Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marianoss

Nexus The Jupiter Incident

Polecane posty

Mam poważny problem, po rozpoczeciu misji Kissaki Raid po kilku sekundach pojawia mi sie przykry widok tzn. znany BSOD i mój komputer sie resetuje.

Mam Windows XP wraz z wszystkimi łatkami, mój komputer to C2D 4400, GF8800GTS 320, 2GB ramu, sterowniki graficzne ze strony nvidii 163.75. Niewiem co jeszcze może byc potrzebne. Mam nadzieję że zdolacie mi pomóc. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejny problem :? Chodzi o misje The Ronin :oops: :? Niszcze Flank Canons (chyba tak sie to nazywa) wrogiego statku a potem pojawiaja sie mysliwce i nie wiem co dalej!!!Prosze pomozcie!

Jak to przeszedłeś??? Bo ja nie umiem :/ Nie wiem trzeba chyba go jakoś przeszpiegować ale nie wiem jak to sie robi bo tamten kapitan coś sapie i ni go rozwalić, ni przeskanować :/

musisz kliknac na ikonke mysliwcow, wziasc guard, i kliknac na swoim statku. mysliwce wyleca i zrobia z wrogich sito

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z misja pt. "Saving Scout(s)".

Zaraz na poczatku nadlatuja dwa (pozniej kolejne dwa) statki wroga. Walka wyglada tak: zbijamy sobie tylko shield (moj statek najszybciej traci, musze ustawic na 200%). Moja bron prawie im nie robi nic (celowanie w devices tez G daje). Pozniej wrog atakuje scouta, ktory wlacza niewidzialnosc, a po chwili 'szast prast' Scout ginie (nawet go nie widze...). Moge sie tak z tymi kolesiami gonic, probujac kazdy rodzaj uzbrojenia jaki mam.

Najzabawniejsze jest to, ze gram na poziomie begginer :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na angela montujesz 2 buble (ta bron co wali w oslony jest w normal weapons)dajesz lepszego sensor araya,baterie i ulepszasz w miare mozliwosci bron niszczaca kadlub a na 2 pozosstalych wsadzasz tez po 1 bublu i ulepszasz sprzet potem jak na ciebie wyskocza dajesz wszystkim statkom zeby atakowaly tarcze przeciwnika najbliZej ciebie jak padnie to walisz po kadlubie tak samo z kolejnymi i najlepiej zeby angelwing lecial zawsze sprzodu bo to on ma mocniejsza tarcze i lepszy kadlub

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcsz grac w necie to wejdz do katalogu z gra tam masz hiperlacze na glowna strone tej gry i tam w pierwszym newsie jest pacz ktory umozliwia granie przez net bo mieli jakiegos problema z zstarym hostem ale jak go sciagniesz to bedzie git

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na angela montujesz 2 buble (ta bron co wali w oslony jest w normal weapons)dajesz lepszego sensor araya,baterie i ulepszasz w miare mozliwosci bron niszczaca kadlub a na 2 pozosstalych wsadzasz tez po 1 bublu i ulepszasz sprzet potem jak na ciebie wyskocza dajesz wszystkim statkom zeby atakowaly tarcze przeciwnika najbliZej ciebie jak padnie to walisz po kadlubie tak samo z kolejnymi i najlepiej zeby angelwing lecial zawsze sprzodu bo to on ma mocniejsza tarcze i lepszy kadlub

Poprosilbym o sprecyzowanie "sprzetu" z nazwy. Bede wdzieczny bo resow malo, a mozliwosci duzo... Bo bron niszczaca kadlub to chyba o gathlingi Tobie chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dawno już grałem ale może coś mi się przypomni i nie poplątam. Stąd też bardziej ogólnki będą.

Chodzi mianowicie o misję tytan

O ile dobrze mi się przypomina należy się poruszać wg określonej trasy i starac się unikać wykrycia i walki. Przynajmniej w pierwszej części misji.

Ja natomiast nie wiem już co robić w przedostatniej misji (bitwa o Ziemię)

Podstawienie floty niedaleko dziury do neksusa, powoduje każdorazowe wywalanie się gry przy pojawieniu się 3 fali statków,

U mnie pomógł patch - a wersja z CDA już go ma :?

Mam poważny problem, po rozpoczeciu misji Kissaki Raid po kilku sekundach pojawia mi sie przykry widok tzn. znany BSOD i mój komputer sie resetuje.

A może to tej misji pomógł patch:-K

Raptor Raid - na tej misji ugrzązłem na Profesionalu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak ukonczyc misje Kissaki Raid :?: Nie mam pojecia co trzeba zrobic, za kazdym podejsciem kradna statek(na oko wyglada mi to na Hipernapęd :)) Pomozecie??

