Skocz do zawartości

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."


Smuggler

Polecane posty

Ah, skoro mamy tutaj koncert życzeń to i ja wyleje tu swoje żale.

Droga Redakcjo ŻYCZĘ sobie za miesiąc gier takich jak:

-GTA IV wraz z dwoma dodatkami (ale musowo steam, bo w innej formie sobie nie ŻYCZĘ).

-Bioshock Infinite (oby był w oddzielnym, premierowym pudełku).

Ah... byłbym zapomniał. Nie pomińcie również Far Cry 3! Inaczej moje ŻYCZENIA nie będą spełnione w pełni!

Dziękuje bardzo, oczekuje rychłego ziszczenia rzeczy, które sobie wymarzyłem... No i dobrze byłoby dorzucić do numeru jakiś ciekawy gadżet typu najnowszych słuchawek Logitecha! Nie zapomnijcie o tym!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro koncert życzeń to już mówię jakie bym chciał gry :)

PoP: Zapomniane Piaski - w zagranicznym czasopiśmie już było.

Saints Row 3 - Dwójka była przed czy po premierze trójki, teraz kolej na trójkę

Resident Evil 6 - Piątkę daliście z pół roku po premierze pecetowej wersji więc czemu sytuacja nie mogłaby się powtórzyć z kolejną częścią

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na numer 09/13 podobno jest przygotowany super pełniak, więc moje wymagania są duże. Na głównego z chęcią bym zobaczył :

+ BioShock (1 lub 2)

+ Metro 2033

+ Wolfenstein

+ Saints Row: The Third

+ Assassin's Creed ( 1 lub 2)

Na drugiego lub trzeciego zobaczył bym :

+ Orcs Must Die! 2

+ The book of unwritten Tales: The Critter Chronicles

To saą moje wymagania. Wiem że wygórowane, ale SMG obiecał że będzie coś bardzo dobrego. Boję sie jednak że CDA da STALKERA: Zew Prypeci którego niedawno kupiłem w Biedronce :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja proszę o Arcanię: Upadek Setariff.

Ja wiem, że ten dodatek to zdaniem wielu kupa, ale G3+ZB i podstawową Arcanię mam z CDA (resztę serii kupiłem sam) i chciałbym mieć uzupełnioną kolekcję. I wiem, grę można kupić za grosze tu i ówdzie, ale wolałbym tak jak podstawkę dostać w pakiecie z czymś innym :)

Poza tym, fajnie byłoby zobaczyć Wiedźmina 1 w CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostanio tak się fazowałem Stalkerem Zew Prypeci z biedronki, to dalej chciałbym coś w tym klimacie. Może Metro 2033, nie było chyba jeszcze, a podobno ma miły klimat, i tak jak Stalkery masę kochanych bugów, ale nie grałem. A pudełkowej wersji na allegro nie znalazłe, nie, nie chcę linku do wersji ang.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... Ciekawym, jest cena najnowszego mortal kombat, na pc. W końcu powstał on dwa lata temu na konsole, a na pc niedawno, ciekawe czy to może wpłynąć na jej cenę do wystawienia w piśmie... Przecież Painkiller HD też był w podobnej kategorii, i po miesiącu znalazło się w cda. Czekam, może się doczekam, na najlepszą bijatykę wszechczasów.

Mam jedno pytanie: Otóż gdzieś u was (forum, albo gazeta( nie pamiętam)) znalazłem wpis o tym, że EA nie sprzedaje licencji gier do gazet, ale w 2009 roku w cda pojawił się Mass Effect. Czy jedno nie wyklucza drugiego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie: Otóż gdzieś u was (forum, albo gazeta( nie pamiętam)) znalazłem wpis o tym, że EA nie sprzedaje licencji gier do gazet, ale w 2009 roku w cda pojawił się Mass Effect. Czy jedno nie wyklucza drugiego?

Z tego co wiem, pierwsza część ME w żadnym wypadku nie podpada pod władzę EA, ich 'wkład' w tę serię rozpoczyna się dopiero na drugiej części.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...