Skocz do zawartości
wies.niak

Propozycje zmian na Forum Actionum

Polecane posty

Uważam, że przydało by się, aby można było jakoś zaznaczyć interesujące nas tematy i szybko do nich przechodzić. Wydaje mi się też, że za dużo jest opcji i początkujący mogą się trochę w tym zagubić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobić oddzielny dział odnośnie jakiś magazynów, gazet? Wiem, jakie tematy są w Poglądach, ale przydałby się.

Dwa- jeden z użytkownik w dyskusjach historycznych zaproponował, aby do gości redakcji dodać Bogusława Wołoszańskiego. Ciekawy pomysł. Dałoby się to zrobić/ mam iść do "Pytań do redakcji"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję odnośnie wyświetlania dat na forum. Wydaje mi się, że bardziej poprawnie językowo byłoby gdyby daty pisane były zamiast np. 10 listopad 2009 -> 10 listopada, 1 stycznia, 17 lutego itp.

Jak to mawiał mój nauczyciel od polskiego już w niepamiętnych czasach gimnazjum: "Listopad, maj, styczeń czy też jakikolwiek inny miesiąc jest tylko jeden w roku. Zatem mówimy: 10 (dzień) listopada, 17 grudnia, 8 lutego itp. a nie: 10 (z kolei) listopad w tym roku.

Taka mała drobnostka, ale miło by było, jakby ktoś zwrócił na to uwagę.

PS. Już nawet w systemach operacyjnych Microsoftu uwzględniony jest ten niuans językowy. ;)

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się ostatnio na pewnym forum(nie, nie FA) i zobaczyłem, że przy postach użytkowników wyświetlane jest coś takiego

Pomógł/Pomogła: x razy

Nie dałoby się tak zrobić tutaj? Ktoś wysyła do moderatora prośbę o doliczenie "krechy pomocy" z odpowiednim uzasadnieniem i jeśli przejdzie, człek wie, że ktoś jest mu wdzięczny. Byłby to także równie dobry wykładnik aktywności danego użytkownika co ranga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy moja propozycja pasuje to tego tematu, ale nie mam konceptu gdzie to napisać:

Nowy użytkownik zazwyczaj wcześniej niż Forum Actionum odwiedza główną stronę-cdaction.pl. Czyta news, przechodzi do komentarzy i... Może się zrazić :(. Czasem dyskusję są zbyt żywe, a argumenty niezbyt wyszukane. Z tym wiąże się moja propozycja. Co Admini sądziliby o dodaniu opcji raportowania w komentarzach, podobnej do tej na forum? Tylko, że nie trzeba by było wpisywać treści raportu, ale po prostu kliknąć. To pozwoliłoby szybciej usunąć pirackie wpisy. Teraz trzeba pisać do Moderatora/Admina PW, co zajmuje trochę więcej czasu. Co Wy na to?

Edytowano przez org
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając FA brakuje mi jednego tematu do postowania.

Mianowicie - Rozmowy Poważne (nazwa robocza). Chodzi mi o taki topic w którym można byłoby rozmawiać o pewnych sprawach za "poważnych" na FoS, w którym szybko zresztą zostałyby stłumione. Przykładowe dyskusje? Eutanazja, in vitro, aborcja, kara śmierci et cetera. Czyli w możliwe największym skrócie mówiąc - dyskusje nad rzeczami które nie mają własnego tematu w "Poglądach".

Co moderacja sądzi o moim pomyśle?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś przeglądnął "Poglądy" to byś zauważył, że te tematy wielokrotnie się tam przewijały. Zarówno w "Polityce" jak i w "Filozofii", w zależności od kontekstu. A osobnych tematów nie będzie, tak jak nie będzie tematów "Głód na świecie", "Globalne ocieplenie" itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...