Skocz do zawartości

PS4, X-One, Wii-U


Polecane posty

XONE, chińska jakośc gier i wykonania :P Sprzedaż zaś wyborowa. Dziwny jest ten świat.

Tak na serio, cooo?! Crap po całemu! A prezentowało się nieźle. Przed Kajnektem brak przyszłości widzę. Na pierwszą dobrą niekażualówkę na to "cudo" jeszcze przyjdzie nam poczekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XONE, chińska jakośc gier i wykonania tongue_prosty.gif Sprzedaż zaś wyborowa. Dziwny jest ten świat.

Śmieszny jesteś, ale pewnie, co może widzieć człowiek, który poza Nintendo świata nie widzi. Przykre.

Pewnie, po jednej grze robionej na szybko stwierdźmy, że kinect jest od d*** i przykryjmy go workiem.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chumoru nie łapiesz Orchi... Wiem, że Forza jest świetna (niestety również złodziejska), Dead rising niczego sobie, ale śmieję się z tego jak można spaprac grę, która miała zachęcić do tworzenia na Kinecta. Dziwię się za to czemu się tak ludzie rzucają dla tej Forzy. Bo BF czy Fifa to na Piecu i current genach są. Może ktoś ten hype mi wytłumaczy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, Fighter Within ( ex MS na Kinecta ) zamyka stawkę z 28 metacritic. Sam Kinect 2.0 zły nie jest, ale skoro komendy głosowe można na PS4 wydawać albo do PS Camera, albo .. do headseta podpinanego do pada, to zakup, zważywszy że sterowanie ruchem raczej mi osobiście przeszkadza niż poprawia wrażenia, jest zbędne. W zasadzie Sony sprytnie to rozegrało z tą kamerką - fajne patenty ( komendy głosowe, rozpoznanie gracza, muzyka w tle, solidna przeglądarka itp. ) są, natomiast dyskusyjne ficzery sobie już darowali. To samo można powiedzieć o systemie moim zdaniem, po prostu wszystko jest mocno OK. Nie ma cudów na kiju, po prostu robi co ma robić.

Weźmy taką funkcję SNAP - komentatorzy są zgodni że przydaje się to tylko do Skype, ponieważ .. obraz np. z przeglądarki jest niedopasowany. Np. gdyby grać i jednocześnie korzystać z tego forum, po wejściu w temat używając SNAP widzielibyśmy tylko .. avatary i pierwsze literki zdań ( zasłońcie 3/4 ekranu od prawej strony ). I call BS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zobaczyłem dopiero reklamę najnowszego PS4. Widziałem, że kilka graczy z YT kupiło już najnowszą konsolę. Miałem kilka platform, ale w tym momencie zostanę przy laptopie. Laptop potrafi spokojnie pociągnąć przyzwoite gierki, a zbyt dużych wymagać nie mam, bo i czasu coraz mniej. Oczywiście kryzys Sony spowodował nową generację. Szybki zysk i dopięcie budżetu. Kryzys jest zrozumiały, ale różnicy prawie nie ma żadnych z tego co widziałem na YT. Oczywiście widzieć, a grać to zupełnie inna kwestia, ale aż tak mocno nie przywiązuje do tego zbytniej uwagi. Mnie jakoś nie elektryzuje nadejście nowych generacji. Pewnie w naszym kraju będzie nadal wielka popularność na PS3 ponieważ przyjdą święta i promocje, a poza tym wątpię żeby ktoś wyciągnął taką kasę na tak małą ilość gierek, a na razie nie wiadomo czy taki Watch Dogs będzie hitem.

Ja z sentymentu wolałbym kupić Pegazusa żeby zagrać w Contre lub kaczki, dla nie których to może być obciach, ale dla mnie to będzie sentymentalna podróż.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźmy taką funkcję SNAP - komentatorzy są zgodni że przydaje się to tylko do Skype, ponieważ .. obraz np. z przeglądarki jest niedopasowany. Np. gdyby grać i jednocześnie korzystać z tego forum, po wejściu w temat używając SNAP widzielibyśmy tylko .. avatary i pierwsze literki zdań ( zasłońcie 3/4 ekranu od prawej strony ). I call BS.

