Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Euro Truck Simulator (seria)

Polecane posty

@MajkelAMG

Człowieku, dzięki za ten cynk! Okładka wyglada świetnie tylko dla ścisłości powinno być "ekspansja Polska, Słowacja, Węgry". ;)

Bałem się że będzie problem z polskim wydaniem i trzeba będzie wykładać Euro na Steam, a tu proszę, ładna edycja pudełkowa za 40zł, nie rozumiem narzekań niektórych bo to naprawdę dobra cena, no i można podpiąc pod Steam.

Nowe Volvo prezentuje się wybornie, ciekawe czy będą jakieś gotowe "patriotyczne" wzory malowań? ;)

W każdym razie warto czekać, a tegoroczny wrzesień to prawdziwy róg obfitości!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajną opcją w ETS 2 (ogólnie bardzo dobra gra w porównaniu do "jedynki") jest możliwość włączenia radia/własnej muzyki podczas jazdy ;) Model jazdy jest dobry i przyjemny , co najbardziej wpływa na radość jaką czerpie się podczas gry. No i są ereny w Polsce , tylko dziur w drogach zabrakło :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już 20 września premiera pierwszego dodatku do Euro Truck Simulator 2, jak wiemy rozszerzenie "Ekspansja Wschód" poszerzy mapę o kolejne polskie miasta, ale powiększenia doczekają się też Czechy i Słowacja. Całkowitą nowością będzie za to kawałek Węgier, każdy region będzie posiadał charakterystyczne budowle i punkty, na screenach można zobaczyć choćby warszawskie wieżowce, krakowski Wawel, a także charakterystyczną zabudowę Pragi.

Można też zauważyć dodanie od ruchu AI, nowych samochodów, z większych nowości nieoficjalnie mówi się, że wraz z premierą dodatku do gry zostanie dodany najnowszy model Volvo FH16.

Dodatek będzie sprzedawany za 40 zł, to naprawdę nie jest wygórowana cena jak za taką zawartość, w kolejnych miesiącach doczekamy się pewnie kolejnych rozszerzeń, pewnie terenu Francji i Hiszpanii.

Na "Ekspansję" czekam sobie cierpliwie i zastanawiam się czy w ogóle będę miał czas żeby jeździć tongue_prosty.gif

Dużo bardziej moją uwagę przyciągają kolejne informacje o "American Truck Simulator" czyli współczesnej reinkarnacji serii "18 Wheels of Steel", mamy już zatrzęsienie tytułów tej serii i w każdej chwili można wrócić do tych klasyków. Niestety wiem z własnego doświadczenia, że powrót po ograniu ETS2 jest bardzo bolesny, a czar wspomnień pryska w jednej sekundzie, grafika jeszcze się trzyma, ale model jazdy nie wytrzymał próby czasu, dlatego z niecierpliwością czekam na współczesną wersję tej gry.

Na pewno przyjdzie nam sporo poczekać na premierę, ale z całą pewnością warto, bo ujawniono dopiero najnowsze screeny z tej produkcji, wyglądają po prostu obłędnie! Szkoda tylko że jak na razie mamy potwierdzone tylko ciągniki "Peterbilt", ale z biegiem czasu dostaniemy też pewnie kolejne maszyny.

Na premierę "American Truck Simulator" czekam jak na największy hit, mam tylko nadzieję że premiera zostanie ustalona na nie wcześniej niż czerwiec. wink_prosty.gif

Poniżej link do fanowskiego zwiastuna rozszerzenia dla ETS 2

Tutaj link do screenów z ATS.

http://blog.scssoft....-continent.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wręcz uwielbiam nocną jazdę na kierownicy z Dubstepem lub dobrym Rockiem (Ewentualnie Disco-Polo). Gra daje prawdziwą przyjemność przy graniu na kierownicy i czuć klimacik. Nie ma to jak przejechać z końca Anglii do drugiego końca Rosji (Russia Map Mod).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ograł już ktoś nowy dodatek? Zastanawiam się czy kupić ale kurcze te cztery dychy można wydać lepiej confused_prosty.gif A recenzje też nie są zbyt pozytywne confused_prosty.gif

Ja trochę dzisiaj pograłem. Dodatek jak dodatek, oprócz nowych miast niczego nie wnosi. Zabytkowe miejsca są, ale jak dla mnie to twórcy powinni skupić się na innych rzeczach, które bardziej by się przydały grze. Powiem Ci tak: jeśli nie jesteś wielkim fanem gry i miasta, które są w podstawce Ci się nie znudziły to dodatku nie kupuj albo najlepiej poczekaj do obniżki ceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ORYGINALNA wersja gry Euro Truck Simulator 2 (zresztą "jedynki" także) jest po polsku, więc kompletnie nie rozumiem tego pytania...

Czekam na kolejne wieści od SCS Software na temat powstającego symulatora amerykańskich ciężarówek. Ciekawe, jak odwzorują mapę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu1978

Słyszałem plotki jakoby w podstawowej wersji "American Truck Simulator" miała być tylko Kalifornia a inne stany w DLC (najpewniej tylko kilka najsłynniejszych), to nieoficjalne informacje ale kto wie co wymyśli SCS?

