Skocz do zawartości

HearthStone: Heroes of Warcraft


Polecane posty

@UP - i dodaj sobie do tego zabójczą truciznę, którą chyba ma każdy w talii. Wtedy wychodzi tak jakby broń 5 ataku i 4 wytrzymałości za 6 many. Jeśli przeciwnik nie ma tego szlamowatego stworka to taki sztylecik może pozwolić uzyskać sporą przewagę.

I nie przejmuj się, ja grałem arenę 4 razy i wygrałem najwięcej 4 pojedynki. Jedną arenę skończyłem bez żadnych wygranych. Niestety nie potrafię budować talii w taki sposób jaki jest tam wymagany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiera "pełnego" Hearthstone to raj na ziemi. Logujcie się, grajcie, bo w Casualu jest pełno magów z podstawowymi deckami. Miałem ledwo 40 golda i skończyłem na setce, wygrywając 18 razy pod rząd - 17 z tego to byli magowie, resztę stanowił jeden, samotny druid.

A, no i z packa wypadł mi Shadowform.

Edytowano przez Sedinus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chuunin

Bo na arenie liczy się dobór kart. Ogólnie to ja np nie umiem grać Janna na arenie - każdy pieje z zachwytu nad wizzem a dla mnie to średnia talia.

Po pierwsze na arenie królują wszelkiego rodzaju taunty, silence i stworki silne. Np w 90% przypadków lepiej jest wziąć River Crocoliska niż Raptora.

Pamiętaj również, że im więcej kart przeciwnik musi zużyć aby się pozbyć Twojej, lub np Ty możesz jedną kartą zdjąć np 2 - tym lepiej. Divine Shield również jest cholernie mocny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Postacią początkową"? Co to w ogóle za teorie dziwaczne? To, że Jaina występuje w samouczku nie znaczy zaraz, że jest jakąś "postacią początkową". Obecna meta może i nie sprzyja Magowi, ale istnieją sensowne decki, a ostatni nerf Tinkmastera pośrednio wzmocnił też Jainę.

Jasne, dostaje się ją na początku i to nią większość graczy rozgrywa kilkanaście pierwszych gier, ale nawet wtedy, w porównaniu do reszty początkowych decków, deck Maga jest bardzo mocny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie otworzyłem najlepszą paczkę w mojej Krótkiej karierze :D. 1 niebieskia 1 fioletowa 1 pomarańczowa (a może żółta :D). A były to niebieska dla łotra 4 za 4/4 (chyba) z ukrycie dla sojuszunika. Golem z kosztem zależnym od hp przeciwnika oraz cudowna legenda. A mianowicie ten stwór za chyba 6 który po śmierci przyzywa swoją kopie. Co nich myślicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warlock lub Hunter. Ten pierwszy działa z racji doboru kart z umiejętności klasowej. Dorzucasz do niego jakieś rushowe karty (Flame Imp, Doom Guard) albo idziesz czysto w Murlocki. A Hunter to powerhouse rushy sam w sobie - grany z głową wygrywa w parę tur za pomocą Hien, Buzzardów czy Release the Hounds.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arnie

Nie ma co się dołować ja czasami potrafiłem dostać 9 razy z rzędu, a następnego dnia przebić się o 5 rang w górę. Niestety, ale losowość w tej grze odgrywa dużą rolę, więc łatwo dostać serię przeciwników, którzy mają dobre kontr-decki względem naszego, a dodaj do tego kiepskie rozdanie i katastrofa gotowa wink_prosty.gif Najważniejsze to nie brać do głowy, ew. odetchnąć z dzień i dalej piłować "lader" eyes.gif

Edytowano przez KewL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerobiłem nieco swojego Palka.

fND7E5O.png

Spieszę z wyjaśnieniami.

Light's Justice jest tam z trzech powodów: jeden, to broń. Dwa, ma cztery użycia, trzy, pomaga moim Argentom rozwalać miniony z 2 HP.

Argent Squire x2 - jeden z najlepszych 1 dropów w grze, niemal zawsze zapewnia 2 za 1.

Equality x2 - "No, fajny ten twój taunt 8/8, teraz zginie od Silver Hand Recruita 1/1". Jest jeszcze zabawniej, gdy mam na stole same miniony z 1 domyślnym HP. Wiadome combo z Consecration dla potencjalnych ragequitów.

Argent Protector x2 - za 2 many dostaję miniona 2/2 i Divine Shield, fajne combo z Youthful Brewmaster.

