Skocz do zawartości

PS4, X-One, Wii-U


Polecane posty

No nie rozśmieszaj mnie! Chyba to lekka przesada! Pikmin 3, mówi Ci to coś? Dzieło Miyamoto. On jest mistrzem i decyduje co jest tworzone. Dogląda projektów. Na razie nie wyraża zapału na F-zero. Widzę, że Ty na prawdę nie za bardzo jesteś w temacie. Po co ma robić Mario. Niech skupi się na swoim nowym IP, a od Mario są niezwykle utalentowani developerzy.

My NIC nie widzieliśmy, ale Ty w swojej wielkiej podróży rozłożyłeś ten naród na czynniki pierwsze i stwierdzasz, że są nazistami. Chciałbyś, żeby nas nazywano np. pijaczkami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony VR headset almost confirmed. W krótkiej rozmówce z Rushym z Evolution dla Mercedesa padła taka wymiana zdań.

How realistic can a game get in terms of handling, driving feel, sound etc? Would you say that eventually one might be able to recognise the game pendant of one?s own car model in a blind test?

One of the limiting factors is that traditional televisions don?t fill your peripheral vision, and in a real car it?s your peripheral vision that gives you a much better sensation of speed. Equally, this wider view gives you the ability to look further ahead or into an upcoming corner. We are however actively working on solving this challenge and are confident it?s something we can improve to bring the game ever closer to real life.

Były plotki mówiące o tym, teraz to praktycznie pewne. CES 2014 już 7 stycznia. Wg pierwszych wzmianek właśnie DriveClub był tech demem tego headsetu. Stąd pewnie delay. Zastanawiam się jednak jaki jest tego sens biorąc pod uwagę, że DriveClub jest w 30FPS. Miałem na głowie Oculusa i puszczone to samo środowisko w 30FPS i 60FPS. To pierwsze jest kompletnie bez sensu, bo obraz nie nadąża za ruchami głową.

Zatem albo gimmick until GT7, albo DriveClub dostał delay, żeby dobić do 60FPS.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikmin 3, mówi Ci to coś? Dzieło Miyamoto.

O ironio, właśnie w to gram. I mam masywny buyer's remorse. Zresztą, gdyby nie W101 i SM3DW to miałbym mały zawód, że wiiU kupiłem jednak za wcześnie.

Dla ciebie Miyamoto może być nawet i bogiem branży, ale dla mnie to gwiazda której się trochę poprzestawiało, bo jak inaczej można nazwać twierdzenie, że mario 64 było kiepskie, że angry birds to świetny pomysł i plucie sobie w brodę, że nie wpadło się na ten pomysł jako pierwszy?

Nowe F-Zero musi się wydarzyć, tak samo jak Star Fox. Myiamoto może sobie twierdzić, że nie ma pomysłów ale ma opcję oddania tego tytułu w ręce innych, tym bardziej, że zainteresowanie tymi seriami jest, a wiiU ma być konsolą która ma zadowolić zarówno "każuali" jak i "core gamers" .

W końcu najlepsze F-zero nie wyszło od nintendo, to dzieło segi, dlaczego by tego nie powtórzyć?

I skąd ta frustracja? Myślałem, że prawdziwy fan nintendo? załapie, że przez "zmęczenie mario" odnosiło się do stereotypu, że "nintendo to tylko mario" i że miałem na myśli ich IP w ogóle - a w tym wypadku konkretnym wypadku f-zero. Oh wait, zapomniałem to wziąć w cudzysłowów, może dlatego na to nie wpadłeś, mój błąd.

A, temat nazistów i Niemców zakończony, ewentualnie jak chcesz mogę ci wytłumaczyć co i jak na PW, bo to nie jest temat na takie sprawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jutro planuje sobie "pyknąć" w Assassin's Creed IV: Black Flag na PlayStation 4? Na gameplaych ta gra wygląda po prostu ślicznie (mówię tu o obu konsolach) i jak sobie sprawię w przyszłym roku konsolę nowej generacji, to rzeczony tytuł będzie jednym z pierwszych, które ogram :) .

Jeżeli chodzi o exclusivy na PlayStation 4, to tylko ten "The Order 1866" kusi. Takie klimaty w stylu Dishonored - podoba mi się to. Ale z drugiej, xboksowej strony, na horyzoncie rysuje się tytuł, który na 100% wyjdzie (choć jeszcze nie zapowiedziany) i na 100% będzie exclusivem konsoli Xbox One. O czym mowa? Horyzont, wspomniany w poprzednim zdaniu powinien być wskazówką :trollface: : Forza Horizon 2. Playground Games pewnie pracuje w pocie czoła na tym tytułem, choć narazie nie wypuszcza pary z ust. Podczas czerwcowych targów E3 powinno się coś ruszyć w tej materii.

