Skocz do zawartości
Zdenio

PS4, X-One, Wii-U

Polecane posty

Jednak faktycznie, coś z tym patchem było nie tak, dlatego go niby usunięto. Ile w tym jednak prawdy, nie wiadomo.

4 sekundy z Quantum Break. Mogę skwitować to w dwóch słowach - chce więcej.

X1 wyjechał już z Warszawy, więc może już dziś uda mi się go przetestować, z grami jest dużo gorzej, bo amazon ma ogromne opóźnienia, nawet przysłali mi maila z przeprosinami. So Excited.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, QB to zdecydowanie jest powód, dla którego chciałbym mieć X1. Na oko po tym gifie chodzi przede wszystkim o zmiksowanie shootera z manipulacją czasem w stylu trylogii PoPa. Osom. Dokładając do tego fakt, że Remedy to najwyższa półka jeśli idzie o scenariusze (w sumie dla mnie nr 1)... Jeśli QB nie wyjdzie na PC po roku-dwóch, to nie ma siły żebym w którymś momencie tej generacji nie kupił X1. Bo to jest mocny system seller.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemów z dostępnością X1 u naszych sąsiadów nie ma żadnych. MM, ToysRUs, Saturn - pudła się przewalają. Problemem jest to, że występują same golasy confused_prosty.gif

Patch waży nieco ponad 500MB i ściąga się bezproblemowo. Zasysanie konta ustawionego na nasz kraj również. Sam system jest czysty, więc nawet żeby odtworzyć płytę cd-audio należy zassać odpowiednią aplikację (to samo dotyczy odtwarzacza blu-ray, zwykłego odtwarzacza, itp.)

Sam sprzęt, przy swoich monstrualnych rozmiarach, jest niesamowicie cichy. Dziwi brak wsparcia DD po optyku, toteż moje wysłużone kino domowe stało się w tym momencie bezużyteczne.

Edytowano przez Farmah
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o to chodzi, to mają to z jakimś patchem poprawić, więc nie ma co się martwić. Tzn. na tyle ile rozumiem zawiłą terminologię audiotechniczną biggrin_prosty.gif

To że X1 nie jest gorącym towarem to wina MS i każdy się z tym zgodzi. Miał pełnić funkcję dekodera - nie, on tylko odczytuje obraz przesyłany z .. innego dekodera. Kinect ? Nie ma gier. W menu jest niezastąpiony, to prawda, ale to ,, zasługa " tego że operowanie padem po menusach X1 to czysta katorga, jak twiedzi Digital Foundry. Wg nich Kinect jest niezbędny, bo tyle byśmy musieli przewijać że głowa mała.Plusy dodatnie, plusy ujemne huh ?

O specyfikacji wie każdy, może dodajmy do tego wciąż niemiły smrodek z DMR wykuty w świadomości i fakt że konsola na żywo wygląda po prostu nijako, wciąż ma zasilacz a cenowo jest w wysokiej kategorii elektroniki.

To że jest cicha i się nie przegrzewa to oczywistość, ale overall to nie zmienia obrazu sytuacji. Gry są dobre, tak, ale generacja nie skończy się po 3 miesiącach i to żaden powód dla kupna sprzętu. Co jak co, ale konsole to inwestycja długoterminowa.

Edit - bundle PSV 3G + PS4 dla Europy potwierdzone. Podobno szykują dużą kampanię marketingową ,, The Best Way to Play ", i bardzo dobrze bo Vita to świetny sprzęt z dużą liczbą gier, o których po prostu mało kto wie. No i ten Remote Play ... Kampania potwierdzona, koszt 2.5 mln funtów.

https://pbs.twimg.co...2OZIYAAaw3h.jpg

Podobno cena jest OK, zestaw ma uderzyć w grudniu.

Edit 2 - Team Persona rozpoczął odliczanie do ,, major annoucement " w niedzielę do północy. Persona 5 ? Dopomóż Bóg.

