Skocz do zawartości
RoZy

Gothic (seria) v.2

Polecane posty

Luki, z tego co czytałem to pewna grupa ludzi, wysłała do Nvidi jakieś dwa tygodnie temu, prośbę o patcha który pozwoli grać na Windows 7 w Gothica, jeśli chcesz więcej informacji, zajrzyj na kanał GamerPlayerTeam na Youtube, to oni wysyłali prośbę o patch.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, mimo swej prostoty w pierwszych odcinkach Eziego w "Sklejamy", to ogólnie była spora dawka funu, szkoda że następnej serii nie będzie. Ale chyba są jeszcze tworzone podobieństwa do tej serii Eziego, ale nie są już tak zabawne jak w jego wykonaniu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, mimo swej prostoty w pierwszych odcinkach Eziego w "Sklejamy", to ogólnie była spora dawka funu, szkoda że następnej serii nie będzie. Ale chyba są jeszcze tworzone podobieństwa do tej serii Eziego, ale nie są już tak zabawne jak w jego wykonaniu. :)

No masa się już porobiła takich seriali w stylu "sklejamy", ale to i tak eziego zapadły mi w pamięć... ostatnimi czasy wolę pooglądać filmiki komediowe, robione... hmm... od podstaw (?) z własną historią i dubbingiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, mimo swej prostoty w pierwszych odcinkach Eziego w "Sklejamy", to ogólnie była spora dawka funu, szkoda że następnej serii nie będzie. Ale chyba są jeszcze tworzone podobieństwa do tej serii Eziego, ale nie są już tak zabawne jak w jego wykonaniu. :)

No masa się już porobiła takich seriali w stylu "sklejamy", ale to i tak eziego zapadły mi w pamięć... ostatnimi czasy wolę pooglądać filmiki komediowe, robione... hmm... od podstaw (?) z własną historią i dubbingiem

Masz racje, ale tak jak już pisałem gdzieś, parodie są na siłę robione by dorównać Galowi, albo Quarriorowi, choć z dorównaniem Quarriorowi, nie powinno być problemu gdyż on się skupia teraz na wyrzutkach. Ale ogólnie rzecz biorąc, jest jeszcze kilka dobrych komedii w machinimie Gothica, ale coraz częściej robi się z nich kolejne epizody Burego Zenka, z mnóstwem bluzgatorów. co mnie odtrąca. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już nikomu nie uda się zrobić czegoś równie wypełnionego bluzgami, a jednocześnie na swój sposób wyrafinowanego niż Gothic: Prawdziwa Historia Quarriora. Zaznaczam przy tym, że kontynuacji Gala nie oglądałem.

Mój ulubiony odcinek Sklejamy to ten z burdelem i zwierzętami. :D Szkoda, że Ezi porzucił już karierę filmowca. Jego seria XD, Sklejamy, Swordmaster no i oczywiście Sabaton 40-1 to jego moje ulubione filmy. Chociaż i tak moim numerem 1 jest saga Wiedźmin, Ostrze Czasu i Krew Bogów Er0la.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już nikomu nie uda się zrobić czegoś równie wypełnionego bluzgami, a jednocześnie na swój sposób wyrafinowanego niż Gothic: Prawdziwa Historia Quarriora. Zaznaczam przy tym, że kontynuacji Gala nie oglądałem.

Mój ulubiony odcinek Sklejamy to ten z burdelem i zwierzętami. :D Szkoda, że Ezi porzucił już karierę filmowca. Jego seria XD, Sklejamy, Swordmaster no i oczywiście Sabaton 40-1 to jego moje ulubione filmy. Chociaż i tak moim numerem 1 jest saga Wiedźmin, Ostrze Czasu i Krew Bogów Er0la.

Kuba, obejrzyj sagę wiedźmińską by Diegothic z MadGoth, o ile nie oglądałeś, pierwsza część sagi bez dubbingu, ale następne już z dubbingiem, przemilczę to że robił mnóstwo ortów Diego przy robieniu tych filmów, gdyż z prywatnej rozmowy powiedział, iż jest dyslektykiem a nie można go za to winić. ;)

Jeszcze bardziej polecam serie "Ucieczka" by LaresGothic, wzorowane na Prison Breaku, i póki co najlepsza adaptacja. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki, z tego co czytałem to pewna grupa ludzi, wysłała do Nvidi jakieś dwa tygodnie temu, prośbę o patcha który pozwoli grać na Windows 7 w Gothica, jeśli chcesz więcej informacji, zajrzyj na kanał GamerPlayerTeam na Youtube, to oni wysyłali prośbę o patch.

