Skocz do zawartości

Czego Teraz Słuchacie IV-2


Cardinal

Polecane posty

Nowe utwory sa lepsze od tych, ktore nagralismy, wiec jesli komus podoba sie, jak gramy teraz, nie bedzie zawiedziony longplayem (na ktorym znajda sie rowniez utwory z EP-ki, tyle ze wszystkie po angielsku).
A co z koncertami?? Póki co nie wyśledziłem we Wrocku żadnych ogłoszeń, że InDespair gdzieś gra.

Takie rzeczy sprawdzaj na naszym MajSpejsie, bo raczej watpie, zebysmy zaklejali miasto plakatami. Poki co mamy zalatwiony co najmniej godzinny koncert w polowie kwietnia w Zmierzchu. Nasz menadzer pracuje nad kolejnymi koncertami, a my sami tez bedziemy probowali zalatwic cos nieduzego. W Liverpoolu nie kojarze w ogole koncertow kapel metalowych (kiedys chyba byly, teraz to chyba jest dyskoteka - nie bylem tam od wielu lat).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Takie rzeczy sprawdzaj na naszym MajSpejsie, bo raczej watpie, zebysmy zaklejali miasto plakatami. Poki co mamy zalatwiony co najmniej godzinny koncert w polowie kwietnia w Zmierzchu.
Racja, dawno tam nie zaglądałem i dlatego nie zauważyłem tej notki o koncercie w Od Zmierzchu do Świtu. W sumie jeszcze tam nie byłem, więc nie wypowiem sie o klubie, ale jeśli tylko będe mógł, to napewno na koncercie się pojawie.
W Liverpoolu nie kojarze w ogole koncertow kapel metalowych (kiedys chyba byly, teraz to chyba jest dyskoteka - nie bylem tam od wielu lat).
Koncerty (głównie rockowe) są tam od czasu do czasu(metalowych wogóle we Wrocławiu jakoś niedużo, choć nie tak dawno był KAT) Dyskoteka w takim typowym wydaniu to jednak nie jest.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cormacze ---> Tak w ogóle to możecie do Bielska przyjechać, szukają supportów na kilka koncertów ( www.rudeboyclub.pl ), ale dla mnie możecie być równie dobrze gwiazdą wieczoru :D

Troche za daleko, zeby sobie jechac i zagrac 30 minut. Poki co pogramy sobie we Wroclawiu, moze w Poznaniu (nasz menadzer mieszka w Szamotulach).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cormacze ---> Tak w ogóle to możecie do Bielska przyjechać, szukają supportów na kilka koncertów ( www.rudeboyclub.pl ), ale dla mnie możecie być równie dobrze gwiazdą wieczoru :D

Troche za daleko, zeby sobie jechac i zagrac 30 minut. Poki co pogramy sobie we Wroclawiu, moze w Poznaniu (nasz menadzer mieszka w Szamotulach).

No ale jak już ruszycie w tą trasę po Polsce ( :wink: ), to BB chyba nie ominiecie, co? :)

InDespair - Seduction Way

Slayer - Killing Fields

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geez, kiedy to na winde wyjdzie...

Nie bluźnij synu... :lol:

Fear Factory- Zero Signal

Pamiętacie Carmageddona pierwszego? :D (taaaak...pamietamy :D ). A.D 2001 i mój pierwszy usłyszany utwór death metalowy... Od tamtej pory mały xplorer nie był już normalnym dzieckiem xD . IMO song miażdży... Cale Demanufacture miażdży... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geez, kiedy to na winde wyjdzie...

Nie bluźnij synu... :lol:

A tobie, ojcze, o co chodzi? :P

Toc Amarok 2 ma wyjsc takze na winde... foobar jest niezly, ale Amarok bije go o pare klas.

The Rolling Stones - Rain Fall Down

zadziwiajace jak oni wciaz potrafia grac po tych latach :)

(to piosenka z najnowszej płyty, A Bigger Bang, 2005)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie Carmageddona pierwszego?

No jak nie, jak tak! ;] Chociaż IMO kolejne części były nieco lepsze, to staram się traktować Carmageddon jako serię fajowych ścigałek - bo poza robieniem z ludzików krwawej paćki i rozjeżdżaniem krówek to były całkiem przyjemne wyścigi! I te misje z wysadzaniem różnych rzeczy... Ech, chyba poszukam którejś części i powspominam stare czasy. Nie należy też zapominać o muzyce, bo np. w "dwójce" przygrywali nam Ironi i to było nawet bardziej niż w pytkę! PS - jazda kombajnem i "koszenie" ludzi rox! :o

Dream Theater - Systematic Chaos

Zeszłoroczne dokonanie Petrucciego i spółki, moim zdaniem nie najlepsze z całego dorobku Teatru, ale całkiem dobre. Jak ktoś poczuje chęć na progresywne klimaty, to "Systematic Chaos" będzie jak znalazł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paulie
(metalowych wogóle we Wrocławiu jakoś niedużo, choć nie tak dawno był KAT)

No to chyba jesteś niewidomy :D bo ja widzę plakaty co krok... Od HC po BDM :]

Marduk - Dreams Of Blood And Iron

Zdecydowanie najlepszy kawałek szwedów. Shatan! ,,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno tato polecil mi Charged G.B.H., wiec wzialem pierwsza z brzegu plyte (City Baby Attacked By Rats) i od razu przypadla mi do gustu, szczegolnie:

Charged G.B.H.-Time Bomb

Charged G.B.H.-Sick Boy

Charged G.B.H.-Maniac

Charged G.B.H.-I Am The Hunted

Polecam wszystkim, historia punk-rocka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim numerem jeden jest zdecydowanie Children of Bodom... Chociaż kocham też muzykę Hammerfall, Blind Guardian, KAT...

