Jump to content
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Recommended Posts

To może ja też napiszę co bym chiciał zbaczyć w CD-A w 2014 roku :

- (M)ass Effect ( jedynka kiedyś była chyba w CD-A a w tanich seriach EA już wydała ME.)

- Grand Theft Auto: Vice City (klasyk ale płyta mi się zgubiła)

- Half-Life ( jw. ale według mnie nie zestarzał się tak brzydko jak wyżej wspomniane GTA.)

- Unreal Tournament ( dobra gra a na allegro wręcz za grosze chodzi.)

@RadioactiveV3

Mass Effect 2 nie będzie w żadnym czasopiśmie ani żadnej innej gry od EA bo nie sprzedaje licencji, a ME 1 wtedy ktoś inny był dystrybutorem czy nadal nim jest dlatego się na płycie pojawił.

Ludzie, czy wy wiecie że ceny na allegro czy w sklepie to co innego niż cena za licencje? CDA guzik obchodzi ze na allegro np. BF3 kosztuje 60zł skoro licencja może kosztować załóżmy 80zł? Piszę to do niektórych osób, bo czytając ich wypociny o allegro, saturnach itp itd to aż mi się śmiać chce. A żeby nie było że nie na temat to mi by jakiś plakacik pasował ;)

Edited by banan1233

@RadioactiveV3

Mass Effect 2 nie będzie w żadnym czasopiśmie ani żadnej innej gry od EA bo nie sprzedaje licencji, a ME 1 wtedy ktoś inny był dystrybutorem czy nadal nim jest dlatego się na płycie pojawił.

Myślałem że dystrybutorem ME2 był kto inny. Pozatym przeczytałem pierwszego posta i napisałem co bym chciał zobaczyć w CDA (trochę z przymrużeniem oka). Dzięki za wyprowadzenie mnie z nieświadomości :) .

A właściwie to jaki jest sens tego tematu? Jaki jest procent szans na to że redakcja zastosuje się do życzenia jednej osoby? Jednemu się jakaś gra podoba, a trzystu innym nie. Nie chce mi się tego tematu całego przeglądać, ale czy redakcja dodała do pisma chociaż jeden wymieniony tutaj tytuł?

Ech... No dobra...

W swoim pierwszym poście napisałeś:

A właściwie to jaki jest sens tego tematu?

No więc w pierwszym poście tego tematu Smuggler wyraźnie napisał, po co tworzy ten temat.

Mówię ogólnie o grach tutaj wymienianych

Nie, zadałeś pytanie "Jaki jest sens tego tematu?". Dopiero dalej dopisałeś coś o grach tutaj wymienionych.

I powiem ci szczerze, że kilka osób w tym temacie błagała o S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci na przykład.

Ale tak na dobrą sprawę wątpię, czy którykolwiek redaktor CD-Action zagląda do tego tematu, żeby dowiedzieć się, czego "lud chce". Temat został stworzony po to, żeby ludzie nie zaśmiecali swoimi błaganiami innych topików na forum. To czy ich marzenia zostaną spełnione, czy nie, to rzecz drugorzędna, gdyż ten temat nie został stworzony do spełniania tychże życzeń.

Miłego dnia.

Właśnie o to tutaj chodzi, żebyśmy żalili się TUTAJ, a nie w innych tematach. Powodowało to robienie niezłego bajzlu, przypominam, że niedawno weszła w życie ustawa o segregacji śmieci...

• Upvote 1

Tak w ogóle to wy bierzecie pod uwagę tę długą listę różnych gier która jest tu wymieniana ? ja bym może napisał jakieś propozycje ale nie wiem czy to ma sens

Po raz już nie wiem, który, od pół roku proszę o Metro 2033

Edited by Skerwool

Poproszę o GTA V, Battlefield 4, FIFA 14, PES 14, Mario Forever, Painta, Pasjansa, Notatnik, no i parę innych klasowych gier. To wszystko oczywiście na jednej płytce z możliwością błyskawicznej instalki offline, bo nie mam dostępu do internetu. Dorzućcie też jakiś kod na bonus o wartości około 100 zł (z góry rezygnuję, więc poproszę gotówkę). Całość proszę dostarczyć prosto do mojego pokoju o godzinie 9:32 w tę sobotę cierpliwie czekając aż się obudzę.

Dajcie Left 4 Dead 2 albo Left 4 Dead.

Albo Mount & Blade: Ogniem i mieczem lub Mount & Blade: Warband

(oczywiście na steam)

Edited by Dawid3004
  • Upvote 1