Aha, dzięki wielkie za odpowiedź. Zachciało mi się kiedyś pograć w MT, ale na lapku się nie dało. Dobrze, że mam jeszcze stacjonarnego PC :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mógłbym polecić "sesję RPG" niejakiego Mooorasa... ja sam też robię filmy, ale co do nich się nie będę wypowiadał...

Oooo, zapomniałem o Mooorasie, jaki zemnie prostak. :P Faktycznie, Moooras robił dobre filmy w Gothicu, o dziwo jak zaczynał kręcić. "Ojca chrzestnego" oraz drugą część filmu tego, to może nie było jakieś wypaśne jak u Gala z efektami, ale ogólnie udało mu się mnie zaciekawić. :) I faktycznie znowu zemnie prostak, by nie wspomnieć o ciasteczku TuC. :D De United, bo to chyba będzie serial. ? Zapowiada się bosko. :P

A co do przebicia Gala i Quarriora, masz racje Kuba, i zachęcam do obejrzenia kontynuacji Gala od początku. :)

Ale ja zacznę stawiać wszystkim tym, którzy będą robili z Wrzodem jako zboczeńcem filmy. Wielki i zasłużone. "1 !!!!!" Bo dość już mam filmów w roli Wrzoda jako zboczeńca. O ile w GPH dawał radę, o tyle w następnych filmach robi się żenujący.

Edytowano przez Spriggs
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I faktycznie znowu zemnie prostak, by nie wspomnieć o ciasteczku TuC. :D De United, bo to chyba będzie serial. ? Zapowiada się bosko. :P

Za to ciasteczko powinienem się gniewać xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, widać tak się to dobrze z Wrzodem przyjęło po Prawdziwej Historii, że tak już zostało. :P

Z Moorasa filmów lubię... hmm... no nie mogę zacytować tytułu, bo bym dostał osta za przekleństwa. Ale chyba i tak już wszyscy wiedzą, o co chodzi. :D

A, wspomnę jeszcze o Panu Patoku. Ostatnie Starcie zapowiada się bardzo fajnie, ale szkoda, że zrobił tylko 4 od... Ale zaraz, co ja widzę? Drugi sezon? Piąty odcinek? No, nareszcie seria wraca, zaraz obejrzę. Tylko mam nadzieję, że tym razem Patok nie będzie robił następnego odcinka przez ponad rok. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Moorasa filmów lubię... hmm... no nie mogę zacytować tytułu, bo bym dostał osta za przekleństwa. Ale chyba i tak już wszyscy wiedzą, o co chodzi. :D

Rozpi... eee... powiedzmy że psuj :laugh: . Swoją drogą, zaczynam naprawdę martwić się o siebie, kiedy stwierdzam, że zrozumiałem wszystko co powiedział Xardas :laugh: .

To, Sklejamy ep.9, Cała prawda o łowcach smoków i Koszmary Angara to moje ulubione.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, widać tak się to dobrze z Wrzodem przyjęło po Prawdziwej Historii, że tak już zostało. :P

Z Moorasa filmów lubię... hmm... no nie mogę zacytować tytułu, bo bym dostał osta za przekleństwa. Ale chyba i tak już wszyscy wiedzą, o co chodzi. :D

A, wspomnę jeszcze o Panu Patoku. Ostatnie Starcie zapowiada się bardzo fajnie, ale szkoda, że zrobił tylko 4 od... Ale zaraz, co ja widzę? Drugi sezon? Piąty odcinek? No, nareszcie seria wraca, zaraz obejrzę. Tylko mam nadzieję, że tym razem Patok nie będzie robił następnego odcinka przez ponad rok. :D

Jeśli chodzi o Patoka, to nie prędko doczekamy się ostatniego starcia, gdyż ma sporo zajęć w realnym życiu, i do tego komp mu się psuł, ale powiedział że jeśli będzie możliwość kręcenia, to dokończy końcu serial.

Zapomniałem polecić jeszcze dwie osoby.

Z szczerego serca, polecam Soprana "GothicMovie", który jest odpowiedzialny za miasto nekrofili i przygód Soprana, obie produkcje bardzo udane, mimo iż na początku dominowały swą prostotą, czyli kamera, brak gestykulacji ITP. Oraz BerengarPL, który robi Brygadę Berengara, póki co są dwa odcinki, ale są nawet ciekawe, i jest tu trochę wzorowania na przygodach Soprana. :)

A co do Falandara, oo tak, gość też robi dobre filmy, Jack Wróbel to po prostu majstersztyk. :D Pierwsza seria była dobra, ale druga o wiele lepsza. :P

Edytowano przez Spriggs
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem polecić jeszcze dwie osoby.

