Skocz do zawartości
Zdenio

PS4, X-One, Wii-U

Polecane posty

Dead Rising - 87

Forza 5 - 93

RYSE - 83

Killer Instinct - 85

Fighter Within - 65

Crimson Dragon - 80

PS4

KZ:SF - 93

Knack - 78

Resogun - 92

Multiplatform

NFS:Rivals - 86

FIFA - 94

NBA 2K14 - 94

NBA Live 14 - 85

PS. MS rozsyła darmowe kody na wszystkie 8 postaci do KI, ponoć aby otrzymać taki kod, trzeba mieć na koncie całkiem sporą sumkę GS, ale i tak miły gest ze strony MS. Szkoda tylko, że zapewne trzeba mieć zarejestrowane konto na jeden ze szczęśliwych 13 krajów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja szklana kuli mówi:

Xboner:

Dead Rising 3 - 79

Forza 5 - 88

RYSE - 76

Killer Instinct - 78

Fighter Within - 55

Crimson Dragon - 75

PS4:

KZ: SF - 90

Knack - 76

Resogun - 86

Multiplatform:

NFS: Rivals - 79

FIFA 14 - 89

NBA 2k14 - 88

NBA Live 14 - 76

@Orchi

Ty pewnie dostaniesz patrząc na Twoje inponujące GS - ciekawe, czy będzie można zatrzymać taki kod i aktywować w chwili polskiej premiery XO.

BTW br0 - kupujesz XO na premierę racja? Będziesz grał na nowym koncie Xbox Live zarejestrowanym na UK? Zakładam, że na swoim polskim nie będzie możliwe użytkowanie...

Edytowano przez Yaper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yaper

Q1 : Z tego co wyczytałem to ponoć te kody są przypisane do konkretnych gamertagów, w dodatku nigdzie nie znalazłem informacji że gracze z Polski otrzymają takie kody. Było by miło, ale jest to bardzo wątpliwe.

Q2: Tak łykam na premierę, choć jestem troszkę zniesmaczony gdyż z niewiadomych przyczyn amazon zmienił moją 2 dniową wysyłkę na super saver delivery, i tak zamaist konsole mieć w 1-2 dni po premierze dostanę ją o ile dobrze pójdzie w 5-7 dni. Jeśli chodzi o konto, to chyba była mowa o tym, że na X1 będzie można odpalić konto zarejestrowane na dowolny region.

O mam, link, na pierwszej stronie jest to mniej więcej wyjaśnione. Wynika z tego, że wystarczy wybrać odpowiedni kraj w menu konsoli i jazda, problemy mogą się pojawić przy korzystaniu z niektórych aplikacji i zakupach w XboxLive, gdzie potrzebna będzie karta kredytowa/debetowa wystawiona na adres np brytyjski, ale to chyba najmniejszy problem.

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie mimo iż nie kupuję Ps4 to cieszy mnie, że wychodzi nowa generacja i gry na Ps3 stanieją dosyć poważnie i nadrobię tytuły o ile czas na to pozwoli. Nowa generacja mnie nie podnieca, wystarczy mi moja "trójka", aby się świetnie bawić, ale jeżeli mam coś powiedzieć o nowej generacji to ,że nowa konsola Sony zmiażdżyła Xbox'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak to jest z tymi dyskami twardymi w PS4? FAQ mówi o dysku 9,5mm, ale inne źródła, które miały PS4 twierdzą, że 12,5mm też wejdzie. Więc komu wierzyć?

A skoro już postuje...

XBONE

Dead Rising - 86

Forza 5 - 93

RYSE - 72

Killer Instinct - 60

Fighter Within - 50

Crimson Dragon - 75

PS4

KZ:SF - 88

Knack - 70

Resogun - 90

Multiplatform

NFS:Rivals - 73

FIFA 14 - 89

NBA 2K14 - 92

NBA Live 14 - 80

Btw, hullo. Mój pierwszy post. Ale lurkuje od wieków, wiec wiem kto jest fanbjoem czego, hueh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz oszołamiająca wiadomość! Uwaga, panie (jeżeli takowe są) i panowie proszę usiąść! Kolejna część, innowacyjnej, rewolucyjnej i zmieniającej oblicze naszej kochanej branży serii (COD) pojawi się w 2014! Po co czekać? Lepiej od razu rozplanować grafik na przyszłe lata i w 2100 wydać ostatnią część serii, Call of duty spirits 25.

Gra zapewne pokaże piękną grafikę! Silnik graficzny wyciśnie wszystko z PS2.. yyy... PS4.

Panowie developerzy właśnie ciągneli losy! Wybrano jednego pracownika, który zajmie się nowym elementem (wojennym kocurem). Reszta już szykuje palce! Rozpoczyna się noc klikania KOPIUJ, WKLEJ.