Widać "nieco" więcej

2aev6ls.jpg

Tak poza tym na dzień dzisiejszy przydaje się do zarządzania Game DVR czy funkcją Party. W późniejszym czasie, jak mniemam, dojdą kolejne aplikacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście kryzys Sony spowodował nową generację. Szybki zysk i dopięcie budżetu.

Oczywiście kryzys Microsoftu też spowodował nową generację. Szybki zysk i dopięcie budżetu (bo już ledwo zipali i byli na skraju bankructwa). Poza tym zauważ, jak obie firmy się wstrzeliły w czasie z tą nową generacją. Dla mnie to jest tak niesamowite, że aż niepojęte...

[DOPISEK]

Pojawiają się już filmiki porównujące Assassin's Creed IV: Black Flag na obu konsolach nowej generacji. Jedno jest pewne: obie wersje działają w rozdzielczości 1920 x 1080 punktów: http://www.youtube.com/watch?v=-KF5UaBIve8 .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Farmah, więcej niż pół linijki jest ucięte i dla mnie IMO ciężko to czytać, ale widać że jest lepiej niż niektórzy mówili. No nic, przynajmniej miałem swoje 5 minut sławy :D Szkoda, miejmy nadzieję że jakoś da radę to wyświetlać w ,, skondensowanej " formie, da się przewijać stronę na Snap ? Nawet jeśli tak, to i tak tracisz kontrolę nad grą co w wielu sytuacjach nie przejdzie. A może nie mam podzielnej uwagi i tak tylko narzekam ?

@WysokiAndrzej - nie wiem, co skłoniło Sony do stworzenia konsoli nowej generacji ( może był to ten kryzys, nie wiem ), zgadzam się że PS3 pozostanie najpopularniejszą konsolą w naszym kraju, ale moim zdaniem, różnice między PS3 i PS4 są widoczne jak na dłoni, zarówno gry jak i funkcje systemu, szeroko rozumiany online, loading, stabilność itp.. Grasz na laptopie i jeśli posiada on solidne bebechy to nowa generacja nie musi być Ci niezbędna, ale dla mnie, gracza konsolowego różnica między 1080 i 720, brakiem AA i jego obecnością itp. jest widoczna jak na dłoni. I znam mnóstwo napalonych graczy na PS4, którzy mają preordery i czekają na premierę, mimo wszystko trochę tych gier, a będzie coraz więcej i będą to gry coraz lepsze.

Na brak czasu z wiekiem wszyscy zaczynamy cierpieć, niestety.

Pegazus ? Dla mnie osobiście - tak, ale tylko na chwilkę, by przypomnieć sobie dzieciństwo. To już minęło i nie ma co do tego wracać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne: obie wersje działają w rozdzielczości 1920 x 1080 punktów

Wersja na XBONE jest skalowana z 900p do 1080p. Z pudełka obie gry tak mają, ale wersja na PS4 dostała łatkę zwiększającą natywną rozdzielczość oraz zmieniającą formułę AA na bardziej skuteczną. W przypadku XBONE patch dotyczący rozdzielczości nie jest planowany, ale lepsze AA zostanie dodane (albo już zostało dodane).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Messer

Tak, tracisz kontrolę nad grą - latasz wówczas kursorem po IE. Póki co w Snap brakuje mi tych funkcji, które wywoływało się na 360 po wciśnięciu Guide Buttona. Wiadomości, achievementy, znajomi, itd. CZyli jeżeli ktoś wyśle mi wiadomość, to jedyną opcją jej odczytania jest odpalenie aplikacji messeges. Jeżeli akurat grałeś, gra się pauzuje i można do niej wrócić nie tracąc postępu, ale to wymaga wyjścia z wiadomości i szukania kafelka z danym tytułem - na 360 wystarczyło wcisnąć ponownie Guide Button i tyle. Brakuje też YT. No nic, zobaczymy jakie zmiany wprowadzi pierwsza łatka.

Edytowano przez Farmah
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZyli jeżeli ktoś wyśle mi wiadomość, to jedyną opcją jej odczytania jest odpalenie aplikacji messeges.

Są 2 opcje, w momencie otrzymania wiadomości przytrzymujesz guide button, ew mówisz "xbox go to messages", po czym potem bez problemu wrócisz do gry jedną komendą "xbox go back". Zdecydowanie łatwe i przyjemne.

Brakuje też YT. No nic, zobaczymy jakie zmiany wprowadzi pierwsza łatka.

