Skocz do zawartości

PS4, X-One, Wii-U


Polecane posty

Zapewne na PS4 jak i na XOne będą na początku dawać indyki, chyba że na PS4 będą dawać gry z PS3. Ale raczej nie będą dawać gier z PS3, bo po co gry z PS3 skoro większość będzie jeszcze miało PS3 w domu, może jakoś pół roku po premierze będą gry z PS3, i to takie mniej popularne.

Edytowano przez gutol12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wątpię w sens dawania w PS+ gier z PS3 na PS4. Jeszcze nawet nie wiemy jak to będzie działało z tą chmurą w przypadku gier z PS3 (albo mnie ominęły te informacje). Ja pozostałbym przy stwierdzeniu, że pierwsze pół roku (może więcej), będą w zdecydowanej większości indyki.

A i jeszcze jedno, zgaduję, że każdy kto interesuje się tematem next genów słyszał już o pierwszych bundlach (killzone + 2. pas + kamera (+oczywiście konsola z padem) za 499 euro). Mam nadzieję, że w Polsce też będziemy mieli tak fajną ofertę. Kupiłbym w ciemno tym bardziej, że killzone jest jedną z gier, które chciałbym kupić z konsolą (druga to pewnie Watch_dogs, ale poczekam na recenzje). Kończąc: Czemu trzeba czekać tak długo na te next geny?! (potraktujcie to jako pytanie retoryczne)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Microsoftowi hajs się przestał zgadzać. X-Box jest namiastką PS. Multi jest płatne i wcale nie tanie. Ostatnio zauważyłem że X-Box znowu zdrożał a nie ma jakiś fajnych pakietów typu "X-Box 360/ONE+ (Tytuł gry)". W listopadzie będzie dostępne PS3+GTA V

Edytowano przez ShadowHand
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROFLMAO

O czym Ty człowieku piszesz? ,,Hajs się zgadza" MS jak najbardziej. X1 jest po prostu słabszy, ale i tak 99% gier będzie wydawane również na niego. Multi jakbyś nie zauważył jest/będzie płatne również na PS4. Do każdego preordera X1 będzie dodawana nowa FIFA, a mówisz że nie ma bundli z X0? http://sklep.muve.pl/xbox-360/konsole przykład z pierwszego lepszego sklepu.

,,We listopadzie będzie dostępne" - DAFUQ?

Ogólnie to napisałeś posta żeby go napisać.

Edytowano przez Jachus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XBONE też będzie ściągać dema i gry, gdy nas nie ma, choć nie ujawniono dokładnie, jak ma to działać (https://twitter.com/notwen/status/373302517561438208).

Natomiast PS4 będzie miał voice recognition w PS Eye - http://www.amazon.com/PlayStation-4-Camera/dp/B00BGAA3S2/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1377855734

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wątpię w sens dawania w PS+ gier z PS3 na PS4. Jeszcze nawet nie wiemy jak to będzie działało z tą chmurą w przypadku gier z PS3 (albo mnie ominęły te informacje).

Ja nie wierzę w wydawanie gier PS3 na PS4. Gaikai w Europie pojawi się pewnie pod koniec 2014 roku, albo jeszcze później (bo Sony nie potwierdziło daty startu tej usługi w Europie) i pewnie nie będzie połączony z PS+. Wątpię, abyśmy nawet po starcie Gaikai otrzymali gry z PlayStation 3 na PS+ PS4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niespodziewany zwrot akcji. Ryse już wyszło. Na PC. Można zagrać za darmo - tutaj.

Gra wygląda tak bardzo źle omg.

