonusowej płyty oraz pełnych wersji. No, ale najlepszym sposobem na dogadzanie wszystkim, byłoby dawanie pustej płyty DVD (jak to już raz miało miejsce ;]).

Ba, wtedy to dopiero marudzili :)

Ja (nie na tym forum, fakt) od razu mowilem ZEBY NIE WIAZAC Z BONUSEM WIELKICH NADZIEI. Bylo oczywiste, ze jakby bylo to cos wypasnego, tobysmy sie tym chwalili ile sie da :). A skoro nie - to wiadomym, ze to bedzie jakis takis drobiazg.

Małe pytanko: przy tym "konfiguratorze live" jest jakaś reguła do jakich gieriek jest zamieszczany? Wg mnie jak już ma być, to raczej wszędzie albo wcale, nie licząc oczywiście gier, które pójdą na byle maszynie do pisania w wordzie ;)

Ciezko to sprecyzowac.... Ale ogolnie to bedziemy sie starac by byly tam testowane a) hity, B) gry mocno obciazajace kompa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się wszyscy czepiają pełniaków, dla mnie ten numer ma jedne z Najlepszych pełnych wersji od bardzo dawna (zwłaszcza Runaway 2). Nie wiem czemu, ale zdaje mi się, że dzisiaj mało kto lubi sobie łamać głowę nad takimi przygodówkami. A teksty też są świetne. Byle więcej takich numerów:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie zacząłem czytać na dobre (na razie tylko wstępniak), ale numer zapewne będzie wyśmienity (jak zwykle...).

Spodobał mi się konfigurator live i reaktywowany w lepszej formie dział freeware.

Co do pełniaków i bonusów - jeszcze sprawdzę...

A tym, którzy narzekają na pełne wersje gier, można zadedykować wstępniaka :P

W głowie utkwił mi jeszcze jeden szczegół - podpis Qnik' a obok podpisu Mac Abry, pod "Miłej lektury!".

Nareszcie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu chyba nikt nie narzeka ;) Gry świetne (Space Rangers II !) .....A pismo jak to pismo, zawsze na poziomie ;)

I płytką bonusowa nie jestem rozczarowany, bo wcale na nią nie czekałem......

....Choc znajdą się tacy, którzy będą narzekać.........ale takim to nie dogodzi ;)

Dokładnie opisze numerek jak cały przeczytam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem niemile zaskoczony. Nie zawartością pisma (tu akurat jest OK), ale tym, że podczas drukowania egzemplarza który zakupiłem musiało im coś stać się z papierem, ponieważ w dwóch miejscach (felieton Mac Abry w GW i w recenzji Turoka) kartki są pogięte i w dwóch miejscach porozrywane. :angry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W głowie utkwił mi jeszcze jeden szczegół - podpis Qnik' a obok podpisu Mac Abry, pod "Miłej lektury!".

Fanatycy CDA z pewnoscia sa zachwyceni autografem Macka. :rolleyes:

Zwrocil moze ktos uwage na nowy dzial w CDA, mianowicie Software, ktorego jestem autorem. Jakies opinie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawartość pisma ok, bardzo treściwie i dobre recenzje - na pierwszy rzut oka bo dopiero przeglądałem. Niestety ja też nie jestem zadowolony z zawartości płytki: jedno demo! O.o (wiem że gier jest mało i dema można ściągać ale ale :P), pełne wersje niższych lotów, ale bardziej dlatego że mniej popularne gatunki, trudno. Fajne trailery i gejmpleje xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe mój pierwszy post na forum cd action, a co do numeru to wlasnie zakupiłem i już zabieram się do czytania bo sporo dobrych tekstów widzę; no a wieczorkiem zasiadam do runawaya i coś czuję że mnie ranek przy kompie zastanie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dylemat... z jednej strony z chęcią kupiłbym sobie nowe CDA, poczytał AR, NL, felietony no i oczywiście recenzje... i tu sie pojawia mój problem! Jak się tego naooglądam, naczytam a potem uświadomie, że żadna z tych gier nie ruszy mi na kompie (np. Mafia 2) to łapie doła (a o nowym kompie bynajmniej w tym roku mowy nie ma). I bądź tu mądry... z góry dziękuje wszystkim za przeczytanie moich żalów :P

PS: Smuggler śliczny masz avatar :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer niezly - juz koncze czytac ;)

Co do gier, to Space Rangers zapowiadalo sie fajnie, ale ten kto projektowal w tej grze poziom trudnosci powinien sie popukac po glowie. Zestawiajac to z niemozliwoscia robienie autosave'u gierka wyleciala z dysku po tym jak 3 raz z rzedu zestrzelil mnie statek piracki, ktoremu ja moglem co najwyzej zadrapac lakier na pancerzu (i to pomimo tego ze oddalem caly ladunek jak chcial) :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę krótko i po swojemu... Numer fajny, ale pełniaki już nie... Te trafiają (poza Gumboy'em) do bardzo wąskiego grona graczy... Po numerze spec. spodziewałem sie czgos innego...

