Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Siema

Pogram komfortowo w DayZ StandAlone ?

PC:

Intel Core i5 4570

8GB RAM Crucial Ballistix

EVGA GTX 650 Ti BOOST SuperClocked 2gb

Wątpie. Ale na najniższych ustawieniach ze zmniejszoną rozdzielczością do 1024x768 może w miare coś z tej gry będzie.

To jakiś żart ? Jak nie to chyba nie znasz się nie podzespołach komputerowych człowieku.

Edytowano przez cichy7PL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proszę o spuszczenie z tonu:

@cichy7PL:

Zadałeś pytanie i otrzymałeś odpowiedź. Nie musisz się z nią zgadzać, ale teksty w stylu "To jakiś żart ? Jak nie to chyba nie znasz się nie podzespołach komputerowych człowieku." sobie daruj. I nie cytuje się cytatów.

@riders:

Uważaj na słowa. To, że skrypt ocenzuruje wulgaryzm nie znaczy, że można je pisać. W jakiejkolwiek postaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2real4game - na najnizszych bedziesz osiagal ok. 30FPSow, ale przygotuj sie na spadki. Ja tam bym polecal zaopatrzyc sie w trzy czesci Hitmana (2, Contracts i Blood Money) - ogrywam wlasnie ta pierwsza z wymienionych i jest naprawde swietnie. Jesli juz koniecznie chcialbys cos wspolczesnego i podobnego, to moze Gothic III (Choc ten mlodoscia nie grzeszy)? Ciezko cos znalezc, na mysli przyszedl mi jeszcze Wiedzmin 2, ale ten jest o wiele bardziej wymagajcy sprzetowo.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Arkham Origins wymaga directx 11? Bo dotychczas udawało mi się grać w arkhamy (co dziwne na starej już karcie 8600 gt),

ale nie wiem czy origins pociągnie. Jeśli jest na DX 10 to spoko, jeśli nie to nie :/ prosiłbym o odpowiedź i z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w jakich detalach pogram w:

FIFA 15, Battlefield 4, Crysis 3

Mój sprzęt:

Intel i5-2400 3.1GHz

NVIDIA GeForce GTX 550 Ti 1024MB

RAM Kingstone 2x2GB (4GB) DDR3

Windows 7 64-bit

Rozdzielczosć 1280x960.

Z góry dziękuje za pomoc.

FIFA - wysokie/najwyzsze

BF4/C3 - srednie/wysokie

Witam, czy dam radę pograć w następujące gry na moim sprzęcie, jeśli tak to w jakich detalach?

FIFA 15, Battlefield 4

G3420

Radeon HD7770

4GB Ram

Windows 7 64 bit

Rozdzielczosc: 1440x900

BF4 - niskie/srednie

FIFA15 - wysokie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...