Z szczerego serca, polecam Soprana "GothicMovie", który jest odpowiedzialny za miasto nekrofili i przygód Soprana, obie produkcje bardzo udane, mimo iż na początku dominowały swą prostotą, czyli kamera, brak gestykulacji ITP. Oraz BerengarPL, który robi Brygadę Berengara, póki co są dwa odcinki, ale są nawet ciekawe, i jest tu trochę wzorowania na przygodach Soprana. :)

Warto też wspomnieć Xardimana2 za serial "Krzywo Nożna Przygoda" i DafaPL za "Jedenastkę Beziego". Obydwaj moim zdaniem robią świetne komedie...

Edytowano przez TuComix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem polecić jeszcze dwie osoby.

Z szczerego serca, polecam Soprana "GothicMovie", który jest odpowiedzialny za miasto nekrofili i przygód Soprana, obie produkcje bardzo udane, mimo iż na początku dominowały swą prostotą, czyli kamera, brak gestykulacji ITP. Oraz BerengarPL, który robi Brygadę Berengara, póki co są dwa odcinki, ale są nawet ciekawe, i jest tu trochę wzorowania na przygodach Soprana. :)

Warto też wspomnieć Xardimana2 za serial "Krzywo Nożna Przygoda" i DafaPL za "Jedenastkę Beziego". Obydwaj moim zdaniem robią świetne komedie...

Co do Xardimana, oglądałem jego najnowszy odcinek Krzywo nożnej przygody, odjazd. ;) Muszę zaznajomić się z serią. a co do serii Dafa, to chyba jedyny film, który jest parodią Ocean's Eleven / Twenty, a o dziwo bardzo dobra, mimo też swej prostoty na początku. Jedynie co mnie się nie podoba, to za dużo ludzi zaczyna robić parodie podobne do power rangers, co jest denerwujące, bo u Soprana było to zjadliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedy pierwszy raz zagrałem w MT, to po jakimś czasie mi się odechciało, bo nie mogłem wejść do Starej Kopalni, a myślałem, że to bug. Poza tym zdziwił mnie stopień zmian - kiedy miałem zanieść tą listę Ianowi podczas testu zaufania, to zdziwiłem się "Co tu robi ten mur?", gdy nie mogłem znaleźć Starej Kopalni. Cóż, teraz nie mam czasu, ale na pewno za jakiś czas zainstaluję moda i spróbuję jeszcze raz.

Panie kolego, w MT tam gdzie jest Stara Kopalnia znajduje się jeden z nowych obozów w grze - a mianowicie Obóz Strażników Kopalni - z tak charakterystycznymi postaciami jak Siekacz, Kazzmir, Melkor, Wycisk i mnóstwem nowych questów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TuComix

Czy tylko ja to zauważyłem, czy co 4 user na YouTube musi mieć w nicku "Gothic", bądź związane coś z Gothickiem ?

Edytowano przez TuComix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tu jakoś cicho :(

Więc ja zadam 2 pytania. Znacie jakiś fajny mod do gothic 2 ?

Gdzie można znaleźć jeden z artefaktów Adanosa ? Mam już obrońce ciała, pierścień i jeszcze coś tylko nie pamiętam jak się nazywało

:) Może mi ktos zrobić pełną listę artefaktów Adanosa razem z miejscami gdzie można je znaleźć ?

Na samym początku chciałem poszukać ich sam, ale nie znalazłem, a jest to juz troche uciążliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja to zauważyłem, czy co 4 user n YouTube musi mieć w nicku "Gothic" ?

Aż tak mało kategorii oglądasz na tym serwisie? Widziałeś ośmiu i już twierdzisz, że jedna czwarta wszystkich ma w nicku Gothic? Bez jaj...

Raczej oprócz ciebie, nikt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TuComix
Aż tak mało kategorii oglądasz na tym serwisie? Widziałeś ośmiu i już twierdzisz, że jedna czwarta wszystkich ma w nicku Gothic? Bez jaj...

Raczej oprócz ciebie, nikt.

Wystarczy sobie zobaczyć pierwszą lepszą stronę z widzami jakiegoś usera, który tworzy filmy w Gothicu... nie widziałem ośmiu, bo widziałem znacznie więcej :dry: Znam też sporo ludzi, którzy mają jakieś oryginalniejsze nicki...

Owszem Gothic jest fajną serią gier, no ale bez przesady : P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...