Przecież w app storze znajduje się osobna aplikacja do YT, zresztą go również można odpalić na snapie. Zdecydowanie najbardziej użyteczne rzeczy w snapie to TV i właśnie YT

Jeśli chodzi zaś o cały guide button, to faktycznie szkoda, że nie ma wszystkiego w jedny miejscu, ale kiedy opanuje się wszystkie komendy, to cała sprawa jest jeszcze prostsza niż na 360.

Btw. W końcu dostałem RYSE i DR3, więc na własnej skórze przekonam się czy RYSE jest taki słaby jak o nim piszą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Nadal wciśnięcie jednego przycisku>mówienie do kinecta. To, że wywołuje wszystkie akcje poprzez przytrzymanie GB (cheevos, wiadomości, klipy) wiem, ale nadal wszystko to powoduje uruchomienie osobnej aplikacji. Być może to kwestia przyzwyczajenia.

YT jakoś nie widziałem w snapie - sprawdzę po powrocie do domu, bo z tego co pamiętam to obił mi się o oczy tylko twitch, eurosport i xbox video w zakładce TV.

@DR3/Ryse

Daj znać jak wygląda możliwość grania w momencie instalacji. Próbowałem tego pobierając BF4 (kilkanaście %) i po misji w Baku, kolejna mapa już mi się nie ładowała. Musiałem odczekać, aż ściągnie się cała zawartość

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RYSE można uruchomić bardzo szybko - jakieś 10-15 %. Udało mi się włączyć, krótki prolog i drugą misję ( gdzieś tak w połowie drugiej instalacja się zakończyła ). DR3 jest możliwy do włączenia przy 50 %.

Na razie w RYSE skończyłem 3 misje, jednak już teraz zupełnie, ale to zupełnie nie rozumiem tej niskiej oceny. Może i walka jest łatwa praktycznie mamy do dyspozycji 3 ruchy (machanie mieczem, odpychanie/uderzenie tarczą i blok) ale gra jest piękna i pomimo tej prostoty gra się całkiem przyjemnie. Jednak mile się zaskoczyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryse ideałem nie jest, ale zasługuje na wyższe noty, tak samo jak większość gier day1 na next geny, mi najbardziej brakuje opcji 1vs 1 w multi/coopie. Zresztą, moim zdaniem recenzenci ulegli internetowej nagonce na wymaganie niewiadomo czego, rewolucji której nikt nie chce i nawet nie wie jak miałaby wyglądać. Oceny dali jakie dali żeby nie wiem, przehypeowane dzieciaki nie płakały że Crysis 3 na Ultra którego znają tylko z Gifów w necie wygląda ładniej ???

Weźmy takie Killzone Shadow Fall -

bardzo ciekawa, zróżnicowana kampania o różnych stylach gry, odmienne lokacje ( Helgańskie miasto/statek kosmiczny rullz ), z największą w serii otwartością map, nowe możliwości bohatera ( lina, tarcza itp. ) Świetne fragmenty gry z zerową grawitacją, nawet proste zagadki do rozwiązania, wreszcie FPS gdzie 99 % kampanii nie polega na strzelaniu. I przede wszystkim - zupełnie inne od zwykłych FPS zakończenie, na temat którego można dyskutować, które niesie za sobą jakieś przesłanie. No i Czerwony Kaptur.. khem, Echo, bardzo fajnie nakreślona postać kobieca.

Edit - Nowy Mario miał dosyć słaby start w Japonii, tak samo jak FF XIII Lightning Returns, VitaTV w drugim tygodniu sprzedała się słabiej niż PSP GO! Moje wnioski - konsole stacjonarne umierają w Japonii, kraju gdzie powstało ich najwięcej, i widać przesyt starymi japońskimi seriami, dość powiedzieć że historycznie to są prawie najgorsze starty tych serii w JP. O ile FFXIII LR zrozumiem, bo to drugi spin off, ale Mario ? Ten Mario na 90+, miód z ekranu ?

Żeby nie być gołosłownym - LR 227 k, Mario - 100k ..

Edytowano przez MeSSer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orchii

Poszperałem trochę i Snap z YT nie działa. Za IGN

The app will not, however, be compatible with Snap mode right out of the gate; Microsoft says it's hoping to add additional functionality, such as Snap mode, "in the coming months."