@PS+ na PS4 - Sony nie musi oferować gier z PS3, bo będzie wystarczająco dużo gier nowych. Wbrew temu co się chce przeforsować, PS4 będzie miało masę gier i sporo będzie oferowane w PS+ "na premierę". Pierwszego dnia będzie Resogun (które wygląda nieziemsko + będzie doskonałe, bo Housemarque) i DriveClub. Wersja niby trochę okrojona, ale również nie demo. Będzie w pełni funkcjonalny multiplayer, możliwość zdobycia wszystkich trofeów i tryby dla jednego gracza. Obiecane z czasem są Outlast, Don't Starve i Secret Ponchos. Później zaczną się pojawiać AA/AAA. Myślę, że pewniakiem jest choćby Knack. PS+ będzie w porządku. To tak jak z Vitą. Niby nie ma gier, a co miesiąc są 2-3 tytuły.

EDIT@down

Chociaż nikt nie będzie płacił 15? za walking simulator. trollface.gif

20* XD

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to zabrzmieć trochę źle, ale taka ilość gier Indie jaką obiecało nam ostatnio Sony jest świetnym posunięciem jeżeli chodzi o połączenie z PS+. Nikt chociaż nie będzie mógł narzekać iż w ofercie nic nie ma. Indyki coraz częściej okazują się bardziej grywalne od wszelkich AAA, a wrzucane ich PS+ powinno złagodzić trochę głód nowy produkcji. W sumie to też ciekawy sposób promocji dla niezależnych twórców, przy okazji opłacalny dla graczy.

Chociaż nikt nie będzie płacił 15? za walking simulator. :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Killer Instinct na Xbone w 720p/60 FPS. Jak dla bijatyki - decyzja w 100 % słuszna. Widać że zabrakło pary na Full HD, szkoda, ale w bijatyce 60 FPS >>> FHD więc żadna strata.

Czy tylko ja mam wrażenie, że nowa generacja wydaje się być słabsza z dnia na dzień ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, te teksty o "słabości" nowej generacji stają się już nudne. Nie będzie takiego przeskoku jak z SD na HD, sorry, niestety. Ale co z tego? Gry na PS4 i X1 wyglądają ładniej, niż gry obecne dostępnie na konsolach. I to wystarczy.

A przecież za 2-3 lata i później zaczną pojawiać się produkcje wyglądające z kolei o wiele lepiej, niż tytuły startowe. Wystarczy porównać gry z początków obecnej generacji z Halo 4 czy The Last of Us, prawda? ;P

Dla mnie konsole = exclusivy. Dla nich kupuję nowe platformy, grafika jest na dalszym planie. Nigdy nie nastawiałem się na ogromny przełom i skok jakościowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zdeniu - te teksty o słabości nowej generacji są na tyle nudne, że MS ogłosił że podbija CPU X1 do 1.75Ghz ( wcześniej było 1.6 Ghz ). Poza tym konsola nareszcie trafiła do masowej produkcji.

http://www.geekwire....pu-performance/

Nowa fala RROD-ów ?

Idąc dalej odnośnie mocy, zdaję sobie sprawę że zawsze tak jest że tytuły na start są najgorsze pod względem techniczym, bo to głównie szybka robota na starych silnikach i bez optymalizacji, ale panowie, wciąż operujemy na tym samym poziomie co ... 7 lat temu tongue_prosty.gif Biorąc pod uwage samą różnicę w mocy konsol ( jakieś 8 razy, ale pewnie więcej ) to Full HD powinno być standardem.

Na koniec, lekko się to kłóci z hasłami że nowa konsola jest mega przystępna i łatwa w programowaniu ( tego akurat jestem coraz bardziej pewien, bo coraz więcej źródeł donosi że niektóre części np. PS4 są bardzo trudne w programowaniu )

PS. A teraz coś śmiesznego. Bethesda ogłasza, że czas na przekonywanie devów do Wii U się skończył i możemy zapomnieć o ich na sprzęcie Ninny ;D

http://www.eurogamer.pl/articles/2013-09-03-bethesda-skonczyl-sie-czas-na-przekonanie-wydawcow-i-tworcow-do-wii-u

Gdy ktoś tylko przychodzi, decyduje, że wyda konsolę i chcę, by robić na nią gry, moja odpowiedź jest prosta: ?Nie?.

