Skocz do zawartości

Czego Teraz Słuchacie IV-2


Cardinal

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Impaled Nazarene - Manifest

Mam nadzieje, że ten soczysty, satanistyczny kop w jajca zmotywuje mnie do nauki w tym toku szkolnym. xD

Jak sobie pomyślę, że od jutra zacznie się wstawanie 6:30 to mnie wykręca. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CoB - Touch Like Angel Of Death (Tokyo Warhearts - Live In Japan 1999)

"Blooddrunk" skutecznie odrzucił mnie od Bodomów ostatnimi czasy, ale winampowa szufla wczoraj wrzuciła to i bardzo dobrze, bo uwielbiam intro tej wersji (to chyba jakiś motyw Hansa Zimmera, o ile się nie mylę z "the Rock"). Reszta tracka standardowo childrenowata.

Poza tym od wczoraj męczę "I got soul, but I'm not a soldier", czyli muzę z najnowszej reklamówki Nike (JUST DO IT!, tjaaa) i nic dziwnego, bo strasznie wpada w ucho i przyjemnie się słucha, o.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu utarło się w poszechnej świadomości, że Blooddrunk ssie straszliwie i nie warto go słuchać. Instynkt stadny? Jak dla mnie album jest warty chociaż zainteresowania, bo to wciąż ta sama kapela, tylko troche chyba zmienili koncepcje i nie do końca trafili. Zgodze się z opiniami, że wokal jest słabszy, bo jest, ale momentami ma przebłyski :] Poza tym np tytułowy utwór przypomina nieco płyte Hate Crew Deathroll, co jednak jest komplementem. Jak dla mnie średnia, solidna płyta mDM z lepszymi i gorszymi kawałkami.

Illusion-płyta Illusion 2

Był kiedyś świetny zespół z fajnymi kawałkami. Był...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nile - Cast Down The Heretic

Panowie nie dają mi spokoju od soboty. Zdecydowanie najlepszy występ, jaki kiedykolwiek widziałem. Sanders jest po prostu niesamowity, a to co wyprawia z wiosłem przechodzi ludzkie pojęcie. Słuchanie ich na żywo to czysta przyjemność, żadnej mylnej nutki, żadnego fałszu, żadnej fuszerki. Legenda i tyle, co się będę rozpisywał. Każdy zna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu utarło się w poszechnej świadomości, że Blooddrunk ssie straszliwie i nie warto go słuchać. Instynkt stadny?

Raczej nie. Ja tam nie daję się nosić żadnym falom i nie słucham tego, co "trendy", tylko tego, co mi się podoba - i już. A że większość ludzi uznała "Blooddrunka" za słabego? Widocznie faktycznie jest słaby. Ale każdy odbiera to na swój sposób.

I dochodzi do Ciebie, że skrzypce do instrument do metalu jest.

No ba! Tak jak i wiolonczela, akordeon czy harmonijka ustna. Właściwie chyba nie istnieje instrument, na którym by się nie dało metalu zagrać. \m/

Ulver - Bergtatt

Dziwna sprawa, bo album kurzy mi się na półce od lat, a nigdy jakoś nie doszedłem do tego, czemu niby jest taki genialny. Ale spoko, jak tak chwalicie, to użyję miotełki i sprawdzę - a nuż się zakocham?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cathedral- North Berwick Witch ZTrials

Przebojowy kawałek...trzyma się mnie już jakiś czas i nie puszcza. Świetne melodie, doskonała aranżacja...

Cathedral- North Berwick Witch Trials

Przebojowy kawałek...trzyma się mnie już jakiś czas i nie puszcza. Świetne melodie, doskonała aranżacja...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moonspell z małej. <_< Wyjdź.

Dystrybuowana to jest benzyna.

...a Depp to najwyżej Johnny. (mrau)

Myślenie ma kolosalną przyszłość, że tak cię subtelną aluzją podsumuję.

jak ta się przyczepi to już koniec. Biedni ludzie w pośpiechu popełniają błędy a tu taki prysznic. Czemuż 'lejdi' nie kierujesz się maksymą 'człowiekiem jestem, nic co ludzkie... itd' ? ;)

Co to za różnica Disturbed, Distributed (grrrrrr) albo coż ci przeszkadza Johnny Purple Depp ;) Niah niah niah

Nowe głośniki mam - Creative Gigaworks T40 zajęły miejsce starych crapów manty. I to wystarczy za komentarz. Utwór MIAŻDŻY.
łoooohoooooo :P teraz to pewnie nie musisz czytać postów na forum bo je normalnie słyszysz :)

Avenged Sevenfold- A Little Piece of Heaven poraz kolejny.

'Do you take this man in death for the rest of your unnatural life?

(Yes, I do.)

Do you take this woman in death for the rest of your unnatural life?

(I do)

I now pronounce you... '

kocham ten tekst ;p

Made of Hate - Bullet in your Head poszedłem za gfłosami Cormacza i Metha i posłuchałem na 'majspejsie'. No i fajnie jest. Szczególnie ten kawałek. ma bardzo fajną linię melodyczną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avenged Sevenfold- A Little Piece of Heaven po raz kolejny.

