Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ToXiC SolDiER

World of Warcraft

Polecane posty

Zaprzestać opłacania abonamentu. To spowoduje zamrożenie konta. Oczywiście po zakończeniu opłaconego okresu.

Heh no to jest niby najbardziej logiczne rozwiązanie ale mi chodzi o to czy istnieje możliwość zamrożenia konta w dowolnym czasie nie tracąc pozostałego czasu gry :?: :?: :?:

Nie. Przynajmniej na razie.- Ghost

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań związanych z zamówioną przeze mnie podstawką:

1. Razem z grą dołączony jest miesiąc darmowej gry. Ale przy rejestracji trzeba podać nr. karty kredytowej lub Pre-Paid. czy jak podam numer p-p. to nie zmarnuję darmowego okresu (opieram się tutaj na tym co pisze gram.pl)

2. Czy mogę po ewentualnym skończeniu ww. darmowego okresu gry (1 miesiąc) doładować grę normalnie pre-paidem? Czyli 1 miesiąc darmowy + 2 doładowane.

3. Jak szybko zdobywa się doświadczenie? Nie mówię to o Powerleveling Guide ani innych ale o standardowej grze. Po ilu miesiącach można zdobyć lvl 60? ;] Grając przeciętnie po 3-5 godzin dziennie a ile grając naprawdę hardcore'owo?

4. Rozumiem, że mogę kontynuować grę moją postacią po ewentualnym dokupieniu BC? (Głupie pytanie ale zawsze...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań związanych z zamówioną przeze mnie podstawką:

1. Razem z grą dołączony jest miesiąc darmowej gry. Ale przy rejestracji trzeba podać nr. karty kredytowej lub Pre-Paid. czy jak podam numer p-p. to nie zmarnuję darmowego okresu (opieram się tutaj na tym co pisze gram.pl)

2. Czy mogę po ewentualnym skończeniu ww. darmowego okresu gry (1 miesiąc) doładować grę normalnie pre-paidem? Czyli 1 miesiąc darmowy + 2 doładowane.

3. Jak szybko zdobywa się doświadczenie? Nie mówię to o Powerleveling Guide ani innych ale o standardowej grze. Po ilu miesiącach można zdobyć lvl 60? ;] Grając przeciętnie po 3-5 godzin dziennie a ile grając naprawdę hardcore'owo?

4. Rozumiem, że mogę kontynuować grę moją postacią po ewentualnym dokupieniu BC? (Głupie pytanie ale zawsze...)

1. Jeżeli najpierw założysz konto TRIAL (co bardzo polecam, można wbić 20 lvl za darmo, a potem ma się mniej do wbijania i mniej się traci z tego darmowego miecha) to nie trzeba. Ale można na necie znaleźć rozmaite nr. kart które ktoś udostępnił do tego celu. Pamiętam, że kiedyś z tego skorzystałem.

2. Oczywiście, że tak.

3. Wraz z patchem 2.3.0 levelowanie 20-60 zostało przyspieszone. Dodano wiele questów, zmniejszono ilość potrzebnego expa na poziom i zwiększono ilość tego otrzymywanego za zadanie. 3-5 godzin dziennie wystarczy obecnie aby wbić 60 w ciągu... 3-4 tyg. następne 1-2 tyg. zajmie ci 60-70. :)

4. No to już jest tak oczywiste, że aż nieprawdopodobnie dziwne, że pytasz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie wiem, wowa mam od tak dawna, ze nie pamietam... nawet czy p-p byl w pudle...

2. Tak

3. Grajac 3-5h dziennie - w jakies, hmm, 20+ dni

Grajac od 16 do 20h dziennie - ok. 3 dni. (obie opcje wyprobowane przeze mnie)

4. Tak. Mozliwa jest takze opcja "Podstawką dobijasz 60, potem 10 dni trial, i zakup BC" ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grajac od 16 do 20h dziennie - ok. 3 dni.

:o!!!!!

W takim Silkroadzie dobicie max. levelu zajmowało 1.5 Roku !!! Już widzę, że WoW jest grą dla mnie. Nie spędza się miesięcy nad jednym questem. Mam trial, dobiłem 12 lvl ale w pełniaku pogram nowa postacią. Najprawdopodobniej huntem albo rodzajem maga (btw. dziwne, ale świetnie mi sie priestem grało!).

A czy to levelowanie jest klasyczne: Idzesz, 2 quesciki, Stormwind, zakupy, trochę pogadasz z graczami, przejrzysz nowe skille etc. i dalej questy;

Czy takie standardowe uber expienie ala' Joana Guide - LEcisz do miasta w biegu kupujesz sprzęt, w biegu akceptujesz questy i lecisz robiąc ich 5 na raz?