Ja wykorzystałem taki trick. wchodzisz w angelwing, wybierasz sterowanie reczne, i klikasz na naped IP. Angelwing odleci z pola bitwy a tobie pozostanie już tylko wykończenie statków

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra wam sie tnie (najprawdopodobniej) bo macie karty które nie obsługuja DX9 (ta gra na tym DX dziala), mialem podobny problem. macie 2 wyjscia albo w ustawieniach przelaczyc tryb na "DX8" z "automatic" (na samej górze taka opcja) albo wymienic karte na taka która obsługuje DX9 ;]

Kissaki raid (ustaw wszystkie mysliwce na "guard" dla Angelwinga i po problemie)

Raptor raid (uzbrajasz statek 2 turrety przeciw shield'om i i bronisz statkow poki nie wyskoczy komunikat ze za 5 min mozecie odleciec, wtedy odlatujesz jak najdalej od komsoju bo jak zostanie zniszczony ci transporter wszystkie raptory rzucaja sie na ciebie a tak atakuja ciebie tylko 3, a wiec jak mowilem, lecisz jak najdalej od konwoju i nie zatrzymujesz statku , wtedy te dodatkowe raptory musza wpierw cie dogonic zanim zaczna strzelac. gdy zaczna ostrzal wlaczasz tarcze na 200% mocy i czekasz tylko az zleci ostatnia minuta i win :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś powie jak przejść pierwszą misje w nowym systemie gwiezdnym (tam gdzie trzeba transportowce ochraniać)

mam zainstalowaną broń co "ponoć" niszczy osłony... jak zniszczenie jakiejś ch... fregaty zajmuje mi dobre 2 minuty, a cokolwiek cięższego szybciej regeneruje osłony niż ja je niszcze, to coś chyba tu jest nie tak?

Nie wiem, może powinienem używać myśliwców? jakimś cudem myśliwce wroga w tej misji bez problemu rozwalają transportowiec, zaś gdy atakują mnie to nawet nie zauważam że obrywam... koncepcja osłon w tej grze chyba do mnie nie przemawia... Do tego miała być jakaś gra taktycza a ja tu widze tylko zasade większej ilości młotków, masz więcej siły ognia wygrywasz, zero kombinowania, gdyby można było budować statki to jest w pełni zrozumiałe, ale lata się tym złomem który dadzą przed misją... chyba znowu przejde Homeworlda by przypomnieć sobie, że istnieją strategie kosmiczne w których trzeba myśleć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cto jest jeden z kilku minusow tej gry ze nie da sie na oslep latac tylko pomiedzy jakims punktami ktorymi sa nasze statki lub te po prawej stronie ekranu, punkty nawigacyjne itp.

Otóż można tak latać, aby statki poleciały do jakiegoś miejsca w przesztrzeni, które nie jest punktem nawigacyjnym ani jakimś innym obiektem trzeba wcisnąć "Shift" a następnie prawym przyciskiem myszy miejsce, do którego mają udać się okręty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. co do misji z konwojem - wyposaż się w 3 działka przeciw osłonom i 2 przeciw kadłubowi (lasery wywal) (z tego co pamiętam to były to "costam" shell i uranium gatling). Potem atakujesz te same statki co statek eskortowy który jest po twojej stronie =] (najpierw tarcze of course ;) )

2. Przeczytajcie FAQ które jest w linku powyżej - są tram opisy przejścia wszystkich misji ;)

3. Save do misji kissaki raid mogę dać sejwa z gry na begginerze :P Ale chyba lepsze to niż nic :P Tylko daj maila :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś powie jak przejść pierwszą misje w nowym systemie gwiezdnym (tam gdzie trzeba transportowce ochraniać)

mam zainstalowaną broń co "ponoć" niszczy osłony... jak zniszczenie jakiejś ch... fregaty zajmuje mi dobre 2 minuty, a cokolwiek cięższego szybciej regeneruje osłony niż ja je niszcze, to coś chyba tu jest nie tak?

Nie wiem, może powinienem używać myśliwców? jakimś cudem myśliwce wroga w tej misji bez problemu rozwalają transportowiec, zaś gdy atakują mnie to nawet nie zauważam że obrywam... koncepcja osłon w tej grze chyba do mnie nie przemawia... Do tego miała być jakaś gra taktycza a ja tu widze tylko zasade większej ilości młotków, masz więcej siły ognia wygrywasz, zero kombinowania, gdyby można było budować statki to jest w pełni zrozumiałe, ale lata się tym złomem który dadzą przed misją... chyba znowu przejde Homeworlda by przypomnieć sobie, że istnieją strategie kosmiczne w których trzeba myśleć.

1.Bład. Ty Nie Masz Niszczyc Wszystkiego. Ty Masz Przez 10 Minut Bronic Transportowców, Patrz Odciągać Uwage Atakujacych !

2.To Jest Gra Taktyczna, Tylko Trzeba Pomyslec, Skoro Ja Jednym Statkiem Przechytrzylem na najtrudniejszym poziomie wszystkich atakujacyc (owszem na koncu misji groziło mi zniszczenie mojego statku i stracilem mysliwce ale jakos sie udalo).

