Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marianoss

Nexus The Jupiter Incident

Polecane posty

Ja mam problem z walką na ziemi bo po prostu nie wiem jak pokonac atakujące fale statków przejętych przez wroga i cały czas mam problem z tymi pociskami emp bo nie nadążam rozwalic aż 6 statków... A jak je rozwale to przychodzi kolejna fala i wtedy ich no trochę za dużo jest...

Odpowie ktoś czy temat już totalnie zdechł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój błąnd teraz dopiero znalazłem ten temat co trzeba słuchajcie pytanie mam do redakcji czy mogli byście udostępnić spolszczenie do tej gry jak je zrobiliście bardzo bym prosił kupiłem sobie gierke ale po angielsku a w necie szukam spolszczenie i nic a wiem że wasza redakcja często gęsto spolszcza gry jak tylko jest sposobność

więc ponawiam prośbe czy udostępnicie spolszczenie do tej gry??

Jeśli oczywiście możecie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie drodzy forumowicze, z tego co wiem ta wspaniała gra była swego czasu dołączona do CDA, jak ja naiwny mogłem przeoczyć coś takiego. Mam ogromną prośbę! Jeżeli ktoś ma szybkie łącze, trochę czasu i chęci niech pomoże biednemu fonowi takich gier. Odkupię grę (przeleje na konto) równą wartość czasopisma + płytki, w zamian za spakowanie gry i wysłanie mi jej na jakiś serwer hosting plików, nie żeby piractwo, ale cóż mam począć żeby ją zdobyć, szukałem na allegro w empiku i innych sklepach komputerowych, ale nigdzie nie ma pełnej angielskiej (lub polskiej) wersji gry!

Rozpaczam nad swoim bytem, z niemocy grania w tą grę, że dopiero teraz ją zauważyłem, jesteście moją ostatnią deską ratunku! kontakt na PW lub gg 1164006 pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nexus nie był tak całkiem dawano w CDA - dokładnie rok temu. Nie ma już dostępnego nru archiwalnego?

BTW cuś mi się wydaje, że spakowanie i wysłanie jej na serwer = piractwo. To nie MI masz płacić za grę tylko producentowi... Jedyna możliwość to chyba kupno tej płytki od kogoś kto ją posiada. Ale na mnie niestety nie licz - zbyt mi się Nexus podoba, żebym miał się go pozbywać:)

A gra rzeczywiście warta polecenia. Wprawdzie dość trudna ale fabuła i grafika wynagradzają wszelkie słowa niecenzuralne, których używałem przechodząc kampanię:-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...