Skocz do zawartości
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Polecane posty

Ja dla odmiany:D podam przykłady gier, które mogą być w zasięgu CDA teraz albo nie długo.Mile bym widział te gry w pełniakach :

Fallout 3,

Deus Ex: Bunt Ludzkości,

Mirror's Edge,

Hotline Miami,

Rage,

Alan Wake,

F.e.a.r,

Burnout Paradise,

Dragon Age (To byłby największy hit od czasów Mass Effect w CDA)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu możecie wpisywać gry, które chcielibyście widzieć w CDA. Szczególnie za miesiąc. Szczególnie megahity i te, "które nie mogą być drogie, bo w sklepie są już za xx zł". Po co? Bo mam dość czytania takich postów we wszelkich możliwych wątkach.

A że takie życzenia zwykle nie mają ŻADNYCH szans na spełnienie?

Nieważne, ale zawsze możecie sobie przecież napisać:

- Dajcie Wiedźmina 2, Call of Duty, Battlefield 3 (ale bez steama!) itd. itd.

Wam ulży, a ja się nie będę wkurzał na kolejnego, któremu się wydaje, że jesteśmy sw. Mikołajami i mamy kopalnię złota przy redakcji.

Mi sie marzy najbardziej TES V- SKYRIM. Nie wiem czy był w którymś numerze... Ale prosze zeby dodali go do następnego Numeru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie najnowszego Mortala. Ale zróbcie tak, żeby działał na moim stareńkim ikspeku, bo... Chwila! Dajcie najnowszego Mortala oraz windows 7! Problem solved. Z góry dziękuję.

PS Proszę potraktować moją prośbę poważnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ridge Racer Unbounded może tongue_prosty.gif

Batman Arkham Asylum jest tani (można by dać steama)

Bioshock (steam)

Gears of War

Dead Islands

^^^

Jak te gry by się pojawiły w CDA to byłoby coś, a ja myśle że coś z tych gier mogli by wywalczyc :P

Edytowano przez doodex2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Ja to bym chciał... Mnie się marzy taka gra... której nie ma chytry.gifzly.gificon_frown.gif

Dokładnie coś jak Gothic 1, 2, 3, Skyrim itp, otwartym światem, mnóstwem questów, ale w świecie LotR Tolkiena. Smuggler wykombinuj coś, gra szła by jak ciepłe bułeczki. brawa.giflol.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogłbym sobie życzyć, to proszę o Secret Files 2 i 3, dodaliście kiedyś pierwszą część i ją już trzy razy skończyłem, naprawdę świetna przygodówka. Czekam więc, aż dacie następne na covera, omijam wyprzedaże, w końcu po wielu miesiącach zainstaluję jakąś grę z covera :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po co my to piszemy oni i tak na to nie patrzą smile_prosty.gif

była kiedyś jakaś gra którą tutaj napisaliście?

Przejrzyj cały temat dokładnie, a na pewno znajdziesz takie prośby gier, i które były w CDA potem więc najpierw się czyta uważnie a potem się udziela odpowiedzi, jeśli ci się nie chce przeglądać tematu to nie pisz takich komentów ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po co my to piszemy oni i tak na to nie patrzą smile_prosty.gif

była kiedyś jakaś gra którą tutaj napisaliście?

Przejrzyj cały temat dokładnie, a na pewno znajdziesz takie prośby gier, i które były w CDA potem więc najpierw się czyta uważnie a potem się udziela odpowiedzi, jeśli ci się nie chce przeglądać tematu to nie pisz takich komentów ;d

tak ja nie widze zadnej moze z 1 na 100

mam prosic tak jak ty o metro 2033?akurat będzie ....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapoznaj się z zasadami cytowania - Pzkw

No to chyba ślepy jesteś za przeproszeniem bo ja widziałem więcej niż 1 i proszę o bardziej realne gry niż inni np. BF 3, Wiedźmin 2, COD MW 3 itd. i chyba mam tu dwa posty o grę jeśli się nie mylę bo mi tam nie zależy ;d dadzą takie pełniaki jakie mogą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skoro inni piszą xD... tak dla jaj .Ale może coś .... . To ja bym chciał : Jagged Alliance 2 Gold(Steam), Wiedźmin:Enchanced Edition(Steam) , SW:KOTOR(Steam) .A w następnym egzemplarzu SW:KOTOR 2(Steam) , CnC-Red Alert 3 Uprising(Steam) oraz

Spellforce Platinum Edition(Steam) . Pomarzyć zawsze można.Ale porobić sobie jaja też:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że ostatnio z chęcią zagrałbym w jakieś klasyki (a i myślę, że wielu starszych graczy z chęcią powróci do niektórych świetnych gier), proponuję paczkę x klasyków (trochę tak jak były te gry indie w 04/2013) z m.in. falloutem, baldur's gate, jack orlando, sanitarium, neverhood i inne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...