Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Co do L.A. Noire to zauważyłem, że gdy gra "chrupie" to miga dioda dysku na obudowie, czyli możliwe, że gra doczytuje sobie dane bezpośrednio z dysku i tu może leżeć pies pogrzebany. Musiałbym zobaczyć, czy gdy dam tę grę na SSD to czy sytuacja będzie wyglądała podobnie. Ja mam Phenoma II X4 955 BE @ 3,6 GHz, GTX660 i 8 GB RAM i jeżeli u mnie ta gra nie działa tak jak powinna to na pececie z trzyrdzeniowym procesorze, ze słabszą kartą i mniejszą ilością pamięci będzie jeszcze gorzej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niskie/Srednie - z malymi spadkami. Gra ma okropna optymalizacje, albo cos z moim sprzetem jest nie tak (Tym w sygnaturce), gdyz gram w DX9 na ok. srednich, z niektorymi opcjami na wysokich i nie utrzymuje stalych 30FPSow - zdarzaja sie spadki.

Co do L.A. Noire to zauważyłem, że gdy gra "chrupie" to miga dioda dysku na obudowie, czyli możliwe, że gra doczytuje sobie dane bezpośrednio z dysku i tu może leżeć pies pogrzebany. Musiałbym zobaczyć, czy gdy dam tę grę na SSD to czy sytuacja będzie wyglądała podobnie. Ja mam Phenoma II X4 955 BE @ 3,6 GHz, GTX660 i 8 GB RAM i jeżeli u mnie ta gra nie działa tak jak powinna to na pececie z trzyrdzeniowym procesorze, ze słabszą kartą i mniejszą ilością pamięci będzie jeszcze gorzej.

Mi na sprzęcie z sygnaturki chodzi miodzio bez spadków FPS na wysokich. Bez żadnych ścin...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, chciałbym się dowiedzieć czy na tym kompie pójdzie mi FIFA 15.

Procek: AMD Athlon II x4 750 FM2 BOX BE, 3,4GHz

Płyta główna: Gigabyte GA-F2A85XM-DH3

4gb ramu dd3 (tutaj i tak mam zamiar dokupić jedną kość 4gb)

Karta graficzna: Geforce gt 630 MSI 4 GB, DDR3, 128bit.

Windows 7, 64bit

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Edytowano przez Kanonier92
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jakich pójdzie mi fifa 15 na kompie z sygnaturki?

Wysokie/Najwyzsze

witam czy pojda mi gry i na jakich detalach Lichdom i DR3 i czy jest juz jakis patch do DR poprawiajacy optymalizacje

Tak, powinny dzialac... I na drugie pytanie nie jestem w stanie odpowiedziec.

@UP - No, na styk moze na niskich, ale nie pchalbym sie w to z entuzjazmem.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcę kupić grę FIFA 15, ale boję się, że mi nie odpali, z racji tego, że nie da się włączyć wersji Demo FIFA 15.

Podzespoły w moim komputerze:

-Procesor AMD Athlon II 250 X2 AM3

-Płyta Gigabyte GA-MA78LMT-US2H

-Karta VGA Gigabyte 9800GT/1024

-Zasilacz Corsair CMPSU-430CXEU 430W

-Windows 7 64bit

Od razu zaznaczam, że mam mocno ograniczony budżet, chciałbym się zmieścić cenowo w przedziale 500-700 zł o ile będą konieczne jakieś usprawnienia. I zależałoby mi na jak największej minimalizacji kosztów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pytałem kiedys o to czy pójdzie mi fifa 15 , dostałem odp ze TAK : mój sprzęt to :

- intel core 2 duo 2x 2,8 gHz

-4 gb ram

-Radeon HD 7770

- win 7 64 bit

Tylko ze jak pobrałem demo to tnie nawet na najniższych ustawieniach . Czy moze to byc przyczyna wersji demo a na oryginalnej pójdzie normalnie ? Wiem ze przy fife 13 tak mialem na demo sie zacinało a na oryginale nie . Tyle ze wtedy tez mialem geForce 9500 gt . Bardzo proszę o pomoc gdzyz nie wiem czy jest sens zebym kupował oryginałke .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcę kupić grę FIFA 15, ale boję się, że mi nie odpali, z racji tego, że nie da się włączyć wersji Demo FIFA 15.

Podzespoły w moim komputerze:

-Procesor AMD Athlon II 250 X2 AM3

-Płyta Gigabyte GA-MA78LMT-US2H

-Karta VGA Gigabyte 9800GT/1024

-Zasilacz Corsair CMPSU-430CXEU 430W

-Windows 7 64bit

Od razu zaznaczam, że mam mocno ograniczony budżet, chciałbym się zmieścić cenowo w przedziale 500-700 zł o ile będą konieczne jakieś usprawnienia. I zależałoby mi na jak największej minimalizacji kosztów.

Znajdź inny wątek. Poza tym, jak chcesz grać na karcie bez obsługi DX11?

FIFA 15 na karcie graficznej ATI Radeon 4670 HD ?

Nie. Brak DX11.

Witam wszystkich pytałem kiedys o to czy pójdzie mi fifa 15 , dostałem odp ze TAK : mój sprzęt to :

- intel core 2 duo 2x 2,8 gHz

-4 gb ram

-Radeon HD 7770

- win 7 64 bit

Tylko ze jak pobrałem demo to tnie nawet na najniższych ustawieniach . Czy moze to byc przyczyna wersji demo a na oryginalnej pójdzie normalnie ? Wiem ze przy fife 13 tak mialem na demo sie zacinało a na oryginale nie . Tyle ze wtedy tez mialem geForce 9500 gt . Bardzo proszę o pomoc gdzyz nie wiem czy jest sens zebym kupował oryginałke .

Komuś tam chodzi w porządku na słabym sprzęcie, sądząc po wypowiedziach. Twój teoretycznie powinien obsłużyć tą grę stosunkowo dobrze. Podaj jeszcze dokładny model procesora i sprawdź dla pewności, czy ścina tak samo na niskich, średnich i ew. wysokich.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stosujemy piramidek cytatowych oraz nie cytujemy poprzedzających postów. - MD

Procesor to : intel core 2 duo 2x 2,8 gHz E7400 . Tak scina tak samo na niskich , średnich jak i wysokich nawet wydaje mi sie ze porównując niskie a srednie na niskich tnie bardziej .. o ile to mozliwe albo to tylko złudzenie wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...