Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shmehr

PS3 - temat ogólny o grach

Polecane posty

Print screen na konsoli? Jeszcze o tym nie słyszałem. Ale jeśli to rzeczywiście działa to może byc ciekawe. Na PC print screen robi się przyciskiem na klawiaturze (Print Screen). Powoduje to zapisanie tego co widzisz na ekranie po tem możesz np. do worda/notatnika wklejic i cieszyc się obrazkiem żywcem z twojej gry.

Ta, wiem co to tylko nie wiem jak tego użyć, nie widzę takiej opcji, a parę ładnych screenów by było.

PS: Dobiero tera zauważyłem, że zoldator słucha Fort Minor - ta muzyka właśnie leci z moich głośników.

Nie to, żebym był jakimś ich wielkim fanem, ale usłyszałem ten kwałek w TV i cholernie mi się spodobał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to juz wiem jak to z tymi screenami jest. Na WP bodajze przeczyralem, ze Sony dalo taka opcje, ale zapomnialo o grze, ktora by z niej korzystala. To teraz drugi problem. Na PS3 ma wyjsc gra o nazwie Afrika. Ma to byc wirtualne safari z mozliwoscia przyjzenia sie dokladnie zwierzeta zamieszkujacym tytulowa Afryke, czyli dla kogos kto lubi ogladac Animal Planet bomba. Trraz moje pytanie, nie orientuje sie ktos kiedy ta gra ma wyjsc?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jakość wyświetlanego obrazu na telewizorze bez HD, jest o wiele gorsza od tej z HD?

To chyba jest pytanie retoryczne ? Oczywiście, że jest w jakimś stopniu gorsza, gdyby nie była, to po co byłby Ci potrzebny telewizor HD ? Logiczne podejście czasami ułatwia życie ;). Grać się będzie dało, ale nie wykorzystasz w pełni potencjału konsoli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Burnout Paradise gra się na zwyczajnym CRT o wiele trudniej: duże piksele przekładają się na niedokładny obraz, szczególnie ten oddalony. A że w Paradise osiągasz kosmiczne prędkości, to musisz zwracać więcej uwagi na to, co jest w oddali, żeby mieć czas zaaregować.

Ale co zrobić, kiedy oddalony obraz jest ledwo widoczny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie opłacalności zakupu jednego z dwóch zestawów PS3 [tak, wiem, wiem, pytanie z cyklu "musisz zdecydować sam", ale może, kto wie ? :) ].

PS3 160GB + 4 gry do pobrania [GT5 Proloque, Ratchet&Clank: Quest for Booty, The Last Guy, Super Stardust HD]

PS3 80GB + Little Big Planet

Różnica cenowa to coś koło 100 zł. Wiem, że gry to kwestia gustu. Jakoś nie bardzo przekonuje mnie Little Big Planet, z drugiej strony Proloque i Ratchet, ale większy dysk [100 zł to nie jest, aż tak wielka kwota, tylko czy potrzebne jest te 160 GB ?]. Konsole nie różnią się niczym, prócz dysku [chyba, że o czymś nie wiem], a co Waszym zdaniem bardziej się opłaca ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie pierwsze rozwiązanie, 100 zł to nie jest jakaś kosmiczna kwota, a różnica jest dość spora :)

A co do samego dysku, to ciężko mi orzec, po prostu zależy jak kto go używa i co zamierzasz na nim trzymać ;)

PS Stan konsolki jest +/- taki sam?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Stan konsolki jest +/- taki sam?

Są to zestawy nowe, dostępne niemalże w każdym sklepie :)

Generalnie chodzi mi o dodane gry, o ile wiem, to Ratchet & Clank: Quest for Booty to coś koło 3-4 godzin gry, GT5 Prologue to również demo [płatne, ale jednak demo], reszta to niszowe zapychacze, nie muszą być złe, ale to nie są pełnoprawne tytuły. Little Big Planet, wszyscy się zachwycają, ale czy warto ? Fanem ubierania ludzików w różne ciuszki nie jestem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest raczej powszechne, więc radzę próbować, czekać, za jakiś czas powinno wrócić wszytko do normy. Wiem, że pomaga korzystanie z zagranicznych kont [uSA,UK,JAP], podobno można się bezproblemowo zalogować [czyli usilne próbowanie, za którymś razem się uda] i masz więcej rzeczy [jakieś dwa dodatkowe pokoje tematyczne z gier].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadaczem PS3 jestem jakby przypadkiem.... Bo ja od dawna chciałem mieć konsolę, głównie ze względu na mój słabiutki komputer (mam w domu laptop, na którym idzie więcej gier...).

