Skocz do zawartości
RoZy

Mass Effect (seria)

Polecane posty

Hej mam pytanie dotyczące ME2. Czy można mieć romans z Morinth? Wiem że to Ardat-yakshi ale podczas rozmowy zaczyna gadać coś że jeśli ktokolwiek mógłby przeżyć (wiadomo co) to tylko Shepard, ale to niewłaściwa chwila. Więc można czy to raczej niemożliwe?

Jest możliwy, ale jak będziesz chciał z nią pójść do łóżka to zginiesz :)

Ja ubieralem w grze ok 7000 jednostek w gotowosci.

Jakie są zakonczenia, gdy ma sie mniej? Nie chce mi sie gry, z tego powodu przechodzic jeszcze raz.

http://uk.ign.com/wikis/mass-effect-3/Endings

Tu masz wszystkie możliwe i efekty twoich działań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wydaje się Wam, że po ostatnim dodatku jest jakoś trudniej? Niby gram tymi samymi postaciami co wcześniej, ale padam jak przecinak. Dawniej jakoś tego nie było. Dobrze chociaż, że mogę liczyć na mojego Anioła Stróża ;)

I jeszcze drugie pytanie miałem, ale wyleciało mi z głowy teraz, zadam jak mi się przypomni.

Edytowano przez crowmaster
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wydaje się Wam, że po ostatnim dodatku jest jakoś trudniej? Niby gram tymi samymi postaciami co wcześniej, ale padam jak przecinak. Dawniej jakoś tego nie było. Dobrze chociaż, że mogę liczyć na mojego Anioła Stróża ;)

Coś w tym jest, bo nawet Anioł Stróż czuje, że ma pod górkę ;) Choć nawet, gdy ostatnio wyrzuciło mnie z gry, to zdążyłam w chwilę dołączyć się ponownie i przelecieć przez całą mapę załadowaną gethami na złocie, by Cię podnieść - co prawda w ostatniej chwili, ale jednak :P

Sama ostatnio zastanawiam się, czy poziom trudności jest wyższy, czy po prostu już się wypalam... ale na pewno nowa mapa - baza Bogini - ma na to wpływ, bo tam jakoś ciężko jest mi się odnaleźć, schować się ze swoją snajperką, a są tam takie zaułki, gdzie kilku brutali na raz potrafi zaskoczyć :) Zaczęłam grać wyjątkowo ślamazarnie, ale... nadal czuwam ;)

A z tym "Aniołem Stróżem" to w ogóle o mnie była mowa?

:unsure::P

Edytowano przez emilien2183
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam znowu problem przechodzę własnie ME2 jak renegat i uświadomiłem sobie że jest jeszcze jedno DLC pod nazwą Arrival. Ściągnąłem DLC, spolszczenie do niego ale chyba coś źle zainstalowałem ponieważ połowa gry zmieniła się na ang.(porady na ekranach ładowania, podpisy interakcji) a połowa dalej po polsku( wypowiedzi bohaterów(napisy)) . Jednak DLC jest dalej po ang. czy ktoś mógłby mi pomóc w instalacji DLC i spolszczenia?

PS: Wiem że zmienianie języka dialogów/napisów może to powodować(zmieniałem dialogi z polskiego na ang.). Gra oczywiście orginalna

Edytowano przez krzych1996
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niewłaściwe spolszczenie? ja instalowałam spolszczenie do Kryjówki Handlarza Cieni, które zostało stworzone przez Mass Effect PL Group i tam nie dość, że instalacja była maksymalnie uproszczona, to jeszcze nie było problemów ze spolszczeniem w grze.

Tutaj jest link do ich strony i tego spolszczenia

No chyba, że właśnie z tej strony korzystałeś :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to właśnie to spolszczenie. Nie działa.