Ironbeak Owl x2 - silence, tyle w temacie. Dlaczego nie Spellbreaker? Bo on kosztuje 2 many i nie tworzy dobrego combo z Brewmasterem.

Knife Juggler x2 - w sumie to nie wiem, co on tu jeszcze robi - RNG to RNG i nie można na nim polegać, ale to jedyny 2 drop którego mogę zagrać i nie stracić z powodu bezużyteczności battlecry. Pierwszy kandydat do wymiany.

Youthful Brewmaster x2 - 3/2 za 2 many z battlecry który ma multum zastosowań - odnawia Divine Shield, inne battlecries, resetuje HP, usuwa silence itp.

Aldor Peacekeeper x2 - kolejny kandydat do wymiany, sprawdzał się kiedy ten deck miał inne założenia - teraz średnio się przydaje, jedynie w przypadku gdy chcę zrobić facecheck na jakimś gigancie i nie oberwać przy tym za mocno.

Scarlet Crusader x2 - mocniejszy Argent Squire, niemal zawsze 2 za 1.

Truesilver Champion x2 - jedna z najlepszych broni w grze, bez dwóch zdań.

Blessing of Kings x2 - bo buff też się przydaje, nawet jeśli czasami ciężko go użyć to 5/5 Silver Hand Recruit też jest straszny, nie wspominając o 7/5 Scarlet Crusaderze czy 8/9 Sunwalkerze.

Consecration x2 - AoE zadające obrażenia wszystkim przeciwnikom, miodzio, a combo z Equality to board wipe.

Hammer of Wrath x2 - jedyny direct damage spell i card draw w tym decku.

Sunwalker x2 - najlepszy taunt w grze, EoT - 4 HP sprawia że Prieściki płaczą, bo Shadow Words nie są mu w stanie nic zbić, Divine Shield leje na Fireballe, a 5 HP pozwala wytrzymać sporo ostrzału, szkoda że to magnes na Polymorpha i Hexa.

Guardian of Kings x2 - może i kontrowersyjny, ale to leczenie 6 HP (jedyne poza Truesilver Championem) i minion 5/6, sprawdza się jako przynęta na mocniejsze zaklęcia.

Onyxia - ersatz za Tiriona, którego mam nadzieję kiedyś znaleźć/wycrafcić.

Bardzo chciałbym tu wsadzić Argent Commanderów i Silvermoon Guardianów, ale nie wiem za bardzo czego się pozbyć. Wywalenie Knife Jugglerów oznacza, że nie mam dobrego 2 dropu, a wywalenie Aldorów zostawia jedynie SC jako 3 dropy.

Edytowano przez Sedinus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest Baron Geddon, wooohoo! :X

Mam też kolejny niezły przypadek na Arenie - 3 Alarmoboty w talii plus Innervate druida... Praktycznie w każdej grze wystawiam bocika najpóźniej w drugiej turze. I Lord of the Arena albo Ironbark Procector nadchodzą w kolejnej tongue_prosty.gif

@up - Ciekawe. Ukradnę chyba, bo mam te karty (poza Onyxią), a szukam czegoś nowego dla Palka.

Edytowano przez Zdenio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozegrałem tutorial i zdobyłem Łowcę - zapowiada się fajna gra, taki Magic Lite. A że Magic mnie nie wciągnął, to może jego odchudzona wersja da radę wink_prosty2.gif.

Najfajniejsze jest to, że można ją włączyć na 5 minut, zagrać meczyk i wyłączyć bez żalu - relaksator idealny.

Edytowano przez Quetz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oknie battle.net powinno dać radę, w opcjach gry. Jesli nie bedzie mozna (ja tak mialem) to zmien jezyk battle.netu na angielski i zainstaluj Hearthstone'a, pozniej mozesz znow ustawic sobie jezyk na polski jesli bedziesz chcial.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relaksik? Dzisiaj włączyłem dla relaksu i na cztery gry wygrałem jedną, a i to tylko dlatego, że przeciwnik zrobił ragequita, jak mój Deadly Shot przy szansie jeden do trzech trafił w wykoksowanego miniona z tauntem ;) Z relaksem nie miało to nic wspólnego :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy dubbing jest chyba w samouczku, strasznie teatralnie brzmi. Same karty nie są już udźwiękowione tak źle, zazwyczaj. Zresztą do wszystkiego da się przyzwyczaić. Polskiej wersji zwyczajnie nie chciało mi się zmieniać i jakoś żyję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...