Tyle tylko, że chciałem Xboksa.... Głównie ze względu na to, że kumpel ma i chcieliśmy pograć po sieci, ale i również z powodu kilku interesujących exclusivów (Fable II, Blue Dragon itp.). No i cena...

Gdy otworzyłem pod choinką wielką pakę z PS3 80 GB, FIFA 09, Gran Turismo 5 Prologue i filmem "300", mało zawału nie dostałem. Byłem cholernie szczęśliwy ;PP

PS3 jest świetne. Bez dwóch zdań. Jeżeli chodzi o płynność, nie mam najmniejszych zarzutów. Playstation Store działa świetnie i nie ma problemów z pobieraniem dem czy trailerów. (Swoją drogą, Uncharted: Drake's Fortune w wersji demo było pierwszą grą, w której zobaczyłem człowieka MOKREGO po wyjściu z wody. :) )

Konsolę tę polecam każdemu, kto ma możliwość jej kupna. Ja tymczasem... Idę chyba sobie kupić LitteBigPlanet. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ludzi, ktorzy kupowali przez PSS. Rodzice chca mi zalozyc karte kredytowa dla nieletnich czy cos w tym rodzaju. Zaden czlonek najblizszej rodziny nigdy nie mial karty kredytowej i ja tez sie na tym nie znam, wiec czy w PSS mozna kupowac czyms takim?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie opłacalności zakupu jednego z dwóch zestawów PS3 [tak, wiem, wiem, pytanie z cyklu "musisz zdecydować sam", ale może, kto wie ? :) ].

PS3 160GB + 4 gry do pobrania [GT5 Proloque, Ratchet&Clank: Quest for Booty, The Last Guy, Super Stardust HD]

PS3 80GB + Little Big Planet

Różnica cenowa to coś koło 100 zł. Wiem, że gry to kwestia gustu. Jakoś nie bardzo przekonuje mnie Little Big Planet, z drugiej strony Proloque i Ratchet, ale większy dysk [100 zł to nie jest, aż tak wielka kwota, tylko czy potrzebne jest te 160 GB ?]. Konsole nie różnią się niczym, prócz dysku [chyba, że o czymś nie wiem], a co Waszym zdaniem bardziej się opłaca ?

Skoro mówisz, że dostępne prawie w każdym sklepie, nie wierzę, że tylko z tymi grami. Ja np. kupiłem tą 80GB z grą Resistance2 - naprawdę świetny horror fps, a multi po prostu cud - walki 30 vs 30 są świetne.

Te 160GB może i mają 2x większy dysk, ale po co to? Ja w życiu nie zapełnię całych moich 80GB, z konsoli cały czas nie korzystam, na PC przecież też gram.

A tą różnicę 100zł można zaoszczędzić i kupić sobie następną grę.

Ja też mam pytanie. Jaką grę kupić? xd

Wybór jest naprawdę duży, a gry na PS3 są drogie, więc trzeba dobrze wybrać...

@down

LBP mam, Killzone2 mnie nie przekonuje, a nad MGS4 się zastanawiam ;)

A co z GTA IV? Warto?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mówisz, że dostępne prawie w każdym sklepie, nie wierzę, że tylko z tymi grami.

Kolego, zobacz sobie datę zamieszczenia tego posta, a następnie przeczytaj dokładnie co tam napisałem. Nie twierdziłem, że nie ma innych zestawów, zadałem pytanie o opłacalność zakupu i tyle. Nie odkopuj postów, które mogą być już nieaktualne.

Ja np. kupiłem tą 80GB z grą Resistance2

Również wybrałem ten zestaw.

Te 160GB może i mają 2x większy dysk, ale po co to? Ja w życiu nie zapełnię całych moich 80GB, z konsoli cały czas nie korzystam, na PC przecież też gram.

Kilka dem [Killzone 2, Yakuza 3, Afro Samuraj i coś jeszcze], 3 gry [Res2, GTAIV i Mirror's Edge], a mi już prawie 30GB poszło, więc jeżeli ktoś nie zamierza wywalać gier, dem, filmików, mp3 itp. to 80GB to zdecydowanie za mało. Nie opłaca się kupować 160GB, lepiej kupić 40-80 i później zmienić dysk na jakąś 320GB i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalem PS3 80 gb + 2 pady + GT5 . Gt 5 nawet fajne ale szybko sie nudzi zarabiste jest bad company wszystko mozna niszczyc albo tez jest bardzo fajna fifa 09 . Zaje fajny jest killzone 2 grafa powalajaca mam tylko demo :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...