Ale nie rozumiem tego podawania nr. karty. Jak osoba która zamierza jechać na p-p ma skorzystac z tego darmowego miesiąca?...

EDIT: I jak to jest z tym upgrade'owaniem trial do pełnej wersji? Już zamówiłem WoW'a. Jak dojdzie to co mam robić? Nie chće spedzać 5 godzin na ściąganiu 900MB patchy znowu...

EDIT:2... Jak troche pogrywałem toc zasami mijało 40 minut zanim spotkałem jednego gracza, ledwo co przebiegł koło mnie i tyle go było :o... Który server jest najbardziej zaludniony i można "integrować" się innymi? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie co do PvE i PvP. Jak to jest w WoWie:

- w PvP moga cie zaatakowac w kazdym momencie, czy w okreslonej lokacji?

- a czy w PvE mozna na jakis arenach lub czyms podobnym atakowac graczy?

1) w PvP mogą zaatakować w każdym momencie, z wyjątkiem określonych miejsc ( Shattrah City, oraz każde inne neutralne miasto - zostaliby zgnojeni przez strażników )

2) są ogólnodostępne "areny" z włączonym trybem każdy na każdego, ale są również Battlegroundy i prawdziwe Areny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec się rejestruję i wyskakuje takie cuś, lecz nie chce od razu podawac swojego pre-paidu! Chciałbym skorzystac z miesiące gry za darmo!

Czy mógłby ktoś podać stronę z nr. kart kredytowych do takich celów?

wowproblempafelyv3.th.jpg

Co znaczy - nie chcesz ? Musisz :P A miesiąc darmowy będzie doliczony, czyli po podaniu pre-paidu będziesz mógł grać 3 miechy zamiast 2 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie co do PvE i PvP. Jak to jest w WoWie:

- w PvP moga cie zaatakowac w kazdym momencie, czy w okreslonej lokacji?

- a czy w PvE mozna na jakis arenach lub czyms podobnym atakowac graczy?

ad1. Na serverach pvp moga cie zaatakowac tylko w 'contested territory', w lvl 1-15 krainach (poczatkowe 2 krainy dla kazdej z ras) moga cie zaatakowac jak wyrazisz na to zgode (duel wtedy nie giniesz, badz wlanczasz po prostu pvp przez komende albo atakujesz playera). Wieksze miasta (stolice) sa w nisko lvlowych krainach gdzie tez nie moga cie bez twojej 'zgody' zaatakowac. Do tego w miastach sa straznicy ktorzy ciebie bronia, nawet w contested territory (ale od czego jest rogue ? ambush + backstab w plecy i mozesz pasc a on vanish i znika w dymie ;)

Sa tez miejsca ze statusem Sanctuary (np Shattrath City) gdzie nie masz nawet mozliwosci na duel czy jakikolwiek atak, miejsca calkowicie przeznaczone dla pacyfistow ;D.

ad2. uhm... PvE to nie PvP... wiec pytanie troche dziwne, mozna sie duelowac (zostaje przegranemu 1 hp wtedy) albo isc na arene (gdzie mozna atakowac kazdego, nawet swoja frakcje).... w starym swiecie masz arenki w Stranglethorn Valley (z fajnym eventem gdzie goblin co 3 godziny na srodku zostawia skrzynke ze skarbem i mozna sie o nia pozabijac....), Tanaris i Feralas.

w TBC doszly tez areny na ktorych mozna walczyc jako outdoor albo wejsc w 'instance' gdzie walczysz zdobywajac punkty.

No tez wchodza w gre battlegroundy. Ale tam wczesniej sie zapisujesz na mlucke....

