Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamil-master

Team Fortress 2

Polecane posty

Im offering some itamz and if you wanna trade with me :)

Strange Weapons

-Minigun - 1 ref 2 rec

-Direct Hit - 1 ref

Weapons

LochnLoad - 1 scrap

Powerjack - 1 scrap

Frying Pan - 2 scraps

Enfoncer - 2 scraps

Family Business - 2 scraps

Atomizer - 2 scraps

Persian Persuader - 2 scraps

Mantreads - 2 scraps

Quick Fix - 2 scraps

Postal Pummeler - 1 rec

Crates

Offer 8 random Want 1 weapon

Hats

Offer Spartan Want Honcho or Team Captain

http://steamcommunity.com/profiles/76561198023186246/

add me :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić czapkę Milkmana, ponieważ brakuje mi jej do kompletu mleczarza :) Mogę dać za nią wszystkie moje skrzynie (4) z serii: 2x3, 24 oraz 25, i mogę jeszcze dorzucić Sztandar Chwały oraz Sashimono Straceńca :) Jeśli nie, to możemy się dogadać co do itemów. Kontakt na PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol człowieku, za taką cenę nie dostaniesz hata. Żadnego. A już na pewno nie z kompletu. Twoje iteamki są warte może 1 rec. Hata (normalnego, nie gibusa czy Ellie Hata) możesz kupić od mniej więcej 1.66 ref.

A ja mam na sprzedaż Nessie's Nine Iron i Postal Pummeler, czyli nowe skórki Eyelandera i Axtinguishera. Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt na PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

%$R^&YU%*

Mam konto premium Kupiłem piaskuna. Zajefajna zabawa z tą piłką jest:D Mogę się wymienić, tylko bez oszukaństwa. Pograć też chętnie pogram. Steam Armagedon44. PZDR 4 all.

Wymieniłem się z gościem ja miałem kupon zmieniający opis w ekwipunku i sikwondo a wymieniłem za mosiężną bestię i pelerynę nożownika. I drugi raz ja miałem poskramiacz i gruba ryba a on mi za to dał dzwon zmarłego. Kto na tym bardziej zyskał?:P Ja to pierwszy raz się wymieniałem więc możliwe że mnie zrobił:)

Pytanko skoro mogę znaleźć podczas gry skrzynię to mogę i klucz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie klucz można tylko kupić lub się wymienić na klucz.

Moim zdaniem na wymianach straciłeś :P Etykieta zmieniająca opis jest dość droga. Za nią + 1 rafin mogłeś dostać klucz bodajże ale nie daje 100% pewności.

Gdyby ktoś chciał się wymienić

S4nch3z? Dodać i pisać wszystko z 1 strony bez klucza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak bym na wymianach stracił. Każdy gracz jak tylko zobaczy że ja nie wiem dokładnie co to jest że jestem nowy itd to to wykorzysta i szybko mnie pociśnie. Więc nie mam szans jak na razie zrobić dobrej wymiany:) Ale jak dla mnie to te bronie na które się wymieniłem są git. Jeszcze się zemszczę za wszystkich nowych graczy którzy zostali zrobieni w balona:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem piaskuna. Zajefajna zabawa z tą piłką jest:D Mogę się wymienić

Nie wiem, czy dobrze cię rozumiem, ale czy chcesz wymienić zakupionego w sklepie Sandmana (Piaskun) na inny item? Jeśli tak, to nie jest to możliwe, gdyż bronie zakupione w sklepie nie mogą być wymieniane (untradable), chyba że dokupisz gift wrap.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest taka możliwośc abym komuś z was wpłacił na konto 20 zł,a potem ktoś przelał to na swoje konto paypal i w postaci 5 euro na moje konto steam? Gdyż chciałbym odblokować sobie możliwośc handlu w tf2, a nie bardzo wiem co i jak z paypal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ołkej, czas na większą wyprzedaż:

Broń

Medyk

Solemn Vow - 1.5 Scrap

Quick Fix - 1.5 Scrap

Crusader's Crossbow - 1.5 Scrap

Demoman

Nessie's Nine Iron - 1 Scrap

Ali Baba's Wee Booties - 2 Scrap

Splendid Screen - 2 Scrap

Persian Persuader - 2 Scrap

Pyro

Postal Pummeler - 1 Scrap

Powerjack - 1 Scrap

Szpieg

L'Etranger - 1 Scrap

Scout

Fan O'War - 1 Scrap

Heavy

Fists of Steel - 1 Scrap

Brass Beast - 1 Scrap

Soldier

Reserve Shooter - 1.5 Scrap

Gunboats - 1 Scrap

Engie

Jag - 1.5 Scrap

Frontier Justice - 1 Scrap

Inne

A Deep Commitment To Purple - 2.5 Scrap

Zepheniah's Greed - 1 Rec

Aha, jeszcze jedno - 0.5 Scrap to po prostu jeden wep.

Oferty na PW albo na Steamie, o ile ktoś ma mnie w znajomych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje dla osób grających na serwerze GFL, a którzy nie przeglądają ich forum.

Po pierwsze planowana jest zmiana hosta, co oznacza zmianę adresów IP niektórych serwerów, w tym Fun Server 1. Jeśli macie je w ulubionych, to mogą stamtąd zniknąć. Rozmawiałem z Crazy-Lizardem i powiedział mi, że przenosiny nastąpią prawdopodobnie w ciągu tego tygodnia.

Druga sprawa: na forum GFL jest temat dotyczący lubianych i nielubianych map, na podstawie opinii będą dokonywane zmiany (niepopularne będą miały mniejszą szansę pojawienia się do wyboru w głosowaniu). Jeśli nie macie ochoty rejestrować się i klecić własnej wypowiedzi, możecie napisać swoje opinie na temat map tutaj albo przesłać mi na PW/przez Steam i ja je mogę przekazać w waszym imieniu. Jeśli jakaś mapa szczególnie was denerwuje, to jest to najlepsza okazja, by to wyrazić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, jeszcze miałem pytanie odnośnie statystyk serwera - nadal są, przez jakiś czas nie było, ale obecnie funkcjonują. Mała historia top10:

Marzec 2011

Kwiecień 2011 (połowa top10 to Polacy)

Maj 2011 (w tym miesiącu płatny system statystyk został wyłączony i sklecono takie żartobliwe statsy, potem wdrożono darmową wersję statów)

Czerwiec 2011 (siedmiu graczy z top10 to Polacy)

Lipiec 2011 (tym razem "tylko" czterech rodaków)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że poprzednia lista zrobiła się dosć przestarzała, pozwolę sobie wrzucić nową, aktualną listę iteamów na sprzedaż:

Soldier:

1.Black Box - 1.5 scrap

2.Liberty Launcher - 2 scrap

3.Reserve Shooter - 1.5 scrap

Heavy:

1.Dalokohs Bar - 1 scrap

2.Eviction Notice - 1.5 scrap

Scout:

1. Fan O'War - 1 scrap

Demoman:

1. Ali Baba's Wee Booties - 2 scrap

Sniper:

1.Bushwacka - 1.5 scrap

2.Jarate - 1 scrap

Pyro

1.Degreaser - 1 scrap

Spy

1.L'Etranger - 1 scrap

Medic

1.Kritzkrieg - 1 scrap

2.Crusader's Crossbow - 1.5 scrap

Jako, że mamy początek dropienia w tym tygodniu, lista będzie aktualizowana i zapełniona jak najszybciej (sweet idle!). Tak jak ostatnio, 0.5 scrapa - 1 wep. Kontakt PW lub Steam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...