Skocz do zawartości

Propozycje zmian na Forum Actionum


wies.niak

Polecane posty

Można. Odpowiedź znajdziesz w tym temacie.

12. Jest dzial metal. Chcemy dzial "Hip-Hop", "Techno", "Rock" itd...

Odp: To jest forum poswiecone CDA i na tych tematach powinno sie skupiac. Jednak pewnego dnia z inicjatywy jednego z redaktorow - Elda powstal nowy dzial "Metal", ktory byl rowniez nazywany krolestwo Elda. Dzial "Metal" stal sie integralna czescia tego forum. Jednak Eld po pewnym incydencie pozegnal sie z forum. Dlaczego? Bo tak. Eld usuna dzial, jednak na wniosek forumowiczow "Metal" zostal reaktywowany. Innych dzialow z muzyka nie bedzie, chyba ze ktorys z redaktorow zechce takowy zalozyc. O muzyce mozecie pogadac w tym temacie http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=13993

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spolszczenia do gier są podobno nie legalne :D

A ja mam taką propozycję aby usunąć pozamykane tematy we wszystkich działach. Poco tyle tego? Chociażby w Pomocnej dłonie w grach jest takich tematów bardzo wiele. Pewnie przyśpieszyłoby to także działanie forum i zwiększyłaby się ergonomia w poszczególnych działach. Fakt, trochę czasu by to zajęło ale trochę chęci i wszystko powinno pójść gładko. Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematy zamknięte trochę wiszą jako informacje dla autorów, by było wiadomo co się z nimi stało. Gdyby z miejsca zniknęły to by się pojawiały kolejne z treścią "a gdzie zniknął mój temat??" - już to żeśmy przerabiali. Najczęściej usuwane (przenoszone do Kosza) są po paru dniach, acz oczywiście nie można wykluczyć, że coś się przeoczy, zapomni itp. Wtedy i tak są usuwane, acz przy regularnych czyszczeniach okresowych. Spoko, wszystko jest pod kontrolą :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką propozycję aby usunąć pozamykane tematy we wszystkich działach. Poco tyle tego? Chociażby w Pomocnej dłonie w grach jest takich tematów bardzo wiele.

To miej pretensje do userów, że nie potrafią używać wyszukiwarki i dublują tematy lub nie przeczytali regulaminu i dopisują się w złych działach. Zasada jest taka jak napisał sleeskee. Dlatego też na pierwszych stronach jest ich sporo, natomiast dalej nie ma wcale. Sam dwa dni temu wyczyściłem w Grach wszystkie poniżej trzeciej strony. Aktualnie najstarszy zamknięty temat jest z 21 bm. Cztery dni to niedużo, a należy się liczyć z tym, iż nie wszyscy odwiedzają forum codziennie. Jak dla mnie takim optymalnym czasem trzymania takiego tematu jest tydzień, gdyż może się zdarzyć, że ktoś ma dostęp do sieci właśnie raz w tygodniu - np. na lekcji informatyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie cuś : na niektórych forach jak ktoś napisze post pod postem to mu je po prostu łączy w 1 z napisem "dodano". Czy nie można zrobić tego na FA? Moderatorzy mieli by mniej roboty z łączeniem postów i nie można by było ładować post pod postem.

Edytowano przez DzikuXXX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest przecież dział "Sprzęt", gdzie możesz pomagać innym i czytać jak inni ludzie pomagają sobie wzajemnie.

Chyba, że chcesz napisać jakieś przyzwoite FAQ - wtedy zapraszam na PW z informacją o czym chcesz zrobić FAQ, jak to zamierzasz zrobić (napisać) itd.

Tematy dla majsterkowiczów są - jeden o tuningu komputera, drugi o elektronice (niedawno założony).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolał bym aby na początku forum umieszczane były nowe wpisy,a nie z przed kilku lat.

No fajnie. Dopiero się zarejestrował a już marudzi... Jakbyś dokładniej się przyjrzał, to zauważysz, że najnowsze posty są na końcu tematów. Chyba, że coś przegapiłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak widzę forum korzysta z CSS.

Czy nie można by np. w profilu podać lokalizacji pliku z którego ma korzystać forum ? Wtedy każdy mógłby u siebie stworzyć swój własny styl ten który mu będzie odpowiadał. Jak dla mnie forum jest trochę za ciemne .

Inna rzecz to na głównej stronie przy działach są tylko ikonki oznacz jako przeczytany , przydała by się też ikona informująca czy doszły nowe posty. Teraz trzeba zaglądać do tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U spodu możesz sobie wybrać jasną skórkę.

Jeśli masz operę, to tam jest opcja definniowania własnego stylu dla strony.

Ikonka "oznacz jako przeczytany" informuje też, czy w danym dziale są nowe posty, natomiast w widoku tematów, przy tematach z nowymi postami masz ikonkę na lewo od nazwy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie małe pytanie mam. Nie wiedziałem gdzie się z tym zapodać, więc zapytam tutaj.

Na dole widnieje takie okienko, w którym są osoby obecne na forum ( czy osoby ostatnio aktywne ). Można w swoim profilu jakoś to usunąć?

Nie za bardzo interesuje mnie kto jest na FA, i nie chcę żeby ktoś mnie widział. Może to trochę głupie, ale tak już się przyzwyczaiłem. Nawet na GG jestem cały czas niewidoczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i masz rację. Mi to aż tak nie przeszkadza, zwłaszcza że przez 3 lata zdążyłem na tym forum napisać dwa tuziny postów:) Jak mówiłem po prostu się przyzwyczaiłem do bycia "incognito".

Dziwi mnie po prostu brak takiej opcji. Zwłaszcza po aferach w Naszej Klasie.

Kiedyś miałem tam konto i pamiętam jakiego bzika ludzie mieli na punkcie swojej prywatności.

Najpierw podawali całe swoje życie na tacy- podawali numery telefonów, swoje prawdziwe dane, zdjęcia rodziny itd. a potem się buntowali przeciwko udostępnianiu swoich danych osobistych :lol:

Wydawało mi się że zakładka "prywatność" jest już niemal we wszystkich forach, wortalach, vortalach, portalach serwisach ( do kawy :) wraz z opcjami typu: pokazuj / nie pokazuj moich danych nieznajomym, nie pokazuj mnie w wyszukiwarce.....

Cóż, może wynika to z tego, że Wasi Forumowicze mają więcej rozumu i rozsądku...

Edytowano przez Dreamworker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeist -> Nic mi o tym nie wiadomo, ale to w zasadzie pytanie do Ghosta jest.

Dreamworker -> Pierwotnym celem NK było odnajdywanie znajomych itd, więc nic dziwnego, że ludzie uzupełniali zgodnie z prawdą wszystko, co się dało uzupełnić. Tu natomiast w zasadzie nic nie musisz podawać jeśli zależy Ci na byciu incognito. Dostępny publicznie jest jedynie Twój login.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak Ci bardzo znależy, to możesz ładnie poprosić, to Ci może tą funkcję włączą. Zresztą, możecie to przecież włączyć, aby było dostępne w opcjach. Jak ktoś chce, to sobie zaznacza, jak ktoś nie chce, to nie zaznacza. I już, problem z głowy :).

Edytowano przez Eleeist
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...