Dlatego tej opcji, obok wcześniej wymienionych, IMO brakuje.

Edytowano przez Farmah
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wii U alert!

Zacząłem ogrywać Wonderful 101. Dawno nie grałem już w tak wyjątkową, "inną" grę. Faktycznie rozumiem już zarzuty, że gra ma miejscami problemy z tłumaczeniem o co jej chodzi, ale ogólnie - świetna. Dynamiczna rozgrywka, genialny klimat, humor. Po zapoznaniu się z tym tytułem i uruchomieniu Mario 3D World już nie mam cienia wątpliwości, że zakup Wii U nie był wcale taki głupi.

@Second Screen Experience - Na ekraniku gra się wygodniej niż na 3DS, rozmiarowo jest idealny. Nie odczuwam w ogóle braku HD. Dobrze jest móc kontynuować poziom, jak ktoś w tym czasie koniecznie musi wiadomości obejrzeć ;P Minusem jest zasięg - mieszkanie 50 metrów kwadratowych, a w pokoju nie mogę grać, muszę być w salonie, albo w przedpokoju/łazience tongue_prosty.gif W niektórych grach przydałaby się też opcja zupełnego wyłączania rozgrywki na ekranie gamepada, gdy gram na TV. Po co mi dwa obrazy gameplayu...? Momentami to nawet trochę rozprasza, ale już się do tego przyzwyczajam.

Ogólnie, Łi Ju na plus. Niedługo zapoluję na Wind Wakera, przy którym pewnie cały grudzień mi zejdzie, a później czekamy na Smash Bros. I modlimy się, by Bayo 2 i X nadeszły szybciej, niż później.

Edytowano przez Zdenio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdeniu, ograłem (trochę) demko W101 i kiedy na początku czułem tą zwariowaną akcję to przy którejś misji zacząłem odczuwać powtarzalność. Nie wiem czy to demo jest nie trafione... Kusi mnie ta gra, ale dużo jest recenzji ze, z pozoru błachymi, zarzutami jak praca kamery, a ocenami np. 3/5. Nie wiem co o tym myśleć.

Ważne, że w kibelku Ci działa gamepad :P Polecam Rayman Legends. W Eshopie wyrwałem na obniżce do 120 pln.

Konsola lineupem (raczej) miażdży konkurencję. Ktoś się nie zgadza?

PS Jeśli to nie sprawia gigantycznego (jak u lubro, ehhh) problemu, to z chęcią wymienię się NintendoIP. Polecam również dopisać się do listy na np. Liju.pl. Można fajnych Łijuwiczów poznać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsola lineupem (raczej) miażdży konkurencję. Ktoś się nie zgadza?

Ja.

Oficjalnie potwierdzono, Quantum Break pochwali się na VGS pierwszym gameplayem. Mam nadzieję, że oprócz fragmentu rozgrywki dowiemy się nieco więcej o samej grze ( data premiery ? ). Oby.

@Edit

Krytyka robi swoje. I dzięki Bogu. T10 sypie głowę popiołem i przeprasza graczy za beznadziejny system ekonomi w FM5. W skrócie

- Przez ten weekend samochody są 50 % tańsze

- VIPowcy dostają do garażu za darmo Lotusa E21 lub Ferrari 250 GTO

- Zakupione LaFerrari z DLC automatycznie trafia do garażu

- W grudniu udostępnione zostaną "ogromne" nagrody pieniężne via ForzaRewards

- Najważniejsze, ponoć trwają już prace nad przemodelowaniem całego systemu.

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem na chwilę wczorajszego wieczoru FM5 (miałem nie kupować, ale złamałem się) i, poza tym że zostałem zasypany wiadomościami o możliwości kupienia DLC, to dostałem możliwość pobrania 3 aut i informacje o wspomnianej zniżce 50% na fury. Po kilku kółkach mam też jeszcze jedno pytanie - po co ta dramatyczna, podniosła muzyka podczas każdego wyścigu? No nic, zobaczymy ile tej wirtualnej kapusty będzie za FR.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah, chwilę mnie nie było. Odwiedziłem kraj piwem i kiełbasą płynący, żeby sprawdzić na żywo nowe konsole.

Czego dowiedziałem się o next genach od pociesznych [TU NIC NIE BYŁO, MOVE ALONG]?

