Skocz do zawartości

PS4, X-One, Wii-U


Polecane posty

Powiem tak - upgrade względem poprzednich materiałów, które zaliczyły jednak większy downgrade <szermierz> Bekę cisnąłem ofc z komentatorów na gafie. Jak dla mnie taka grafika jest OK, szału nie ma ale jest OK. Open world rzadko kiedy ma szansę być killerem graficznym.

Takim killerem może być port TLoU na PS4 - bardzo fajny materiał od eurogamera na temat możliwości podbicia grafiki i animacji. Nie wiem po co go czytałem, bo to jasne jak Słońce że PS4 odpali te gry znaaacznie lepiej niż PS3, jedyne pytanie to czy celują w 60 FPS, ale zawsze trochę miodku na serce jak się czyta te wszystkie porównania smile_prosty.gif Jakby nie patrzeć, exy od Sony idealnie do tego celu się nadają - świetna technologia + średnie rozbudowanie objętościowe. Ale jedno pytanie kołacze mi w głowie - co wtedy z PS Now ? Osobne wersje jako stream i pudełko ?

Anyway znazło się i miejsce na szpilę dla Cage'a : Zaawansowane technologicznie tytuły z PS3, wydane w okresie przejściowym, którego obecnie doświadczamy - jak choćby Beyond: Two Souls - również odżyłyby na PlayStation 4, zwłaszcza gdyby twórcy zdecydowali się usprawnić rozgrywkę kierując się uwagami graczy.

Dla narzekaczy na porty przypominam, że najbardziej hajpowane na X1 jest obecnie Halo2 Anniversary. No i wolę szybki port niż niepewność.

Breathing intesifies.( to już moje xD)

http://www.eurogamer...of-us-w-1080p60

wersja PL

Anyway developerzy Infamous mieli do dyspozycji tylko 4.5 GB RAM. Can u feel it ?

http://www.dualshock...-our-jaws-drop/

Świetnie wygląda to Mario Kart 8. Nie dla mnie gra, ale niejeden dzieciak by padł z odwodnienia przy tym.

http://a.pomf.se/elispp.gif

Edytowano przez MeSSer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki achievementowi na jaw wyszła długo oczekiwana opcja w aplikacji youtube. Ogólnie beta przynosi coraz to więcej fajnych i użytecznych rzeczy, ale przy okazji całkiem sporo irytujących bugów. Do tego w końcu zapowiedzieli, że w niedalekiej przyszłości będzie można podłączyć zewnętrznego twardziela, dobrze, bo miejsce na dysku mam solidnie uszczuplone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, ten Mario Kart to będzie esencja funu i debiut graficzny Wii U. I musi taki być, bo to jeden z dwóch ostatnich tytułów, które mają szansę wyprowadzić tę konsolę na prostą. We wtorek SSB Direct, więc są nadzieje na podwójną bombę w maju. A w zasadzie to w środę u nas, bo Nintendo pokarało Europę terminem w środku nocy :(

