Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shmehr

PS3 - temat ogólny o grach

Polecane posty

Kumpel nie kłamie. PS3 nie ma blokady regionalnej na gry, natomiast posiada ją na filmy BR

To bardzo ciekawe bo ja swego czasu wysłałem maila do Sony Polska i odpowiedzieli mi że jednak na gry jest blokada regionalna. Teraz pytanie kto ma rację twój kumpel, czy Sony? Może nie na każdą grę jest blokada, ale jednak jest. Jak mi nie wierzysz wyślij maila do Sony Polska i wszystko będzie jasne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja PS3 kupiłem niecałe 3 tygodnie temu. Uważam, że jest to idealna (dla mnie) konsola. Wspaniały wygląd, świetne gry, doskonałe premiery w najbliższej przyszłości, ciekawe możliwości i oczywiście - cicha praca! Póki co posiadam tylko 4 gry - Ratchet&Clank ToD, GTA IV, Battlefield BC oraz FIFA08. Bad Company i GTA IV to wielkie hity, ale Racthet z Clankiem też mnie miło zaskoczyli. Polecam zakup każdemu, kto chciałby przenieść się na konsole. Tym bardziej, że pS3 nabyć można już za 1200-1300 złotych (na allegro, nieużywane). Sprzęt ma jedną wadę, trzeba do niego dokupić porządny monitor/TV, bo na starszych ekranach pełnej mocy nie zobaczymy, choć grać się da (sam gram na starym SD, więc wiem. Naszczeście monitor FullHD już w drodze :) )

Dzięki Ci Sony.

To bardzo ciekawe bo ja swego czasu wysłałem maila do Sony Polska i odpowiedzieli mi że jednak na gry jest blokada regionalna.

PlayStation 3 na pewno nie posiada blokady regionalnej. Przetestowane, więc jestesm pewien. Co prawda testowałem tylko na wersji 40GB, ale wchodząca na rynek 80GB będzie miała podobnie. Blokada regionalna obejmuje jedynie filmy oraz gry z PS2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam ps3 od jakiś 3 miesięcy sprowadzałem je z Kanady gdyz jest tam wiele tansze lecz po dodaniu ceny paczki i innych rzeczy cena jest porównywalna. Do 3 kupiłem sobie gry GTA IV, COD 4,assasins creed,army of two.Ogólnie jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głęboko zastanawiałem się nad PS3, ale koniec konców wybiorę chyba jednak X360.

Dlaczego ?? Chociazby dlatego, że mnie osobiście MGS nie jara, a pozatym konsolka nie ma mi za dużo genialnych dzieł do zaoferowania. Devil May Cry 4, FFXIII, RE5 to tytuły, które mnie najbardziej jarają- a je mam takze na X360, do tego dochodzi świetny Lost Odyssey, Gears of War (oraz nadchodząca dwójka), Lost Planet (które w wersji PS3 jest notabene mocno skopane przez nieudaną konwersję) czy Dead Rising i Halo 3. Tak ,zdaje sobie sprawę, że większość z nich wyjdzie prędzej czy pózniej na PC- posiadam 7 letni złom i wbrew pozorom nie mam powodów, żeby go apgrejdować, bo gram i tak głównie na konsolach.

Nie nie chcę wywoływac kolejnej wojenki czy robić za fanboja M$- Posiadam PSX-a, PS2, PSP ( a takze GCN i DC, wiec fanbojem Sony też nie jestem ;]). A PS3 mnie zupełnie nie kręci. I jeszcze takie dwie riposty co do niektórych wypowiedzi:

co nie zmienia faktu, że odszedł od jakże zasłużonej dla jego kariery konsoli, która była PlayStation...

Kariera FF-ów, serii Chrono etc., czyli SquareSoftu ogółem zaczęła sie na konsolach Nintendo gwoli ścisłości.Wtedy też uważano przejście na konsolę Sony za zwykłą zdradę, a jak wyszło, wszyscy wiemy ;P

Firma sprzedała ponad 8 milionów konsol i myślisz, że się wycofają

Pytanie- i co z tego ?? Sega sprzedała bodajrzę 10 milionów Dreamcastów w ciągu trzech lat życia konsolki, przy czym mało co nie zbankrutowała, zaś zaprzestała produkcji konsol (a szkoda, bo DC to kawał świetnej rozgrywki). Gwoli scisłości PS3 tez już jest sporo czasu na rynku ;]

To moje prywatne odczucia i macie prawo sie z nimi nie zgadzać ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ave!

Jako, ze od wczoraj jestem "szczesliwym" posiadaczem Ps3 mam kilka pytan:

1. W jakie gry warto zainwestowac? Z miejsca mowie, ze interesuje mnie raczej takie, w ktore mozna grac we dwoch, w dalszej kolejnosci bijatyki, RPGi, ogolnie takie z dobra fabula. Wszelakim sportowkom i menedzerom z miejsca mowie nie.

