Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

sprawdziłem i mogę oficjalnie napisać (co być może pomoże innym) Śródziemie: Cień Mordoru działa na GT740m w rozdzielczości 1366x768 w niskich detalach (w zasadzie nic nie trzeba ustawiac gra od razu dobiera ustawienia).

Płynność: 25-30 fps

@Iablko niestety GT 630m jest o wiele słabszą kartą od mojej na której działa wszystko na low, więc nie ma szans niestety...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna myślałem, że mam mocny komputer, ale zmieniłem zdanie widząc wymagania The Evil Within (Bethesda twierdzi, że nawet do minimalnych trzeba mieć 4 GB VRAM). Jak myślicie, pójdzie mi mimo tego chociaż na średnich / minimalnych ustawieniach grafiki ?

Windows 8.1 64-bit

Intel Core i7-4770 3,40 GHz

16 GB RAM

GeForce GTX 780 3 GB VRAM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna myślałem, że mam mocny komputer, ale zmieniłem zdanie widząc wymagania The Evil Within (Bethesda twierdzi, że nawet do minimalnych trzeba mieć 4 GB VRAM). Jak myślicie, pójdzie mi mimo tego chociaż na średnich / minimalnych ustawieniach grafiki ?

Windows 8.1 64-bit

Intel Core i7-4770 3,40 GHz

16 GB RAM

GeForce GTX 780 3 GB VRAM

You serious? To mój komputer musi być w takim razie totalnym złomem, a dopiero co procesor wymieniłem.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DarthKoza: Ja wiem, że mam dobry komputer, ale zwątpiłem widząc, że teoretycznie nie spełnia minimalnych wymagań The Evil Within. Mam nadzieję, że rzeczywiście te 4 GB VRAM to tylko wymysł Bethesdy i nie zmarnuję kasy na grę, która mi nie odpali nawet na minimalnych, bo mam 1 GB VRAM za mało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadow of Mordor na lapku pojdzie na 100% na wysokich a czy na PC ruszy na minimalnych? Chyba procesor jest za slaby, co nie?

Laptop:

Windows 8.1

Intel Core i7-4710HQ

NVIDIA GeForce GTX 860M

8 GB RAM

PC:

Windows 7

Intel Core 2 Quad Q6600 2.50GHz

HIS Radeon HD6770 1GB GDDR5

4 GB RAM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watch_Dogs nawet na wiele lepszym sprzęcie działa tak jakby chciał a nie mógł, biorąc pod uwagę, że masz dwurdzeniowy procesor i grafikę ze średniej półki to rozgrywka może być dla Ciebie niezbyt satysfakcjonująca, poza tym gra jest wtórna i nawet na full detalach wyglądem d..y nie urywa. Z Shadow of Mordor może być jeszcze gorzej z racji wyższych (niemal absurdalnych) wymagań. Z tej trójki chyba tylko FIFA ma szansę ruszyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak niepotrzebnie się przejmowałem wymaganiami Evil Within:

http://www.cdaction.pl/news-39755/ujawniono-minimalne-wymagania-sprzetowe-the-evil-within-w-wersji-pc.html

Pewnie bez problemu zagram na średnich jeśli nie wysokich (przecież to nawet nie jest sandbox).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...