Pozostał jeszcze Blizzard Entertainment i kwestia wydania zbiorczego pakietu Diablo III z dodatkiem (z grafiką w Full HD). Jeżeli to będzie tytuł na wyłączność dla PlayStation 4 to kwestia zakupu Xbox One stanie u mnie pod wielkim znakiem zapytania. Ale z drugiej strony wydaje mi się, że gra chyba będzie dostępna na obu konsolach.

Tak, czy siak konsola nowej generacji, w domu być musi :trollface: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top lel że trafiłem dokładnie w Fifę - nigdy nawet tej serii nie tknąłem.

VGX? Sure, why not. Moje typy:

Game of the Year - GTA V

Studio of the Year - Rockstar North

Best Shooter - BioShock Infinite

Best Action-Adventure Game - GTA V

Best Sports Game - FIFA 14

Best Independent Game - Gone Home

Best RPG - Ni No Kuni: Wrath of the White Witch

Best Fighting Game - Injustice: Gods Among US

Best Driving Game - Forza 5

Best DLC - Far Cry 3: Blood Dragon

Best Xbox Game - GTA V

Best PS Game - The Last of Us

Best Nintendo Game - Super Mario 3D World

Best PC Game - Battlefield 4

Best Handheld Game - Pokemon X/Y

Best Casual Game - Plants vs. Zombies 2: It's About Time

Best Voice Actor - Troy Baker, tylko w czym lol. Niech będzie jako Joel The Last of Us

Best Voice Actress - Courtnee Draper as Elizabeth in BioShock Infinite

Best Soundtrack - The Last of Us

Best Song in the Game - Courtnee Draper & Troy Baker "Will The Circle Be Unbroken" (BioShock Infinite)

Most Anticipated Game - Destiny

@Luke20: Nie, Wii U nie ma najlepszego lineupu w przyszłym roku. Multiplatformy. Ta konsola już w nie obumiera. Czy to oldgenowe jak Dark Souls 2 albo nowa Castlevania, czy nextgenowe jak trzeci Wiedźmin i FF XV, czy chmara crossgenowych jak MGV, Thief, Mad Max, Dragon Age, Destiny, żeby wymienić tylko kilka które od razu przychodzą do głowy.

Jeśli idzie o exy, to wahałbym się, bo nie wiem jak podchodzić do SPARKa (wydaje mi się na X1 edition to będzie definitywna wersja), no i nie wiadomo kiedy wyjdzie Quantum Break i Fable Legends.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ej. Ja rzuciłem tylko propozycje. Nie zechce mi się tego robić jak jutro dostanę PS4, a w czwartek-piątek GT6. Jak ktoś się zadeklaruje, że to zbierze po wszystkim to możemy się znowu bawić.

EDIT: Oh lol whatever. Zaleca się kolejność taka jak Fristron podał pierwszy. Do tego w miarę możliwości dajcie w spoilery, żeby nie rozciągać kolejnych stron. Na smartfonie/tablecie to uciążliwe.

Game of the Year - GTA V

Studio of the Year - Naughty Dog

Best Shooter - Battlefield 4

Best Action-Adventure Game - The Last of Us

Best Sports Game - FIFA 14

Best Independent Game - Kentucky Route 0 (it won't win ;_: )

Best RPG - Ni No Kuni: Wrath of the White Witch

Best Fighting Game - Injustice

Best Driving Game - NFS: Rivals

Best DLC - meh. ME3: Citadel

Best Xbox Game - GTA V

Best PS Game - The Last of Us

Best Nintendo Game - Super Mario 3D World

Best PC Game - Battlefield 4

Best Handheld Game - Pokemon X/Y

Best Casual Game - Grand Theft Auto V Animal Crossing

Best Voice Actor - Troy Baker za Joela

Best Voice Actress - Ellen Page za Ellie Jodie

Best Soundtrack - The Last of Us

Best Song in the Game - Will The Circle Be Unbroken

Most Anticipated Game - Destiny

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikmin 3 został bardzo ciepło przyjęty (8,8 IGN, 9 NintendoLife). Ludzie to lubią, ja też. Jeden z oryginalniejszych growych konceptów. Jeśli Ci się nie podoba, to przykro mi, Twój to problem. Tylko nie oskarżaj Miyamoto o wypalenie się czy coś, bo to bullshit. Luigi's mansion 2, jeszcze tym rzucę.