Na serio. Czy świat nigdzie nie jest normalny? Activision uczy nas jak dużo zarobić i się nie narobić. Trafić w serca rozpieszczonych, typowych, amerykańskich gimbusów. Why? Ubi ma problemy z Raymanem, Splinter cellem, a oni...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lubro

Muszę powiedzieć, że twój pomysł ze szklaną kulą jest... całkiem zabawny. Planujesz potem zebrać jakoś wyniki i gdzieś je opublikować? I jakie są fanty dla zwycięzców? :P

A co do mej szklanej kuli:

XBONE

Dead Rising - 77

Forza 5 - 92

RYSE - 65

Killer Instinct - 67

Fighter Within - 35

Crimson Dragon - 73

PS4

KZ:SF - 93

Knack - 77

Resogun - 85

Multiplatform

NFS:Rivals - 72

FIFA - 81

NBA 2K14 - 90

NBA Live 14 - 70

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serio. Czy świat nigdzie nie jest normalny? Activision uczy nas jak dużo zarobić i się nie narobić. Trafić w serca rozpieszczonych, typowych, amerykańskich gimbusów. Why? Ubi ma problemy z Raymanem, Splinter cellem, a oni...

Jest popyt - jest podaż, nie ma co się głowić. Mam nadzieję, że na którejś części zaliczą spektakularną wtopę (taaa...) i stracą hajs. Nawet nie miałbym nic przeciwko gdyby zarobione miliony inwestowali w jakieś nowe IP, ale nie, trzeba klepać coda.

XBONE

Dead Rising - 88

Forza 5 - 96

RYSE - 63

Killer Instinct - 71

Fighter Within - 58

Crimson Dragon - 78

PS4

KZ:SF - 95

Knack - 79

Resogun - 89

Multiplatform

NFS:Rivals - 83

FIFA - 92

NBA 2K14 - 91

NBA Live 14 - 69

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Shadow, dobrze prawisz, nagrody!

Lubro, sprezentuj zwycięzcy którąś z tych gier, których nigdy nie przejdziesz! tongue_prosty.gif

jachus, z ich pieniędzmi mogliby stworzyć coś niezwykłego, świeżego lub na dużą skalę (jak GTAV). Stoi im na drodze m. in. jeden ważny problem, talent. Podejrzewam, że po tylu latach (wiadomo jakie słowo) raczej żadnych umiejętności nie zdobyli. Nic na miarę seqeli Zeldy, Uncharted czy GTA pewnie nie dali by rady zrobić.

Do pracy mają typowo amerykańskie podejście. Żadnych wyższych celów, jedynie co się liczy to pieniądz. Tacy są Amerykanie, ale nie tak powinno się używać ogromnego majątku. Marnują szansę stworzenia czegoś niezwykłego. Rozwoju kultury jaką stają się gry. To mnie denerwuje najbardziej. I jeszcze ludzie, którzy dają się doić co rok, a nie rozumieją, że nie płacąc żądają polepszenia ich ulubionej marki.

Edytowano przez Luke20
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szklana kula? Why not...

XBONE

Dead Rising - 74

Forza 5 - 90

RYSE - 60 oraz wyklęty przez branże i zakopany razem z ekipą Cryteka na pustyni

Killer Instinct - 70

Fighter Within - 35

Crimson Dragon - 80

PS4

KZ:SF - 90

Knack - 79

Resogun - 85

Multiplatform

NFS:Rivals - 85

FIFA - 80

NBA 2K14 - 84

NBA Live 14 - 78

Jest popyt - jest podaż, nie ma co się głowić. Mam nadzieję, że na którejś części zaliczą spektakularną wtopę (taaa...) i stracą hajs.

Właśnie to jest niesamowite. Next gen, wiadomo, że twórcy chcą pokazać coś nowego, a jedyna nowa rzecz w CoD z tych zapowiadanych to błędy. Wszystko to uchodzi na sucho prawdopodobnie tylko dlatego, że target nie zwraca specjalnej uwagi na to co się dzieje wokół gry. Chociaż kto wie... może w końcu ktoś zauważy, że na Xbone gra chodzi w 720p i poczuje się oszukany.

Stoi im na drodze m. in. jeden ważny problem, talent. Podejrzewam, że po tylu latach (wiadomo jakie słowo) raczej żadnych umiejętności nie zdobyli. Nic na miarę seqeli Zeldy, Uncharted czy GTA pewnie nie dali by rady zrobić.

Można nie lubić corocznych shooterów na szynach, ale kompletne odmawianie IW talentu mimo wszystko jest trochę nie na miejscu i to tylko gdybanie. Nie jest powiedziane, że nie zrobiliby kolejnej rewolucji w gatunku, gdyby rzeczywiście mieli taki cel. Hajs się zgadza, psy szczekają, CoD jedzie dalej.

