Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

max.99

Wiedźmin

Polecane posty

Poprawiłem.

Co do patchów, nie moge zainstalować nowszego.

Próbowałem, ale Wiedźmin nie poprawnie spatchowany.

Może jest jakaś inna rada, czy tkoś miał ten problem, ta samą wersje zainstalował mój kuzyn (Win. Vista) i działa

bez problemów, może zależy od XP? Próbowałem grać na SP 2 & 3, ale na darmo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jakiej partycji zainstalowałeś grę? Jak na jakiejś innej niż systemowa, to zainstaluj na systemowej bo program patchujący szuka chyba gry na tej domyślnej systemowej partycji(chociaż tu mogę się mylić).

Ja gram na XP sp3 i wszystko śmiga bez problemów.

Co do procka - mój komputer, prawy przycisk myszki - właściwości i tam się wyświetli procek i ilość ramu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jakiej partycji zainstalowałeś grę? Jak na jakiejś innej niż systemowa, to zainstaluj na systemowej bo program patchujący szuka chyba gry na tej domyślnej systemowej partycji(chociaż tu mogę się mylić).

Ja gram na XP sp3 i wszystko śmiga bez problemów.

Co do procka - mój komputer, prawy przycisk myszki - właściwości i tam się wyświetli procek i ilość ramu :)

Spokojnie, na systemowej...

Nie będę robić więcej spamu, będę edytować tego posta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do patchów, nie moge zainstalować nowszego.

Próbowałem, ale Wiedźmin nie poprawnie spatchowany.

Dlaczego nie możesz spatchować?

Jaki komunikat błędu Ci się pojawia przy próbie spatchowania?

Może jeśli dowiemy się co jest tam napisane, to wtedy będzie można coś poradzić ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowy zestaw pierwszej pomocy - zaktualizuj sobie sterowniki do karty graficznej, dźwiękowej i "upaczuj" samego Wiedźmina.

Jeśli to nie pomoże, to sprawdź temperaturę komputera (np. programem Everest Home Edition). Ew., jeśli nie chcesz niczego instalować, zdejmuj boczną ściankę obudowy komputera i ustaw jakikolwiek pokojowy wiatrak tak, by wiał do środka.

Jeśli pomoże, to znaczy, że musisz zainwestować w chłodzenie.

A na jakiej partycji zainstalowałeś grę? Jak na jakiejś innej niż systemowa, to zainstaluj na systemowej bo program patchujący szuka chyba gry na tej domyślnej systemowej partycji(chociaż tu mogę się mylić).

To nie tak. Program patchujący niczego nie szuka na żadnym dysku, tylko sprawdza wpis w Rejestrze Systemowym. Dlatego możesz sobie zainstalować grę w dowolnym miejscu na dowolnym dysku, a on to i tak znajdzie.

@ Aciek

Wiesz, tylko nie wiesz, że wiesz jaki masz procesor. : )

Win XP? Kliknij prawym na "Mój Komputer" potem wejdź we 'Właściwości". Częstotliwość oraz ilość rdzeni (bodaj) procesora masz napisaną w pierwszej zakładce (tej otwartej).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem natury nietechnicznej. :turned:

Na końcu drugiego aktu,

w misji z sefirami, zginęła mi gdzieś jedna sefira i nie wiem, gdzie mam ją znaleźć.

Zdesperowany sięgnąłem nawet do poradnika, lecz tam nie znalazłem niczego konkretnego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobnie. W ekwipunku 8 a w dzienniku napisane, że mam 7. Wkurzałem się, ale jak znalazłem wszystkie to dziennik zaktualizował się już dobrze.

A co do poradnika to akurat tam jest wszystko dobrze opisane. Wiem bo sam miałem problem ze znalezieniem ostatniej i poradnik mi pomógł.

I na koniec do Cragira. Sefir nie powinno być 12? Dawno nie grałem i nie pamiętam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, ja go pierwszy raz bez nich próbowałem ubić :rolleyes:

Dopiero w poradniku wyczytałem, że źle to robię :biggrin: Zabawne, bo w komentarzach wszyscy piszą, że Wiedźmin był śmiesznie prosty, a mnie właśnie wyśrubowany poziom trudności zniechęcił do tej gry...

Ale to tylko ja... Nie potrafiący farmić na potęgę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...