Skocz do zawartości
RoZy

Mass Effect (seria)

Polecane posty

@Up

@2Up

Jeśli pobierzemy przez steama demko Kingdoms of Amalur to przejście tego demka przypisze nam do konta na steamie. A ostatnio EA wycofało swoją oferte ME3 ze steama zganiając na utrudnienia w kontakcie z społecznością i coś tam z DLC. Więc wychodzi, idąc moim tokiem rozumowania, że trzeba pobrać wersje z origina by potem ME3 przypisać do konta na originie aby finalnie otrzymać zbroje. Chyba że po przejściu demka otrzymuje się jakiś key or sth =x

Edytowano przez Suub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo ostatnio przeszedłem Mass effect 1 no i chciałem przejść jeszcze raz i gdzieś czytałem że można grać jeszcze raz tą samą postacia i tym samym lv. I czy takie przejscie gry jeszcze raz ta sama postacia jest mozliwe bo ja nie widze żadnych opcji w menu. Czy tez moze ja cos zle uslyszalem.

Edytowano przez Massinio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jedynce nie ma takiej możliwości. Taka opcja pojawia się dopiero w Mass Effect 2 :)

No i po co go okłamujesz :tongue: Zarówno w jedynce jak i dwójce jest możliwość grania tą samą postacią którą przeszło się już grę. Wystarczy (po ukończeniu gry) wybrać "Rozpocznij nową grę", przeklikać trochę i przy tworzeniu postaci będziesz miał odpowiednią opcję, na pewno zauważysz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przed premierą 3eczki wziąłem się za ponownie przechodzenie ME2 i tym razem gram "idealistą" czyli wielce wszechmocnym i gromowładnym, o iście anielskim sercu Shepkiem :P Hehe jakoś nigdy nie pasowała mi ta postawa bo jest taka aż za bardzo epicka itp, więc grałem zwykle renegatem :D

Mam nadzieje, że krocząc tą drogą zauważę jakieś wieksze różnice i podjęte decyzję będa miały wpływ na rozgrywkę w ME2 i nadchodzącej ME3, na którą czekam z niecierpliwością.

Uniwersum jest wg mnie świetne, przeczytałem wszelkie książki i czekam na wydanie kolejnej. Ciekawe czy w ME 3 znajdzie się miejsce dla jakiejś postaci z ksiązki - są jakies takie informacje ? - (Gillian itp.;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uniwersum jest wg mnie świetne, przeczytałem wszelkie książki i czekam na wydanie kolejnej. Ciekawe czy w ME 3 znajdzie się miejsce dla jakiejś postaci z ksiązki - są jakies takie informacje ? - (Gillian itp.

Tak, Gillian pojawi się w grze, tak samo chyba kilka innych postaci z książek (Kai Leng itd.)

Mam nadzieje, że krocząc tą drogą zauważę jakieś wieksze różnice i podjęte decyzję będa miały wpływ na rozgrywkę w ME2 i nadchodzącej ME3, na którą czekam z niecierpliwością.

Raczej się zawiedziesz, wiele wyborów ważnych nie ma większego znaczenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym:

Mass Effect Objawienie - akcja rozgrywa się przed pierwszą częścią gry -

opowiada o tym jak Saren wpadł na pomysł, aby zostać tym złym

Mass Effect Podniesienie - po 1. a przed ME2 -

poznajemy Człowieka Iluzję i projekt Podniesienie w którym bierze udział Gillian Grayson

Mass Effect Odwet - po ME2

w drodze ME Deception - akcja rozgrywać ma się przed trzecią częścią trylogii

Edytowano przez daveNWN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Mass Effect Odwet dzieje się też przed ME2 -

Przecież Greyson itp działa na Omedze tylko chyba 3 lata po końcu części "Podniesienie" Człowiek Iluzja dopiero poznaje Zbieraczy i jak Żniwiaż kontroluja Graysona. Troche dawno już czytałem ale chyba dobrze pamiętam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dawno czytałem 3. część, więc mogłem się pomylić - chociaż wikipedia podpowiada mi i przypomina, że akcja Odwetu dzieje się tuż po zakończeniu ME2. Jak sam napisałeś

Iluzja poznaje Żniwiarzy i Zbieraczy a dokładnie tak zakończyło się ME2 - rozmowa Sheparda i Iluzji o tym co znajdowało się po drugiej stronie przekaźnika Omega 4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam takie pytanie. Warto te książki preczytać? Bo zazwyczaj książki (i filmy) na podstawie gier są delikatnie powiedziawszy słabe. Wiem, że można znaleźć sporo recenzji, ale raczej chodi mi o opinię gracza/fana. A akurat zbliżają się ferie, więc mogę wysępić trochę pieniedzy od rodziny i się doedukować w kwestii ME, tylko nie wiem czy warto.

EDIT: Czytałam, że jeśli w ME1

misję na Therum (tam gdzie ratujemy Liarę) wykonamy na końcu, albo po chyba Noverii Liara myśli, że jesteśmy (my=Shepard) halucynacją

:)

Doszedł ktoś do takiego dialogu?

Edytowano przez hermiona15
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam takie pytanie. Warto te książki preczytać? Bo zazwyczaj książki (i filmy) na podstawie gier są delikatnie powiedziawszy słabe. Wiem, że można znaleźć sporo recenzji, ale raczej chodi mi o opinię gracza/fana. A akurat zbliżają się ferie, więc mogę wysępić trochę pieniedzy od rodziny i się doedukować w kwestii ME, tylko nie wiem czy warto.

[...]

Wg mnie warto. Lekka łatwa i przyjemna lektura:) Duzo ciekawych postaci i spojrzenie na uniwersum z zupełnie innej strony:) Szkoda tylko że Objawienie nie zostało wydane przez fabryke słów. jej wydanie "ISA" niestety znacznie odbiega jakością od pozostałych. Ale idzie jakoś te błedy itp przeżyć... Trzeba się nastawić na kwiatki typu "gethowie" itp. No ale mimo iż rażą w oczy to da się przeczytać a fan uniwersum od razu będzie wiedział co to "urządzenie wielofunkcyjne" ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aby zdobyć tą dodatkową zbroje do ME3 trzeba demo Kingdoms of Amalur przejść, czy mieć tylko zainstalowane na (brr) originie? Nie wiem nawet czy mój PC pradziad pociągnie jeszcze tą gre

raczej przejść. Widzę, że mój piecyk też ledno pociągnie tę grę. Szkoda, że nie ma takich wymagań jak demko ME3 :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...