Edytowano przez Luke20
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MS pod ścianą mi się podoba. Tak jak Sony wracało powoli do życia po byciu zdominowanym przez 360 w 2006-2008, tak teraz MS zdaje się odpowiadać na rosnącą przewagę PS4. Konkretów jest mało (choć pędzenie z upami OS robi wrażenie), bo na razie są tylko jakieś teasy i hinty nowych studiów, zmian w Gold (poprzez uwolnienie aplikacji na początku - małe kroczki) czy emulacji, ale inicjatywa jest teraz po ich stronie. Fajnie, bo Sony potrzebuje przyduszenia zwłaszcza jeśli chodzi o OS. Liczę, że 1.7 też wpadnie w tym tygodniu, bo też bym się pobawił w YT. ;p Gier nikt przed E3 nie pokaże. Chociaż też liczę, że np. jutrzejsza okładka GI to rereveal DriveClub czy Sunset Overdrive.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MS pędzi z aktualizacjami, ale odnoszę jednak wrażenie, że pomimo nowych funkcji cały OS nie działa już tak płynnie jak miało to miejsce na samym początku. Zaraz po premierze nie zdarzyło mi się żeby jakaś aplikacja strzelała focha i nie chciała się uruchomić. Teraz niestety takie sytuacje mają miejsce i to coraz częściej. Youtube w końcu będzie wyglądał tak jak powinien wyglądać od początku. Po za faktem możliwości wrzucenia filmiku bezpośrednio z konsoli najważniejszą nowością jest to że będzie można uruchomić Youtube na snapie i za to duży plus. Ciekawi mnie jak będzie wyglądała nowa jakość nagrywanych filmów, bo ta miała zostać znacznie poprawiona, boli mnie tylko, że nie zwiększyli limitu długości filmów, bo te 5 minut to na prawdę niewiele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2015? Nie, nie, nie bądźmy takimi pesymistami, szczególnie kiedy nie ma rzeczywistego powodu na delay. Liczę, że pokażą resztę grywalnych postaci i aren prosto z mostu, zaprezentują online i jakieś niespodzianki jeszcze. W101 Direct był ok. 2 tygodnie przed premierą, Pokemon XY direct też coś koło tego, więc nie ma powodu żeby ten poprzedzał premierę o pół roku. Może maj, czerwiec...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2015? Nie, nie, nie bądźmy takimi pesymistami, szczególnie kiedy nie ma rzeczywistego powodu na delay.

Leak z Namco, które szuka osób do pracy na SSB, które ma się ukazać w 2015? [spekulacja]W sumie mogę uwierzyć w taki scenariusz, że w tym roku WiiU i 3DS dostaną SSB:Prologue z "Please Understand" na dzisiejszym Direct. [/spekulacja]

więc nie ma powodu żeby ten poprzedzał premierę o pół roku

Może powodem jest to, że Nintendo chce coś pokazać? Niezbyt mają się czym chwalić, lineup 3DS po kosmicznym 2013 teraz wygląda dość sucho, WiiU ma niby MK, ale tu trzeba już zaczynać się bawić w marketing, a nie rzucać trailer raz na kilka miesięcy z "hey! remember WiiU?" na końcu. Nic innego na horyzoncie nie ma. No i nie wierzę w zrzut dwóch tak wielkich tytułów w maju/czerwcu. Nie dość, że obie gry by ze sobą konkurowały to jeszcze jest to wolny okres. Chociaż z drugiej strony nie wierzę w biznesowy racjonalizm Nintendo po zeszłorocznym rzuceniu na pożarcie Pikmina 3 i W101 własnemu Wind Wakerowi HD. Imo N zaczęło fajnie 2014. DK w lutym, a MK8 w kwietniu/maju. Teraz przydałoby się coś w Q3 i dalej liczę na Bayo 2. SSB by rok zamknęło. Całkiem nieźle by to wyglądało i dalej strzelam w taki właśnie układ.

+lol@Edge cover

AAN9fbV.png

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh snap, tak stronniczej okładki chyba jeszcze w życiu nie widziałem (Albo widziałem).

Also:

Amy Hennig przeszła do Visceral robić grę w świecie Star Wars (1313?).

EDIT: Wiem, że stare info, ale dopiero teraz miałem okazję napisać.

Edytowano przez Sergi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Also:

Amy Hennig przeszła do Visceral robić grę w świecie Star Wars (1313?).

Przecież to jest info sprzed kilku dni. ;]

A będzie pracować chyba nad Battlefrontem(chociaż czy jego nie miało robić DICE? chyba jednak nie bo DICE to BF), 1313 zostało skasowane przecież.

Edytowano przez Rudyrydz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, ten EDGE mnie rozbawił. Ostatnio jeszcze okładka z kocim Marianem i "pierwsza next genowa gra". To podupadają redakcja, więc ratują się keszem za wychwalanie każdej z firm.