Moim zdaniem ważną stratą dla IW były odejście Zampelli i Westa, którzy w dużej części odpowiadają przecież za sukces CoDa. Teraz Titanfall powinien wprowadzić lekki powiew świeżości, choć znów nie spodziewałbym się rewolucji.

Wygląda na to, że Sony będzie do premierówek PS4 dołacząć vouchery, chociażby na 10$ do wydania w PSS albo na darmowy miesiąc PS+ i być może nawet dotrze to do Europy.

Edytowano przez Abyss
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubro, powinieneś prowadzić jakiemuś gamesajtowi fanpejdża. So much reception so much commotion would be so many likes

X1

Dead Rising - 82

Forza 5 - 90

RYSE - 85

Killer Instinct - 80

Fighter Within - 50

Crimson Dragon - 75

PS4

KZ:SF - 88

Knack - 80

Resogun - 85

Multiplatform

NFS:Rivals - 78

FIFA 14 - 87

NBA 2K14 - 88

NBA Live 14 - 80

Swoją drogą, apropo hejta Xbone'a bo CoD z 720p - wersja PS4 ma problemy z frame dropami. Jeśli na X1 będzie chodzić gładko, jestem w stanie zrozumieć MS/IW.

Nextgen tak bardzo nie będzie 1080p.

Not that I care.

Edytowano przez Fristron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>2013

>fanpejdże

Swoją drogą, apropo hejta Xbone'a bo CoD z 720p - wersja PS4 ma problemy z frame dropami. Jeśli na X1 będzie chodzić gładko, jestem w stanie zrozumieć MS/IW.

Wersja na X1 ma te same problemy. Ktoś z destructoida napisał, że na XBONE jest płynnie, ale zagrał... jeden mecz. W rzeczywistości jest

. Jeśli na youtubowym video w 30FPS widać spadki gry działającej rzekomo w 60 to nie jest dobrze.

Zresztą gra ma problemy na moim PC z dwoma Radeonami 7970. Bez żadnego skalowania ekranu. W normalnym 1080p. Zanim nie dokupiłem drugiej karty, to BLOPS2 był pierwszą grą, która działała mi w 120FPS na moim nowym monitorze. Infinity Ward to po prostu kiepskie studio, po tym jak większość odeszła do Respawn, Naughty Dog czy nowego studia Bowlinga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa, kasa, kasa... Pierwsze multiplatformówki będą niedopracowane, bo się nie opłaca na tak stosunkowo skromny rynek się wysilać z optymalizacją :) A jak się sprzeda już kilkadziesiąt mln sztuk, to mało kto będzie się interesował aktualnym COD`em czy BF4. :) W połowie generacji błędy za to będą niedopuszczalne. W sumie ciekawe jak będzie wyglądał dyskusją przy kolejnej generacji :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca. Teraz optymalizacja też jest ważna, bo stawką jest przewaga na rynku. Jeśli teraz dobre gry nie sprzedadzą konsol, to późniejsze tytuły choćby miały po 120 FPSów nie zarobią, bo ludzie będą grali na maszynach konkurencji. Cały cykl życiowy jest ważny, może za wyjątkiem samego końca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu sobie gadu gadu, a niektórzy gracze w USA dzięki uprzejmości tamtejszych sklepów otrzymali już swoje egzemplarze X1. Dzięki temu dowiadujemy się kilku ciekawych rzeczy.

- Patch, który jest wymagany o pobrania waży około 500 mb,

- konsola uruchamia się w 17 sekund, wraz zalogowaniem do Xbox Live,

- instalacja gier jest wymagana, zainstalowanie gier trwa około 30 minut,

- grę można rozpocząć w momencie kiedy zostało zainstalowane 50 % zawartości.

(Nie)szczęśliwy posiadacz konsoli, który podzielił się filmami, screenami bardzo szybko otrzymał bana na konsolę, jak twierdzi Nelson na twiterze, tylko tymczasowego. Choć z jednej strony nie rozumiem działań MS, to z drugiej strony ban poleciał raczej za upublicznianie takich informacji. Oczywiście szybka riposta od Sony na twiterze, Ci nie mają zamiaru banować takich delikwentów.

Link z bardzo ciekawą galerią, szczególnie rozbawił mnie screen pokazujący "top games now"

dybv.png

, i tu drugi link z ciekawymi screenami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, najwyraźniej xbone ma mandatory installs. To znaczy, nigdzie nie można znaleźć informacji jakoby miało być inaczej. Za to jest kilka potwierdzających, że instalacje są obligatoryjne. Więc chyba spokojnie można założyć, że microsoft tego nie zaimplementował, choć nie mam pojęcia dlaczego, skoro PS4 faktycznie będzie miało taką funkcję.

