Skocz do zawartości
wies.niak

Propozycje zmian na Forum Actionum

Polecane posty

Właśnie wpadłem na dwa pomysły nowych tematów. Otóż przydałyby się tematy związane z blogami. W jednym pytalibyśmy o różnego typu problemy, ja osobiście nie mam pojęcia czemu nie aktualizuje mi się licznik komentarzy, nie żeby było to jakoś strasznie ważne ale możliwe, że sam coś w opcjach poknociłem i chciałbym wiedzieć jak to naprawić. W drugim temacie moglibyśmy po prostu raportować blogi - coś nam się w nich nie podoba, sądzimy, że łamią one regulamin itd.

Edytowano przez Belutek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belutek - a teraz kliknij w o forum i forumowiczach, i spójrz na temat na dole. Tam możesz zgłaszać problemy techniczne. Jeżeli chodzi o raportowanie, to zwyczajne PW do któregokolwiek moda wystarczy, nie potrzeba do tego specjalnego tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za pomoc a raportować jakiemuś konkretnemu modowi? Zajmuje się ktoś tym?

PS Może wypadałoby zmienić nazwę tematu o blogach na jakąś bardziej ogólną bo ta jest bardzo sprecyzowana i nie pomyślałbym, że mogę tam żalić się ze swoich problemów. :icon_smile:

Edytowano przez Belutek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum są blogi, może by dodać podcasty? Mogli by dodawać je zarówno redaktorzy CDA, moderatorzy jaki i forumowicze. Moim zdaniem (o ile to by wypaliło ofc) było by to bardzo ważna zmiana na forum. No i zgodna z lansowanym na tym forum pojęciem sieci 2.0.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinno rozdzielić się RPG/Hack'n'Slash w opcjach profilu (ulubiony gatunek gier), nie wszyscy fani RPG'ów lubią grać w proste H'n'S'y oraz nie wszyscy miłośnicy H'n'S'ów lubią"nudne" gry RPG. Owszem niektóre gry trudno jest sklasyfikować, gdyż granica między RPG a H'n'S bywa dość umowna. Można ten problem rozwiązać dając do wyboru dwa ulubione gatunki gier. Taki jest więc mój postulat, rozdzielcie RPG/H'nS i dajcie możliwość wybrania dwóch ulubionych gatunków gier.

A i jeszcze na dole forum "Aktualny czas: " pokrywa się z linią, przez co wygląda na przekreślony.

Edytowano przez fourth
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy sa jakiekolwiek szanse na dodanie wyszukiwarki tematow- pytania o cda posiadaja 145 podstron na dzien dzisiejszy, trudno znalesc wlasciwy dzial... Zaznaczam, ze jestem w tematyce forum- laikiem kompletnym ale gdzies trza zaczac sie uczyc... :sweat:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Um...Opcja "szukaj"? Jak zwykła nie starcza to są i zaawansowane...

PS.

Na większości forów naliczanie postów w tematach "zabawowych" jest wyłączone. I nie bez powodu.

Inicjatywę popieram.

Edytowano przez Dracia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się powtórzę, ale zdania które zaraz przedstawię będę bronił aż po grób (chyba, że mi zapłacą za zmianę).

W większości forum mówisz? Cóż - jest to prawda. Szkoda tylko, że w większości forum zagadki/zabawy tam to typowe "Liczymy Do Miliona!" czy "Spełnij życzenie". Tutaj, na FA, jest całkowicie inaczej. Zagadki są trudne, wymagają pracy itd. Nie ma tu bezsensownych tematów jak podałem powyżej, dlatego myślę, że naliczanie tam powinno pozostać.

Jakby co, była już (a raczej trwa) o tym dyskusja w temacie 'Ankieta: DALSZE LOSY DZIAŁU ZAGADKI & ZABAWY'. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat był już kiedyś co prawda poruszany, ale miesiące mijają i jak do tej pory bez odzewu, także zdecydowałem sie przypomnieć. Czy kiedykolwiek doczekamy się możliwości wyłączenia tego bocznego menu? Tych przeszkadzających i zwężających forum tabelek? Co bardzo ważne nie tylko na czarnej skórce, ale też na białej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marrio94

@fourth

Ja popieram twój pomysł. Ale zrobiłbym to tak, że każdy sobie wpisuje ulubione gatunki gier, a nie tylko 2. Może ktoś ma 5 ulubionych gatunków i nie potrafi wybrać z nich ulubionego ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnoldo - Nie ma możliwości wyłączenia. Jeżeli korzystasz z czarnej skórki, to masz do wyboru dwie opcje. Ghoztcraft i Ghoztcraf2. Ta druga jest bez panelu. Prawdopodobnie nie będzie alternatywnej wersji białej skórki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie o to mi chodziło. Na czarnej skórce jest do wyboru, to wiem. Na pewno nie będzie możliwości zrobienia białej skórki bez tego czegoś? Bo jest mocno upierdliwe tak na dłuższą metę. A od czarnej skórki bolą oczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki, że zajmuje się tym TYLKO Ghost, a nie my wszyscy. Może to niesamowite, ale admin też ma swoje życie, swoich znajomych i inne obowiązki. Niekoniecznie musi mieć czas na dorobienie czwartej skórki i jej dopracowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo, jak na razie nie będą miały miejsca żadne zmiany na tym skrypcie. Chyba że znajdzie się jakiś krytyczny błąd, ale nic poza tym. Uprzedzając pytania - też nie wiemy dlaczego. Chyba szykuje się coś większego, czekajcie cierpliwie. Koniec tematu o skórkach, bo zarówno my, jak i wy nie mamy na to żadnego wpływu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srsly?! To niemożliwe i ciężko mi w to uwierzyć! Zajrzyj kilka postów do wyżej, to zobaczysz, że właśnie o tym tu jest mowa. *facepalm*

>>Ej no... przecież czytanie poprzednich postów jest męczące... ja tam go rozumiem ;< [k0n]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...