Racja - Runaway 2 to tytuł świetny, ale nie dla każdego...

No cóż - pod tym wzgledem mały niedosyt po ostatnich dwóch numerach... (wniosek nie tylko mój, ale wogóle po rozmowach z innymi czytelnikami: większość z towarzystwa w którym się kręcę /a jest to baardzo zróżnicowane towarzystwo/ sądziła, że po zagrywce z numerem urodzinowym/150, w którym było "trochę" FPS'owo, dacie w spec.'u cos innego, ale nie dla az tak ciasno okrojonej grupy...)

Osobiście bardziej by mi właśnie do obecnego numrru pasował NEXUS, niż taki nijaki Space Rangers 2... :-|

A pozostała zawartość? Nic szokującego. Ogromne brawa za materiały o: Mafii 2; Mass Effect; Alone In The Dark; Race Driver: GRID oraz Battlestation Pacific... No jeszcze za materiał o tej ciekawostce jaką ma być Football Superstars (bo jakby każdą taką grą sie zajmować to pod lufy musiały by pójść też gierki w typach Dritf City, GunZ itp. itd.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luuudzie... marudzicie ;) Jak dla mnie numer świetny.... pełniaki... hmm.. miodzio :) Runaway 2 - ŚWIETNY ! Space Rangers - nie gustuję w tym gatunku, ale jeśli jest głównym pełniakiem z taką średnią na necie to liznę :) Gumboy - ROTFL :] Już wiem czemu np. LocoRoco zawdzięcza swój sukces... niby prosta a świetna gierka ;) A po wyjęciu płytki bonusowej z opakowania LOL... głównie z ludzi którzy myśleli że to będzie "BógWieCo". A co do zawartości pisma... chyba nie trzeba pisać... CDA... nie zmieniajcie się :) Dziękuję bardzo za taki numer :)

P.S. Nie narzekajcie na to że dali przygodówkę... jest to świetny gatunek gier... i nie krytykujcie póki nie zagracie :) Ja np. nie lubię RTS-ów... mój wybór... i mam dość i tych średnich i tych bardzo dobrych strategii na coverze... a tu taka miła niespodzianka - Runaway ;) (tak, tak... wiem że ostatnio też była przygodówka... ale nie oszukujmy się... była w roli zapchaj-miejsce-na-dvd ;) )

P.S.2 Brakuje mi ostatnio gierek arcade'owych, platformówek itp. niestety zdaję sobie sprawę że twórcy platformówek olali już rynek PC i zajmują się tylko konsolami.... ja jednak szczerze wierzę że niedługo dostanę jakiegoś Tony'ego Hawk'a :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Jak się tego naooglądam, naczytam a potem uświadomie, że żadna z tych gier nie ruszy mi na kompie (np. Mafia 2) to łapie doła (a o nowym kompie bynajmniej w tym roku mowy nie ma). I bądź tu mądry...

Nooo - ale Mafia II bdzie miała premierę w grudniu 2k8, albo styczniu 2k9... Licząc, że nie będzie obsuwów :-P Czyli moze nie bdziesz musiał długo czekać aż se zagrasz jeżeli za rok bdziesz miał up...

Więc kupuj - ja mam kompa którego już nawet nie warto datować bo może się okazać, że technicznie jest starszy jeszcze bardziej :D, a kupuje bo pismo jest ogólnie świetne (są numery gorsze i lepsze, albo spełniajace lub nie wymagania, ale ejst świetne), mimo iż czasami nawet pełniaki nie chcą mi chodzić...

Od sierpnia 2002 (czyli od kiedy kolekcjonuję CDA) przegapiłem tylko lipiec 2007 (bo byłem w pracy za granicą, a nikomu z rodzinki nie chciało się ruszyć do Nowego Targu żeby mi kupić, chociaż prosiłem :-| /bo jedyny sklep który zamawiał CDA, zaprzestał zamawiania owego... dranie - już żadnego pisma u nich nie kupuję za to/).

[EDIT]

P.S. Nie narzekajcie na to że dali przygodówkę... jest to świetny gatunek gier... i nie krytykujcie póki nie zagracie :)

Nie narzekam... Ale można by oprócz tego coś dla szerszego grona... Bo sam Gumboy nie jest wystarczający ;)

Mówie po prostu, ze gry typu chociażby Runaway, mnie nei wciągają... (wole samochodówki - ale też nie jakieś Pro Shity /aluzja do ostatniego NFS - bo serię sobie cenię, ale ostatnich dwóch części już nie/, tylko może jakieś w stylu RBR, LFS, NFS U1, ew. ToCA i Colin)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem, no naprawdę nie rozumiem czemu zmiana layoutu AR sprawiła, ze ten dział podoba mi sie o jakieś 50% mniej. Niby liczy sie treść, ale ten wygląd kojarzy mi się z pocztą na onecie. -_- Zaś GW z każdym numerem podoba mi sie coraz bardziej i szczerze mówiąc chętnie poczytałbym ze stronę więcej felietonów. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...