Z drugiej strony nie bardzo widzę sens w czekaniu, aż gra się "skaszuje" za każdym razem, zamiast po prostu ją zainstalować i mieć problem z głowy.

No może w przypadku takich gier jak Killzone, 50gb to nie przelewki. Ale wątpię, żeby dużo gier wymagało tak wiele, nawet tych faktycznie next genowych.

Edytowano przez QuadDamage
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony MS banuje gościa, z drugiej serwery z patchem day1 są już aktywne, a nie było jeszcze światowej premiery. Sami sobie przeczą takimi posunięciami.

Wiem, że to typowo geekowskie spojrzenie (nie jestem geekiem! :P), ale 17 sekund uruchamiania przy okazji sprzętu nowej ery to niemal wieczność. Myślałem, że potrwa to max 7 sekund. Mi to nie robi różnicy, ale znajdą się tacy, co będą płakać i lametować, jaki to nextgenowy złom zawitał pod strzechy.

Smutno się robi oglądając te screeny. Zazdrość żżera mnie dokumentnie, ego daje o sobie znać. Może X1 to kontrowersyjna maszyna, ale chciałbym ją mieć w swoim domu, oj chciałbym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funkcje OS Xbone robią wrażenie na każdym, gorzej z grami. Ale masz rację, ja też chciałbym tego spróbować. Mega sprawa.

Nie wiem co Sony robi z tymi 3 GB RAM zarezerwowanym dla OS, po X1 przynajmniej widać że ten RAM na system coś robi.

Chyba pierwsza gra w na PS4 1080p 60 FPS - Diablo III Reapers of Souls.

Edytowano przez MeSSer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam :D Dla mnie te 17 sekund to na prawdę dobry wynik. Jedyny znak zapytania jaki wyczuwam, to czy mowa tu jest o normalnym włączeniu konsoli, czy wybudzeniu jej z tego trybu (stand-by?), gdzie konsola będzie pobierać znikome ilości prądu, aby możliwe było włączenie jej komendą głosową. 17 sekund na włączenie, wczytanie dasha i zalogowanie do XLive to na prawdę mało czasu. W przypadku 360 samo włączenie konsoli trwa 18-20 sekund, a w raz z zalogowaniem profilu trwa to ponad minutę, więc moim zdaniem progres jest jak najbardziej widoczny.

Jeśli chodzi o tego bana, to jestem w 99 % pewien, że dostał go za upublicznienie tych wszystkich materiałów, dobrze, że jest tylko tymczasowy :P

@Yaper

Było trza zaklepywać X1 a nie PS4 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony nie bardzo widzę sens w czekaniu, aż gra się "skaszuje" za każdym razem, zamiast po prostu ją zainstalować i mieć problem z głowy.

Cache będzie pewnie nadpisywany dopiero przy uruchomieniu innej gry, jak ktoś gra ciągiem w jeden tytuł (me) to nie przeszkadza. Inna rzecz że i tak będę instalował co się tylko da :P

17 sekund to faktycznie słaby wynik. Mój PC i PS3 włączają się szybciej, jeśli nie liczyć wpisywania na łączu 512/128. A jeśli to czas wybudzania (choć to mało prawdopodobne) to jest po prostu dramat.

Co do bana - normalka. I tak spuścili z tonu, facet który wrzucił do sieci info z beta testów Halo 3 ma dożywotniego bana.

Anyway, excited.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up - mega sprawa, u made my day !!! biggrin_prosty.gif Poprawa ludków też cieszy.

Blizz wycofuje się rakiem z Remote Play w Diablo III RoS. Przeszkodą ma być za mały ekran Vity. Coś w tym może być, ale znaczy to jedno - wymóg można obejść jeśli coś nie pyknie. W zasadzie FPS, racery i większość gier akcji nie powinna gryźć się z Vitą, ale po takim newsie wątpię w np. Wiedźmina 3 czy Deep Down na Vicie. A szkoda.

Z reklamówki Remote Play pamiętam Watch Dogs, AC4, BF4, K SF, i DriveCluba, no i Knacka, czyli z innymi gatunkami powinno być w porządku, i przynajmniej gry od Sony solidarnie wspierają Vitę. Oczywiście jeśli pamięć mnie nie myli.

W zasadzie jak się patrzę na K SF na Vicie, to jedno pytanie kołacze mi w głowie - po co oni robili tego Mercenary..

BF4 na Vicie niszczy system. Problem gier Vitowych został rozwiązany.

NFS Rivals umożliwi co opa na 1 konsoli w modelu 1 gra na Vicie a drugi na PS4.

Pracownik Ubisoftu stwierdził że zrobienie RP dla Assasins Creed 4 zajęło 3 dni.

Luke, i jak teraz oceniasz kombo Vita/PS4 ?

Edytowano przez MeSSer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...