pozatym, moim zdaniem WoW to gra pve.... z uklonem w strone pvp.... niestety

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Do Servera bo ktoś tam pytal polecam Burning Legion lub Maghteridon (ja osobiście gram na tym drugim z paroma polakami we wspólnej gildii :) ). Co do postaci jesli kogos interesuje ciekawa rozgrywka a nie monotonne "niewidzialnosc, backstab" etc. polecam gre Paladynem. Do 70 lvl granie retri (Retribution niesamowicie sie expi, niezły na raidy i wypasiony na pvp, ja takim gram i mam problemy tylko z shamanami i War Lockami a reszte co jest na moim lvl kosze ladnie) na 7o lvl proponuje przejscie z retri na holy bo nie wiem czemu przyjelo sie ze nikt nie chce brac pala retri na party bo cos ludzie sobie powkrecali ze ni to DPS ni Healer chociaz ja widze ze full retri jest w 100% DPS'em chyba ze obrazenia od 1000~3000 od 1go hita to nie DPS :D (ja gram ciągle retri bo holy jest tandetny na pvp a co na 70lvl gdy wszystko sie juz ma mozna innego robic =/ )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Do Servera bo ktoś tam pytal polecam Burning Legion lub Maghteridon (ja osobiście gram na tym drugim z paroma polakami we wspólnej gildii :) ). Co do postaci jesli kogos interesuje ciekawa rozgrywka a nie monotonne "niewidzialnosc, backstab" etc. polecam gre Paladynem. Do 70 lvl granie retri (Retribution niesamowicie sie expi, niezły na raidy i wypasiony na pvp, ja takim gram i mam problemy tylko z shamanami i War Lockami a reszte co jest na moim lvl kosze ladnie) na 7o lvl proponuje przejscie z retri na holy bo nie wiem czemu przyjelo sie ze nikt nie chce brac pala retri na party bo cos ludzie sobie powkrecali ze ni to DPS ni Healer chociaz ja widze ze full retri jest w 100% DPS'em chyba ze obrazenia od 1000~3000 od 1go hita to nie DPS :D (ja gram ciągle retri bo holy jest tandetny na pvp a co na 70lvl gdy wszystko sie juz ma mozna innego robic =/ )

Buring Legion to stary server, stara architektura laguje strasznie, wszyscy uciekli z BL'a na Grim Batol (masa polskich graczy),

A co do twojego 'wkrecania' - retri pala ma slaby dps w stosunku do innych dpsowych klas ktore sa do tego przeznaczone i maja gear z tego samego tear'a... widziales kiedys jak paladyn przeagrowal ? bo mi sie nie udalo przezyc tego zjawiska, najlepsza opcja dla paladyna to tank/healer....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam zawsze udaje sie przeżyc :) nie wiem, może dlatego że troche już nim gram, doskonale znam jego skille i potrafie przeagrowania przeżyc etc :P pozatym wtakim razie ja nigdy nie bylem w "dobrym" party na instancjach bo damage meter zawsze pokazuje ze jestem pierwszy albo drugi :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej chcialem powiedziec ze nigdy nie widzialem zeby paladyn przeagrowal.

I tez nie neguje tego ze paladyn nie moze dpsowac, raczej tankowanie/leczenie wychodzi mu lepiej niz cos co przeznaczone jest dla innych klas, takie moje zdanie i doswiadczenie z wow'em...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko, nie neguje tego, wiem że napewn o lepiej mu wychodzi leczenie niz DPSowanie etc. tyle że z tego co ja zauważylem jak bylem Holy pala to pvp było dla mnie mordregą, co z tego ze moglem sie leczyc etc skoro DMG komus robiłem tak żałosny że porzadnie musiałem sie natrudzic by wygrac (a i to żadkie było). Kiedy jednak przerobilem sie na retri zaczeło mi sie niesamowicie dobrze i szybko expić, o wiele łatwiej mi sie questy robi a co najwazniejsze wygrywam prawie każde pvp (co nie jest regóła oczywiście bo sa klasy które sa poprostu za mocne ale o tym juz pisałem wyżej), dlatego ja stawiam na Retri, ale to tylko i wyłącznie moja opinia :) Poprostu ja lubie grac ciągle a nie tylko wtedy kiedy mam jakies party bo samemu sobie z czyms mocniejszym poradzić nie moge albo zajmuje mi to zbyt wiele czasu. jeszcze jeden argument, Holy Paladynów na 70+ jest tak wielu że najzwyczajniej w świecie nie odczuwam braku healerów (przynajmniej tak jest na Maghteridonie, nie wiem jak jest gdzie indziej) etc więc po co mam byc jeszcze jednym bablem który będzie reagował tylko na komendy "Heal me pls" albo "LF1M 2 (somwhere) - HEALER" 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa pierwsza - holy pala nie jest od dmg. Na BG typu AV stoisz sobie z tylca i leczysz. Nie wiem jak jest na arenach, ale skoro biora disc priestow i resto druidow, to moze pala na holy tez sie przyda.

Sprawa druga (raczej warunek) - chcesz miec itemy z rajdow, graj palem tankiem albo healerem - retriadynem nie dostaniesz sie do zadnej gildii. Na instance retri palow tez nie biora (wiadomo - uzywa takie cos plejtow, to tankowi albo palowi na healing spokojnie moze itema zakosic...), poza tym dmg takiego pala zalezy od broni, dlatego najlepszymi dpsami sa kasterzy (czyt. lock i mejdż).