Prepare yourself, szykuje się duży post, aż schowam to za spojlerami.

Najpierw xone

Interfejs z kinectem jest wygodny, ale już bez niego sprawuje się trochę gorzej, tak czy siak nie jest zły.

Ale z samym Kinectem jest delikatny problem bo radzi sobie z komendami głosowymi bardzo średnio, a przynajmniej bardzo rozczarowuje po tym, co zapewniał microsoft.

Zwaliłbym winę na mój akcent (który nie jest taki zły) ale koleś obok również miał problemy a to ponoć rodowity murrikan był, więc coś jest jednak nie tak. Za to z samym wyłapywaniem gestów/ruchów jest dobrze.

Kontroler jest świetny. Na parę spraw mógłbym ponarzekać ale poprawiony d-pad każe przymknąć mi oko na te kilka niedogodności.

Wstawanie ze "standbaja" jest prawie natychmiastowe, natomiast "normalny" rozruch trwa trochę ponad minutę ale skoro dostępna jest ta pierwsza opcja to po co sobie zawracać głowę tym drugim?

A sama konsola działa cicho.

PS4

Interfejs jest okej. Gry są ładnie poukładanie koło siebie, można szybko je uruchamiać. Schody zaczynają się gdy przyjdzie skakać po czymś innym. W każdym razie, jest dobrze.

Co naprawdę zaskakujące, z komendami głosowymi radzi sobie całkiem nieźle ale nadal są problemy, więc podobnie jak w przypadku xone - na ten moment zbędny bajer.

Pad jest boski, świetnie leży w dłoniach, d-pad jest wyborny (jeszcze lepszy niż w DS3), triggery również poprawione. Na minus muszę zaliczyć nakładki na analogi, które może i się nie rozlatywały ale damn, czuć od nich taniość.

W poprzedniej generacji preferowałem DS3 od pada od xboxa tylko i wyłącznie dlatego, że ten drugi miał beznadziejny d-pad. Teraz oba pady są na równi, ba, może nawet DS4 jest wygodniejszy.

Wstawania ze standby nie było jak przetestować bo cóż, lolsony wypuściło niedokończony produkt. Za to z normalnego rozruchu trwało to krócej niż na xboxie (30-40 sekund na oko)

A konsola potrafi odpalić swoje silniki, choć na szczęście nie jest tak głośno jak było to pokazane na niektórych filmikach na youtube

Aha, testowaliśmy jeszcze jak działa instalacja gier. Na xbone jest coś nie tak bo w takim chociażby NFS na PS4 trzeba było poczekać tylko chwileczkę a na xone trwało to wieczność. Poważnie, te różnice są ogromne. I to nie jest jedyny tytuł, który się tak sprawował.

Vidya

Xone

Forzy nie bardzo było jak ocenić bo do dyspozycji był tylko pad. Jeśli chodzi o grafikę to jest naprawdę spory downgrade między tym co widziałem na żywo i tym, co było pokazane na E3. Szczególnie kiepsko wypada oświetlenie, bo skoro gra na konsoli poprzedniej generacji daję radę pokazać klasę w tej dziedzinie, to dlaczego w grze na next gena tak bardzo to razi po oczach? get it? O takich rzeczach jak kartonowa widownia czy brak 24 godzinnego cyklu nawet szkoda wspominać.

Dead Rising jest brzydki i ma ścinki. Ale gameplay ujdzie i choć to zdecydowania najsłabsza cześć, to nadal warto zagrać.

Killer Instinct to gra poniżej średniej dla kogoś, kto zna się na bijatykach. Ale może dać dużo, dużo funu komuś kto nie jest ekspertem, więc nie będę narzekał, bo najwyraźniej nie jestem targetem tej gry.

O Ryse nawet nie chcę nic mówić, bo pewnie poleciało by kilka brzydkich epitetów.

PS4

Na PS4 miałem niestety już tylko czas zapoznać się z resogunem i knackiem, z czego na tego drugiego miałem może 20 minut.

Resogun to obecnie najlepsza gra dostępna na nowych konsolach (oczywiście nie biorąc pod uwagę wiiU) i nie, to nie jest opinia - to czysty fakt. Coś jest bardzo nie tak, gdy taka gra okazuje się jak na razie najbardziej grywalnym tytułem, oczywiście z pełnym szacunkiem dla Resoguna bo nie powinno się go traktować jako grę gorszej kategorii, jak to niektórzy robią.

