Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Gamewalker - zmiany

Polecane posty

Ja uważam, że zmiany, jeśli są dobre zawsze są potrzebne. W każdym razie podobały mi się zdjęcia czytelników.

a mi się nie podobały :?

dlaczego??? fotka z osłem??? w sumie nic ciekawego. tak i ja potrafię. quasi trick ze staniem na jednej ręce??? widać że gość się starał ale coś mu nie wyszło. fotomontaż ze skokiem w tle??? gimp lub photoshop i też tak zrobię.

jedno które mi się podobało to było action leżakowanie. za pomysł. prosty i całkiem śmieszny. to wolałbym już od tych fotek komiksy lenca :P

To były fotki na konkurs wakacyjny, ludzie... Zapraszam do działu Wakacyjny Konkurs Ghosta. Widocznie nie mieli co na razie dać, ale trzeba było jakoś pokazać tą idee kącika dla czytelników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się nie podobały :?

dlaczego??? fotka z osłem??? w sumie nic ciekawego. tak i ja potrafię. quasi trick ze staniem na jednej ręce??? widać że gość się starał ale coś mu nie wyszło. fotomontaż ze skokiem w tle??? gimp lub photoshop i też tak zrobię.

jedno które mi się podobało to było action leżakowanie. za pomysł. prosty i całkiem śmieszny. to wolałbym już od tych fotek komiksy lenca :P

No to czekamy... Odpal swojego Gimpa, Photoshopa i zrób takie zdjęcia... Stań na jednej ręce, pyknij fotke osła...

Jak już jest coś gotowe to żaden problem to krtytykować, ale samemu coś takiego wymyśleć, to już ciężej... Pewnie, każdy teraz może włączyć jakiś program do obróbki zdjęć i zrobić coś podobnego. Tyle, że tamci byli pierwsi i oni wpadli na taki pomysł...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem, że mi się te zdjęcia podobają... Są letnie, ani nie parzą ani nie chłodzą...

co do gimpa lub photoshopa. nie chce mi się

No widzisz, czyli jednak nie każdy może zrobić takie zdjęcia, bo chociażby brakuje im chęci... Więc na przyszłość nie pisz, że można takie coś łatwo zrobić, bo jak widać w twoim przypadku wcale taki nie jest...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie kącik czytelników( czy jak to się tam nazywa) bardziej pasowałby do AR albo NL... Nie warto z GW robić syfu, tam liczą się krótkie informacje o grach + wypowiedzi niekoniecznie na temat, ale zabawne :) Od kiedy są felietony, nie powinniście już więcej tam 'upychać'(zakladając, że stron na GW dacie tyle samo). Jeśli chodzi o 'pod oszczałem' to, szczerze mówiąc, milej widział bym powrót 'wytypuj' :P Chyba, że wprowadzicie jakąś nowszą formę, bo z Allorem to nudne było :<

Ew. można by połączyć te dwie rzeczy i(już nie w GW) zrobić coś jak w tych insajderach CDP, czyli coś o forumowiczach napisać, załóżmy w takiej konwencji 'pod ostrzałem'. Oczywiście z innymi pytaniami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Ew. można by połączyć te dwie rzeczy i(już nie w GW) zrobić coś jak w tych insajderach CDP, czyli coś o forumowiczach napisać, załóżmy w takiej konwencji 'pod ostrzałem'. Oczywiście z innymi pytaniami.

no tak , ale redakcja nie ma wpływu na co co jest w CDP insider .

imo pod ostrzałem mi się podoba i kącik czytelników też ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chiał aby były podawane dane techniczne sprzętu komputerowego na który były odpalane gryrecenzjonowanie.

( I mała prośba może dalibyscie jakieś anime na waszej płytce? Nawet po 1 czy 2 odcinkach na płytce mogło być) To tylko taka mała propozycja z mojej strony

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wszystko super, ale Bosman mi nie pasuje, stara się być śmieszny na siłę.

Poczekajmy chwilę... nie można oceniać Bosmana po I numerze cda prawda? ;) dla mnie to daje całkiem niezłe teksty w GW lecz aby uzyskać wprawę na miarę Smg trzeba jeszcze popracować. Jak na razie nieźle i życzę mu powodzenia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z radością powitałem powrót "Pod ostrzałem". Większośc komentarzy redakcji na temat Allora mnie po prostu rozwaliła... "Nieślubne dziecko Balroga" hehehehe :) Do pomysłu, żeby czytelnicy także mieli swój udział przy tworzeniu GW podchodzę z lekką rezerwą, ale to może się udać. Wszystko zależy od nas, więc do roboty :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gamewalker? Zmiany na lepsze :D Jakże wygięła się moja facjata w dzikim uśmiechu, i porywczy kwik opanował cały dom, gdy ujrzałem powrót "Pod Obstrzałem" :D Genialny pomysł :D I więcej komiksów Lenca - bo to jest mistrzostwo :D

broń Cię Paie Boże. Jak ktoś chce komiksy - niech je sobie kupuje osobno. CDA to CDA a nie komiksy M.L.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj rozpakowałem świeżą paczkę, w której znalazłem nagrodę przesłaną mi za gamewalkerowy konkurs. Wiem, że trudno mnie było zadowolić, bo byłem wybredny jak rumuńska księżniczka :D, ale udało się Wam wstrzelić w moje gusta. Pozdro dla Elda - świetny wybór. :thumright:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj rozpakowałem świeżą paczkę, w której znalazłem nagrodę przesłaną mi za gamewalkerowy konkurs. Wiem, że trudno mnie było zadowolić, bo byłem wybredny jak rumuńska księżniczka :D, ale udało się Wam wstrzelić w moje gusta. Pozdro dla Elda - świetny wybór. :thumright:

niezamaco. cud, ze trafilem, bo wybor byl malusienki. koniu trzyma kopyto na grach jak smok na skarbcu

a poza tym przyslij cos, bo nie bedzie czym GW zapelnic :)

ps. a dwie osoby mi dalej nie przyslaly adresow... hmmm... moze nie chca nagrod?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. a dwie osoby mi dalej nie przyslaly adresow... hmmm... moze nie chca nagrod?

Jeśli te osoby nie są zaintereesowane-TO ja jestem chętny,ja się zgłaszam :)

A co do Samego GW.

A raczej Ankiety-Prosiliscie aby wysyłać pytania do ankiety.

ALe maja to być 2-3 pytania czy od razu cala ankieta...Cóż pare pytań mam ale na całą ankiete to nie sądze zeby starczyło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...