3. Przeaggrowanie raczej zalezy od tanka a nie dpsa - dobry tank nie pozwoli przeaggrowac ;p

4. Radze grac hilerem - stoisz sobie z tylu, masz wszystko pod kontrola za pomoca 1-2 przyciskow (healbot), o nic sie nie martwisz, tylko zeby tank mial w miare ful hp.

5. Nie polecam Maghteridona - sam fakt ze znajduje sie na nim najlepsza europejska gildia, nie znaczy ze mozecie sie czuc "elo" i szpanowac przed kumplami ze sie widzialo kogos w full epic + t6.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa pierwsza - holy pala nie jest od dmg. Na BG typu AV stoisz sobie z tylca i leczysz. Nie wiem jak jest na arenach, ale skoro biora disc priestow i resto druidow, to moze pala na holy tez sie przyda.

Sprawa druga (raczej warunek) - chcesz miec itemy z rajdow, graj palem tankiem albo healerem - retriadynem nie dostaniesz sie do zadnej gildii. Na instance retri palow tez nie biora (wiadomo - uzywa takie cos plejtow, to tankowi albo palowi na healing spokojnie moze itema zakosic...), poza tym dmg takiego pala zalezy od broni, dlatego najlepszymi dpsami sa kasterzy (czyt. lock i mejdż).

3. Przeaggrowanie raczej zalezy od tanka a nie dpsa - dobry tank nie pozwoli przeaggrowac ;p

4. Radze grac hilerem - stoisz sobie z tylu, masz wszystko pod kontrola za pomoca 1-2 przyciskow (healbot), o nic sie nie martwisz, tylko zeby tank mial w miare ful hp.

5. Nie polecam Maghteridona - sam fakt ze znajduje sie na nim najlepsza europejska gildia, nie znaczy ze mozecie sie czuc "elo" i szpanowac przed kumplami ze sie widzialo kogos w full epic + t6.

1. Popieram chyba że ma sie kumpla który gra z toba i nażeczona No Lifera tak jak ja to mam team na arene i to sprawny ;]

2. Nie chce iść do żadnej gildii bo mam założona swoja własna gdzie mam paredziesiąt osób 60~70 aktywnych non stop wiec rajdy z nimi organizuje (w sumie co do plate'ów ja nie podbieram healing plate'ów tylko cos co ma str i ag i + do ataku nie heala (wkoncu jak dps to itemy dla dps'a)

3. To fakt dobry tank nie pozwoli by ktoś inny agrował ;]

4. Niby prawda ale grałem tak paredziesiąt lvl'i i powiem ci że tragiczna nuda -.- nie wiem, może dlatego że wychowałem sie na fury Warriorze ;] ale stać na raidach, bg i inst ciagle z tyłu i w niczym nie uczestniczyć to moim zdaniem mija sie z celem chyba że ktos jest wybitnie leniwy.

5. No to był mój 1szy serv jak konto założyłem i tak juz zostało. Mówisz że go nie polecasz etc. OK, dużo ludzi go nie poleca ale nikt do grzyba nie chce mi powiedzieć DLACZEGO. Bo ja wad nie widze na nim zbytnio, owszem chciałbym go zniemić ale po co skoro dla mnie wszystkie sa takie same :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, Panie Moderatorze, jednakże chcialbym zauwazyc iz niemozliwe jest ni z tego ni z owego "wklejac" takiej rozmowy do Komentarzy. Coz, ja chcialem tylko chcialem wyrazic opinie na ten temat. Swoja droga, przeciez ten dzial nie polega chyba na zasadzie "pytanie-odpowiedz, pytanie-odpowiedz" (jesli sie myle, to przepraszam ;p).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, Panie Moderatorze, jednakże chcialbym zauwazyc iz niemozliwe jest ni z tego ni z owego "wklejac" takiej rozmowy do Komentarzy.
A niby dlaczego? Tutaj dajesz znać, żeby następne posty pisać w „Komentarzach”, tam zaczynasz od quota „XXX w Grach napisał” i kontynuujecie dalej. Nie dość, że nie oftopujecie tu, to jeszcze jest szansa, że w odpowiednim wątku więcej osób przyłączy się do dyskusji. Sporo takich przeniesień już było.
Coz, ja chcialem tylko chcialem wyrazic opinie na ten temat. Swoja droga, przeciez ten dzial nie polega chyba na zasadzie "pytanie-odpowiedz, pytanie-odpowiedz" (jesli sie myle, to przepraszam ;p).
Tylko że takie długie dyskusje mogą przeszkadzać tym, którzy szukają pomocy. Zwykle liczą właśnie na szybkie znalezienie odpowiedzi. Przebijanie się przez długie, oftopowe posty bywa męczące. Dlatego jest podział na „Komentarze” i „Pomocną dłoń”.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...