Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marianoss

Nexus The Jupiter Incident

Polecane posty

Mam poważny problem, po rozpoczeciu misji Kissaki Raid po kilku sekundach pojawia mi sie przykry widok tzn. znany BSOD i mój komputer sie resetuje.

To nie ma nic spólnego ze sprzętem który posiadasz. Tym bardziej że nie wiesza się wiesza w żadnym szczególnym momencie (poza tym, że uruchomiły sie wieżyczki) Proponuję lekturę:

http://www.nexusthegame.com/forum/viewtopi...ht=kissaki+raid

W skrócie: Nie niszcz samych devices nie niszcząc wieżyczki.

Co to za bzdury? Naucz sie czytać posty. Skoro napisał że po paru sekundach to jak u diabła możesz pisać ze gra nie wiesza sie w żadnym konkretnym momencie? Następnie w kissaki raid nie ma wieżyczek. Więc jak mogły sie one uruchomić? Naucz sie angielski czytac z zrozumieniem, facet wyraźnie napisał że wywala go na pulpit, nie napisał nic o bsodzie. On miał problemy z misją wcześniejszą w której zdobywamy Angelwinga.

Też mam ten błąd i w sumie nie wiem co robić/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy na jakim poziomie grasz...jeśli na nowicjuszu i już tutaj się zacinasz to nie za dobrze

co do porad to pamiętaj by jak najszybciej oddalić się od kolosusa wszystkimi statkami jednocześnie skupiając ogień na najbliższym przeciwniku (najpierw tarcze!) po mniej więcej 40s kolosus odpala tarcze, błędem jest pozostać w jej zasięgu... ważne by kilka statków było szybciej już po za tarczą (jeśli zostaną w nią złapani i wylecą z jej zasięgu to muszą na nowo ładować własne tarcze ochronne), kiedy zobaczysz ze przeciwnik zaczyna ustawiać się do formacji działa oblężniczego masz dwa wyjścia, albo wszyscy focusują się na statku z działem albo starasz się rozwalić jak najszybciej pozostałe statki (zaczynając od najmniejszych), tak czy siak przeciwnik po pewnym czasie ucieknie

jeśli widzisz ze któryś z twoich statków jest zagrożony (stracił osłonę) od razu go odsyłaj z pola bitwy

na naszym statku zamontuj 3x działo niszczące osłony (nie pamiętam czy w tej misji była już ulepszona wersja) i albo torpedy albo gausy (torpedy będą przydatne też w kolejnej misji)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam ostatnio problem z misją raptor raid na poziomie Professional, nie mam za bardzo pomysłu co zrobić, wykombinowałem póki co dwie możliwe drogi wyjścia z tej sytuacji, albo uciekamy na chama ładując cały zapas energii w tarcze + jak nadlecą gunboat'y w broń (+ własne myśliwce wysyłamy by zniszczyły ile stateczków tylko zdołają) albo pozostajemy wśród

transporterów i latamy za tym statkiem na którym skupiły się gunboaty- razem mamy dosyć powera by szybko je zniszczyć ale jak tylko je zniszczyłem to wszystkie statki przeciwnika ruszyły za mną i w ciągu minuty zakończyła się moja zabawa, oczywiście jak tylko zniszczyłem gunboaty zacząłem uciekać :P

co do sprzętu to wywaliłem sensory i dorzuciłem dodatkowy generator + kilka bateryjek + lepszy system działek flak + własne myśliwce, broni przeciwko tarczą nie ma sensu montować bo sami mamy za małą siłę ognia by coś zdziałać (zwłaszcza że jesteśmy otoczeni), po drugie możemy zamontować tylko dwa działa a z doświadczenia wiem że potrzeba 3-4 by w miarę szybko zdjąć osłony przeciwnika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ivan za poradę, bez problemu przeszedłem dzięki niej misje.

No i przyznam bez bicia, że gram na niskim poziomie i czasem się zatne na jakiejś misji, ale na usprawiedliwienie mogę napisać, że poprostu nie grywam w takie gry, a w Nexusa gram na zasadzie "z braku laku i kit dobry". Ja jestem raczej od zakładania headzików :twisted:!

Odrazu przepraszam za ten "kit", oczywiście nie uważam, że ta gra nim jest, więc mam nadzieje, że nikogo nie uraziłem :wink: !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją Blockade Breakers, mianowicie jak rozwalić tą czerwoną kulkę. Niszczę wszystkie statki wroga oprócz tego na którym niby sie znajduje ten vice admirał. Nie wiem czy to ważne ale za każdym razem trace support ship (ten co robi taką wielką tarcze).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://faqs.ign.com/articles/587/587655p1.html

porady z tego przewodnika przydadzą się każdemu kto nie gra na poziomie professional

a co do tej misji to pamiętam że zrobiłem tak jak ty czyli rozwaliłem wszystko oprócz balthasara (ten z admirałem) następnie go uratowałem (go go go space marines) jak tylko marynarzyki wróciły rozpocząłem ostrzał balthasara, gdy go zniszczyłem przybyła odsiecz, wszyscy skupiają ogień na "kulce" , rozwalić ją można tylko za pomocą Energy Skeeter więc miej to na każdym statku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litości...Niech mi ktos powie jak ukonczyc misje Kissaki Radi? Ktoś radził zeby rokazac mysliwcom pilnowanie tego statku, tyle ze nie mam mysliwcow.