Dużo żeby wymieniać.

A w Winampie leci mi właśnie:

44. Blind Guardian - Ashes To Ashes

Świetny kawałek z genialnej płyty. Polecam każdemu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba jesteś niewidomy :D bo ja widzę plakaty co krok... Od HC po BDM :]
Możliwe, że tak. Ale przeglądam też newsy w necie i ostatnio nic ciekawego nie wyłowiłem. Wobec tego kto grał w ostatnim tygodniu i gdzie i nie chodzi mi o kapele kuzyna Zenka z podwórka :)

U2-Vertigo Jedyny ich kawałek, który IMO daje rade.

Sesja vs Raziel

0 - 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teräsbeton - Silmä Silmästä

Ło ho ho! Pomyślcie, co by się stało, gdyby kazać kolesiom z Manowara śpiewać po fińsku, ale nadal z tym ich podniosłym klimatem i patosem. Ano, wyszłoby Teräsbeton (co oznacza żelazobeton), całkiem ciekawa skandynawska kapela, przy której utworach można się zdrowo pośmiać, bo wysławianie pod niebiosa mitycznych bohaterów po fińsku jakoś tak zabawnie brzmi. Ale muzycznie chłopaki są całkiem OK. Ot, fajna ciekawostka do posłuchania. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KNŻ - Kalifornia Ponad Wszystko

Wczorajsza niedziela z Kazikiem na TVP Kultura przypomniała mi o tym jakże wyczesanym kawałku.

Hoł hoł hoł hoł!

Hoł hoł hoł hoł!

Hoł hoł hoł hoł!

Hoł hoł hoł hoł! :faja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://muzyka.interia.pl/wiadomosci/metal/...zony,1053086,47

Hahahaha xD A już myślałem, że Nowak nie może się bardziej skompromitować ;] Jakby ktoś nie wiedział co zaszło w "Uchu": http://pl.youtube.com/watch?v=Nrvv0HRKgqg :D

Satyricon - Dark Medieval Times

Takich płyt się już nie nagrywa ;] Czuć siarę 8)

Warraha - Ostatni Drakkar

Hahahaha ;D Sława xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Nowak się bardzo powoli zaczyna robić bardzo nudny. Co zrobić...

Samael - Reign Of Light

Albumu raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Jedyny przymiotnik, który ciśnie się na usta to "genialny". I tyle w ramach wyjaśnień ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak nie, jak tak! ;] Chociaż IMO kolejne części były nieco lepsze, to staram się traktować Carmageddon jako serię fajowych ścigałek

A według mnie pierwsza część pozostaje najlepsza... Chociaż "dwójeczke" też z bananem na gębie przechodzilem :D

A już myślałem, że Nowak nie może się bardziej skompromitować ;]

Nie no... chyba szczyt kompromitacji pana Nowaka to pozwanie do sądu Morbid Angel za bluźniercze teksty :P

W.A.S.P - Helldorado

Jak na tę chwilę nie mogę słuchać nic innego...nieskromnie pochwale się, że udało mi się zdać egzamin na prawo jazdy :D (za pierwszym podejściem) Tylko właśnie "egzaminowóz" to był taki Daddy's Oldsmobile a nie bestia :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasum - Shift kopie dupsko aż miło, totalna wylęgarnia hiciorów jeśli chodzi o Nasum. Stay grinded ;]

Nie no... chyba szczyt kompromitacji pana Nowaka to pozwanie do sądu Morbid Angel za bluźniercze teksty[

Chociażbyś się zapierał "ręcami" i nogami to nie zaprzeczysz, że teksty Morbid Angel są bluźniercze względem chrześcijaństwa. A, że Nowak ma nasrane do gara to druga sprawa ;]

"Baza...wkracaczmy w alkosferę!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mnie pierwsza część pozostaje najlepsza... Chociaż "dwójeczke" też z bananem na gębie przechodzilem

Do wszystkich trzech mam sentyment, zwłaszcza, jak sobie przypomnę, ile było radochy z tych niezliczonych masakr i spontanicznego robienia z ludzików czerwonej miazgi. ;] Dlatego też ostatnio przetrzepałem moje płytki w poszukiwaniu którejkolwiek części, jak na razie bezskutecznie, ale nadziei nie tracę, bo w końcu grać się chce!

Niech no zgadnę... Nazwali się "Żelbeton", bo czują się tak twardzi? #-o

Hmm, może. Ja na przykład mam taką teorię, że nazwa kapeli ma za zadanie zobrazować wygląd jej członków, no ale mogę się przecież mylić. :o

Tarot - Suffer Our Pleasures

Kapela basisty i wokalisty Nightwisha (to ten gość z warkoczykami na brodzie i włosami do kostek), bodajże jego brata i jeszcze tam jakichś kolesiów. No i niby fajnie toto brzmi, przepity wokal nawet mi się podoba, chłopaki równo wycinają na wiosłach, ale IMO kolejne utwory są zbyt podobne do siebie i gdzieś tak w okolicach piątego zaczyna się nudzić. A jak człowiek zaczyna się nudzić, to zapuszcza coś dobrego, np.

Paradise Lost - In Requiem

I jest miło! :faja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...