Może nie będzie to popularna opinia, ale takie coś byłoby nawet ciekawe zamiast skondensowanego do granic możliwości obszaru USA dostalibyśmy dopracowany teren jednego stanu który będzie bardziej wiarygodny, no ale gdzie wtedy przyjemność z podróży transkontynentalnej.

W każdym razie "ATS" jest jedną z najbardziej oczekiwanych przeze mnie produkcji w 2014, nie ułatwi to oczekiwania ale warto zerknąć na najnowsze jak dotąd screeny- http://blog.scssoft.com/2013/12/american-truck-simulator.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nano360

Naprawdę ładnie ATS wygląda, jednak jeżeli prawdą okaże się to co mówisz, że stany będą dodawane w DLC to poczekam tak jak w przypadku ETSa na złotą edycję i promocję. wink_prosty.gif

@Anevis

Ja bardziej marzę o swego rodzaju multi gdzie prawdziwych graczy można spotkać na drodze i porozmawiać przez CB radio :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anevis

Ja bardziej marzę o swego rodzaju multi gdzie prawdziwych graczy można spotkać na drodze i porozmawiać przez CB radio :)

Czyli kolejni crasherzy i dzieci neo krzyczące przez mikrofon? No, thanks. Ale gdyby zaimplementowaliby co-op w 2-4 znajomych, to mogłoby być ciekawie ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arnoldo

Poza tym, że zwiększyłoby realizm rozgrywki to raczej... nic. Aczkolwiek nie chciałbym, aby podczas gry jakiś gracz zaczął mi recytować iście "łacińskie" serie wulgaryzmów, bo akurat ktoś mu pod ciężarówkę wjechał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast korzystania z CB-Radio można by skorzystać z telefonu. Np. w menu mam opcję "telefon" a w nim "zadzwoń do" i tam wpisujemy nazwę gracza na multiplayerze. Wtedy osoba do, której dzwonimy decyduje czy odbiera czy odrzuca połączenie. I w przypadku, gdy mają mikrofon mogą sobie porozmawiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem najnowszy post na blogu SCS dotyczący nowego patcha i planów na przyszłość, i muszę powiedzieć że rozbudził on we mnie ogromne oczekiwania. Najbardziej cieszy mnie informacja że liczba pracowników powiększyła się dwukrotnie w stosunku do stanu w czasie wydawania ETS 2, ponadto kolejne projekty studia mają iść w stronę prawdziwej symulacji!

Kiedyś na blogu (może czytaliście wink_prosty.gif ) zamieściłem wpis o tym co chciałbym zobaczyć od SCS, pojawiła się tam kontynuacja Extreme Trucker czy symulatory ciężarówek w wydaniu innym niż przewozy międzynarodowe, dodatkowo jeszcze autobusy, ale autokary będą w ECS. Wtedy było to jedynie gdybanie i rozmyślania pełne nadzei, teraz mocno zaczynam wierzyć w to że SCS Software może dostarczyć mi gier o jakich zawsze marzyłem, jednocześnie fajnie widzieć jak studio z którym jest się niemal od początku (Hard Truck, 18 WoS) coraz bardziej się rozwija i ewoluuje tworząc nową silną markę i jednocześnie nową jakość oraz trend na rynku komputerowej symulacji!

Producenci pisali też, że premiera ATS nie jest na razie ustalona ale trwają intensywne prace, a w kolejnych tygodniach będą ujawniać nowe informacje (w zasadzie pierwsze konkrety) o grze w formie wpisów na oficjalnym blogu, wygląda na to że czeka nas powtórka z "hajpu" przed premierą ETS 2. Życzę studiu jak najlepiej i czekam na premierę American Truck Simulatora jak i zapowiedzi kolejnych ambitnych projektów!

A jakie są wasze spostrzeżenia co do rozwoju firmy i oczekiwania co do kolejnych produktów?

Zapomniałbym! Pokazano też nowy screen z kabiny Peterbilta, zwróćcie uwagę na urządzenie podobne do używanego u nas "viaToll". http://2.bp.blogspot.com/-xDhrtubCXeE/Usqpch48gtI/AAAAAAAAAgw/ldZnyyqM2n0/s1600/p579_00.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może na czerwcowych targach E3 doczekamy się jakiegoś gameplaya z American Truck Simulator ;) ? Gierka zapowiada się znakomicie, a skoro zatrudniają nowych ludzi to można mieć nadzieję na zaawansowany projekt.

Może być też tak, że część ekipa zostanie przydzielona do Euro Truck Simulator 3, który już będzie oparty na całkiem nowym silniku graficznym.

Tak, czy siak - jest na co czekać.

[DOPISEK]

Muszą popracować nad szczegółami - bo jeśli to Stany Zjednoczone, to raczej nie stosujemy stopni Celsjusza, kilometrów i kilometrów na godzinę :) . Mówię o komputerze pokładowym na środku pulpitu. Wiem, czepiam się ;) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...