@SSB

2015 to być może czas dla wersji 3DSowej żeby ta na Wii U miała jeszcze wartość system sellera. Jeśli oczywiście gadanie Miyamoto o fall 2014 się potwierdzi. Oby nie. To Bayonetta oraz X będą zamykać rok. A jak się nam poszczęści, jeszcze Zelda. Najprawdopodobniejsze byłoby lato, bo wytłumacz mi dlaczego mieliby teraz, 6-8 miesięcy przed premierą ujawniać wszystkie specyfikacje dotyczące nowego SSB (20-30 minut omawiania gry ma to na celu) i budować hype? Dochodzi jeszcze fakt, że po Mario Karcie jest prawdopodobnie ogromna dziura, a tytułów na E3 nie zapowiada się 2 miesiące przed premierą. Anyway, za sześć i pół h dowiemy się jak bardzo desperackie są plany Nintendo :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2015 to być może czas dla wersji 3DSowej żeby ta na Wii U miała jeszcze wartość system sellera

To byłoby interesujące, ale mało prawdopodobne imo. 3DS też potrzebuje w tym roku gier.

To (...) X będą zamykać rok.

Nie znam japońskiego, a nawet jakbym znał to WiiU jest zablokowane regionalnie. Nie skorzystam.

A jak się nam poszczęści, jeszcze Zelda

Oh come on now.

bo wytłumacz mi dlaczego mieliby teraz, 6-8 miesięcy przed premierą ujawniać wszystkie specyfikacje dotyczące nowego SSB

To jest tylko 30 minut. Pokażą ze 2-3 postacie, customizację, jakiś battle, "please understand" i skończą. Do tego bardziej liczę na to, że dzisiaj pokażą online. To by spowodowało, że moje zainteresowanie SSB wzrosło by z "nope" do "huh?".

Dochodzi jeszcze fakt, że po Mario Karcie jest prawdopodobnie ogromna dziura

To lepiej rzucić od razu SSB i zrobić z kilkumiesięcznego okienka dziurę na kilkanaście miesięcy przed Zeldą? ;p

Oficjalny twitter wspomina, że dzisiaj dostaniemy tylko launch window. Będę mocno zaskoczony jeśli się okaże, że jest to "Summer 2014"

@other games

The Crew wygląda dobrze. To znaczy wizualnie jest bez fajerwerków, ale skala robi wrażenie.

FF XV ponoć "dobrze się rozwija". Nie mogę się doczekać premiery w 2017. Hype.

EDIT: Woah. Epic jednak dalej robi gry.

EDIT2: ...and they look boring imo. Survivalowe craftery oparte na hordzie nie są chyba dla mnie.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh liczyłem na jakąś megatonę z tym GI, a tu znowu nic ciekawego. Jestem ciekaw czy jakiegoś hita pokroju RDR 2 albo Fallouta pokażą na E3 czy trzeba będzie czekać jeszcze dłużej. sad_prosty.gif

Wiem, że pewnie obie gry się robią, ale jakby była oficjalna zapowiedź czułbym się zdecydowanie lepiej jeśli chodzi o gry w przyszłości. smile_prosty.gif

@edit

WOW! Jedyna sensowna gra dla której kupię kiedyś WiiU. Miazga.

Edytowano przez Rudyrydz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, co ten 3DS ma po Kirbym?

Jak to z okienka dziurę? Po Mario Karcie, bez SSB, jest dziura aż do Bayonetty (pewnie fall) oraz X (wciąż wierzę, że w Europie wyląduje pod koniec 2014). Chyba, że Hyrule Warriors przypadnie na sierpień-wrzesień, jak W101. Oh, jeszcze Sonic Boom, ale tu widzę 50/50, boom/crap. Gdyby rzucili SSB w lipcu-sierpniu zachowali by bezpieczną odległość od Mario Karta, jednocześnie zapychając dziurę i stwarzając możliwość wyprowadzenia Wii U na prostą. Jak przy 3DSie. wylew exów i konsola radzi sobie do dziś, pomimo posuchy.

@RudyR

Czyżby hejtera Nintendo przekonał Mario Kart? Gosh, sądziłem, że to niewykonalne :P

Edytowano przez Luke20
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie hejtowałem gier Nintendo, hejtowałem to jak postepują z WiiU i ogólnie co zrobili ze stacjonarnym rynkiem ich konsol wydając na świat zacofane technologicznie WiiU sprawiając, że jeśli chodzi o gry mogą teraz liczyć praktycznie jedynie na studia first party, bo 3rd party woli trzaskać gry z myślą o nextgenach/PC.

