Skocz do zawartości

Mass Effect (seria)


RoZy

Polecane posty

Mass Effect od początku był zapowiadany jako trylogia i nie będzie 4 części. A to że to ostatnie DLC to nie znaczy, że nie wiadomo co w nim umieszczą. Pamiętajcie, że to tylko "DLC" a nie pełnoprawny dodatek w którym ginie pół załogi. Zresztą to, że ten dodatek będzie "pomostem" to tylko domysły. Śmierć Sheparda ? W DLC ?! Powagi. Kasumi też rzekomo miała informację "zagrażające ludzkości" i na tej informacji się skończyło, więc nie zdziwcie się, jeżeli tu będzie tak samo,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja mam zapytanko: ile mniej więcej kosztują wszystkie ważniejsze dodatki (Kasumi/Overlord czy jakoś tak/Shadow Broker) na PC? Pytam się bo zastanawiam się nad kupnem pełnej wersji na PS3 i co będzie tańsze (podstawkę ME2 mam).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się, właśnie dokładnie to znaczy. A SW pewnie się nie spodziewali kolejnej trylogii bo nie była zapowiedziana (?)

Na wszystkie dodatki potrzebujesz 1920 pkt Bioware więc >50 zł na pewno. Nie wiem czy można płacić PayPalem za każdy osobny dodatek ale zobacz tutaj http://social.bioware.com/page/me2-dlc . Problemem chyba jest Shadow Broker bo z tego co wiem w Polsce jest niedostępny.

Edytowano przez Alieniasty
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alieniasty - Przedstawiciele BioWare sami powiedzieli o tym, że będzie jeszcze jeden "duży" DLC, który stanowić będzie pomost fabularny między drugą a trzecią częścią gry. A co do tych informacji, które zawierał Graybox - mogą one zostać wykorzystane w Mass Effect 3 dopiero.

@Kelin - Gwiezdne Wojny zaczęły się od części IV: Nowa Nadzieja. Już sama ta cyfra dawała słuszną podstawę do podejrzeń, że brakuje jeszcze 3 części ;)

Aby kupić LotSB posiadając konto zarejestrowane na Polskę musisz mieć konto na social.bioware.com przypisane do twojego GamerTaga, następnie wejść na http://social.bioware.com/page/me2-dlc i u dołu strony (po prawej stronie) z rozwijanej listy wybrać English. Teraz powinna się ukazać pełna lista DLC na ME2, łącznie z LotSB, które będzie można bezproblemowo kupić jak każdy DLC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiezdne Wojny zaczęły się od części IV: Nowa Nadzieja. Już sama ta cyfra dawała słuszną podstawę do podejrzeń, że brakuje jeszcze 3 części

Błąd. Cyfy dodano później, nie pamiętam dokładnie, ale chyba w trakcie premiery Mrocznego Widma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiezdne Wojny zaczęły się od części IV: Nowa Nadzieja. Już sama ta cyfra dawała słuszną podstawę do podejrzeń, że brakuje jeszcze 3 części ;)

Przecież Lucas przy kręceniu Nowej Nadziej nie wiedział nawet że powstaną Imperium i Powrót Jedi :huh: . Dopiero po sukcesie Nowej Nadzieji to wszystko się tak rozrosło ;)

A co do Mass Effect to myśle że po trzeciej części nie będzie już żadnych pełnoprawnych odsłon. Myśle że będą różne pierdółki np. te wszystkie "mini gry" na Facebooka :P

Edytowano przez sioka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: oj nie, ja sadze ze jako ME zostalo okrzykniete rpg roku, ME2 tak samo i ME3 tez ma duze szanse. To sadze ze Bioware moze postapic tak samo jak Black Isle Studios/ Bethesda z seria Fallout. Ze po paru latkach 5-10 zrobia kolejna trylogie. To zatrzesie swiatem ;)

Tak tylko dla scislosci (Mod, sorry za OT)

Star Wars: "When the original theatrical version was first released, it was simply titled Star Wars.The opening crawl was changed to "Star Wars: Episode IV - A New Hope" during the 1981 re-release. According to Sterling Hedgpeth, Lucasfilm film archivist: "I found a box with all the positive elements for the 'revised' opening crawl, and the assorted trim boxes are dated from October through December 1980. This, then, is consistent with the view that Episode IV: A New Hope was added for the first time to the opening crawl for the April 10, 1981 re-release.""

-Lucas swojemu pierwszemy filmowi nawet nie dal podtytulu tak nie byl pewien jego sukcesu (Swoja droga, Lucas otrzymal takie wielkie prawa do zabawek/komiksow/ksiazek - do wszystkiech produktow pochodnych, poniewaz producenci mysleli ze film bedzie klapa i w kontrakcie mu "uprzejmie/z litosci" odstapili te prawa - teraz Century Fox musi tak przeklinac :P )

TESB: "Simply titled The Empire Strikes Back in the publicity, the opening scroll stated "Episode V". The first Star Wars film, now known as "Episode IV: A New Hope", had, at that point, not been given an episode number but this would be included from its 1981 re-release onwards."