A Knack? Na temat gameplayu ciężko się wypowiedzieć mając tak mało czasu ale w tym czasie zauważyłem spadek FPSów i to do jakiś ~20. What the hell, Cerny?

Also, z moich przygód wróciłem z wiiU w bagażniku. Stwierdziłem, że jednak nie chce mi się czekać na premierę smasha albo zapowiedź f-zero i skoro mam sprzęt przed oczyma mogę równie dobrze zakupić go już teraz. Jeszcze tylko wyrwać tego bundla PS4+vita i chyba jestem gotowy na nową generację, bo mój PC już od dawna spełniał wymagania z nawiązką.

Edytowano przez QuadDamage
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uroczysta gala rozdania niczego za najlepsze wyczucie nastroju "dziennikarzy

Wyniki ostateczne

XBONE

Dead Rising - 78

Forza 5 - 82

RYSE - 60

Killer Instinct - 74

Fighter Within - 27

Crimson Dragon - 57

PS4

KZ:SF - 74

Knack - 56

Resogun - 83

Multiplatform

NFS:Rivals - 81

FIFA - 87

NBA 2K14 - 86

NBA Live 14 - 48

Lista lista lista przebojów

1. Yaper - 16 punktów

2. Fristron - 15

2. Luke20 - 15

4. Abyss - 14

4. handwalker - 14

6. Jachus - 11

7. Utopionyy - 10

8. Farmah - 9

8. lubro - 9

8. mentor93 - 9

11. Black Shadow - 8

12. QuadDamage - 3

13. Orchi - 1

Gratuluję Top 3 lol Abyss myślał, że wygra

Jeśli coś pokręciłem to proszę mi zwrócić uwagę na PW wyśmiewając przy okazji moją nieumiejętność dodawania - wasze typy są na stronach 70-73.

Nie robiłem dokładnych statystyk, ale najwięcej osób trafiło w Fifę, NFS, NBA 2K, Killer Instinct i Resogun. Nikt nie trafił w Fighter Within, Crimson Dragon, Knacka, NBA Live i chyba KZ:SF.

D-d-direct hits:

Luke20 - Resogun

Abyss - Ryse

Fristron - FIFA 14

handwalker - Killer Instinct

It was fun. Robimy wybierankę zwycięzców na VGX 2013? ;p

To uczucie, gdy myślałeś, że ogarniasz gaming jurnalizm ;_;

To uczucie, gdy jutro PS4

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, dziękuję za podium. NIC postawię na mojej półce i będę się mu przyglądał przypominając sobie o starcie next genów.

QuadDamage, naprawdę liczysz na zapowiedź F-zero? Miyamoto sam pomiedział, że nie ma na to pomysłu.

PS Nazywanie dziś Niemców nazistami jest wg. mnie trochę niesmaczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na pierwsze miejsce, ale direct hit z Ryse i tak jest smakowity. Nie zawiodłem się na game jurnaliźnie chociaż ten jeden raz.

Good news for today: Sony chce zarabiać na każdej konsoli 18$

@Luke

Quad jest chyba z tej części internetów, gdzie nazywanie Niemców nazistami nie jest niczym niezwykłym. Wybacz mu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To uczucie, gdy myślałeś, że ogarniasz gaming jurnalizm ;_;

Idę popełnić sudoku.

Robimy wybierankę zwycięzców na VGX 2013? ;p

Do et.

QuadDamage, naprawdę liczysz na zapowiedź F-zero? Miyamoto sam pomiedział, że nie ma na to pomysłu.

Kij mnie to. Miyamoto już dawno powinien dać sobie siana i iść na emeryturę. Gościu jest na to za stary, jak męczy go robienie mario. Nintendo niech odda to w ręce sumo albo platinum, a oni już będą wiedzieć, co z tym zrobić.

PS Nazywanie dziś Niemców nazistami jest wg. mnie trochę niesmaczne.

Niesmaczna to była ich kiełbasa, która ponoć ma być taka dobra. Czy aby nie przesadzamy trochę z tą poprawnością polityczną? Ale dobra, "ze natsis" zniknęli. Nic nie widzieliście, nic nie słyszeliście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...