Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2012

Polecane posty

Ok, czekamy. A może to czy kod jest wadliwy czy nie zależy od obszaru. Tzn, na Wrocław, trafił się dobry rzut kodów z pl, a na przykład w do wielkopolski wadliwe te kody pojechały. Kupcie sobie w redakcji egzemplarz z Wolsztyna to zobaczymy czy będzie działać. :F

Jeśli moja teoria jest idiotyczna, to przepraszam, nie znam się, tak sobie kombinuje... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny problem jaki mam z Kane & Lynch 2 ( oprócz wersji ang. ), to dziwne pionowe fioletowe paski, co pokazują mi się nie raz na ekranie, u was też tak jest?

sterowniki masz najnowsze do grafy i dx ? na niektórych kartach graficznych w połączeniu z " odpowiednimi sterownikami " tak sie dzieje podobno

jeśli to nic nie zmieni a cie irytuje to wyłącz efekty pełnoekranowe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość: jeszcze dzis w nocy (konkretnej godziny nie podam, ale ustalmy ze noc trwa do rana dnia nastepnego :P) na steamie powinna sie pojawic opcja dodania jezyka polskiego do zainstalowanej gry. Przepraszamy za niezamierzony klopot i zycze milego grania w KL2 po polsku tym wszystkim, ktorzy tego chca, a dotad nie mogli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gitara ... moze nawet elektryczna ok.gif

A co do reszty pelniakow to zagrywam sie w MoW ktory okazal sie [dla mnie] numerem 1.

WRC 1i 2 narazie poczeka az skoczne mniej rajdowego dirta 2 [10 zl w biedronce]

heej.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś może doradzić z problemem, że K&L2 wywala po uruchomieniu i byciu już przy wyborze opcji w grze. Dzieje się to na XP SP3 32bit i na 7 64bit. Jedynie gra działa normalnie w trybie offline. A chciałoby się pograć w multi. Lub Panowie moderatorzy by coś pomogli? Wyprzedzając pytanie, wszystkie sterowniki są najnowsze dla obu systemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cenega dała ciała i wymieszała klucze, znalazłem info że podobny problem był w 2010 roku z grami kupionymi w sklepie i dopiero po jakimś tam czasie dodali PL ponownie biggrin_prosty.gif

Witam, czy ktoś może doradzić z problemem, że K&L2 wywala po uruchomieniu i byciu już przy wyborze opcji w grze. Dzieje się to na XP SP3 32bit i na 7 64bit. Jedynie gra działa normalnie w trybie offline. A chciałoby się pograć w multi. Lub Panowie moderatorzy by coś pomogli? Wyprzedzając pytanie, wszystkie sterowniki są najnowsze dla obu systemów.

poszukaj rozwiązania na forum steam http://forums.steampowered.com/forums/index.php każda gra ma swoja podsekcje tam lub suport steam tak samo są rozwiązanie dotyczące gier i steam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest! Powróciłem do "łask"! Znowu mam K&L po polsku

BTW. Jak ktoś chce mieć po polsku teraz należy przerwać aktualizację, wywalić pliki aktualizacyjne a następnie sprawdzić spójność plików gry (jeśli zawiesi się na 99% autoryzację przerywacie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z kluczami Steam jest znamienity, nawet jeżeli potem są drobne kłopoty, jak na przykład z językiem. Treści gazety nie warto komentować, gdyż po co powtarzać, że jest wspaniale? Jeszcze redaktorzy popadną w samozachwyt i będzie gorzej jezyk2.GIF

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nie ma problemu. Czy też po polsku czy nie, ważne żeby się grało, a jak jakiś problem to słownik :) Ale prawdą jest że po polsku wygodniej dużo.

Prośba: Nie hejtujcie, że "oszukiści, miała być po polsku napisy!!11" albo "morze akórat błendy som". No proosze :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...