Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Dobre. Tyle że to tylko bronie i myślę ze broniami furory na nikim nie zrobisz bo jakbys widział fajna kusze w lenderze to lufa M24 by odleciała z wstydu ;).

-> dolar73 - nawet ten co ksiązkię pisał o Blenderze sie wpierw do niego tak zniechecił że go wyinstalował a puxniej wszystko obcykał i prosze bardzo - zrobił ponad 800 stronicową ksiażkę. W Blenderze trzeba mieć:

a) Pomysł;

b) Trochę pokopąc w internecie w toutorialach;

c) Nie zniechęcać się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o ocenę. Dwa dni z pomoca toutoriala zrobiłem ale niektóre rzeczy przerobiłem, nie robiłem krok w krok tego co na filmiku. Docencie ta pracę pod kontem tego że w nocy jest lepsza.

PS. To nie jest robione w prużni! Nie widać tutaj tego ale to jest w takim pudełku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre. Tyle że to tylko bronie i myślę ze broniami furory na nikim nie zrobisz bo jakbys widział fajna kusze w lenderze to lufa M24 by odleciała z wstydu ;).

-> dolar73 - nawet ten co ksiązkię pisał o Blenderze sie wpierw do niego tak zniechecił że go wyinstalował a puxniej wszystko obcykał i prosze bardzo - zrobił ponad 800 stronicową ksiażkę. W Blenderze trzeba mieć:

a) Pomysł;

b) Trochę pokopąc w internecie w toutorialach;

c) Nie zniechęcać się.

Pewnie masz rację ale już tak mam, że jak coś nie zaskoczy od pierwszego razu to rzucam to w diabły bo z doświadczenia wiem, że nic z tego nie będzie. Chyba, że po jakimś dłuższym czasie. Tak miałem z używaną przez mnie obecnie Cinemą 4D. Kiedyś w wersji trial odbiłem się jak od muru - masakra. A po trzech latach co prawda z inną już wersją wszedłem w "bardzo bliski kontakt" :wink: i tak już zostało - trochę mnie cierpliwości to kosztowało - nie mówiąc o finansach ale warto było odmówić sobie w życiu paru rzeczy żeby na półce stało oryginalne pudełko z napisem Cinema 4D (co prawda program w podstawowej wersji bez wodotrysków ale zawsze) :cool:

A to Darth Vader zrobiony własnoręcznie, z którego pochodzi mój avatar :smile:

post-103574-1281357576_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajerek :smile:

Dzięki za pozytywną opinię :happy:

A proszę bardzo :smile:

dolar73

Super :) Może pomożesz Killerowi w tworzeniu jego gry? ;)

Ech, żeby tak czas jeszcze na to pozwalał :wink: czasem wyskrobię parę chwil w pracy kiedy nuda jest zupełna ale w domu to życie prywatne mnie absorbuje dokumentnie :cool: większość obrazków, które tu zamieściłem powstała już jakiś czas temu ale teraz pracuję nad czymś nowym choć do premiery jeszcze daleko :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Nikt mi nie musi pomagać. Ja to tylkotak luźno Ci mówiłem Zdrowy, ale po głębszych namysłach nie ma to sensu. A tak wogóle też pracuje teraz nad projektem który myślę że sie wam spodoba. Projekt z kategorii architektura. Bez toutoriali!

PS. Ocencie moja prace na poprzedniej stronie. Proszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArchitektUra <nieok>

Dolar- bardzo fajny ten Vader, jednak nie podoba mi sie filtr. TRoche dziwny i tekstury (?) slabe. Poza tym kozak.

Filtr zamierzony a textury? Takie miałem pod ręką akurat :smile: poza tym oryginał jest oczywiście w TIFF-ie a co by nie mówić JPG dużo traci w tym momencie :angry:

Proszę o ocenę. Dwa dni z pomoca toutoriala zrobiłem ale niektóre rzeczy przerobiłem, nie robiłem krok w krok tego co na filmiku. Docencie ta pracę pod kontem tego że w nocy jest lepsza.

PS. To nie jest robione w prużni! Nie widać tutaj tego ale to jest w takim pudełku.

Nie wiem czy to jest wina kompresji ale w okolicach napisu wyszła Ci jakaś taka pixeloza :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma pixelozy. Wyloguj się i spróbój totak zobaczyć bo wczoraj też tak miałem, a dziś już nie.

Wylogowałem, zalogowałem ale jest nadal - może to wina matrycki na moim lapku? :smile:

A tak poza tym to może bym miał jeszcze uwagę (jeżeli można oczywiście) do koloru czcionki - myślę, że gdybyś użył podobnego do tej zółci to wyszłoby lepiej. Ale jak mówiłem - to tylko moje prywatne zdanie :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( Z mojego projektu nic nie będzie ponieważ trawa tak obciąża komp że sie nie da wyrenderować. Musze i tak trochę od blenderka odpocząć.

Z przyrodą zawsze jest problem :wallbash: jak tylko wstawiam naturalne oświetlenie (pot. słońce) to komp zwalnia ohydnie. To samo z drzewami i innymi trawami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...