Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

@up skopiowałem nie te specyfikacje...(ta była komputera na której wiedźmin był testowany, przypadek)

Ej przepraszam, że znowu zawracam głowę ale skopiowałem nie te wymagania (debil)

jeszcze raz wymagania wiedźmina:Core 2 Quad 2.2 GHz, 3 GB RAM (4 GB RAM dla Vista/7), karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 260 lub lepsza), 16 GB HDD, Windows XP/Vista/7

mój komp:Acer Aspire V3-571 i5-3210M 4GB 750GB GT630M W7HP Olympic Edition

Edytowano przez maciek093
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi pójdzie najbardziej wymagającego na tym HP? Głównie interesują mnie RPG w każdej formie

HP Pavilion X360 11-n012ew N3520

Intel? Pentium? N3520 (2M Cache, 2.17 / 2.42 GHz)

4 GB RAM 1600 MHz DDR3

karta graficzna zintegrowana Intel HD Graphics

Edytowano przez dawdi17
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System: Windows 7

GPU: NVIDIA GeForce 8600 gts

CPU: AMD Athlon? 64 X2 Dual Processor 6000+

Ram: 2gb

Płyta główna: GA-M61SME-S2

Ruszy Sleeping dogs na tyle, aby klatki trzymało powyżej 30 ? Ewentualnie coś zmienić w plikach, aby płynniej było jak ktoś jakiś sposób zna. I czy jeszcze cs go pójdzie płynnie na średnich detalach ?

Edytowano przez drago9898
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Tak, zdaję sobie sprawę z wiekowego komputera ;) Po prostu wymienę zostawiam na czas gdy naprawdę będę potrzebował już nowego kompa bo na obecną chwilę mało jest nowych tytułów w które mam ochotę pograć a które nie pójdą na tym sprzęcie i nie chcę robić błędu kupując nowy komputer dla paru gier, wolę poczekać aż będę musiał wymienić a ceny sprzętu w tym czasie spadną odrobinę.

Dzięki za odpowiedź, pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej da radę pograć w Dead Rising 3 na wysokich, a najlepiej na full w FHD na moim PC?. Grę chciałbym kupić w dniu premiery, ale wymagania ma dość wysokie i nie wiem czy będzie komfortowo się grało. Specyfikacja w sygnie.

Edytowano przez Matheo21
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy na moim laptopie AMD Dual-Core Processor E1-2500, AMD Radeon HD 8240 4GB Ram pójdzie Ghost Recon Future Soldier albo Assassin's Creed IV Black Flag, dodam, że Assassin's Creed 3 poszło wink_prosty.gif

Skoro twierdzisz, ze AC3 poszlo (Zakladajac, ze dosc plynnie) - to nie widze zadnych przeciwskazan, aby te dwie gry tutaj nie poszly.

@UP - tak, na przyzwoitych detalach powinno byc ok.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...