Wiesz czemu wrogie mysliwce tak transportery rozwalaja ? bo fregaty maja zainstalowane 2 dzialka na tarcze i atakuja we 3 jeden transporter a te wrogie mysliwce to nie mysliwce tylko BOMBOWCE, i gdy fregaty sciągna tarcze (co trwa krótko bo 6 dzialek przeciw oslonom nawala w jeden transporter) bombowce w krotkim czasie koncza sprawe, tobie nic nie robia bo ty masz oslony :) jakbys ich nie mial gwarantuje ci ze tak samo bys polegl.

zreszta najlepiej sprawdzic grajac z KIMS na multi co i jak i tam mozna sie faktycznie przekonac ze to gra taktyczna. wczoraj gralismy w 6 osob, w jednej druzynie bylem ja, Fogel i jakis anglik i rozwalilismy przeciwnikowi 23 statki a oni nam JEDEN :D (mielismy na poczatku rowne szanse zeby nikt nie myslal ze my mielismy "przerazajaca" sile ognia a tanci frowali jakims zlomem) my mielismy 7 Battleshipow (w kazdym po 2 eskadry bombowcow) i 2 cruisery a tanci mieli 9 battleshipow (tez w kazdym po 2 skrzydla bombowcow) no ale jak widac... wszystko da sie zrobic, trzeba tylko troche cierpliwosci i pomyslu.

ostatnia sprawa, statkami DA sie latac gdzie tylko chcesz, wystarczy przytrzymac SHIFT i lewym przyciskiem myszy pokazujesz gdzie ma leciec :) jak chcesz leciec daleko wtedy ruszasz myszka w dół jak blisko do góry (wyglada to tak ze kółko które sie pojawia rośnie albo maleje, jak jest male to znaczy ze leci sie daleko jak duze że blisko :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmotywowałeś mnie do gry na hardzie, skoro tam przeciwnicy są tak głupi to bardzo sie ciesze

co do odciągania uwagi atakujących - najskuteczniejsza metoda to odciągnąć ich uwage rozwalając ich na kawałki, jeżeli mając TEORETYCZNIE 2 razy większy okręt (co w każdej marynarce o jakiej słyszałem przekłada się na siłe ognia) mam poważne problemy z zestrzeleniem czegokolwiek to ja dziękuje (TEŻ mam zainstalowane 2 działka na osłony i ledwo ranie te fregaty)

tak to jest jak człowiek się naczyta powieści military sci-fi... za dużo wymagałem od tej gry i przez to się zawiodłem

BTW czy pancerniki też mają rozmieszczoną broń wszędzie tylko nie na burtach (zwykle w książkach military sci-fi tam umieszcza się większość uzbrojenia, ale widać twórcy czytali inne książki :( )?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przeciez ty nie masz 2 razy wiecej statków... masz tylko jeden statek (swój) i drugi eskortujący. reszta to transportery które nie sa uzbrojone. Ja w tej misji rozwaliłem tylko jeden statek, reszte starałem sie zrobic w konia przez te 10 minut co mi sie udało. Pozatym sam zobaczysz ze to jedyna taka poroniona misja :) dalej naprawde jest wymiot, po tym jak dostałem troche lepszy sprzet (nie nie wiadomo jaki ale cos lepszego :) ) to bralem 4 takie statki na klate i po lekkich kombinacjach (takich jak wyslanie komandosow na statek wroga by od środka rozwalili dane podzzespoły np wieżyczki silniki etc. spokojnie to przechodzilem.

Przeciwnicy nie sa głupi (w tej misji masz tak że jest 6 statków atakujacych, atakuja ciebie i 3 atakuja konwój nie liczac mysliwców - bombowców oczywiście) jak szybko pozbedziesz sie bombowców a wystarcza do tego wyłacznie eskadra twoich mysliwców i 2x FLAK turret to masz o wiele łatwiej, Do tego jak rozwalisz jeden statek który atakuje konwój (nie ciebie) to zyskujesz na czasie bo ktos inteligentny wykombinował to tak ze te statki co atakuja konwój zaczna atakować ciebie dopiero jak zostana ci 2 transportery. A więc moja rada. Szybko rozwal bombowce, i odrazu jak rozwalisz jeden statek atakujacy konwój odlec swoim statkiem jak najdalej od tego konwoju dzieki czemu zyskasz na czasie gdyż wróg wpierw bedzie musiał doleciec do ciebie, dopiero wtedy zacznie strzelac ;] a do tego czasu juz 10 min. minie i wygrasz. Ja tak zrobiłem i za pierwszym razem mi to wyszło (a uwież mi robiłem tą misje różnymi sposobami chyba z 10 razy).

Te statki które cie atakuja zwyczajnie olej (bo tylko 3 nie sa w stanie przebic twoich osłon ), zacznij sie martwic dopiero jak ta reszta zacznie cie tłuc. Sam zobaczysz że jak przejdziesz ta misje to dalej jest o wiele ciekawiej i juz NORMALNIEJ, a nie z takimi przegięciami jak były w tej misji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...