Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

max.99

Wiedźmin

Polecane posty

To jak wyjaśnicie to, że gdy w dzienniku wybiorę pokazanie na mapie zadania z sefirami to zaznaczy mi właśnie mieszkanie Raymonda, a jedynym dialogiem jaki mogę z nim prowadzić to ten z zabiciem Baraniny. Nic tam nie ma o tym żeby to on dał mi ostatnią sefirę.

Coś te gry RPG nie dla mnie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem już na cmentarzu i nic ciekawego się tam nie wydarzyło. Pozabijałem trochę potworów i nic :D Wszedłem też do tej krypty trochę powalczyłem i wyszedłem. No zobaczymy spróbuję go później zabić.

W krypcie rozwal ścianę (po lewej chyba) zaraz po wejściu. Oczywiście aardem.

Pytanie czysto z ciekawości. Po co piszesz na kolorowo ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak wyjaśnicie to, że gdy w dzienniku wybiorę pokazanie na mapie zadania z sefirami to zaznaczy mi właśnie mieszkanie Raymonda, a jedynym dialogiem jaki mogę z nim prowadzić to ten z zabiciem Baraniny. Nic tam nie ma o tym żeby to on dał mi ostatnią sefirę.

Coś te gry RPG nie dla mnie :D

kwestia ostatniej sefiry

Jeżeli zabijesz Baraninę to dostajesz meteoryt nie sefirę. Ostatnią sefirę rzeczywiście dostaniesz od detektywa po wykonaniu wszystkich zadań

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to macie problemy jakbyście nie mogli zajrzeć do poradnika <_< tam wszystko przecież pisze jak najlepiej wykonać danego questa.Nie musicie ciągle z nim grać ale jak macie problem jak coś zrobić to przecież nic wam się nie stanie jak do niego zerkniecie ;) no chyba że macie pirata a mam nadzieje że nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki:).A teraz drugie pytanie można kupić/znalezć więcej rodzajów broni? Bo patrzę w asortyment kupców a tam bieda

a jak na RPG to powinno być więcej.

w czwartym akcie dostajesz najlepszy srebrny miecz od Pani Jeziora po wykonaniu jej zadań a w piątym jeśli odczarujesz strzygę dostajesz najlepszy stalowy miecz w nagrodę

i z takim sprzętem na luzie ukończysz epilog

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki to miecz tam jest?

Sihill czy Gwalhill?

I tu trochę nazwanie jednego z tych mieczy "najlepszym" jest trochę kontrowersyjne, bo ciągle trwają kłótnie który z nich lepszy.

Sam używałem Sihilla, ale zdobyłem go w ciutę inny sposób

Akt V, gdy dostajemy zadanie od kobiety w zamku by dać pieniądze jej 3 kuzynom udajemy się do nich i bezczelnie kłamiemy, że owych pieniędzy nie mamy i o nich nie słyszeliśmy. Następni gdy wyjdziemy z bagien do miasta, spotkamy łowcę (?) (taki w zielonym kubraczku). Zapyta nas o to właśnie zadanie, a my szczerze do bólu przyznajemy się, że dokonaliśmy oszustwa. Wtedy rozpocznie się z nim walka (chyba najtrudniejsza w całej grze), pokonanie go da nam dostęp do jego ekwipunku... a tam znajdziemy właśnie Sihilla (+100% do obrażeń i ignorowanie pancerza przeciwnika).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie znam receptury to wyjdzie mi wybrany, eliksir jeśli pobawię się składnikami?

Chodzi ci o te, których receptury nabywasz w trakcie gry? Generalnie bawić możesz się godzinami... Jeśli znasz proporcje to nawet jeśli Geralt nie posiada formuły eliksir wyjdzie. Jak go wypijesz to automatycznie się zapisuje. Widocznie Białowłosy ma niesamowicie wyczulone kubki smakowe, dzięki którym potrafi dokładnie oddać proporcje, po spożyciu płynu. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...