StarFox i może i Fzero zostaną pewnie wydane, ale na razie nie priorytetowo. No o tym pierwszym to w sumie nic nie mówiono, wię może E3...

Mario nigdy zmęczony nie był. Mario 64, Sunshine, galaxy, galaxy 2, 3d Land. Widzisz tu upadek? Ale ta część wypowiedzi Twej jest napisana chaotycznie i niezrozumiale, więc... nie rozumiem sensu.

I na koniec, każdy ma prawo do samokrytyki. Jeśli nie podobało mu się Mario64 to może jest perfekcjonistą. Nie patrz na wszystko płytko. Koncept Angry birds z odpowiednimi pieniędzmi (ludźmi), talentem, i pomysłowością to może być coś ciekawego.

@lubro

Chyba jesteś jedyną osobą, która miała zapał do tej pracy...

Edytowano przez Luke20
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Luke20 Opinie, opinie, opinie, opinie. Dalsza dyskusja nie ma sensu, bo wymiana zdań będzie polegać na "dla mnie to kiepskie", "a dla mnie nie" i tak w kółko. A temat samego Miyamoto mnie już nudzi. A, popraw to "haotycznie", bo aż człowieka skręca.

PS Używanie takiego słownictwa jak "bulls**t" jest wg. mnie trochę niesmaczne. Przeklinanie to przeklinanie, po angielsku czy nie. Trochę ogłady proszę. See? Two can play this game.

Dobra, zmiana tematu. Wonderful 101 to 11/10, choć grałem już chwilę temu i mi się podobało, to jednak dopiero teraz, po dłuższym obcowaniu na własnej konsoli, w pełni doceniam geniusz tej gry. Gdyby nie to, że GT6 pojawi się w tym roku to mogłoby być moje GOTY.

Dalej nie mogę uwierzyć, że sprzedało się tylko ~5,000 sztuk w pierwszym tygodniu w Japonii. Niesprawiedliwość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Game of the Year - GTA V Studio of the Year - Naughty Dog Best Shooter - Battlefield 4 Best Action-Adventure Game - The Last of Us Best Sports Game - NBA2K14 Best Independent Game - Papers Please Best RPG - Ni No Kuni Best Fighting Game - Killer Instinct Best Driving Game - NFS: Rivals Best DLC - DLC do Borderlands 2 Best Xbox Game - GTA V Best PS Game - The Last of Us Best Nintendo Game - Super Mario 3D World Best PC Game - Battlefield 4 Best Handheld Game - Teraway Best Casual Game - Dinsney Infinite Best Voice Actor - Troy Baker, Joela Best Voice Actress - Ashley Johnson, Ellie Best Soundtrack - The Last of Us Best Song in the Game - Sleepwalkin, GTAV Most Anticipated Game - Wiedźmin 3

Edytowano przez MeSSer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, może Ci się ta gra nie podobać, ale to bardzo wyodrębniona opinia. Bo nie zobaczyłem jeszcze ŻADNEJ negatywnej opinii o niej. Pograj zresztą dłużej, mission mode, Bingo battle.

I proszę, nie poprawiaj mnie, ponieważ wychodzisz na hipokrytę ze swoim "cudzysłowów".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób polujących na PS4 - jak wyglądała premiera? Przepychanki, dantejskie sceny? Z różnych stron docierając informacje, że sprzęt rozchodził się w kilkanaście sekund. I jeszcze jedno: potwierdziły się plotki, że w EU wylądowały "japończyki"?

Edytowano przez Farmah
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ej. Ja rzuciłem tylko propozycje. Nie zechce mi się tego robić jak jutro dostanę PS4, a w czwartek-piątek GT6. Jak ktoś się zadeklaruje, że to zbierze po wszystkim to możemy się znowu bawić.

EDIT: Oh lol whatever. Zaleca się kolejność taka jak Fristron podał pierwszy. Do tego w miarę możliwości dajcie w spoilery, żeby nie rozciągać kolejnych stron. Na smartfonie/tablecie to uciążliwe.

Spoko, ja podsumuję, z tym jest dużo mniej roboty niż z metawróżbiarstwem (choć zastanawiam się, czy to właściwy temat, ale oh well).