Poza tym czyżbyś zapomniał jak pisałem, że bardzo mi się podoba Super Mario 3D World i Super Mario 3D Land? ;)

3DS to jedyna kieszonsolka, którą chcę sobie kupić tylko jeszcze muszę przejrzeć biblioteczkę gier aby zrobić sobie listę. :)

Ogólnie rynek kieszonsolek zawsze należał do Nintendo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, co ten 3DS ma po Kirbym?

SMT4 w końcu, SSB, Mario Golf, pewnie coroczne Pokemony. Jest też Conception 2, ale to będzie też na Vicie. Oprócz tego nic innego w 2014 nie widzę. MonHun4 w 2015. Persona Q u nas pewnie też (albo wcale because Atlus lol). Trochę się dziwię, że to tak na 3DS siadło.

Jak przy 3DSie. wylew exów i konsola radzi sobie do dziś, pomimo posuchy.

No tak. Tylko, że najpierw WiiU musi dostać ten "wylew exów". Na handheldach mają Pokemony, Animal Crossing, a Capcom im zrobił prezent z MonHuna. 3DS szybko dostał 3D Mario i MK oraz masę sRPG i jRPG. WiiU tego nie ma i jest domową konsolą, więc jest też na innym rynku, na którym gra się w inne gry i na którym jest inna konkurencja.

+lol@Titanfall on 360 Bluepoint to bogowie konsolowych portów

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coroczne Pokemony? Not possible. XY miało 500 pracowników i 3 lata. Pokemon ??-2015-16. Mam nadzieję, że na E3 mają wszystko zachomikowane (Majora), bo inaczej to cieniutko.

Tak, Nintendo to dziwna firma... albo elektroniczna rozrywka to dziwna branża. Raz królowali, raz spadali, raz trafili w niszę z tyłka wyjętą, a zawsze władali handheldami pomimo przeciwności losu (brzmi jak jakaś Gra o tron, pff tongue_prosty.gif).

Okay, let' s see the Direct.

Edytowano przez Luke20
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMT4 w końcu,

Miłoby było ale na razie wygląda, że cały czas jest to "skomplikowane".

Persona Q u nas pewnie też (albo wcale because Atlus lol)

Tu już większe szasne skoro ostanie Etrian Odyssey były wydawane dosyć szybko (tzn, pół roku po ameryce). Jak znam życie to poczekamy z tym to przyszłego roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The dream is over. SSB na 3DS latem, a na WiiU zimą. [*]

Jak znam życie to poczekamy z tym to przyszłego roku.

Well. Po tym jak straciłem ochotę na granie w MH4 na jednym analogu po Freedom Unite na Vicie, Persona Q jest obok SMT4 jedyną rzeczą jaka mnie na 3DS interesuje (może jeszcze właśnie EO Untold w maju). Mam więc nadzieję, że to dostaniemy.

EDIT: Damn. To był rozczarowujący Direct. Jedyne co fajne to online na 3DS i Dark Samus jako asysta.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holy crap, oni to już chyba resztki rozsądku stracili! Powinno być na odwrót w relase windowach. I To właśnie wersja na Wii U potrzebuje dodatkowego trybu...

Poza tym Direct wypas. Dużo powiedzieli, dwóch nowych fighterów na koniec. To co chciałem, to dostałem. Tylko wciąż ten niesmak pozostaje :(

PS Sakura wygląda osobliwie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze rozumiem? Nie potwierdzono, że SSB na Wii U będzie miało tryb online? oO Może uznali, że to oczywiste...

W każdym razie, tak jak myślałem, więc nie ma rozczarowania. 3DS-owa wersja mało mnie interesuje, bo stick/circle pad (czy jak to się nazywa) w tej konsolce się do takich gier nie nadaje po prostu. Ale może sprawdzę.

Na brak tytułów na 3DS nie narzekam. Nie ograłem jeszcze Bravely Default i Project X Zone i nowego Ace Attorney, a zaraz ciekawy Kirby jeszcze.

@TLoU - oczywiście 60 dolców, hueh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...