Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Gamewalker - zmiany

Polecane posty

Uważam że niektóre screeny w ScreenShocku są... banalne. Wystrzelić napis "CDA" Na ścianie, czy zrobić screena przed/po bitwie to jest banał. Myślę że lepiej by było gdyby były screeny typu przewrócony czołg w któryśtam numerze, no ale to redakcja tutaj decyduje :P

btw. Jedna rzecz jest irytująca - niektóre odpowiedzi gema sa poprostu żenujące. A niektóre teksty są naprawdę dobre, typu "Węże w samochodzie...?" autorstwa Enki'ego (tak to się odmienia? xd)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast narzekać na słabe screeny, zróbcie sami lepsze i wyślijcie je na gw@cdaction.pl :P

Ostatnio w Gamewalkerze brakuje mi "Tekstu Miesiąca"...

A tak w ogóle bardzo lubię ten dział i miło mi się go czyta :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bardzo brakuje w ramce obok testowanej gry opisu konfiguracji sprzętu na jakiej gra była testowana i opinia o tym jak chodziłą - tak jak kiedyś. To moje jedyne zastrzeżenie. Reszta - 9/10

Staramy sie przy wszystkich wazniejszych grach dawac ramke Konfigurator LIVE - z niej mozna sie dowiedziec, jak gea chodzi na roznych konfiguracjach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge powiedzieć że ten dział jest kiczowaty ale nic nie wnosi dla czytelnika (... w tym miejscu możecie mnie zjechać>>>>........dobra starczy) ale ja jednak oczekiwałbym nie odjeżdżania tak od tematu o którym powiniście rozmawiać, czyli różne spostrzeżenia recenzentów na temat danej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh czas na troszkę subtelnej krytyki... Otóż sama formuła GW, felietonów i reszty stuffu jest cool, jednak bardzo mierzi (xD) mnie nowy layout Walkera. Czy on musi mieć taki kolor? Kojarzy mi się on z jedną ze skórek w Win98 a mianowicie "świerk". Od razu mi niedobrze. x/ Więc IMO zmiany w GW - tak, banalny layout - nie.

P.S.Po ostrzałem było super, fajnie by było jakby powróciło coś w tym stylu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GW zmieniło się i to na lepsze :D, w sumie oprawa jest świetna, a zacięte riposty i komentarze nie zatarły się z czasem :D ( dowód na to że redakcja się nie starzeje xD, Wania załatwił wam jakiś eliksir młodości czy jak ? ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GW jest jednym z najlepszych kacikow. Przy prawie kazdym opisie gry, ta (dana gra) schodzi na drugi plan, a najwazniejsze sa bzdurki i bzdureczki, przez ktore wiekszosc czytelnikow ma problemy z brzuchem (choroba dzikich krow - spowodowana naglymi wybuchami smiech :) )

P.S. Jestem za granica i nie moge pisac polskich znakow. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż zdarza mi się tęsknić za tym szalonym terminatorem ze starego Gamewalker'a, to przyznaję, że nowy layout bardzo mi odpowiada. Polubiłem bardzo Wasze felietony i czytam wszystkie regularnie co miesiąc, a dział czytelników to świetny pomysł. Jak wy to robicie, że Wam pomysłów nie brakuje? Założę się, że macie tajne kontakty z kosmitami z Machu Picchu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy GW bardzo mi się podoba. Świetny pomysł z kącikiem "Czytelnicy dla czyteników". Teraz każdy może dodać do CDA coś od siebie :) . A opisy gier są wprost rozbrajające. A tak poza tym, to właśnie dorwałwem nowe CDA i zdążyłem przeczytać aktualne(-y? Jak to się powinno odmieniać?) GW. Wszystkiego najlepszego Qn'owi i ego wybrance na nowej drodze życia :lol: . Gashi!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...