Skocz do zawartości

Propozycje zmian na Forum Actionum


wies.niak

Polecane posty

Wiesz, istnieje coś takiego jak wolność wyboru przeglądarki. To znaczy, że mam prawo używać przeglądarki bez adblocka i nie odczuwać z tego tytułu nadmiernych uciążliwości.

Wiesz, istnieje coś takiego jak konsekwencje korzystania z tej wolności. Nie chcesz ABP ok, nikt nie zmusza, ale musisz sie pogodzić z konsekwencjami. Istnieje także wolnośc reklamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wielu forach, jest taka grupa jak ''Ladies'' albo ''Girls'' (Różnie się to nazywa, zależnie od forum.) Na FA kobiet jest mało, bo z reguły nie interesuje ich elektroniczna rozrywka (Takie fakty) Więc może by stworzyć tu taką grupę, by wyróżnić kobiety i pokazać innym, że wbrew pozorom, też jest tu ich sporo... Kolor nicku oraz grupy byłby oczywiście różowy i każda dziewczyna mogła by do niej dołączyć wysyłając PW do Adminów, lub zaproszenie/wniosek do przyjęcia do grupy. Grupa ta miałaby takie same uprawnienia co zwykli userzy. Ale było by od razu widać, że to płeć piękna, patrząc pod avatar, bez konieczności zaglądania do profilu.

Co o tym sądzicie? Wprowadzicie taką grupę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie to jest seksistowskie podejście do sprawy. Trochę jakbyś napisał 'oznakujcie wasze samice' :)

Krótko mówiąc - nie ma takiej potrzeby. Jeśli panie będą się wyróżniać, to dostaną kolorej, tak jak Nzk i będą się cieszyć. A różowy jest mój i koniec.

>>

[joke]

A ja myślę, że Kratos po prostu bardzo chce być w jakiejś grupie, stąd taka propozycja

[/joke]

[k0n]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinniśmy zatroszczyć się o naszych szanownych modów i w ew. raportach z działu Rozrywka i innych, gdzie występują nieprzykryte spoilery, pisać jakiej ksiązki, gry, filmu itd. dotyczą. Co Wy na to? I tak posty zaraportowane są ukryte, więc póki się znajdzie taki, który zna już omawiany tytuł, nic się nie stanie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I'm back z propozycją nowelizacji regulaminu działu pomocna dłoń. Nagminnie się zdarza, że w wypadku masowej premiery(albo pojawiena się gry w CDA) powstają tematy, gdzie kilka postów z rzędu to "też tak mam" itd. Zwykłe śmietnisko i stats, ot co. Zrobicie coś z tym?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Mam takie pytanie - ponieważ w temacie "Pełniaki dodawane do CDA" stale pojawiają się "koncerty życzeń" (odnoszę wrażenie, że nie o takie posty chodziło RoZy'emu, gdy zakładał tamten temat), to czy można byłoby przydzielić do niego jakiegoś "opiekuna", który ukróciłby taki spam? A jeśli to niemożliwe, to czy nie byłoby dobrze po prostu go zamknąć i posłać do kosza, w końcu po co trzymać przypięty taki, hm, paśnik dla trolli?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje możliwość wprowadzenia możliwości przeglądania tematu o przeciekach tylko dla zarejestrowanych(do tego najlepiej z pewną ilością postów na swoim koncie)? Serwer jeszcze parędziesiąt minut temu leżał. Wnioskuję, że to przez zbytnie obciążenie strony. Zanim padł widziałem w temacie przeciekowym, że z 730 osób, 450 to Goście. Nie mogą oni pisać postów a co za tym idzie nie pomagają w znalezieniu rozwiązania. Po co w takim razie dawać im dostęp? Jeżeli chcą się dowiedzieć jaka pełna wersja będzie dołączona to dowiedzą się z newsa na stronie głównej/Markolfa/tematu "Pełne wersje gier załączonych do numeru XX/20XX" - jednym słowem jak będzie po wszystkim. Co do wymaganej ilości postów - jeżeli ktoś nie potrafi poprawnie pisać dopadnie go Inkwiz... eskadra moderatorów i wyleci z forum(najlepiej bana na IP :icon_twisted: ), jeśli pisze dobrze - forum zyskuje kolejnego użytkownika na poziomie. Inaczej mówiąc dostęp do przecieków to taka mała nagroda za aktywność na forum(myślę, że wystarczyłoby ok. 10 postów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że takie coś jest możliwe(na forum Markolfa chyba kiedyś coś takiego było - no ale to całkiem inne forum), ale to już musiałby potwierdzić Ghost(albo wies.niak bo się pewnie również na tym zna). A co do przeżywania to oczywiście da się wytrzymać, ale to następuje właśnie wtedy gdy ludzie się dobrze bawią a taki kilkunastominutowy pad nie jest czymś przyjemnym(jaki jestem szczęśliwy, że Kalambury nie sprowadzają tylu ludzi bo bym chyba sobie dał z nimi spokój).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wy - moderatorzy - nie macie tajnego i ukrytego dla plebsu tematu gdzie omawiacie swoje plany? :P Zresztą Admin może wszystko nieprawdaż? Już samo to, że użytkownicy nie mogą zakładać tematów w niektórych działach jest ograniczeniem dostępu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są ograniczenia usprawiedliwione historią, tradycją i innymi takimi (np. naszym zdrowiem psychicznym), poza tym nie uznałbym tego za stricte ograniczenia w dostępie do forum, a raczej ograniczenia w korzystaniu, a to pewna różnica. Poza tym to offtop.

A pad mógł być spowodowany nie tylko przeciążeniem serwerów ale też jakimiś innymi przyczynami. Pamiętam, że ostatnio przy takiej liczbie przeglądających forum śmigało normalnie :) Poczekamy, co powie Ghost.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...