Wszystkie nominacje:

Game of the Year

  • BioShock Infinite
  • Grand Theft Auto 5
  • Super Mario 3D World
  • The Last of Us
  • Tomb Raider

Studio of the Year

  • Irrational Games
  • Naughty Dog
  • Rockstar North
  • The Fullbright Company

Best Shooter

  • Battlefield 4
  • BioShock Infinite
  • Call of Duty: Ghosts
  • Metro: Last Light

Best Action Adventure Game

  • Assassin's Creed 4: Black Flag
  • Grand Theft Auto 5
  • The Last of Us
  • Tomb Raider

Best Sports Game

  • FIFA 14
  • MLB 13: The Show
  • NBA 2K14
  • NHL 14

Best Independent Game

  • Gone Home
  • Kentucky Route Zero
  • Papers, Please
  • The Stanley Parable

Best RPG

  • Final Fantasy 14: A Realm Reborn
  • Fire Emblem: Awakening
  • Ni no Kuni: Wrath of the White Witch
  • Pokemon X/Y

Best Fighting Game

  • Divekick
  • Injustice: Gods Among Us
  • Killer Instinct
  • Tekken Revolution

Best Driving Game

  • F1 2013
  • Grid 2
  • Forza Motorsport 5
  • Need for Speed Rivals

Best DLC

  • Borderlands 2: Tiny Tina's Assault on Dragon Keep
  • Dishonored: The Knife of Dunwall
  • Far Cry 3: Blood Dragon
  • Mass Effect 3: Citadel

Best Xbox Game

  • BioShock Infinite
  • Brothers: A Tale of Two Sons
  • Grand Theft Auto 5
  • Tomb Raider

Best PlayStation Game

  • Grand Theft Auto 5
  • Rayman Legends
  • The Last of Us
  • Tomb Raider

Best Nintendo Game

  • Pikmin 3
  • Rayman Legends
  • Super Mario 3D World
  • The Wonderful 101

Best PC Game

  • Battlefield 4
  • Gone Home
  • Papers, Please
  • The Stanley Parable

Best Handheld Game

  • Animal Crossing: New Leaf
  • Pokemon X/Y
  • Tearaway
  • The Legend of Zelda: A Link Between Worlds

Best Casual Game

  • Animal Crossing: New Leaf
  • Disney Infinity
  • Plants vs. Zombies 2: It's About Time
  • Skylanders Swap Force

Best Voice Actor

  • Troy Baker as Joel in The Last of Us
  • Troy Baker as Booker DeWitt in BioShock Infinite
  • Steven Ogg as Trevor Philips in Grand Theft Auto 5
  • Willem Dafoe as Nathan Dawkins in Beyond: Two Souls

Best Voice Actress

  • Ashely Johnson as Ellie in The Last of Us
  • Courtnee Draper as Elizabeth in BioShock Infinite
  • Camilla Luddington as Lara Croft in Tomb Raider
  • Ellen Page as Jodie Holmes in Beyond: Two Souls

Best Soundtrack

  • BioShock Infinite
  • Grand Theft Auto 5
  • Ni no Kuni: Wrath of the White Witch
  • The Last of Us

Best Song in a Game

  • "ADHD" by Kendrick Lamar (Grand Theft Auto 5)
  • "Sleepwalking" by The Chain Gang of 1974 (Grand Theft Auto 5)
  • "Survival" by Eminem (Call of Duty: Ghosts)
  • "Will the Circle be Unbroken" by Courtnee Draper & Troy Baker (BioShock Infinite)

Most Anticipated Game

  • South Park: The Stick of Truth
  • Destiny
  • Watch Dogs
  • Titanfall
  • The Witcher 3: Wild Hunt

Edytowano przez Fristron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W stolicy Polski B w MM było 7 konsol "na sklepie". Pod marketem czekało koło 60 osób. Konsol nie było w 3 sekundy.

Moja to Chińczyk. Skandynawia na pewno ma "Made in Japan".

To uczucie, gdy nie możesz zalogować się do PSN ;_;

Also 2100 za konsolę, KZ:SF, BF4 i Fifę. Wyszło taniej niż się spodziewałem.

Edytowano przez lubro
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na najpopularniejszym serwisie aukcyjnym w Polsce, domorośli biznesmeni już próbują zbić majątek. Zestaw z Killzonem za 3k? Przypominają mi się czasy PS2.

Z placu boju - w szczeciński MM ostała się tylko rozniesiona paleta, kilka gier i stand z K:SF.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, może Ci się ta gra nie podobać, ale to bardzo wyodrębniona opinia. Bo nie zobaczyłem jeszcze ŻADNEJ negatywnej opinii o niej. Pograj zresztą dłużej, mission mode, Bingo battle.