2. Jak wyglada sprawa kompatybilnosci wstecznej w przypadku 40Gb wersji PS3? Wiem, ze aktualnie nie ma, znajduje sprzeczne informacje na temat tego, czy ma byc w przyszlosci.

3. Czy mozliwe jest podlaczenie do konsoli monitora CRT/LCD przez dwie przejsciowki: Z 15 pinowego na DVI, z DVI na HMDI - czy w takim ukladzie beda wystepowac jakies problemy z dzialaniem sprzetu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo ciekawe bo ja swego czasu wysłałem maila do Sony Polska i odpowiedzieli mi że jednak na gry jest blokada regionalna. Teraz pytanie kto ma rację twój kumpel, czy Sony? Może nie na każdą grę jest blokada, ale jednak jest. Jak mi nie wierzysz wyślij maila do Sony Polska i wszystko będzie jasne.

Wierz SONY daleko zajdziesz :P. Ja sam x lat temu dostałem w prezencie PSP z Hameryki i chodziłem wk*** na ten prezent dobre dwa lata bo SONY twierdziło, że się polskie gierki na tym nie odpalą... a działają wszystkie...

1. W jakie gry warto zainwestowac? Z miejsca mowie, ze interesuje mnie raczej takie, w ktore mozna grac we dwoch, w dalszej kolejnosci bijatyki, RPGi, ogolnie takie z dobra fabula. Wszelakim sportowkom i menedzerom z miejsca mowie nie.

Niech no do szafki zajrzę :P...

W coopa świetnie gra się w Resistance: Fall of Man i w Army of Two. To drugie różnie było oceniane, ale w trybie na dwóch wymiata.

Inne dobre gry? GTA IV, MGS4, Assassin's Creed (to naturalnie jest też na PC, ale jak jeszcze nie masz to kup warto!!), Motorstorm to IMHO świetna ścigałka (chaos i gięta blacha jeee...!), Darkness (mroczne, dość charakterystyczne, ale wciąga), Lair (jak dla mnie bomba, choć są i malkontenci), Heavenly Sword, Grid itd, itp.

Wszystkie ww są niesamowicie grywalne, choć w dużej mierze jest to oczywiście rzecz gustu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gier w dwie osoby, to Super Stardust HD ma chyba co-opa, ale to arcadowy shooter, przez co nie musi ci sie spodobac (do tego jest do kupienia tylko w PSStore, co nie wszystkim musi pasowac), ale warto sprawdzic chocby demo, w ktore nadal pogrywam od czasu do czasu ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego podłączacie konsolę? Telewizor plazmowy, lcd, monitor? Jaka przekątna jest potrzebna do komfortowej gry i w jakiej odległości trzeba siedzieć?

Chciałem zakupić telewizor plazmowy Panasonic TH-50PY80 P i podpiąć go do mojego PS3. Czy jest to dobra inwestycja?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... ja mam sony bravia KDL 46x2000 i powiem gra sie calkiem niezle. Przy takich grach jaK GTA4 i MGS 4 gra sie wysmienicie ;). Co do tego TV nie wyieralbym plazmy ;). Sa dobre choc trzeba ogladac z dosc duzych odleglosci a jezeli masz male pomieszczenie to radze LCD tansze i wg mnie lepsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego podłączacie konsolę? Telewizor plazmowy, lcd, monitor? Jaka przekątna jest potrzebna do komfortowej gry i w jakiej odległości trzeba siedzieć?

Chciałem zakupić telewizor plazmowy Panasonic TH-50PY80 P i podpiąć go do mojego PS3. Czy jest to dobra inwestycja?

Ja mam Philipsa z HD Ready i nie narzekam. Odległość ze względu na wymiary pokoju to jakieś 1,5 metra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie kto ma rację twój kumpel, czy Sony? Może nie na każdą grę jest blokada, ale jednak jest. Jak mi nie wierzysz wyślij maila do Sony Polska i wszystko będzie jasne.
Mówię co widziałem. My również dzwoniliśmy do Sony Polska (krótko po otwarciu SCEP) i oni nie potrafili udzielić odpowiedzi. Później mój znajomy zadzwonił do jakiegoś sklepu/ serwisu konsolowego i go poinformowano, że PS3 nie ma blokady. Sprowadził egzemplarz ze stanów (bodajże w czerwcu za +/- 600 zł) i póki co mu wszytko* ładnie hula.

*tzn. wszystko co dotychczas odpalał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stranglehold jest dobrą propozycją dla:

a) fanów Johna Woo,

B) fanów Maxa Payne'a,

c) fanów widowiskowej i szybkiej akcji,

d) wszystkiego naraz.

Tempo gry jest zabójcze, a to co się dzieje na ekranie przekracza ludzkie pojęcie. Assasin's Creed z kolei jest czymś w rodzaju Prince of Persia, tylko z bardziej skomplikowanym systemem walki i większą swobodą. Wybór należy do ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...