Skocz do zawartości
RoZy

Mass Effect (seria)

Polecane posty

Oto fragment z DLC Leviathan do Mass Effect 3 który przedstawia początek DLC oraz nowe miejsce na cytadeli. Można również zauważyć iż miejsce to jest laboratorium.

@UP tak może być?

Edit:

Leviathan na pc ukaże się po 18, a na Xboxa podobno już jest, albo wkrótce będzie, bo jeden Xboxsowiec ukończył Leviathana (wskazują na to osiągnięcia).

Edytowano przez BluRay2012
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wole nie spoilerować sobie DLC, szczególnie tak interesującego. Po prostu poczekam sciągnę i zagram. Dopiero wtedy będzie można coś wiecej napisać. Takie fragmenty itp ogladane na youtube to nie to samo jak Twoj Shep/Shepka.

Ktos sie orientuje ile BW Points to bedzie warte ? Moje oczekiwanie nie są zbyt duze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLC będzie warte 800 BioWare Points, czyli wychodziłoby to jakieś 30 złotych. Cena trochę wysoka, ale zapowiada się smakowicie. smile_prosty.gif

Na X-box 360 zawsze wychodzi gdzieś koło 11, a my niestety musimy czekać sad_prosty.gif

PS: Właśnie zauważyłem, że na PC jest dostępne nowe DLC. Chodzi mianowicie o Pakiet Ostrzał, czyli pakiet kilku broni za 160 BioWare Points, czyli za jakieś 6 złotych.

Edytowano przez scorpix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę, jak tam oceniacie to DLC i chyba zakupię, bo po trailerach wygląda ciekawie. Mnie osobiście zastanawia ten fragment pod wodą, czy BW się choć trochę postara i będziemy tam mieli coś do roboty, czy będzie to tylko cutscenka? Bo wątpię, żeby to było jak w KotORze, gdzie cały podwodny level do przejścia, ale może będziemy tam mogli posterować trochę tym robocikiem i się pobawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem jakąś niecałą godzinkę dopiero gdyż wczoraj więcej czasu nie miałem. Ale początkowy fragment na Cytadeli jak najbardziej ciekawy i intrygujący.

Jestem po laboratorium na cytafeli, gdzie znalazłem to jedno miejsce na podstawie filtrów na mapie (nawet ciekawy motyw) i dotarłem do tej planetoidy co są na niej Ci ludzie lekko dziwni...

Mam nadzieję, że dalej będzie coraz lepiej. Więcej i opinia dziś jak uda mi się skończyć "Lewiatana"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dlc ukończone i musze powiedzieć ze jest zaskakujące, duzo wyjaśnia na temat żniwiarzy, ale mogło by być dlusze i nieco bardziej rozbudowane (konkretnie końcówka). Jestem tez ciekaw czy zmienia w jakimś stopniu zakończenie sam nie mam siły tego sprawdzać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymajcie mnie bo nie wytrzymam. Gram dużo w sieci ostatnio w Mass Effect i nie potrafię zagrać meczu do końca, czyli gram trochę bez sensu, bo i tak się żadne moje postępy nie zapisują - szczyt osiągnąłem teraz po zagraniu srebrnego wyzwania (mam dopiero 14 poziom, bez szaleństw) wyskoczyła mi informacja o utraceniu połączenia z serwerami EA 15 sekund !!!! przed końcem. Ma ktoś podobny problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLC całkiem fajnie i wyjaśnia dużo rzeczy na temat powstania Żniwiarek. Dobrze wyważone zostały elementy strzelania i gadania, dzięki czemu gra jest ciekawa poprzez poznawanie fabuły, a nie zabijanie kolejnych fal wrogów.

Ciekawy mieli pomysł z zastosowaniem w DLC dwóch zadań z Multi, co mnie się bardzo spodobało smile_prosty.gif

Jedyną wadą jest niestety długość (około 2 godzin), ale DLC jest na poziomie Overlord, więc można być spokojnym o jego jakość. 30 zł za DLC? Dla fanów- must have. Dla innych- może.

@up Bardzo wątpię, żeby Karta graficzna z pixel shader 2.0 wystarczała. Na 90% nie wystartuje.

Edytowano przez scorpix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymajcie mnie bo nie wytrzymam... Ma ktoś podobny problem?

Poszukaj chwilę wcześniej tutaj mojego postu... - w skrócie ja niestety od pewnego czasu mam to samo. Najgorsze jest to że rozłączenie następuje na 8 poziomie i wyżej... na razie skończyło się na tym, że nie gram w multi (spróbuje za jakiś czas).

Lewiatan na razie w toku, granie sprawia mi przyjemność. Żal iść szybko do przodu więc dawkuję sobie po 15 minut :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dodatek sprawił, że po raz pierwszy od połowy sierpnia zamiast wieczór spędzić przy Borderlands, przesiedziałem go na YT oglądając let's play'a z tego DLC jezyk1.gif

Wszystko fajnie, ładnie, tyle że... moim zdaniem lepiej by było, gdyby powstanie Żniwiarek jednak pozostało tajemnicą. Za niedługo dowiemy się, że

ta rasa pradawnych i historyjka powstania Żniwiarzy to tylko pic na wodę

i, UWAGA, PRAWDOPODOBNA FABUŁA MASS EFFECT 4!!

