Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Gamewalker - zmiany

Polecane posty

"koniu trzyma kopyto na grach" ....łatwo się domyślić przecież że "jakaś" gra :)

PS: Dziś wysłałem felieton i screen do GW....czy dostanę na maila jakieś potwierdzenie, że mail doszedł itp. ? Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Dziś wysłałem felieton i screen do GW....czy dostanę na maila jakieś potwierdzenie, że mail doszedł itp. ? Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam :)

przypuszczam, ze watpie. listopad to kolejny miesiac wytezonej pracy :)

tez pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nowej formuły GW to bardzo mi się podoba. Nowy design bardzo fajny, ale można by trochę urozmaicić kolorystycznie, tzn. nie tylko zielony. Pomysł ze zdjęciami przy felietonach - bardzo fajny, fajnie jakby co miesiąc było inne zdjęcie, ale niekoniecznie potrzebne. Fajnie, że powrócił "Pod ostrzałem", ale mogłoby by być trochę więcej pytań. Pomysł z rubryką tworzoną przez czytelników - super.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o mnie chodzi to można by wywalić te felietony.

Whaa..?? Felietony to jedna z najciekawszych części GW. Jego czytanie zaczynam zawsze od nich. Zresztą pozbawienie GW felietonów ,IMO, dramatycznie zmniejszyłoby klimat tych kilku 'zielonych stron'. No i w nowym layoucie, felietony są lepiej widoczne, to tak BTW :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o mnie chodzi to można by wywalić te felietony.

Jak mniemam miał to być kiepski żart z twojej strony. Felietony są bardzo mocnym punktem GW i zawsze je czytam co miesiąc z wrodzoną ciekawością.

Odnośnie nowego layoutu - bardzo ładny, bardziej przejrzysty od poprzedniego, kolorki jak najbardziej trafne. Rewelacyjny pomysł z kącikiem "Czytelnicy dla czytelników", może nawet sam się zmoblilizuję i coś wam wyślę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowemu gamewalkerowi mówię stanowcze NIE!!!

za bardzo poukładany jest. gdzie miejsce na chaos?! przecież to była największa zaleta gamewalkera, pozorny chaos i spontaniczność, felietony i inne rzeczy wsadzone tam gdzie popadło. w tym jest nazbyt porządnie,a tabele kojarzą mi się tylko z "ekselem".

jest jeszcze inny projekt???

Miałem takie samo wrażenie :P Mam nadzieję, że to nie jest jego ostateczny wygląd, bo na razie wyglada to wszystko strasznie sterylnie i jakoś tak.......grzecznie :evil: . Co do zawartości ok ale pod względem graficznym poprzedni gamewalker bije ten na głowę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie nie podoba "zbyt poukladany" layout, to sobie zalozcie gazetke szkolna i tam maziajcie. ja lubie jak wszystko jest POUKLADANE. dla mnie dalej za duzo chaosu, reklamy psuja mi koncepcje :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jonathan_Farmer

Wreszcie GW nie razi po oczach tym masakrycznym bezładem. Jeden rzut oka i widzę, gdzie jest ocena gry, a gdzie felieton (fakt, te reklamy psują fason).

Ładne, czytelne winietki dla każdej gry o przyjemnym dla oka, jasnozielonym tle, wyróżniony grubą czcionką tytuł + wmontowane kilka screenów. Ciężko wymagać czegoś więcej. Może jedynie w tło bym jeszcze coś wrzucił (w tło pod winietkami), bo świeci taką ciemnozieloną golizną (ale może nie warto kombinować ponad miarę?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa wersja GW jest świetna :). Panuje porządek, a kolorki ładnie się komponują. Nowy GW kojarzy się trochę z nową serią CD-Projektu - TopSeller :D. Zwolennicy teorii spiskowych będą mogli mieć kolejne argumenty przeciwko "faworyzowaniu CDP przez CDA". Głupota totalna, ale co poradzić :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie nie podoba "zbyt poukladany" layout, to sobie zalozcie gazetke szkolna i tam maziajcie. ja lubie jak wszystko jest POUKLADANE. dla mnie dalej za duzo chaosu, reklamy psuja mi koncepcje :lol:

Wyraziłem tylko swoją opinię, więc się tak nie nadymaj, a teksty w stylu jak się niepodoba to idźcie w cholerę zachowaj dla siebie. Poprzedni gamewalker bardziej mi się podobał i tyle w tym temacie. A ten temat chyba został założony po to żeby móc wypowiedzieć się o nim nie tylko w samych superlatywach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już mają być prace od czytelników to najlepiej jakby były na końcu za tipsami najlepiej jeszcze za grubą zasłoną reklam. Podobały mi się felietony (i nadal podobają i to bardzo szczególnie Qnika, Elda i Smugglera), cieszę się że wróciło "Pod Obstrzałem", jednak prace fanów... troche mi to przypomina te małe gazetki co wychodzą co tydzień za 3 złote, w CDA coś takiego jest niepotrzebne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w GW jak najbardziej na plus... Ład i przejrzystość to to, co najładniej wygląda... Dobrze dobrane lekkie kolory, przyjemnie się na nich czyta... Jedyne co mam do zaznaczenia in minus, to oprawa felietonów. Stare layouty sprawowały się o wiele lepiej. Teraz są takie nijakie...