Dobrze gada, polać mu soku;]

Slipknot - All Hope Is Gone

Wiecie, jak dobrze mieć fajną ciotkę w sklepie muzycznym? ;]

Szkoda tylko, że ten album jest jakiś taki... dziwny. Ni to stary, porąbany slipknot, ni melodie z vol. 3.

A słuchanie utworu 'Gehenna' to prawdziwa gehennaXD

Po męczeniu ostatnich Slipek:

Avenged Sevenfold - Betrayed

Ostatnio tak mi się spodobał najnowszy album A7X, że wróciłem na chwilę do ulubionego utworu z 'City of Evil'. Fajne, ale już jakoś nie kopie.

Co to za różnica Disturbed, Distributed (grrrrrr) albo coż ci przeszkadza Johnny Purple Depp ;)

To jak !Gacek! i !Gacie! XD ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotting Christ - Theogonia

Jeden z przykładów płyty, która sprawia, że średnio znany band zamienia się w grupę na której koncerty przychodzą tłumy, a ludzie zaczynają słuchaj też wcześniejszych dokonań. Theogonia jest genialną płytą, którą powinien posłuchać każdy szanujący się metalowy meloman. Ma wszystko, a nawet trochę więcej. Ode mnie nie usłyszycie o niej żadnego złego słowa. A na żywo wypadają jeszcze lepiej (Sakis !).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. Ja tam nie daję się nosić żadnym falom i nie słucham tego, co "trendy", tylko tego, co mi się podoba - i już. A że większość ludzi uznała "Blooddrunka" za słabego? Widocznie faktycznie jest słaby. Ale każdy odbiera to na swój sposób.
Generalnie nie chodziło mi o Ciebie, tylko pisałem tak ogólnie o reakcjach na tą płyte, które bywają krzywdzące, a są inspirowane bardziej tym co mówią inni, a niżeli własnym doświadczeniem.

Dzięki PRIVAT za przypomnienie o przezacnej kapeli, aż wstyd przyznać, ale obecnie nie mam w posiadaniu niczego z RC. Na szczęście istnieje jeszcze myspace i mogę posłuchać genialnego Nemecic

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluveitie - Iris Mona

Ulubiona piosenka mego Irlandzkiego kumpla :D

Male sprostowanko. Tytul to Inis Mona. Co nie zmienia faktu, ze kawalek kopie po zadzie niemilosiernia :P

Ja ostatnio slucham sobie Iron Maiden ile wlezie, i tak z roznych albumow, kawalki, ktore wpadly mi w ucho, a ktorych wczesniej nie znalem, to:

Afraid to Schoot Stranger

No Prayer for The Dying

2 A.M.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testament - The Formation of Damnation

No, wreszcie się dorwałem do tej płytki! Pierwsze wrażenia? Chuck i chłopaki znowu w formie! Tylko przyklasnąć. \m/

Coldplay - Viva la Vida or Death and All His Friends

Kurde, niby genialna kapela, znana na cały świat i w ogóle total szał, a ja ni-hu-hu gości nie kojarzę. Zatem zapożyczyłem płytkę (o fajnym tytule, hyh) i obczajam. I wiecie co? Wcale nie jest tak źle, jak się spodziewałem. Pewnie, na kolana nie powala, ale można nawet posłuchać takiego czilałtowego grania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ta się przyczepi to już koniec. Biedni ludzie w pośpiechu popełniają błędy a tu taki prysznic.

A tobie co do tego? Nadmiar instynktu macierzyńskiego masz?

Czemuż 'lejdi' nie kierujesz się maksymą 'człowiekiem jestem, nic co ludzkie... itd' ? ;)

Bo 'kobietą jestem i wszystko, co ludzkie, jest mi obce', a twoją maksymą mogę się podetrzeć. 'Mister'. A teraz ze mnie zejdź, bo będziesz składał puzzle ze swoich cennych elementów.

Obituary - Back From the Dead

@#$%&*. Nawet Gary są dzisiaj mniej fajne niż zwykle. <_<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że Death Magnetic wyciekł do neta, zespół wyraził z tego zadowolenie oraz również z tym, że każdy z was się już na to i tak rzucił (a zaprzeczcie tylko!) pozwalam sobie napisać co następuje:

Metallica - Death Magnetic

O ŻEŻ KUCHNIA. Zaskoczenie. Spodziewałem się czegoś dobrego, ale to przebiło wszystko czego oczekiwałem. Zapomnijcie o TDTNC. Zapomnijcie o Cyanide. Na tej płycie liczy się cała reszta (no, The Unforgiven III nie każdemu może się podobać (tak jak poprzednie części), ale IMO jest zupełnie OK), zwłaszcza All Nightmare Long oraz Broken, Beat & Scarred. Judas Kiss i My Apocalypse są niewiele gorsze. Pominę w tym wszystkim jakość z youtube'a, ten temat podejmę gdy dostanę w swoje łapy CD-ka. Bo już wiem, że go kupię i w żadnym wypadku nie będę tego żałował.

btw: nie będę porównywał jednak DM do Testamentu, bo to jest trochę inny styl. I obie mi się cholernie podobają ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...