@Nev232 - konsoli się dla 1 tytułu raczej nie kupuje, tak samo jak dla mocy. Jeśli kręci cię tylko SS, to faktycznie lepiej odpuścić/poczekać aż stanieje. Pamiętajmy że danie głównie dopiero przed nami, a gry z czasem będą coraz lepsze i szczególnie te, których nawet druga karta nie odpali ( mam na myśli gry ND/SSM/GG ofc ). Fani FIFY mogą kupić PS4 dla FIFY, bo ta gra na next genach zjada na śniadanie wersję na inne platformy.

Edytowano przez MeSSer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, kusi mnie kupić ps4, ale wolę go nie kupować w ogóle i kupić za tą kasę np. drugą kartę w ramach upgradu smile_prosty.gif

Ale z drugiej strony Second Son... Ale to tylko jedna gra, nie wydam dla niej 2k.

Ludzie w internecie mówią "kupuję ps4 dla nowej fify". Mnie jakoś nie kręci prymitywne bieganie jakimiś hiszpanami po boisku za jakąś piłką.

Edytowano przez Nev232
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi brak wsparcia DD po optyku

?!?!

Albo stereo, albo DTS. Bogactwo wyboru.

W Microsoft Store (marketplace) panuje mały nieład. Nie ma podziału na pełne wersje, demo, tytuły z XBLA . Jest po prostu wszystko z wyłączeniem aplikacji - te dostały własną przestrzeń. W związku z tym średnio wypada skakanie po kaflach przy pomocy pada - bardziej przydaje się kinect, ale gadanie do kamery nadal wydaję mi się nieco dziwne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit - bundle PSV 3G + PS4 dla Europy potwierdzone.

Podobno cena jest OK, zestaw ma uderzyć w grudniu.

EXCELLENT.

Preorder na PS4 cancelled, poczekam do grudnia na tego bundla. PSV miałem kupić już wieki temu, jako przenośną maszynkę do bijatyk i paru(nastu) innych gier, teraz jeszcze do tego dojdzie remote play, który ponoć daje radę. To zdecydowanie dobry moment, żeby dać jej szansę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cena komba PS4 + PSV będzie sensowna - I'm sold.

Swoją drogą trochę głupi ruch z ich strony, powinni to zapowiedzieć po launchu PS4 worldwide. No chyba że tak bardzo chcą się pozbyć jak największej ilości Vit, że nie przeszkadza im przyblokowanie sprzedaży PS4 przez zjawisko, którego przykład mamy powyżej (preorder cancel cuz bundle).

EDIT: A, teraz widzę, że to leak. No to nie głupi ruch, tylko niedbalstwo.

Edytowano przez Fristron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EXCELLENT.

Preorder na PS4 cancelled, poczekam do grudnia na tego bundla.

What I've done...

Jak się zmieszczą w cenie X1, to zostanę oficjalnym hejterem MS/fanboyem Sony. Też wezmę tego bundla + The Order 1866 ( no chyba że zrobią jakiś dobry bundle z TO, to Vitę wezmę osobno ). Remote Play jest zbyt dobry i mnie kusi straszliwie, downscalling z 1080 do 9ileśtam na OLEDZIE Vity będzie miażdzyć, zapamiętajcie moje słowa, że ładniej gry będą wyglądały.

Noooo, Sony, pokażcie Ordera żeby my dreams come true i opchnąć kolejne z milionów PS4.

@Sergi - biorąc pod uwagę fakt że na PS4 w samej NA czeka 2.3 mln osób ( jest masa klientów, nie ma towaru - polski kierownik umarłby na zawał :D ), i mówi się że do marca PS4 jest sold out, zamrożenie części zamówień przez ten bundle nie powinno się dla nich źle odbić, bo to czy ktoś kupi teraz czy w grudniu de facto nic nie zmienia + bundle popchnie Vitę w górę. Nie zdziwiłbym się, gdyby więcej zeszło na Święta ,, zbundlowanych " Vit niż gołej wersji 3G w Eu.

