Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Witam, dam radę płynnie pograć w GTA V na tej konfiguracji?

Intel i5 4460

8gb ram

Radeon 6850

Zwykle samemu bym to ocenił, ale testy wyglądają dziwnie. Wg. pclab dużo lepszy radeon 6970 na normalnych ustawieniach wyciąga tylko 38-46 fps, z kolei radeon 7770 aż 52-60 fps'ów, a przecież teoretycznie jest tak samo mocny jak mój 6850.

Edytowano przez Parunu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moja konfiguracja

Amd phenom x4 965 BE

12GB Ram

Radeon HD 5850 1GB

I pytanie. Ktos gral w GTA V na podobnej konfiguracji w rozdzielczosci 1920z1200 lub 1080p? Nie przycina sie?

Nie grałem, ale na niskich powinno być okej.

@UP - Może chodzi o sterowniki? Niemniej - na niskich/średnich będzie płynnie - spokojnie powyżej 30FPSów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Procesor intel core i5 3,2GHz

6gb ramu

karta geforce 740m

Jakaś szansa na Wiedźmina 3?

Raczej nie - procesor to najprawdopodobniej dwurdzeniowiec, a GTAV wymaga conajmniej czterech rdzeni.

Procesor Intel? Core? i5-2450M CPU @ 2.50GHz, 2501 MHz, Rdzenie: 2, Procesory logiczne: 4

Całkowita pamięć fizyczna 5,97 GB

AMD Radeon HD 7650M 2048 MB

GTA V pociągnie chociażby na 800x600 i najniższe?

Nie, poza tym powodzenia w graniu w 800x600 - przecież to totalne dziwactwo w dzisiejszych czasach.

@UP - niskie/średnie - będzie +30FPSów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdzie mi GTA V?

Intel Core i3-3110M

nVidia GeForce GT 635m

4GB RAM

Sprawdzałem najpierw na stronie systemrequirementslab.com i wg niej gra nie powinna mi pójść, ale także sprawdziłem Fifę 15 i Cities: Skylines i okazało się że one tym bardziej nie powinny zadziałać na moim komputerze, a działają bez problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA V odpala na intelowskich 2 rdzeńowych procesorach z 4 wątkami i na niskich można spokojnie grać. Problemy są z laptopami bo gra wysypuje się na konfiguracjach intel + AMD, R* podobno już pracuje nad tym problemem, ale wstrzymałbym się z kupnem jeżeli ktoś posiada takie combo w laptopie, u większości nawet jak da radę odpalić to używana jest zintegrowana karta graficzna, zamiast Radeonów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i72670qm 2.2ghz gtx770m 4mb ramu na lapku - Mortal X pójdzie na medium ? Wiadomo w ogóle coś o optymalizacji?

Powinno dać radę.

No niestety - pierwsze podejście do gry i niegrywalna zupełnie, przy czym na wysokich w 1080p gra lepiej chodzi niż na low w 800x600. A sterowniki mialem sprzed kilku miesiecy - no nic aktualizacja do najnowszego i odpalam jeszcze raz. Zauważalna poprawa płynności - najlepiej działa na średnich ale wciąż brak 100% płynności, obniżanie rozdzielczości/detalów już nic nie daje. Jestem mocno rozczarowany bo niejedną grę na tym silniku lapek ciągnął plynnie na wysokich w 720p.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intel Pentium G3220 3ghz

Radeon R7 250 X 1 gb

4 gb ram

Crysis 1 chodzi a wysokich, czy będzie chodził płynnie na ultra? Sprawdzałem przez chwilę,ale nie podczas wielkiej buby:) Swoją drogą ,ta gra ma już 8lat, a na ultra wygląda cudnie.

Ustaw Ultra i sprawdź, komputer Ci nie wybuchnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i72670qm 2.2ghz gtx770m 4mb ramu na lapku - Mortal X pójdzie na medium ? Wiadomo w ogóle coś o optymalizacji?

Powinno dać radę.

No niestety - pierwsze podejście do gry i niegrywalna zupełnie, przy czym na wysokich w 1080p gra lepiej chodzi niż na low w 800x600. A sterowniki mialem sprzed kilku miesiecy - no nic aktualizacja do najnowszego i odpalam jeszcze raz. Zauważalna poprawa płynności - najlepiej działa na średnich ale wciąż brak 100% płynności, obniżanie rozdzielczości/detalów już nic nie daje. Jestem mocno rozczarowany bo niejedną grę na tym silniku lapek ciągnął plynnie na wysokich w 720p.

Laptop jest całkiem mocny. Gra najwyraźniej jest marnym portem.

@UP - raczej nie.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...