Skocz do zawartości
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Polecane posty

Ja bym chciał: Kapitan Pazur i Duke Nukem: Manhattan Project

Propozycja dobra. Duke Nukem: Manhattan Project to solidna giera, wielu fanów Księcia z pewnością z pełnej wersji by się ucieszyło.

Kapitan Pazur to pomimo czasu ciągle świetna, grywalna platformówka z niestarzejącą się, rysowaną , dwuwymiarową grafiką.

O ile o pierwszej pozycji słyszał pewnie (prawie) każdy, to jednak dzięki pełnej wersji w CDA wielu graczy o Kapitanie Pazurze mogłoby się dowiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja bym chciał w CDA Sniper: Ghost Warrior 2 albo Sniper Elite v2 ehh... Marzenia biggrin_prosty.gif

Z ciekawości pograłbym także w polską grę FPP ,,Snajper" sprzed kilku lat ; )))))))

Niestety gra jest chamsko pojeżdżana przez różnych youtuberów. :/ NrGeek , BartekGM nie pozostawiaja na tej grze suchej nitki a ona jest naprawdę dobra...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Star Wars Battlefront 2. No co ? Chyba wykupienie licencji na wydawanie tej gry nie byłoby wyjątkiem, wiec moglibyście się poświęcić. wink_prosty.gif

Niestety, marzenie ściętej głowy- LA już nie ma, a z tego co wiem, następne gry SW będzie robić EA. A poza tym LA nigdy nie dawało licencji.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Star Wars Battlefront 2. No co ? Chyba wykupienie licencji na wydawanie tej gry nie byłoby wyjątkiem, wiec moglibyście się poświęcić. wink_prosty.gif

Niestety, marzenie ściętej głowy- LA już nie ma, a z tego co wiem, następne gry SW będzie robić EA. A poza tym LA nigdy nie dawało licencji.

Dobra, zrozumiałem w takim razie może Assasin's Creed hmm? Ubi udostępniło cd-action Far Cry 2 i inne.... chociaż... .

Edytowano przez Mish4me
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ten temat zastanawiam się od czego zależy cena licencji danej gry? Jak to jest, że bardziej opłacalne może być kupienie licencji do gry która w sklepie kosztuję np. 39,99 niż takiej która kosztuje 19,99? Może mnie ktoś oświeci jak to działa? icon_biggrin.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Coldan

Na pewno nie działa to tak, że Smuggler idzie do Empiku, bierze 100 tys gier z półki i pakuje je do czasopism. Wszystko zależy od wydawcy gry. Jeśli chce, to może pozwolić na zamieszczenie gry w czasopiśmie za symboliczną złotówkę, a innym razem równowartość długu publicznego Polski nie byłaby wystarczająca.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualny humor osoby odpowiedzialnej za to w firmie wydawniczej, jego stosunki z żoną, poziom korków w mieście i inne takie pierdoły. Możemy sobie tutaj gdybać, ale to jest tajemnica handlowa, więc do prawdy i tak raczej nigdy nie dojdziemy. Jestem pewien, że byśmy się nieźle zdziwili gdyby Smuggler podał jakieś przykłady z przeszłości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Nie cytujemy całego powyższego posta. - t3t

Myśle, że aktualny humor jednej osoby nie może mieć na to wielkiego wpływu. Raczej chcą na tym zarobić i proponują cenę która będzie do przyjęcia dla nich i dla CDA. Na symboliczną złotówke to bym raczej nie liczył. Ale szczegółów raczej się nie dowiemy. Może Smuggler przedstawi jakiś przykład? Może być bez podawania tytułu gry. icon_biggrin.gif

Edytowano przez t3tris
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...