Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Gamewalker - zmiany

Polecane posty

Przede wszystkim imo lepiej by było, gdyby zdjęcia nadesłane przez czytelników nie były w jednym miejscu, tj. "Czytelnicy dla czytelników", tylko jakby były luźno porozrzucane po GW (jak felietony). Byłoby to wf. mnie ciekawsze, ot tak nieco bardziej urozmaicony GW. Natomiast w tej rubryce z chęcią powitałbym felietony czytelników, czy komiksy... ale to już chyba w naszych rękach?? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo, to GW nie zmienił się bardzo [wiem, wiem, to tylko ewolucja a nie rewolucja], raczej doszły do niego stare elementy, "Pod Ostrzałem" już było, co nie znaczy że powrót jest zły, jednak poprzednia edycja, moim zdaniem, "umarła" z powodu braku nowych tematów , mam nadzieję że za tą weźmie się ktoś z pomysłami i wyobraźnią [choć nie wiem, na jakie pytania można odpowiadać, aby kącik nie popadł w rutynę czy też w skrajny debilizm].

Odnośnie "Czytelnicy dla Czytelników", CDA to nie jasełka czy też "Świat Małych Odkrywców", zdjęcie z osłem, kiepskimi akrobacjami czy "żartem" pokroju "Actionowe leżakowanie", z całym szacunkiem dla autorów, sprawiają iż na ustach pojawia się uśmiech, ale niestety, uśmiech politowania. Proponowałbym umożliwienie zamieszczania felietonu, grafiki, zdjęcia, ale prezentujących pewien merytoryczny poziom...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA to nie jasełka czy też "Świat Małych Odkrywców", zdjęcie z osłem, kiepskimi akrobacjami czy "żartem" pokroju "Actionowe leżakowanie", z całym szacunkiem dla autorów, sprawiają iż na ustach pojawia się uśmiech, ale niestety, uśmiech politowania.

A ja sobie te zdjątka umieszczam w kategorii "takie głupie, że aż śmieszne" (głupie, czyli wariackie, jak najbardziej pozytywne znaczenie tego słowa, proszę się nie oburzać) i wtedy szafa gra, uśmiech od małżowiny do małżowiny, wcale nie ustępują tym z "Na Luzie", które to imho stają się ostatnio "wydumane" i mało śmieszne (bo co jest śmiesznego w dwóch samolotach - większym i mniejszym? Albo w przypadku tej dziewczynki i sarenki?). Choćby ten niby-matrixowy agent skaczący - nie wiem czemu, ale mnie rozbawił.

Ale, ale! Czy tam we wstępniaku do GW nie ma wezwania aby nadsyłać "rysunki, karykatury, komiksy (...)"? :>

Hm, nie będę owijał w bawełnę i powiem, że coś wysłałem ;) (Marek mnie zabije, ale co tam).

Ino skrzynka moja wariuje czasem, a mail to kapryśna forma komunikacji międzyludzkiej, więc proszę o wyrozumiałość jeśli będę się dopominał czy doszło (dla świętego spokoju ;)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, ale! Czy tam we wstępniaku do GW nie ma wezwania aby nadsyłać "rysunki, karykatury, komiksy (...)"? :>

Hm, nie będę owijał w bawełnę i powiem, że coś wysłałem ;) (Marek mnie zabije, ale co tam).

Ino skrzynka moja wariuje czasem, a mail to kapryśna forma komunikacji międzyludzkiej, więc proszę o wyrozumiałość jeśli będę się dopominał czy doszło (dla świętego spokoju ;)).

Nie ma, bo gdyby wyliczac WSZYSTKO co macie nadyslac to by to zajelo pol strony. Krotko mowiac - nadsylajcie CO CHCECIE, byle WASZE (a nie przepisane skads, bo za takie numery za jaja bedziemy wieszac) i DOBRE. A co to bedzie, to juz wasza sprawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmian w GW nie stwierdziłem :D No dobra, daliście innego fonta? Nie? To nie to? Acha, już wiem powróciło Pod obstrzałem. Niestety o ile początek rubryki był fajny, to tak koniec jak i powrót nie najlepszy. Chętnie dowiem się czegoś o redakcji, ale z sensem, z sensem. Jak będę chciał bezsensu, to wystarczy, że Fakty włączę.