POMOCY!!!

ta misja wygrywa się sama jeśli robi sie cokolwiek .... angelwing leci pod stacje a nasz statki skupiają się na jednym przeciwniku, najpierw rozwalasz te mniejsze a gdy padną to skupiasz się na statku yamamoto (czy jakoś tak?)

jeśli naprawdę ci nie idzie to

a)zagraj w coś łatwiejszego

b)lataj blisko stacji- 3 dodatkowe gausy zawsze się przydadzą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją Chance (czy jakoś tak) Kradne ten statek, wylatuje ze stacji i zewsząd zaczynają do mnie strzelać. Usiłuję lecieć do tego meeting pointa, ale rozwalają mi silniki i nie mogę się ruszyć. No a potem bum i game over... Nie bardzo wiem co robić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli naprawdę ci nie idzie to

a)zagraj w coś łatwiejszego

b)lataj blisko stacji- 3 dodatkowe gausy zawsze się przydadzą

c) daj każdemu zadanie ochrony Angelwinga, statki będą niszczyć komando squad, który wbija się do Ciebie na pokład. Idziesz na obiad, a po 10-15 minutach masz następną misję gratis...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją Chance (czy jakoś tak) Kradne ten statek, wylatuje ze stacji i zewsząd zaczynają do mnie strzelać. Usiłuję lecieć do tego meeting pointa, ale rozwalają mi silniki i nie mogę się ruszyć. No a potem bum i game over... Nie bardzo wiem co robić...

ważne jest jak zakończyłeś poprzednia misję jeśli masz 4 rakiety z poprzedniej misji i niezniszczone działka flak to misja będzie łatwa, jeśli ich nie masz to będzie trudniejsza... ok sytuacja wygląda tak (opiszę jak to przeszedłem na professional).... powinieneś mieć kilka myśliwców, wykorzystaj je i skasuj rakiety i działa na wszystkich przeszkadzających ci platformach zewnętrznych...chwilkę to zajmie, możesz zabawę przyśpieszyć jeśli masz rakietki, międzyczasie wyślij marynarzyków (go go go Space Marines) do tego wraku co sos nadaje. Jakoś tak gdy rozwalałeś platformy i po uratowaniu gościa z tego wraku powinieneś wykryć inny wrak, tym razem trochę większy, tam też polecisz ale trochę później jak będziesz gotowy :> Sytuacja po paru minutach powinna być przejrzysta, wokół bazy zostały tylko platformy wewnętrzne uzbrojone w flak i chyba gausy...btw pamiętaj by zostawić jakąś platformę zew. po co to zaraz się dowiesz ;) Wreszcie wysyłasz marinsów to ten duży wrak i gdy dotrą rozpoczyna się odliczanie, masz kilka minut by dostać się na stację, odrazu wysyłasz marinsów na stację i czytasz teksty które ci nadsyłają........ ok masz statek i dowiadujesz się że platformy znów działają! co robisz? Olewasz to :P każesz angelwingowi startować i od razu lecisz do punktu, międzyczasie ta ostatnia platforma zew (pamiętasz o niej ;) ) wysyła rakietkę w AW! rakietka trafia...no ale jedna wielkiego kuku nie zrobi tobie ale za to porozwala większość platform wew. XD gdy tylko platformy padną marinsi wracają do domu a AW i Stileto(czy jak tam się to zwało) spotykają sie w punkcie i misja zakończona

btw długi opis do banalnej misji, jeszcze raz przypominam byście korzystali z poradnika o którym wspomniałem kilka postów wyżej

btw pocieszę was ze na Pro ta gra też jest łatwa :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z serverami do gry. Mianowicie, wcale mi się one nie wczytują. Podobne problemy mam z kilkoma innymi grami, np. z CoD-em UO i CoD-em 2. Oba oryginalne. Za to w innych grach wszystko działa dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma problem z tą grą tzn języki są nie właściwe tylko angielski i węgierski (chyba węgierski) . Dlatego szukam spolszczenia tekstów wiecie menu . misje jak narazie nie znalazłem szukam co prawda krótko dwa razy złowiłem wirusa ( spoko usunąłem natręta ) dlatego też zwracam sie do was w tej sprawie może wiecie gdzie znaleźć spolszczenie do tej gry choćby częściowe już było by sukcesem nie musi być oficjalne może być "fanowskie" nie wiem za bardzo co robić w 1 misji bo obsługa jest nie po naszemu. Proszę o pomoc a nie docinki o nauce ang . w końcu nie wszyscy muszą pędzić owczym pędem i uczyć sie tego samego języka

pozdro dla czytelników

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie sama gra jest fajna ale jest troche niedociągnięć :)

naprzykład nie mogę przejść misji walki o ziemie. Kieruje się zawartymi informacjami w zamieszczonej solucji (z linka) kilkadziesiąt postów przedtem. OK mam się zatrzymać przed wormholem na jakieś 8k..