Edytowano przez MeSSer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla fanów Nintendo na pewno smutna informacja, jednak skoro Nintendo nie może rywalizować pod względem mocy i jeszcze traktuje developerów gorzej, niż MS/Sony to samo jest sobie winne. Obawiam się, żeby w kolejnej generacji konsoli (o ile nie wchłonie ich gra w chmurze) nie zostało tylko dwóch graczy na rynku. Bo Wii U to egzotyka, ale jednak jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech zostanie dwóch graczy. Nintendo nie próbuje konkurować bezpośrednio z MS i Sony, więc niemal żadna ich decyzja nie wywiera presji na pozostałą dwójkę (takiej jak np. przyjazne użytkownikom PS4 wywarło na kształcie X1). Żadna ich konsola nie jest dla mnie interesująca.

A trzech dużych producentów konsol = konieczność kupienia trzech maszynek do cieszenia się wszystkim, co wychodzi. Z czego dwie są nam tak naprawdę potrzebne do odpalania gier pojedynczych wydawców. Jedna pozycja z listy zakupów mniej i Nintendo robiące multiplatformy jako third party? Jestem za.

Edytowano przez Fristron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny ciekawy ruch ze strony MS - w kilku sklepach w UK pojawił się bundle Day One Edition z Forzą 5 zamiast FIFY 14, szkoda, tylko, że tak szybko jak się pojawiły, tak szybko znikły. Znacznie bardziej pasowałby mi taki zestawik, zwłaszcza, że nadal nie jestem przekonany do edycji limitowanej "piątki".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieści z frontu wojny na exy - na TGS między 21 a 23 września będzie Deep Down.

Nie wiem w sumie jaka jest specyfika tego eventu, ale jeśli będą go pokazywać tylko dziennikarzom, to mam nadzieję, że zrobią to w jakiś bardziej interesujący sposób niż z The Order 1866.

Pomijając VGA to już ostatni taki event, przy którym się zapowiada gry, no nie? Czyli albo Sony wyskoczy z killerami na PS4 bez okazji, albo zaleje VGA nowościami, albo pokaże coś niezapowiedzanego teraz.

albo nic ciekawego nie ma w rękawie póki co i gry ND/SSM będą pod sam koniec 2014/w 2015.

Edytowano przez Fristron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TGS to ostatni moment, teoretycznie. Niby zawsze można też zorganizować osobną konferencję dla jakiejś gry (jak Destiny, chociaż ostatecznie pokazywali tam głównie arty :P), ale nie sądzę, że coś takiego nastąpi.

Też mam nadzieję, że pokażą sporo Deep Down. Ucieszyłbym się, gdyby się okazało, że gra na pewno ukaże się w 2014, że jest już gameplay itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nintendo jako third party?! Chyba żarty... Mają ponad 5 000 000 000 dolarów czystej gotówki na koncie. Mają perfekcyjne handheldy, które sprzedają się wyśmienicie. nawet jak wii u się nie uda to zrobią coś innego jako 9 th gena.

Zastanawiam się czy są na TGSie... jak ktoś wie to niech mówi. Jakby mieli konfę to oznaczałoby nowa zeldę co z kolei oznaczałoby świetne perspektywy na przyszłość. Już mi się śniło, że nową zapowiedzieli... może to proroczy sen był...Tak wiem dziwne mam sny tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś oficjalne źródło masz? W sumie wynik... niezły. Oczywiście biorąc pod uwagę, że Nintendo w Polsce nie ma i nigdy nie było, a WiiU to konsola z jedną grą (W101), która w dodatku jest imo trochę skrzywdzona przez recenzje co trochę zaburzyło jej medialny obraz.

Zresztą nie wiem czy to jakieś polskie dane, ale sporo posiadaczy konsoli ma ją z importu. Swoją np. kupiłem w Niemczech i ten egzemplarz liczy się jako sprzedany właśnie tam.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...