Czyżby średnia wieku czytalników CDA się obniżyła? To mój komentaż odnosnie "Czytelnicy dla Czytelników". W Clicka się bawicie? (sam poczytuję, ale pismo przeznaczone jest raczej dla małolatów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o dzial czytelnikow, to w tym numerze sa zdjecia z konkursu wakacyjnego ghosta. przeciez dopiero MACIE wysylac, to co ma tam wyladowac. za miesiac zmiany powinno lepiej widac, bo bedzie nowy layout. bardziej uporzadkowany i ladniejszy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, bo gdyby wyliczac WSZYSTKO co macie nadyslac to by to zajelo pol strony.
Właśnie po to użyłem znaku
(...)

żeby wyodrębnić tylko tę część cytatu ze wstępniaka, która dotyczy mojej skromnej osoby (bo rysunki satyryczne to moja... ekhem... branża). Gdybym zajmował się fotografią, zwróciłbym uwagę na fragment o fotografii.

PS. Czy mail doszedł ? ^_^'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zmiany wprowadzone w tym numerze wyszły GW na dobre.

Dzięki kącikowi "czytelnicy dla czytelników" wiele osób będzie mogło pochwalić się swoją twórczością.

Postaram się wysłać kilka komiksów stworzonych przeze mnie.

Wpadło mi do głowy jeszcze kilka innych pomysłów, ale na razie zachowam je dla siebie. :)

Jeszcze w tym tygodniu wyślę maila z propozycjami. ;)

BTW Miło zobaczyć jedno z moich zdjęć w CDA. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś związek między nowym działem "Strefa Czytelników" na nowej stronie www, a "Czytelnikami dla Czytelników" w nowej formule GW? Pytam, bo to jakoś zbiegło się ze sobą w czasie :).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim imo lepiej by było, gdyby zdjęcia nadesłane przez czytelników nie były w jednym miejscu, tj. "Czytelnicy dla czytelników", tylko jakby były luźno porozrzucane po GW (jak felietony).

POPIERAM!!

A co do zmiany wachty na stanowisku ds.GW.Cóz nie wiadomo jak Eldzik sobie poradzi zatem na razie wstrzymam sie od komentarzy.

A i podoba mi sie juz ogolnie pomysl iz czytelnicy tez moga tworzyc Game Walkera :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu możecie wyrażać opinię o odświeżonym (10/07) GW - czy lepiej, czy gorzej, co zmienic, i dlaczego, co dodać, co wywalić itd.

Odświeżonym? Hmmm.... ja tam nie widzę jakichś istotnych zmian.

Nowy layout już trochę krytykowałem wcześniej - dla przypomnienia za niepotrzebne IMO rozdymanie rubryki artami. W moim wyobrażeniu GW to krótkie i żartobliwe podsumowanie gry przez ekipę (a i trochę plotek z redakcji między wierszami się trafi) tak by bez wracania do recenzji można było sobie grę przypomnieć. Dlatego też forma powinna być jak najbardziej kompaktowe bez zbędnych ozdobników.

GW to oczywiście też minifeletony. Powrót "odstrzeliwania" :) witam z radością. Zdjęcia - to już kiedyś też było więc generalni mamy powtórkę z rozrywki. Na razie zdjęcia są takie jakieś sztuczne.

Eld na prowadzącego? .... hmmmm.... ciekawy eksperyment. O ile nie będzie za bardzo epatował swoją manierą może być OK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. mejle dochodza. dzieki wielkie, odpisze kiedy wygrzebie sie spod natloku glosnych tytulow, jakie beda w przyszlym numerze

2. W TYM NUMERZE NIE BYLO nowego layoutu, bo dtp sie nie wyrobil. ale wersja beta jest i wyglada swietnie. moim zdaniem

3. niektore z nadeslanych rysunkow sa swietne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w GW?

A więc tak...

Po pierwsze wyrąbać głupie komentarze kolesi z CDA o recenzji, i zastąpić je komentarzami czytelników typu: O fajna ta gra, a jaką ma grafę!

Po drugie przejrzystość: czyli na jedną stronę dwa infa+komentarze i najwyżej niżej jakieś zdjęcia, a najlepiej komiksy :o

Po trzecie - żadnych reklam, są do tego inne strony.. np z kodami do gier...

Po czwarte to co po pierwsze.

I na koniec: ładne tło, żeby nie było białe, ładna czcionka, nie czasami "MV Boli" , i informacja jak ma na imię Smuggler.

