Skocz do zawartości
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Polecane posty

A właściwie to jaki jest sens tego tematu? Jaki jest procent szans na to że redakcja zastosuje się do życzenia jednej osoby? Jednemu się jakaś gra podoba, a trzystu innym nie. Nie chce mi się tego tematu całego przeglądać, ale czy redakcja dodała do pisma chociaż jeden wymieniony tutaj tytuł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... No dobra...

W swoim pierwszym poście napisałeś:

A właściwie to jaki jest sens tego tematu?

No więc w pierwszym poście tego tematu Smuggler wyraźnie napisał, po co tworzy ten temat.

Mówię ogólnie o grach tutaj wymienianych

Nie, zadałeś pytanie "Jaki jest sens tego tematu?". Dopiero dalej dopisałeś coś o grach tutaj wymienionych.

I powiem ci szczerze, że kilka osób w tym temacie błagała o S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci na przykład.

Ale tak na dobrą sprawę wątpię, czy którykolwiek redaktor CD-Action zagląda do tego tematu, żeby dowiedzieć się, czego "lud chce". Temat został stworzony po to, żeby ludzie nie zaśmiecali swoimi błaganiami innych topików na forum. To czy ich marzenia zostaną spełnione, czy nie, to rzecz drugorzędna, gdyż ten temat nie został stworzony do spełniania tychże życzeń.

Miłego dnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o GTA V, Battlefield 4, FIFA 14, PES 14, Mario Forever, Painta, Pasjansa, Notatnik, no i parę innych klasowych gier. To wszystko oczywiście na jednej płytce z możliwością błyskawicznej instalki offline, bo nie mam dostępu do internetu. Dorzućcie też jakiś kod na bonus o wartości około 100 zł (z góry rezygnuję, więc poproszę gotówkę). Całość proszę dostarczyć prosto do mojego pokoju o godzinie 9:32 w tę sobotę cierpliwie czekając aż się obudzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prosze o wiele bo gra najnowasza nie jest ja tam prosze tylko o AC II skoro juz bedziecie opisywac recenzje ACIV to cos dodatkowo żeby ci którzy nie grali mogli zasmakowac tych rozkoszy a i ja sobie znowu pogram na mp bo mi juz kod wieki nie działa :D :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...