Wiem, że należało napisać o tym na początku (zapomniałem) ale DLC chyba nie jest oryginalne. Przyniósł mi je kolega na pendrive i żeby móc grać muszę podmieć plik masseffec2.exe oraz uruchomić program giveme2entitlements.Nie jestem pewnien, raczej nie korzystam z cracków itp,

Edytowano przez krzych1996
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzych1996

Zdecydowanie nie jest legalne. Legalne DLC do ME3 można poznać po tym, że owszem, nie chce się normalnie zainstalować na polskiej wersji, ale żadnych plików nie trzeba podmieniać :)

Jeżeli grę masz legalną, to pewnie rejestrowałeś swój Kod Cerberusa na jakimś koncie - użyj danych do tego konta na http://social.bioware.com/ i tam będziesz mógł kupić DLC. Aby kupić DLC Arrival i Lair of the Shadow Broker będziesz musiał zmienić język strony na angielski; zdaje się, że dokładne instrukcje są przy spolszczeniach.

Edytowano przez fanfilmu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, kupiłem(niech Bioware udławi się tą kasą(nienawidzę DLC)).

Zainstalowałem jak poprzednio ale dalej mam ten sam problem. Na 100% jest tak dlatego że zrobiłem kinowe spolszczenie(na stronie ze spolszczeniem DLC jest napisane że różne błędy może powodować takie zmienianie języków).

Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedy zainstalowałam ME2 bez Arrivala i LotSB i zmieniłam wersję językową na kinową, po zainstalowaniu wyżej wymienionych dodatków też w żaden sposób nie mogłam ich spolszczyć (instalowałam przez te specjalne instalatory, które od razu wgrywają spolszczenie). Wtedy odinstalowałam całego ME2, zainstalowałam ponownie razem ze wszystkimi dodatkami i dopiero wtedy przerobiłam całą grę na kinową wersję. I wszystko pięknie śmiga (angielska wersja językowa z polskimi napisami).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne bo u mnie SB działał już na kinowej wersji od razu(spolszczony), problem jest tylko z tym Arrival. Może trzeba pogrzebać w jakiś plikach(tak jak z oryginałem) w folderze z tym DLC?

Ludu, mój ludu, miałem rację. Jedyne co trzeba zrobić to wejść w folder z DLC i zmienić pliczek DLC_25_POL na INT a oryginał usunąć i gotowe! Łatwo, szybko i przyjemnie dokładnie jak.....tę część pominę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się o co miałem zapytać ;) Opinia znów oparta na "wydaje mi się, że..."

Załóżmy sobie, że właśnie gramy jakąś tam misję w multi i na którejś tam fali trafia się zadanie w wyłączanie/włączanie czterech nadajników. No i jako jedyny szpieg to zadanie jest w sam raz dla nas, reszta drużyny niech się leje z wrogiem. Nie wydaje się wam, że mając wtedy postać Quarianina/Quarianki to w(y)łączanie jest jakby szybsze? Grałem tak już kilka razy i nawet kompani to zauważyli. Więc? Mam rację czy tylko mi się wydaje? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jako jedyny szpieg to zadanie jest w sam raz dla nas, reszta drużyny niech się leje z wrogiem.

No właśnie :> Do niedawna to ja byłam tym jedynym szpiegiem w drużynie i ktoś teraz odbiera mi wykonywanie tego zadania :nonono::D

Nie wydaje się wam, że mając wtedy postać Quarianina/Quarianki to w(y)łączanie jest jakby szybsze? Grałem tak już kilka razy i nawet kompani to zauważyli. Więc? Mam rację czy tylko mi się wydaje? :)

Tak na zdrowy rozum, to właśnie tak powinno to wyglądać, bo w końcu Quarianie specjalizują się w techonologii, a choć sama jeszcze nie zwróciłam na to uwagi, to uważam, że jednak taka powinna być kolej rzeczy :) Tak samo wiadomo, że Kroganin będzie najpotężniejszy, najbardziej wytrzymały, a w przypadku Quarian - powinni być zdolniejsi pod względem technologii.

@krzychu1996

Hihi, wyprzedziłeś mnie z moją teorią :P

Edytowano przez emilien2183
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza gra kupiona w dniu premiery 120 zl nie żałuje :). Zakończenia nie są złe ale i też nie dobre. Przeszlem 2 razy jak wyjdzie dlc z zakończeniem biore sie za 3 raz :P. Multi dobre ale brakuje innych trybów np obrona bazy.

PS wie ktoś jak nazywa sie muzyka w klubie na cytadeli podoba mi sie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...