Drugi raz w krotkim czasie zwracam ci uwage, ze te twoej "zartobliwe" posty nie smiesza nikoho poza samym autorem raczej, a moderatorom wydaja sie po prosu spamem i statsiarstwem. Zrob to jeszcze raz a dostaniesz ostrzezenie, a jak to nie pomoze to zarobisz headshota z baniarki. Czy wyrazam sie jasno? [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w GW naprawdę cieszą. Czytelnicy będą mieli znacznie większe pole do popisu. Bardzo dobry pomysł z fotkami i wprost świetnie, iż dział pod ostrzałem powrócił do CDA (Już nie mogę doczekać się Smogglera i Mac Abry w tymże dziale! ) :twisted: Jakbym mógł jeszcze coś zaproponować to poleciłbym więcej klimatycznych rysunków Marka Lenca. Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja się wypowiem moim okiem czytelnika CDA ;] . W pierwszym numerze pod panowaniem króla Elda III zmian zbyt wielkich nie widać, bardziej się o nich mówi niż są widoczne. Nadal to jest taki raczej bezsensowny hydepark (żeby nie było, podoba mi się taka formuła). Przywrócono zmniejszone Pod Obstrzałem, fajnie, możemy znowu dowiedzieć się czegoś (głupot ^^) o redaktorach. Kącik czytelników - potencjał jest, ale to co tam jest zaprezentowane na razie (cieniackie fotki) woła o pomstę do nieba... Może jak przyjdzie więcej prac, nie tylko zdjęć, to będzie fajniej. Gorąco trzymam za to kciuki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pomysł ale nie dotyczący chyba zbytnio GW chociaż troche też:

Czy moglibyście wprowadzić rubryke"Gameplaye,filmiki,repalye czytelników"(troche długie).Dawaliście by tam linki to replayów,gameplayów,jakiś stuntów ogólnie ciekawych filmików nadesłanych przez czytelników.Znam dużo osób które kręcą świetne filmik(głównie w GTA SA){Pozdro dla Gaviego}.Pomyślcie nad tym pomysłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pomysł ale nie dotyczący chyba zbytnio GW chociaż troche też:

Czy moglibyście wprowadzić rubryke"Gameplaye,filmiki,repalye czytelników"(troche długie).Dawaliście by tam linki to replayów,gameplayów,jakiś stuntów ogólnie ciekawych filmików nadesłanych przez czytelników.Znam dużo osób które kręcą świetne filmik(głównie w GTA SA){Pozdro dla Gaviego}.Pomyślcie nad tym pomysłem.

Znasz dużo, a mówisz, że głównie w GTA. Dobry filmik można nakręcić w prawie każdej grze. Tak jak Call of Duty. Widziałem filmik jak kolesie skakali w miejsca, które nie śniły się nawet prawdziwym wyjadaczom :P. Wystarczy znaleźć coś nietypowego w grze, wykorzystać to i nagrać. Pomijam tutaj już Speed Demos Archive gdzie widnieją ukończone Baldur's Gate, Fallout i Morrowind w kilka minut.

Moim zdaniem podawanie linków do filmów mija się z celem. Filmik, jak już, powinien być na płycie, a nie na YouTube czy w innym takim podobnym miejscu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nexice zle mnie zrozumiales.ja powiedziałem JA znam duzo ale GŁÓWNIE z GTa.Inni znają z innych gier.Ja poiwedziałem głównie a nie tylko.A co do linków.CDA ma chyab swoje serwery i mogliby umieszczać te filmiki na swoim serwere albo chociaż inne aliasy robić.Na płycie też dobry pomysł ale ile by się ich tam zmieściło???.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nexice zle mnie zrozumiales.ja powiedziałem JA znam duzo ale GŁÓWNIE z GTa.Inni znają z innych gier.Ja poiwedziałem głównie a nie tylko.A co do linków.CDA ma chyab swoje serwery i mogliby umieszczać te filmiki na swoim serwere albo chociaż inne aliasy robić.Na płycie też dobry pomysł ale ile by się ich tam zmieściło???.

Ok, przepraszam :). Redakcja CDA ma na razie serwery jakie ma co czasami powoduje wolne działanie forum. Gdyby do tego wszystkiego dodać jeszcze przeglądanie filmików byłoby nieciekawie :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...