I fajan ciekawostka o aktorach Vadera: "David Prowse, a weightlifter from Bristol, played the role on screen but the voice was that of James Earl Jones. He was so convinced the film would be a flop, he refused to allow his name in the original credits."

Edytowano przez latouffe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie niepokoi fabuła ME3. O ile w 1 i2 była nawet zjadliwa to w trójce moze byc nieźle przegięta.

Cała ziemska flota zostanie wybita przez Żniwiarzy, ale Wielki Shepard ze swoim super statkiem rozpieprzy ich w kilkanaście godzin.

Obym sie mylił. Mam tylko nadzieję, ze nie zrobią

najgłupszego z możliwych zakończeń, w którym (świadoma)śmierć Sheparda, będzie jedynym ratunkiem dla całego wszechświata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrekpk19

Nie wyobrażam sobie i pewnie nie tylko ja żeby

Shepard miał w trójce jedyne wyjście aby świadomie zginąć

.Większość by pomyślała że ich powaliło.Jestem pewny że Bioware tak nie zrobi.

A swoją drogą ciekawe czy będzie możliwość żeby wszyscy zginęli jeśli nie wykonamy jakichś zadań dla towarzyszy czy nie zyskamy sojuszników.Ale się zobaczy.

I małe pytanko:Wie ktoś jak nazywa się soundtrack z zwiastuna na premierę dwójki? Bo strasznie wpada w ucho.

Edytowano przez Echelon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie odpada. Będą prequele, spin-offy, albo po prostu nowa trylogia. Marka Mass Effect będzie kontynuowana po trójce, potwierdzane to było wiele razy przez duet Muzyka/Zeschuk - nawet dziś na IGN:

http://www.gram.pl/news_8QTfGOe7_Mass_Effe...osow_fanow.html

I dobrze, bo uniwersum jest świetne i jest w nim dużo miejsca na wiele innych wydarzeń niż historia Shepard vs Reapers.

Edytowano przez Fristron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fristron

Tylko nie wiadomo czy wszyscy wins skoro po trylogii z Shepardem kolejne części mogą się nie przyjąć i zniszczyć serię.

A dla mnie pomysł z MMO w świecie ME może i jest fajny ale nie ma racji bytu.Każdy wybiera własną klasę,rasę ma swój statek,lata po planetach, ma co robić.Żeby coś takiego się udało Bioware musiałby w to wpompować takie wielkie środki. I jeszcze żeby to się opłaciło w sensie dużej ilości użytkowników płacących abonament.MMO w świecie ME=NO WAY

Edytowano przez Echelon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiadomo czy wszyscy wins skoro po trylogii z Shepardem kolejne części mogą się nie przyjąć i zniszczyć serię.

No na pewno znajdą się tacy, dla których zupa będzie za słona i każda wcześniejsza część była majstersztykiem, a teraz to skok na kasę i obraza graczy. Swoją drogą takie same głosy usłyszymy przy okazji premiery trójki. Bez obaw. ;)

Niech Bioware czy też EA (nie wiem kto ma prawa do marki teraz po tych transformacjach) robi co chce, byleby było to tak miodne jak dotychczas. O MMO nie marzę z prostego względu. Nie lubię i nie rozumiem fenomenu ;p. Ostatnio sporo się mówiło o shooterze z wszystkimi sieciowymi bajerami. Nie śledziłem tego, więc mogły to być plotki. A może znowu jakaś seria hybryd shooter/cRPG? W sumie nie ma co gdybać. DLC do dwójki się nie wyczerpały, trójka jeszcze nie ma dokładnej daty premiery. Na spekulacje przyjdzie pora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Echelon - mało tego! Nie wiadomo, czy trzecia część się przyjmie i nie zniszczy trylogii!

Nie ma co gdybać, ani bać się niepotrzebnie jakichś dziwnych rzeczy, bo w ten sposób to nie powinno się robić ŻADNEJ gry, bo "nie wiadomo, czy się przyjmie". : )

Oryginalna trylogia też nie powstaje z czystej dobroci serca.

Oszalałeś? Przecież ta trylogia jest robiona po godzinach przez najbardziej zaangażowanych pracowników BioWare charytatywnie (wszelka kasa - którą, nawiasem mówiąc, twórcy gardzą i budzi ona w nich obrzydzenie - jest natychmiastowo przekazywana Funduszowi Na Rzecz Wysokogórskich Lam "LAMpas") oraz w celu samodoskonalenia i przywracania świetności gatunkowi cRPG. Wszystko z dobroci serca!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...