No i to całe pożal się Boże "Pod ostrzałem"-panowie, albo więcej inwencji w to włóżcie albo w ogóle zrezygnujcie z tego pomysłu, bo to ani śmieszne, ani ciekawe...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o mnie chodzi to można by wywalić te felietony.
Ja sam uważam, że dopóki nie pojawiła się nowa formuła Gamewalkera, to to właśnie felietony były moim jedynym obiektem lektury z całego Gamewalkera (rozmówki czytam zawsze później, stopniowo, po przeczytaniu recenzji).

Teraz może się to zmienić, właśnie za sprawą wprowadzonych zmian, a co za tym idzie nas, czytelników.

Na co jeszcze czekamy? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa wersja GW jest świetna :). Panuje porządek, a kolorki ładnie się komponują. Nowy GW kojarzy się trochę z nową serią CD-Projektu - TopSeller :D. Zwolennicy teorii spiskowych będą mogli mieć kolejne argumenty przeciwko "faworyzowaniu CDP przez CDA". Głupota totalna, ale co poradzić :).

moze ci "zwolennicy" powinni przejrzec CDA pare numerow wstecz i zobaczyc, ze podobny layout byl w relacji bodajze z E3. ta relacja byla punktem wyjscia, a nie CDP

@Kolec: nie nadymam sie, tylko mowie, ze nie kazdy chodzi w spodniach z krokiem przy kolanach, sprayem w kieszeni i mowi "yo, yo, twoja stara to i tamto". stary gw wygladal koszmarnie. jak klatka schodowa na jakims zapyzialym blokowisku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary gw wygladal koszmarnie. jak klatka schodowa na jakims zapyzialym blokowisku

Jsk dla mnie nowy GW wyglada koszmarnie, zwłaszcza awatar CormaCa.

Brrr ależ to wstrętne :!: Odrzuca mnie od całego GW i troszke od pisma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jsk dla mnie nowy GW wyglada koszmarnie, zwłaszcza awatar CormaCa.

Brrr ależ to wstrętne :!: Odrzuca mnie od całego GW i troszke od pisma.

Zastanów się.. Przecież layout nowego GW nie ogranicza się tylko do avatara CormaCa. I tylko przez ten jeden avatar odrzuca cię od całego CDA?? Czy też chodzi Ci o cały layout? Bo niestety ciężko cię zrozumieć, gdyż wielu argumentów to nie podałeś...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kolec: nie nadymam sie' date=' tylko mowie, ze nie kazdy chodzi w spodniach z krokiem przy kolanach, sprayem w kieszeni i mowi "yo, yo, twoja stara to i tamto". stary gw wygladal koszmarnie. jak klatka schodowa na jakims zapyzialym blokowisku[/quote']

Ale o czym ty mówisz :roll: ? Masz do mnie żal bo nie zgadzam się z tobą? Ja wyobraź sobie szanuję twoje zdanie na temat gamewalkera. I widze, że nie ma to jak "szacunek" do osób słuchających innej muzyki, chociaż wcale nie jest jedyną jakiej słucham. Ja równie dobrze mogę powiedzieć , że na satanistycznych orgiach palisz koty i wieszasz je w kościałach i tyle będzie w tym prawdy ile ty napisałeś na mój temat. A tak na marginesie nie chodzę w szerokich spodniach co podejrzewam może być dla ciebie niezłym szokiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na ten przykład noszę luźne spodnie. ale nie oznacza to że jestem super inny. ja słucham takich zespołów jak manowar. a to że ktoś nosi długie i luźne spodnie nie czyni z niego jakiegoś wyrzutka. że jak nosze lużne spodnie to jestem megaburak??? a jak założę dres to lubię pić jabole i bić słabszych??? powiem tyle. nie my�l stereotypami i wyjdą za ramy!!! a na dodatek nie wolno czytać mi cda bo nosze takie spodnie?!

sorry za offtopic ale nie lubię takich "ramowców" czyli ludzi którzy mierzy ludzi wedle własnych ram.

O ile dobrze pamiętam to chyba w AR sprzed miesiąca Smuggler wyraźnie tłumaczył że Dress to (przynajmniej dla niego) NIE ktoś kto nosi luźne spodnie, ale właśnie ktoś kto pije jabole i bije słabszych.

Więc możesz nosić spokojnie luźne spodnie, będąc pewnym że CD-A nie nabije się z ciebie.

O ile oczywiście nie jesteś "przykładnym" dresem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...