Edytowano przez MeSSer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nev232 - konsoli się dla 1 tytułu raczej nie kupuje [...]

Są wyjątki od tej reguły, bo sam kupiłem konsolę Xbox 360 tylko dla Forza Motorsport 4, a że przy okazji się nawinęły inne tytuły, od których ciężko się oderwać to już inna historia ;) .

Orientuje się ktoś, czy wersja zbiorcza Diablo III ("Ultimate Evil", czy jak jej tam było) ukaże się także na Xbox One? Myślę, że chyba tak, bo podstawka także wypłynęła praktycznie znikąd i bez zbytniego rozgłosu (w przeciwieństwie do wersji na PlayStation).

Są już pierwsze gameplaye Assassin's Creed IV: Black Flag w wersji na Xbox One i wygląda to dobrze. Teraz tylko znaleźć filmik porównujący obie wersje, wraz licznikiem klatek. Jakby ktoś trafił na coś takiego, to poproszę o linka. Z góry dzięki.

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff. Myślałem, że początek generacji będzie nudny jak nieszczęście i skończy się na głaskaniu się po główkach oraz gratulacjach.

Więcej takich strzałów papierowymi kuleczkami z procy by się przydało. Szkoda, że na chamskie wystrzały z armat chyba nie ma co liczyć w tych czasach.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Refuse to be boxed in" to nie wszystko btw.

To rozpikselowane "JAW DROPPING GRAPHICS" jest najlepsze.

Very subtle, sony.

No cóż, to nie sega vs nintendo ale takie bardziej subtelne które wcale nie są subtelne prawe proste też są okej. Całkiem fajnie czyta się później komentarze frustratów, a szczególnie typu "ALE TO JEST DZIECINNE I TAK BARDZO PONIŻEJ MOJEGO POZIOMU".

Edytowano przez QuadDamage
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Microsoft pięknie to rozegrał, IMO. Po gratulacjach za launch każda uszczypliwość Sony wydaje się dziecinną pyskówką.

+ dla ich PRu

wywiad z Samem Lake'iem, pomiędzy innymi rzeczami trochę o Quantum Break:

http://www.polygon.com/2013/11/22/5133164/sam-lake-on-alan-wake-2-quantum-break-and-innovation-in-narrative

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finally !

O 17 kurier dostarczył X1, ofc nie obyło się bez problemów, bo obiecanej przejściówki z angielskiej wtyczki nie było, było trza biec do MM. Łatka pobrała się ekspresowo, szybka konfiguracja również obyła się bez problemów.

Mega, ale to mega zaskoczony jestem sterowaniem głosowym. Niby było wiadomo czego się spodziewać, ale jednak fajna sprawa wypróbować to samemu.

Przetestowałem KI, gra może i fajna, ale zupełnie nie mój klimat, FIFA się ściąga, zobaczymy czy faktycznie jest taka fajna jak to mówią i piszą.

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu

Mój profil bez żadnego problemu załadował się na konsolę. Język dasha mam angielski zważywszy, że na region konsoli wybrałem UK.

Zaskoczył mnie natomiast fakt, że nasze polskie dekodery TV współpracują z X1. Z pełnym optymizmem wstrzymam się do momentu, kiedy to otrzymam gry na płytach i przetestuję napęd...

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Farmah

No tak bliziutko to nie mam, ale sam myślę czy się nie przejechać co tam mają. Na gry będę musiał poczekać w najlepszym przypadku do wtorku. Z tego co widzę na stronie to można się spodziewać NBA Live 14, Bf 4 czy NfS. W każdym razie podskoczę i Cię poinformuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę jak Archon z Arhn.eu gra w Ryse i się po prostu śmieję. Wygląda to nudno. Aż szkoda grafiki dla tej gry.

Kupiłem Rayman Legends i stwierdzam spokojnie, że to pierwsza liga. GENIALNE. Cieszę się, że trafi na XONE i PS4. Może lepiej się sprzeda i Ubisoft zrobi następną część...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...