Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamil-master

Team Fortress 2

Polecane posty

@Wom3n, chcesz się założyć? ;p Koszę jako saharyjski spaj. Bycie na szczycie tabeli to chwila :D

Ja gram na polskim serwerze strefy i kłopotu nie mam z płynną i ciekawą rozgrywką z wieloma osobami :) Nigdy nie przepadałem za zagranicznymi, zawsze ping latał i w większości nie byli zbyt dobrzy gracze. A po tym f2p to jest pewnie jeszcze gorzej. Zawsze możecie tutaj popatrzeć: http://strefagier.com.pl/forum/index.php?topic=2555.0 Dobry serwer który jest dobrze utrzymywany zły nie jest :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam:

-L'etranger

-The Jag (Kieł)

-The Solemn Vow (Uroczysta Przysięga)

-The Splendid Screen (Prześwietny Puklerz)

-Darwin's Danger Shield (Darwińska Tarcza Ochronna)

-Backburner (Dupalacz)

-Backburner (Dupalacz) Vintage

-Direct Hit (Celny Strzał) Vintage

-Dead Ringer (Dzwon Zmarłego) Vintage

Aha, tak jakby kogoś interesowało, to wszystko sprzedaje za metale, chyba że będziecie mieli jakąś ciekawszą oferte :P

@Edit2

Kurde zapomniałem o kontakcie :D możecie pisać na PW i na konto steam, link - http://steamcommunity.com/id/CC-Murphy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tez coś mam do sprzedania

Potrzebuję

Bazaar Bargain i Shahanshah

Mam

Eviction Notice, Detonator pozniej dropnie wiecej to zaktualnie.

/////////////////////////////////////////////////////////////

Mam - Chce

Strange Weapons

Shotgun - 2 ref

Minigun - 2 ref

Direct Hit - 1 ref

Chargin Targe - 1 rec

Chargin Targe - 1 rec

To wszystko za 5 refów albo 2 klucze :)

//////////////////////////////////////

Normalne Bronie

Patelnia - 1rec

LochnLoad - 1,5 scraps

Powerjack - 1,5 scraps

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xanoxis No mam tak samo ale mam jeden problem , nie umiem podejść inżyniera który wali kluczem w działko tak , żeby zasapować je i zanim inżynier rozwali sapera go zabić (inżyniera) , byłbym wdzięczy jakbyś mnie poduczył jeśli możesz:F aha , podaj steamID

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem tak: w przebraniu za wroga podchodzę szybko do Inżyniera. Dźgam go w plecy i od razu (u mnie to odruchowo :D) biorę niewidzialność, spokojnie podsadzam sapera i odbiegam gdzieś dalej, aby się ponownie przemienić w jakąś postać, najlepiej inną, niż wcześniej. Trochę naciągany sposób, ale jeśli jest miejsce to nie ma problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Tu nie ma dużo do uczenia, trzeba sobie wyrobić refleks i instynkt jako spaj. Z YER (setowy nóż spaja) nie ma problemu jeśli masz wcześniej ubranie, bo zabijając engineera od razu masz przebranie. Najlepiej zasapować działko jeśli engineer jest trochę dalej od działka i zabić go gdy będzie chciał je odsapować.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sprzedam:

- Atomizer (nowy kij dla scouta)

- Liberty Launcher (nowa wyrzutnia dla solda)

- v. Tribalman's Shiv

Dwa pierwsze za reclima lub nametaga, ostatnie za dwa scrapy.

Kontakt przez steam, dodajcie mnie do znajomych i jak jestem online w momencik się zgadamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy moge napisać nowy post, bo poprzedni jest na tamtej stronie i niedawno go napisałem, ale chciałbym, żeby ktoś z tą propozycją sie zgłosił jak najszybciej, a jak źle robie to niech mnie moderatorzy ukarzą :P

Wymienie Reserve Shooter (Rezerwista) za Family Business (Rodzinny Interes). Sprzedam Rezerwiste za 2 rece (albo wymienie za Enforcer lub Liberty Launcher)

@Wom3n, ta taktyka, którą podał Xanoxis jest chyba najlepszą na endżynera i sentry. Podchodzisz, sapujesz, on chce ją odsapować (i często robi to nieuważnie, nawet nie próbując wypatrzeć szpiega), zabijasz go.

@DarthKoza, w sensie dźgasz endżynera przed jego wieżyczką i włączasz niewidzialność ? Jak wieżyczka jest na trzecim poziomie to powinna zdążyć sie odwrócić, albo nawet walnąć w ściane obok z rakiety i po szpiegu :D . Kiedyś na serwerze słyszałem, że na jakichś stronach są nawet poradniki z jaką prędkością taka wieżyczka sie odwraca.

@Edit

Wymieniłem już Prześwietny Puklerz za Rodzinny Interes.

@Edit2

Zmieniłem nieco oferte Rezerwisty i jak zwykle pomyliłem metale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , nie da rady włączyć niewidzialności już nawet na drugim poziomie , bo przecież jak działko zanim je zasapujesz zacznie do ciebie strzelać stajesz się (pół)widzialny i może cię zabić , nawet jak masz już na sobie przebranie ale wcześniej cię namierzyło a nie wyszedłeś poza jej zasięg to nadal będzie strzelać. A co do YER(wole określenie Ostateczna Nagroda ale niech będzie YER) to nie umiem z tym grać , dla mnie chodzenie bez przebrania nie ma sensu , nie umiem po prostu podejść innych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe itemki na trade:

- Cloak and Dagger (Zegarek dla Spya 100% regen)

- Postal Pummeler (skrzynka pocztowa dla pyry, nowy item)

- Homewrecker (Mlot dla pyro, dopiero padl nowy:D)

- Persian Persuader

- Buff Banner (dla solda)

Interesuje mnie metal.

Kontakt pm albo steam: tarczyno

Doszeło:

- Sila Natury dla Scouta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś murphy patrzy, a tam na servie idle mapa sie popsuła i jest payload :D to wbijamy i robimy zadymę, jak na fun serwer przystało. Nie ma tam żadnych [Daruj sobie takie określenia.] ograniczeń dla klas, więc w moment zagrania całe społeczeństwo swoim Niezwykle Charyzmatycznym Głosem i wszyscy biorą określona klasę. np. za pierwszym razem wszyscy wzięli scoutów, żeby dać szansę przeciwnej drużynie która miała 4 ludzików na naszych 11 :P Potem był jeszcze spam medyków (imo najfajniejszy, każdy krzyczał w dodatku medic :D), engów, snajperów, spahów, pyro i grubych. Polecam wszystkim z charyzmatycznym głosem, bardzo fajne doświadczenie. :D

Tak, to jest obraźliwe określenie. - Bethezer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...