Jump to content
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Recommended Posts

Co do pełniaków hm... zagrałbym w jakąś koszykówkę. Którąś ze starszych części NBA live, albo NBA2k, Final Fantasy VIII, Driver:San Francisco, Serious Sam, Black Mirror, Singularity, Dark Eye" Chains of Satinav, L.A. Noire, Brink, System Shock 2, F.E.A.r., druga część Amnesii,a tak w ogóle to pewnie zagram we wszystko co dacie.

Dajcie Skyrima, tylko do wyboru w wersji na X360, PS3 i PC. A na pozostałe pełniaki coś starszego, np. GTA 4 i Mass Effect 3.

Jak byście mogli to dajcie pełną wersję gry Grand Theft Auto IV w polskiej wersji językowej ( chodzi mi oto żeby było spolszczenie ) BEZ STEAMA W 12 numerze cdaction.

Edited by szynk12

Ja tam zamiast pocić się nad pisaniem bezsensownego łańcucha gier które bym chętnie chciał widzieć w cdaction gdy redakcja będzie taka duża jak pentagon w usa i znajdzie swoją własna żyłe złota gdzie smuggler bedzie mógł sie wyszaleć z kilofem w rękach po nie udanej misji w skyrim bla bla bla ja tam bym chciał w koncu ujżeć jakiś plakat nawet jak bym musiał dopłacić zeta więcej.

@Up

Podpisuje się po to! Mogę dopłacić nawet i 5-6 złotych za plakat/plakaty jeśli będzie fajny.

A do tego możecie dodać ten japoński kontroler/nakładka do move... wiecie jaki trollface.gif

• Upvote 1

Kurde no, ostatnio prosiłem o gry i nic nie było ; \ Spróbuję jeszcze raz:

-Battlefield 3(kosztuje na allegro 30 zł, więc nie może być to droga inwestycja)

-Call of Duty Black Ops 2 (ostatnio w saturnie była promocja, kosztował 60 zł, więc pewnie również nie zapłacicie za dużo)

Teraz lista trochę mniejsza, żeby były większe szanse na spełnienie.

Beka z tych, co nie czytali pierwszego posta xd

@Up

Beka że hoho xD

Ale kiedy oni ślepo wierzą, że dostaną to co chcą za miesiąc, a tego nie dostają od roku ich smutna mina to miód na moje serce. A CDA mogą dać Hirołsów Szcześć. ;P

No,walnijcie plakacik z wacz dogs bedzie fajniutko ale dajta też wacz dogs jako pełniaka i Gta5 też i skyrima i batlefilda 4 i asasina 4 i fife 17trollface.gif

Kurde no, ostatnio prosiłem o gry i nic nie było ; \ Spróbuję jeszcze raz:

-Battlefield 3(kosztuje na allegro 30 zł, więc nie może być to droga inwestycja)

-Call of Duty Black Ops 2 (ostatnio w saturnie była promocja, kosztował 60 zł, więc pewnie również nie zapłacicie za dużo)

Teraz lista trochę mniejsza, żeby były większe szanse na spełnienie.

Beka z tych, co nie czytali pierwszego posta xd

Po pierwsze ceny sklepowe nijak mają sie do cen, jakich żądają wydawcy za danie gry jako pełniaka. Po drugie BF 3 nie będzie, bo jest od EA. Po trzecie, Activision również nie daje pełniaków, aczkolwiek tu mogę się mylić. Musisz siespytać.

ej ja bym hciał rzeby na koverze było batelfild 4,xklock 1080,kal off djuti 666,mas efekta 10 z wrzyskimi dielsi,di elder skrols:96, of course bes stima j oridźin.eyes.giftrollface.giftrollface.gifcheesy.gifeyes.giftrollface.gif

Takie głupie pytanie:

Dlaczego nie którzy proszą się o gry (i to bez żartów) skoro i tak to nikogo obchodzi ???

Zacytuje Smg:

Tu możecie wpisywać gry, które chcielibyście widzieć w CDA. Szczególnie za miesiąc. Szczególnie megahity i te, "które nie mogą być drogie, bo w sklepie są już za xx zł". Po co? Bo mam dość czytania takich postów we wszelkich możliwych wątkach.

A że takie życzenia zwykle nie mają ŻADNYCH szans na spełnienie?

Edited by HELIXMAN

Ja od siebie dodał kilka mniejszych lub większych indyków:

- Spelunky (te płatne)

- Surgeon Simulator

- The Swapper

- Don't Starve

- Deadlight

- Antichamber

Wiem, że są one zbyt świeże na zamieszczenie w czasopiśmie, ale przecież ten temat nigdy nie był na poważnie.

Edited by Ogoorek1