Nie zobaczyłeś, bo jak na razie większość posiadaczy wiiU to ich fani, a sam pikmin sprzedał się w ilości pięciu sztuk, huh.

Zresztą, nie zrozum mnie źle. To nie jest zła gra. Ale oczekiwałem więcej, w końcu to nie jest gamecube tylko wiiU. Chyba przyznasz, że w porównaniu do pikmina 2, trzecia część jest jednak delikatnym rozczarowaniem?

I chyba jest różnica między waleniem błędów ortograficznych, a wcinaniem się wrednej autokorekty, hmm?

@lubro wszystkie są "mejd in czajna", co najwyżej kilka z nich jest składanych w Japonii. Biorąc pod uwagę, że ta historia z sabotowaniem części jest mało prawdopodobna to pewnikiem nie ma znaczenia, skąd ta konsola wyszła, bo to i tak jedna wielka loteria.

Wygrałeś ją? Any problems so far?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem depozyt w MM i wszystkie zamówienia przedpremierowe zostały bez problemu tam zrealizowane. Zamówiłem jeszcze dwie na prezenty dla ojca i teścia, ale jedna z Amazona przyjedzie w grudniu, a od niekompetentnego i bezużytecznego muve niewiadomo kiedy.

Problemów nie mam. So good. Grzeje się trochę, ale to dobrze, bo dzięki temu oszczędzę na ogrzewaniu w zimie. /sonydron

Zacząłem KZ:SF. Zastanawiam się czy fakt, że gra jest cholernie trudna (ale tak dobrze trudna, a nie trollowo trudna) wpłynął na oceny. Na medium to poziom Halo na Legendary.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzaniem się nie przejmuj. Konstrukcja jest upchnięta, więc obudowa dostaje ciepłem i może przez to się wydawać, że konsola się grzeje jak diabli. Według testów wyciąga ~55 stopni podczas gry, to jest nic.

Also, mój kumpel, który pracuje w sklepie nie dla idiotów powiedział mi, że PS4 nie wytrzymało nawet pół minuty na półkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dat [CIACH] multiplayer tho. Killzone 2 2.

Testuje streamowanie jak ktoś chce zobaczyć. No camera/mic yet. - http://www.twitch.tv/lubro3000

Dostajesz pierwsze i ostatnie upomnienie za używanie wulgaryzmów.

I'm sorry :F

Edytowano przez lubro
dopisek moderatora [Stillborn]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QuadDamage, Pikmin nie sprzedał się tak źle. Chyba ponad 100 000 w samym USA. To dosyć specyficzny tytuł poza tym. To jest WII U i gra jest piękna (jeśli o to Ci chodzi). 60 fps, 1080 p, bardzo dobre efekty ognia, wody i oświetlenia. Ja fanem Pikmina nie jestem, więc podchodziłem do tego ostrożnie, ale spodobało mi się. Fani Nintendo nie mogą być krytyczni?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60 fps, 1080 p

720p@60FPS. To spora różnica. Jakieś 2x mniej wyświetlanych pikseli.

Wracam z frontu na chwilę przerwy.

- Remote play w mieszkaniu działa fenomenalnie. Dosłownie zero laga. Myślałem, że nie będę robił upgrade AC4, ale przejdę grę jeszcze raz właśnie jako toilet/bed game. W poniedziałek zobaczę jak będzie w pracy.

- Resogun jest świetny, ale jak tak patrzę to nie ma za dużo zawartości. Housemarque w sumie jednak oba startowe Stardusty (HD na PS3 i Delta na Vitę) wspierało bardzo dobrze, więc nowe tryby to kwestia czasu.

- BF4 wygląda zadziwiająco dobrze. Nie ma żadnej opcji, żeby złożyć PC za cenę PS4, który to tak odpali.

- Mam problem z multi w BF4. Chodzi o to, że... nie mogę go odpalić. Jak naciskam touchpad, żeby przejść do Battleloga lub wybieram "Online" to wywala mi komunikat, że muszę być zapisany do PSN oraz właśnie Battleloga. No idea.

Więcej nie ogrywałem. PS Store w ogóle mi się już nie chce uruchomić, a chciałem pobrać demko Trine 2 (a w końcu pewnie i pełną wersję, bo mam ją chyba na każdym możliwym sprzęcie). Brat ma dokupić pada i wpaść, więc ogramy Fifę trochę.

Ogólnie jestem pod wrażeniem jaki to upgrade względem PS3. UI, pad, szybkość działania, rzeczy takie jak aktualizacje w tle, "Share". 10/10 would buy again.

Teraz jeszcze chcę XBONE ;_;

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...