Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Nargogh

Głosowanie - Najlepszy dział pisma CD-Action

Najlepszy dział w historii pisma CD-Action  

589 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który dział jest Twoim zdaniem najlepszy w historii pisma CD-Action?

    • Zapowiedzi/Newsy
      32
    • Programy użytkowe
      1
    • Recenzje
      202
    • Za pięć dwunasta
      7
    • Na luzie
      64
    • Action Redaction
      81
    • Scena komputerowa
      2
    • Tawerna RPG
      15
    • FPP Zone
      2
    • The Coruscant Globe
      2
    • Publicystyka
      141
    • Sprzęt/Testy
      21
    • Świnka
      2
    • Veto!
      7
    • Pomocna Dłoń
      2
    • Tipsy
      5
    • TOP 20
      3


Polecane posty

Zdecydowanie Gamewalker. To czego mi najbardziej brakuje to ta więź miedzy redaktorem a czytelnikiem. Fajnie bylo poczytac ze faceci, ktorzy siedza za biurkami w redakcji, to tacy sami ludzie jak my, i tez maja mnostwo rzeczy ktore uwielbiaja/nienawidza. Nie mozna rowniez zapomniec o interakcjach pomiedzy redaktorami (Allor screeny!), i ich nawykach w pracy (Czarny Ivan mocno spi), oraz Ankietach.

Jedyna pozostaloscia po tych elementach sa niektore artykuly w publicystyce (kudos CormaC, tekst o max paynie przywrocil starego ducha), okazyjne komentarze redaktorow dotyczace recenzji gry, oraz w duzym stopniu CD-Radio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie recenzje bo to dla nich kupuję głównie pismo, choć i reszta jest świetna. Szkoda tylko że nie można było oddać głosu na GameWalkera (R.I.P.) bo to był według mnie najlepszy dział . Taki niby na temat a zawsze zabawa przy nim była lepsza niż w NL czy AR.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to powinna być ankieta wielokrotnego wyboru biggrin_prosty.gif Trudno wymienić jedną rzecz. Ja dałem recenzje, boć jak dla mnie są na równi z zapowiedziami, ponieważ w zasadzie o to chodzi w tym magazynie- o gry. Ale Publicystykę i Action Redaction to też ważne (jedne z najważniejszych działów).

Oczywiście bardzo ważne też jest Na Luzie i Sprzęt (+ różnego rodzaju zestawienia). :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że Tawerna RPG = Królestwo Chaosu (powered by Yasiu i Lord Yabol, o ile dobrze pamiętam :))? Bo z tego, co pamiętam, to Tawerna była działem tylko na coverze, nie było jej w wersji papierowej (choć mogę się mylić - raz że skleroza, dwa - CDA nie czytam już prawie od dwóch lat).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie recenzje w cdaction trzymają dość nierówny poziom: często zdarzają się bardzo dobre teksty ( z ostatnich choćby Planetside 2), ale też nietrudno wymienić te trochę słabsze i tu żeby daleko nie szukać Far Cry 3. Tutaj jednak wszystko zależy od redaktora, bo są tacy, którzy zawsze trzymają świetny poziom (np. enki, Gregu czy Hut).

Jednak dział publicystyka zawsze trzyma odpowiedni poziom i od czasu, kiedy czytam cdaction (4,5 roku) jakoś strasznie nie przypadł mi do gustu tylko jeden tekst, o którym już pisałem w dziale o najgorszych w historii. Ogólnie głos idzie na publicystykę, gdyby można było oddać drugi byłoby też AR.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...