Wielki Wybuch nie spowodował powstania wszechświata, było to tylko przejęcie władzy przez Teletubisie w naszym wszechświecie, postanowili wysłać rasę pradawnych by dawali każdej nowej rasie w 4 litery... i

i... ech, szkoda gadać.

A ME4 i tak kupi kilka milionów osób, bo jak to, ciągu dalszego tej historii nie zobaczyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie chce wydawać kasy na DLC, ale mimo wszystko chce poznać, co się tam działo,

jest przejście całego DLC (osobiście polecam tylko part 6, bo tam są wszystkie najważniejsze informacje).

Po obejrzeniu uważam, że to DLC nie jest takie złe, choć stanowczo za krótkie (2h?! co to jest...) jak na 30zł. Dodaje jeszcze chyba parę kwestii w rozmowie z dzieciakiem odnośnie jego twórców, ale podobno nie jest tego wcale dużo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam właśnie Lewiatana na YT, i cóż - cieszę się, że nie wydałam na te DLC pieniędzy. To wszystko powinno być w podstawce, chociaż lepiej chyba, że tak się nie stało - moim zdaniem pochodzenie Żniwiarzy jest mocno przekombinowane, nie przekonuje mnie. Zauważam pewne podobieństwa do Arrivala

mogli się trochę bardziej wysilić, zamiast wsadzać kolejny artefakt idoktrynujący kolejnych naukowców

Fajny klimat miał jedynie podwodny fragment - czuć było to odosobnienie i pewną dozę niepewności w głosie Shepa.

Jakby było darmo - ok. 36zł - moim zdaniem nie warto.

@theoldive - obejrzyj na YT ostatnie 15 minut, tam właściwie zawarta jest cała nowość.

Edytowano przez nevya
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje wam się, że plan stworzenia Żniwiarzy przez rasę Lewiathanów był, hm... głupi? Górując nad masą podporządkowanych im ras, obserwując jak syntetyki zawsze buntują się przeciwko stwórcom, wpadli na genialny pomysł, żeby stworzyć (SURPRISE!) syntetyków, którzy ich (drugi SURPRISE!) zniszczyli. Toż 3-letnie dziecko z taką ilością danych by zrozumiało, że maszyny są be i lepiej ich w to nie mieszać. Dziwny ten wszechświat...

Edytowano przez PRIVAT
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, romans z którą postacią daje najwięcej możliwości? Kurde, nie wiem dokładnie jak to opisać, chodzi mi o zmienianie dialogów, gdy jesteśmy z kimś w związku, np. mając romans z Liarą niektóre dialogi będą wyglądały inaczej. I chodzi mi o to, z którą postacią będąc, mamy najwięcej odniesień do tego, że jesteśmy w tym związku, bo będąc, jak pisałem wcześniej, z Liarą, niektóre dialogi wyglądały dokładnie tak samo, a jak wiadomo, ona dosyć często nas w trójce nachodzi. Dodam, że chodzi mi o zimportowanie stanu gry z poprzednich części w których już byliśmy w związku z daną osobą, by być z nią już od początku. Zastanawiałem się nad Garrusem, bo tym razem zamierzam grac kobitka, a z nim nigdy nie byłem :P

@Sory że tak chaotycznie, ale nie wiedziałem jak to napisać, mam nadzieje że zrozumiecie xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz... Mimo, ze jestem fanem to w DLC niestety sie nie zaopatrze - widac marny ze mnie fan. sad_prosty.gif

Pierwsza czesc przechodze ponownie po ukonczeniu trojki - i musze przyznac, ze robie to z wiekszym entuzjazmem niz wczesniej - kiedy robilem to pierwszy raz.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Mam pytanko odnośnie książek z uniwersum ME. Niedawno dostałem od kolegi książkę Mass Effect Podniesienie, która jest trzecią z kolei książką. Mass Effect Objawienie przeczytałem, jednak nie siągłem jeszcze po Odwet. I tu moje pytanie. Czy wymagana jest znajomość tej książki, żeby całkowicie zrozumieć wszystkie wątki w ME Podniesienie? Czy każda książka to osobna historia, którą łaczy tylko uniwersum i postacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy jest sens kupowania tego DLC "Leviathan". Wiem, że jako fan serii powinienem dokonać zakupu ale czytając wypowiedzi różnych ludzi o tym dodatku dochodzę do wniosku, że wszyscy mają podzielone zdanie na ten temat a ja po prostu nie jestem pewien czy jest ono warte swojej ceny :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem i specjalnie nie żałuje, na plus idzie bardzo wysoki poziom trudności (grałem na najtrudniejszym, Szaleniec czy cos), fajny gameplay, to kombinowanie w chacie naukowca, bardzo ładne lokacje. Ogólnie nie żałuję, choć fabuła jest nieco ułomna i niedopracowana.

Ps. Odpowie ktoś na moje pytanie wyżej? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...