ale ku.. jak,gdy mi nie podają odległości od niej gdy najeżdzam na nią myszką :? Prosze o rady choćby z odliczaniem sekund ile ma lecieć AngelWing i gdzie sie zatrzymać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada - nie niszcz ziemskich statków na samym początku - niech np cały czas gonią w kółko angelwinga. To bardzo istotne. Jeśli je zniszczysz, przez dziurę będą przybywały po dwie fale wrogich statków na raz, jeśli ich nie zniszczysz (zostaw co najmniej 4, zniszcz im najlepiej myśliwcami generatory energii dla broni i główne silniki, ale nie pomocnicze. Zniszczenie obu silników będzie właściwie równoznaczne ze zniszczeniem statków). Całą swoja flotę poza angelwingiem i colosusem zostaw w miejscu rozpoczęcia gry i zgrupuj. Colosusa odeślij jak najdalej od nich i od dziury, ustaw wszystkie myśliwce(powinno ich byc w tej misji duuużo) do obrony floty, colosus ich nie potrzebuje, myśliwce z angelwinga trzeba zachować do następnej misji nie zniszczone. Gdy pojawi się pierwsza fala, jednostki gorgów, ustaw grupę w siege laser (dołącz do niej sojuszniczą jednostkę gorgów) i rozwalaj statki od największego do najmniejszego, zniszcz wszystkie i cały czas trzymaj się z dala od dziury, to też bardzo ważne. Pojawi się flota statków ludzkich - w zasadzie najgorsza. Myśliwce będą potrzebne do zestrzeliwania rakiet, na bomby elektromagnetyczne nic nie poradzisz, ale statki nie powinny zostać uszkodzone. Ściągaj wrogie statki po kolei siege laserem. Pojawi się 3 flota - znów gorgowie. Upewnij się , że zniszczyłeś całą 2 flotę i przypomnę, nie niszcz jednostek ziemskich, baw się z nimi cały czas i trzymaj wszystko z dala od dziury. Zniszcz flotę gorgow siege laserem, od największych do najmniejszych jednostek. Tu naprawdę warto trzymać wszystkie jednostki bardzo daleko od dziury, a jednostki ziemskie można już zniszczyć bo pojawia się ostatnia flota, vardragow. Zniszcz ją siege laserem z bezpiecznej odległości. Koniec :P Ja w ten sposób nie straciłem nawet jednego statku na najwyższym poziomie trudności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie czy można jakoś obejrzeć te wszystkie filmik z gry bez potrzeby uruchamia gry (tudzież odpowiedniego seve)??

na podobnej zasadzie jak oglądam intro z np Earth 2160 wiem ze jest róznica tam intro jest jako avi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z misją 'tytan'. Zastosowałem tą szeroko opisaną taktyke: kamuflaż, myśliwce itd... + wiele innych własnego pomysłu, ale za cholere nie moge tego przejść.

Po 1 nie mam szans w starciu z kilkoma statkami klasy podobnej do mnie.

Po 2 co bym nie zrobił to za chwile i tak się zerwą do ataku i choń nie wiem jak długo bym to odwlekał to i tak mnie rozjadą...

Pomórzcie, nie wiem już co robić... opisz ktoś taktyke która szybko skutkuje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam misję o której piszesz, to:

1. Obronienie bazy NIE jest konieczne, to tylko cel poboczny. Ja ją obroniłem ale próbowałem ładnych parę razy.

2. W poprzedniej misji robisz zwiad blokady założonej przez Vardragów na portal prowadzący do Systemu Słonecznego. I występujące w niej statki to dokładnie TE SAME, które występują w misji w której masz teraz problem. Moja rada jest prosta. wrzuć sobie jeszcze raz poprzednią misję i na spokojnie rozwal statkom Vardragów główne silniki, skanery, broń, generatory, zapasowe batere itp itd. Nie niszcz secondary silników, osłon i generatora broni bo na jakimś forum anglojęzycznym wyczytałem, że spowoduje to zawieszenie się gry (nie sprawdziłem tego). Teraz misję powinieneś ukończysz bez większego problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...